Полісся - Верес. Чемпіонат України, 16 тур / Огляд матчу

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 30 лис 2023
  • У поєдинку 16-го туру УПЛ сезону 2023/24 «Полісся» та «Верес» зіграли внічию. Гра завершилася з рахунком 1:1.
    #ПоліссяВерес #УПЛ #ОглядМатчу #Калітвінцев #Буткевич #Житомир #ФКПолісся #Футбол #РНКВерес #ЧемпіонатУкраїни
    Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути вкурсі про всі новини клубу:

@fcpolissya  5 місяців тому

Хочеш знати більше про останні новини ФК «Полісся»?
    Підписуйся на нас в телеграмі! Ось посилання: t.me/+Z6PtDmnPRBcxZTcy

• @dobruu5073
    @dobruu5073 5 місяців тому +13

Если быть реалистом то вересу просто повезло, полесье было сильнее и было много моментов но не было реализации. Но имеем результат на табло.

• @user-jt3km3go4d
    @user-jt3km3go4d 5 місяців тому +3

Після того як Бойко довго тягнув час і слів Шастала після матчу з Шахтарем, удача повернулася заднім місцем, все справедливо.

• @user-fp1sv6dy3q
    @user-fp1sv6dy3q 5 місяців тому +3

Нічого страшного, переживем.

• @user-nj4vm4sh2l
    @user-nj4vm4sh2l 5 місяців тому

Нужно играть до последнего.Тут тренер должен поработать.

• @user-zv6yj5oc1z
    @user-zv6yj5oc1z 5 місяців тому +2

І кому допомогають судді? Але Житомиряни самі винні.... Треба брати СВОЇ бали з такими клюбами.

• @Lukas_Kane
    @Lukas_Kane 5 місяців тому +12

1 грудня найкращі були тільки ЗСУ💚💛

• @user-if4uu9cq4k
    @user-if4uu9cq4k 5 місяців тому +2

Не інакше Барселона до Житомира завітала. Перший і в останній раз, бо з такою грою точно ніколи не завітає

• @user-rv5hf8gb5k
    @user-rv5hf8gb5k 5 місяців тому +2

А де пєнальті у ворота Вереса?????😅😅😅😅😅

• @thomasgrant3393
    @thomasgrant3393 5 місяців тому

Полісся мало 3 хороших нагоди забити гол, але забили з найменш очевидного)) Гайдучик в якості стовпа ще норм, але вибігаючи в контратаку геть зовсім розгубився не знав, що робити і епічно змарнував момент, хоча доклав зусиль до забитого голу в кінцівці матчу. Йому треба нову позицію придумати "атакувальний центр бек")))

@grigorirashfal6881 5 місяців тому +2

Рефері, якщо ти доддаєш 5хв , то це повинно бути 5 хвилин.
    А Верес забив на 7-й доданій хвилині. Врахуйте !! На міжнародних змаганнях цього не буде.

• @UniverseMusic7
      @UniverseMusic7 5 місяців тому

На международных играх тоже не будет рефери который ставит в каждой игре пенальти)

• @sorock1591
    @sorock1591 5 місяців тому +16

Якщо і надалі будете так грати з такими командами як Верес, то про топ5 в турнірній таблиці УПЛ можете забути!

• @IrapedCumWest
      @IrapedCumWest 5 місяців тому

У них шансов ни на что не было, залупыш.)

@volodymyrsirzhant5821 5 місяців тому +1

Результат на табло,но не справедливый. Надо было Полесью забивать второй и было бы всё в порядке. Верес играл до конца и был вознаграждён футбольным Богом.

• @liveboxsu
    @liveboxsu 5 місяців тому +1

🔴⚫️

• @hugoparatugo1966
    @hugoparatugo1966 5 місяців тому +2

Ну що тут скажеш? Дуже прикро втрачати очки в виграшному матчі. Але це сталося... Повірили в перемогу і на 7-й з 5-ти доданих хвилин побігли в контратаку, втратили м'яч і пропустили гол? Навіщо? Хіба не можна було спокійно потримати м'яч? Чому залишили гравця Вересу одного с карному майданчику? Чому Бойко вийшов в з воріт і не дістав м'яч? Багато питань чому в ці останні хвилини матчу....
    Ні, не вовки вийшли на гру.... вовченята... ще рости і рости...
    Будемо сподіватися, що така втрата очок навчить команду грати з головою до останньої секунди матчу. Будемо сподіватися що ніхто на буде бідкатися, що на хватає цих двох очок в кінці сезону... Будемо сподіватися, що Бені почне реалізовувати свої моменти. Будемо вірити в команду, що вона виправить становище і надолужить втрачене....
    Вперед Полісся, вперед до перемог!

