#пошукзниклих

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 12 бер 2023
 • Ведуча шоу “Голосу країни” та “Світське життя” на телеканалі 1+1 Катерина Осадча за допомогою соціального проєкту “Знайти своїх” з перших днів війни допомагає українцям об’єднувати сім’ї, які через вторгнення рф на територію України втратили один одного. За цей час проєкт масштабувався: отримав підтримку Національної поліції України та Національного інформаційного бюро, запущеного Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, а у щоденній рубриці у “Сніданку з 1+1” глядачі можуть побачити історії зниклих українців.
  У ефірі загальнонаціонального марафону “Єдині новини” відбулась прем’єра проєкту “Знайти своїх”. У ньому глядачі можуть побачити інтерв’ю людей, які знайшли один одного через телеграм-канал “Пошук зниклих”, а також історії українців, які і досі шукають близьких. Проєкт буде виходити щопонеділка о 21:30 у ефірі загальнонаціонального марафону “Єдині новини”.
  Для того, щоб подати заявку на пошук людини, потрібно написати у чат-бот @UKRescueBot, який можна знайти у “Закріплених повідомленнях” телеграм каналі “Пошук зниклих” за посиланням t.me/poshuk_znyklyh/582. Коли дані про людину із потрібним прізвищем з’являтимуться у телеграм-каналі, ви отримаєте автоматичне повідомлення від бота. Якщо ви шукаєте людину у телеграм каналі, то скористайтеся пошуком не лише за прізвищем, а й за допомогою хештегів із назвою населеного пункту. Наприклад, #Буча, #Ірпінь, #Маріуполь. Також шукати рідних можна за списками, які команда проєкту формує самостійно на основі даних від волонтерів та ТРО та ін. Ці списки доступні за хештегами #списки, #евакуація. Якщо у вас є інформація про загублених людей, її можна надіслати на e-mail poshuk.war@gmail.com. Ця інформація буде оброблена та передана рідним. Остерігайтеся шахраїв, які можуть телефонувати та вимагати гроші за інформацію про ваших рідних!
  Долучайтесь до народного пошуку, переглядайте оновлення стрічки у телеграм каналі “Пошук зниких” t.me/poshuk_znyklyh, адже будь-яка інформація може стати корисною для пошуку загублених українців. Також шукайте проєкт “Знайти своїх” у інстаграм poshuk.znyk....
 • Розваги

КОМЕНТАРІ • 5

 • Super_Six
  Super_Six 8 днів тому +1

  Катюшу Осадчу без шляпки не узнала.

 • Андрей
  Андрей 8 днів тому +1

  Помогите пожалуйста у меня пропал брат 8 марта 2022 года

 • Наталія Моренко
  Наталія Моренко 7 днів тому

  Я сестра по батькові Іщенко Максіма, скажіть що відомо про його здоров'я,в нього проблеми з серцем. Діма Гарячий його брат,отчим їх живий. Звати мене Наталка

  • Наталія Моренко
   Наталія Моренко 5 днів тому +1

   Дуже дякую, за вашу роботу,велика повага і віра в найкраще. З божого благословення дочекаємось хлопців. Бережи вас Бог

  • Ольга Демьянец
   Ольга Демьянец 6 днів тому +1

   Дуже дякуємо кумі від мешканців села де народився Діма.