Люблю слухати про наше минуле...хай подовше живуть і розповідають нам такі люди живі свідки історії України і конкурентних сіл..дуже важливо зберегти пам'ять і передати наступним поколінням!!!!
Дідусю , зичу здоров‘я ...... хай ніжки ваші не болять , і сили хватить ще сто років прожити ! Хай Бог вас береже ! Низький уклін вам з Німеччини ! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Це жива історія!!! Думаю в кожному селі є такий дід, що знає як все було насправді, та мало хто хоче слухати. І слова і мовні обороти і вирази - багато таких що молодь зараз не вживає, натомість шпрехають хтозна що по аглицькі. А шкода...
Я так само маю багато спогадів від своєї бабусі,яка народилася на Кіровоградщині. І про колгосп,і про голодомор ,і про совєтів... Бабусі нема вже 41 рік!( Але її тепло,її мова,її любов до життя на віки зі мною.
Дуже гарний фильм!!! Подивиться ,дуже рекомендую! Я багато чого чула вид свое и мами ,а вона вид своеи мами та дидуся ,вона зовсим недавно померла ,и про колгоспи ,и про нквд ,и про 3 колоски, про вси голодовки,то наши предки страшни часи пережили, в мене дуже багато бабусиних и маминих вишитих картин, простини,рушникив, точно таки як в кинофильми . Продивилась вси 12 серий на одному подиху, розворушили вси струни чуттевости...не думала ,що скильки проплачу дивлячись ...
Здоров"я Гавриловичу, шани та подяки каналу, СЛАВА УКРАЇНІ!!! Будьмо вільними, хай і не багатими. Дивіться Український серіал "І БУДУТЬ ЛЮДИ" дуже схожа оселя. Сам з Волині, привіт!!!!!
Низький уклін Людям Достойного віку, які живуть в селі, ведуть свое господарство.Безмежно совістні люди!Живуть без руського міра, без моськовського кадила.Багато Вам років прожити без ліків і лікарів!
Огромное удовольствие слушать таких людей и радоваться,что они живые и дай Бог им здоровья и жить долго-долго! А Вы Дмитрий,снимайте их ,пожилых людей,вот в таких прекрасных Украинских селах, этих стареньких бабусь и дидусь с добрыми милыми лицами! СПАСИБО!!!
У моїх дідусів були власні ліси,це було доки прийшли совєти на буковину у 39 році,то вони розповідали що ліс для хати рубали у січні,коли дерева сплять,бо як прокидаються то женуть сік і того деревина не служить дрбре.Дякую дуже цікаво.
@@DimonProidysvit , дякую за відповідь. Я цікавлюся і вивчаю історію та етнографію, люблю українське село більше всього на світі. Багато країн бачила, володію двома іноземними мовами, але Україна - понад усе! Мені є з чим порівнювати. І ми - найкращі. Ми живемо в земному раю, але не розуміємо цього. Але маємо бути вдячними Богу за те, що живемо в я Україні.
Переклад з Німецької: WENIG - мало; з Французької: EPAISSE - товстий, густий; CLAIRE - прозорий; NORMAL - нормально. D.R.G.M. №145930, Deutsches Reich GebrauchsMuster - Німецька Імперська Корисна Модель - Ця абревіатура ставилася на товарах, для захисту прав виробника. Корисна Модель є "молодшим братом" з Патенту і Права Власності на Охорону Промислової Власності. Відмінності до Патенту стали меншими з останніми змінами до "Закону про Корисну Модель" (GebrMG). На кінець 2017 року в Німеччині діяла 81001 модель. № 13176 - це є номер Реєстрації. За цими номерами можна дізнатися конкретне десятиліття та рік реєстрації. В результаті посилення індустріалізації та посиленого руху товарів, але перш за все в процесі зростання економічних інтересів на національному рівні, після створення Імперії(Deutsche Reichsgründung, 18-01-1871), подібно до "Закону про захист дизайну" (1876 року), виник "Указ про захист Корисних Моделей". Імперський Закон від 1-го Червня 1891 року створив передумови для Німецької імперії, завдяки чому 1-го Жовтня 1891 року Імперське Патентне Відомство запровадило "Корисну Модель Німецької Імперії". Таким чином, корисні продукти були позначені як "D.R.G.M." в період часу між 1891 роком, та приблизно до 1945 року. Навіть, через кілька років після Другої Світової війни це маркування, іноді, все ще було поширеним в Західній Німеччині.