• @user-bc5vx5em2w
      @user-bc5vx5em2w 5 місяців тому

Це вже не перша втрата очок.Так було з Дніпром і Рухом на останніх хвилинах доданого часу.

• @user-ku2tv8vm3b
    @user-ku2tv8vm3b 5 місяців тому +3

Бойко теж не поганий актор. Дуже довго лежав і сімулював.😊 Нічия по ділу, Верес не уступав. Слава Україні!🇺🇦🇺🇳✌👍

• @user-wy7hq5xz9g
    @user-wy7hq5xz9g 5 місяців тому +1

Зіграли погано, слабо, і не навчились грати до останньої секунди, і не летіти в атаку коли до кінця хвилина, пів хвилини.. надіюсь вовки вивчать накінець цей урок і більше не будуть робити таких помилок.

• @yakovAV
    @yakovAV 5 місяців тому

А чому верес святкував перемогу? Вони ж на своєму полі в нічию зіграли?

Бо на останніх секундах зрівняли і Полісся має кращих гравців, плюс співпрацює суддями судячи по лівих одинадцятиметрових

• @yakovAV

@@user-jt3km3go4d ахаха, напишіть ще якийсь "плюс"

• @user-bs7kn6uq3k
    @user-bs7kn6uq3k 5 місяців тому

Яка купа спецпризначенців бігає за одним м'ячем, а скільки ще обслуговує їх!
    2роки війни!!!
    Просремо державу-100%!!!
    Як людям думати, чому, як так!
    Що будете казати, чи не будете?!
    З Спартаком московським грати ви ніколи не будете, бо нічого, ніякого футболу не буде, бур' Яны рости будуть на стадіонах!
    Ще рік, два поиграйте!!!

Все закономерно, обе команды одного уровня, не знаю почему здесь клоуны в комментариях думают, что полесье должно побеждать такие команды, если их прошлые победы только за счет судейки и нарисованных пенальти

• @user-by4hn5vd6j
    @user-by4hn5vd6j 5 місяців тому +1

Круто, ахаха, показують президента вересу з либой до ушей і в теплих обіймах і рукопотисканнях і через хвилину забитий м’яч
    Співпадіння?😅

• @gloryukraine1157
    @gloryukraine1157 5 місяців тому +2

Я взагалі не зрозумів тієї шляпи що верес продиктував умови трансляції і оплати. Як би не задонатили на Верес тв то і футбол не дивились би! Верес нулячий і арбітр шляпа вусата і трансляція незрозуміла… Дно команда і дно трансляція. Не буду навіть дивитися трансляції з Вересом тільки результат. Аж гидко

• @jjuyuhhjjhggy6068
    @jjuyuhhjjhggy6068 5 місяців тому +1

НУ ЧТО ПОМЕНЯЛИ ПОЛЕ МЕСТАМИ.. НУ ТАКОЙ СТРАТЕГИЕЙ ВИ БУДЕТЕ ЗА ТРОЙКОЙ.. ПОЛЕ ЛУЧШЕ ДА.. ВАЖНО БЬІЛО ДОМА ВЫИГРАТЬ ДАННЬІЙ МАТЧ.. И БИТЬ В ДВОЙКЕ. А ТЕПЕРЬ И В ЗАДНИЦЕ И АМБИЦИИ ЗА 3 МЕСТО БУДУТ МЕНЬШИЕ

• @user-xg7tc5hm6j
    @user-xg7tc5hm6j 5 місяців тому

Вы представляете на сколько упал уровень упл, если на первые места претендуют такие города как Житомир и кривой рог.

@user-if4uu9cq4k 5 місяців тому +7

Так не уровень упл упал, а твои любимые динамо и шахтер скатились ниже плинтуса. Все вам, тварям, не угодишь, когда только 2 команды претендовали на первые места - вот то было очень интересно, очень сильная лига была, 2 команды и статисты. Перднеш розсердиш і набздиш - не вгодиш.

@user-jt3km3go4d 5 місяців тому

@@user-if4uu9cq4kособливо Шахтар😂😂😂😂😂

• @user-kj2km1yh8s
      @user-kj2km1yh8s 5 місяців тому

​@@user-if4uu9cq4kта ніфіга. Метал,дніпро, Карпати, Чорноморець і ще багато команд було сильних. Тоді 4 команди претендувало на чемпіонство. Тільки в 14 все скінчилося