Master Wing Chun ..... знайдіть контактні телефони і по звоніть в німецьку фірму ..... вони куплять для музею , а дідусеві буде добра до помога. Наприклад .... фірма по випуску молочних продуктів ( найбільша в Німеччині ) ..... Bären Marke .... Vertriebsgesellschaft mbH , 54424 Thalfang .... тел : 0049 01805006554 .... або імель адреса : www. baerenmarke.de
дякуэмо за таке кіно! Хоч побачимо як живе натуральна Україна! А то" Квартал 95 "всю країну опустив!.....А дідок дуже презентабельно виглядає! дайте йому кінематографічну карьєру!
Пелюстки рожі треба перетерти один до одного з цукром, дати трошки лимонної кислоти і буде таке повидло з рожі і закрити в чисті баночки. Тримати в холоді. Це чудова начинка до пампушків на Різдво!
А потім можна взяти сливове повидло,додати в нього перекручених на м'ясорубці горіхів і додати декілька ложок цього варення з ружі.Начинка до пампухів вийде дуже смачна і запашна.
Дима,снимай,что тебе хочется,но меня завораживают ролики со старыми хатами. Ведь многим по сто лет,а как за ними ухаживали,ремонтировали,поддерживали жизнь этих хат.
Лайк. І сльози на очах... Теж народилась і виросла в селі. Хата дерев'яна. На Поліссі. І піч,і рушники ... все до болю знайоме. А сепаратор МОЖЕА відродити. Якщо якась детвлька загубилася,або ж стерлася,то можна токаря попросити ,щоб зробив. Але це в місті де є завод. В моєму місті,наприклад,ще Є такий. Дідусю Доброго здоров'я на многії Літа.
Здравствуйте Дима! Я жила в такой хати в 73 году ,у тети Сумская область, село рябушки. Теперь живу в Беларуси. Пол был из глины.всё было натуральным.Спасибо за интересное видео.Очень люблю смотреть ваше видео. Может про рябушки что то покажешь? Буду рада. Привет из Беларуси Вам, с уважением Людмила.
Дмитре, запиши ще цього діда, дай йому Б-г здоровля (як він каже). Бо мова дійсно соковита, природня і головне немає цього огидного суржика. А сепаратор, якщо дійде, щоб здати на брухт-- відкупи, його точно можна відремонтувати. В неті багато відео як працювати з такими речами, захочеш розберешся. На свіжому парному молоці можна зварити дуже класну каву, з богатим смаком і натуральною пишною пінкою + тости з варенням з трояндових пелюстків і матимете смачний, поживний сніданок з місцевих продуктів за старими европейскими рецептами. Хай щастить
Дякую Вам за Вашу роботу. Знімайте на відео все Українське! Затримуйте трошки довше кадри коли знімаєте травичку, ледь помітний рух гілочки деревця від вітру,воду річки чи ставка,дощик,очерет та все інше, бо це справжня Краса яку не повторить ніякий геніальний художник. Ще раз Дякую.
Привіт, Дімон. Не на твому каналі, на іншому, мене якось вчили, що "лайк" треба ставити тільки продивившись до кінці, бо якось там він не зараховується, не знаю. Але з твоїм каналом у мене це не виходить. Бачу нове відео, спочатку "лайкаю", а потім уже додивляюсь до кінця. Так що вибач, якщо "лайк" десь там не зараховується))
@@DimonProidysvit знову я .скинь мені будь ласка .де ти готуеш .всякі корисні для здоровья страви .о одному відео бачив .не памятаю в якому .мабуть курага .на вигляд кругле жовте .може щось готував з абрикос або яець
Дима,у нас до сих пор стоят по деревням разрушенные церкви,многие реставрируют,уже служба там идет. Так же были склады,клубы,мастерские под трактора. Теперь все разрушено и никому не нужно стало,вот и отдали назад церкви.
Дмитре,як цікаво слухати таких людей.Їх залишилося так мало. Дякую за відео. Знімайте більше про них.
Неочікував побачити діда Івана на ютубі. Світ тісніший, ніж здається))
P.s. я внук його брата, Михайла Гавриловича
Люблю слухати про наше минуле...хай подовше живуть і розповідають нам такі люди живі свідки історії України і конкурентних сіл..дуже важливо зберегти
пам'ять і передати наступним поколінням!!!!
Дідусю , зичу здоров‘я ...... хай ніжки ваші не болять , і сили хватить ще сто років прожити ! Хай Бог вас береже ! Низький уклін вам з Німеччини ! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Дуже приємний дідусь, хай ще довго довго живе!
Дякую, вам, за такий екскурс в минуле села ! Цікаво було слухати і дивитися !
Велика подяка хлопцям за цікаве інтерв'ю з Гавриловичем! Йому здоров'я! Як завжди, цікаво і пізнавально!
Завжди цікаво послухати Гавриловича. Ще досі пам"ятаю його розповідь про те як хлопці за совєтів заспівали "Ще не вмерла Україна".
Дякую за відео, та історії дідуся!
Як переливали молоко то аж самому захотілось молочка)
А сепаратор цікавий, сподіваюсь ще запрацює.
Це жива історія!!! Думаю в кожному селі є такий дід, що знає як все було насправді, та мало хто хоче слухати. І слова і мовні обороти і вирази - багато таких що молодь зараз не вживає, натомість шпрехають хтозна що по аглицькі. А шкода...
Дякую вам хлопці за цікаві відео та за те що у вас болить душа за історію рідного краю.
Стропила українською буде крокви, кроква.
Бабушка, мати Івана Гавриловича, називала "сволок", а крокви - це бруски до яких кріпиться шифер.
Коли б встигнути хоч трохи власної історії зберегти... Дякую хлопці
У діда Івана ще вистачає сили і натхнення тримати корову. Здоров'я людині праці і довгих років життя...
Дякую! Цікавий дід і розповідає цікаво!
Із задоволенням сама б попила те молочко! Дякую за відео, цікаво!
Поки живе це покоління , ми ще можемо щось у них випитати ...
Дай Боже їм здоров'я,
На них все тримається.
Я так само маю багато спогадів від своєї бабусі,яка народилася на Кіровоградщині. І про колгосп,і про голодомор ,і про совєтів... Бабусі нема вже 41 рік!( Але її тепло,її мова,її любов до життя на віки зі мною.
Мои дедушка и бабушка жили в Голованевске Кировоградской обл. в хати було дэсь так як у цёму видео. Все помню хотя прошло много лет.Мне 70.
Олександрівка те саме Кропивниччина. Ми районний центр були, тепер громада. Хати такі і в нас є.
То вічний сепаратор. Може, яка деталь стерлася, але ж головні деталі ціленькі.
В дідуся мова дуже приємна. Не втратити би нам її через покоління.
Мова, не засмічена суржиком, гарна мова.
можливо сепаратор Австрійського виробництва.
Доброе утро!приятно с утра встретить добрых знакомых!Спасибо за интересное видио продолжайте свое великое дело.
Дякую Вам за відео сердечно, я відпочила душею. Бажаю здоров'я та успіхів!
Ластівки звили гніздо в старій хаті - це до добра.
Заходьте до Гавриловича частіше, потім буде що згадувати. Будете в нього - переказуйте вітання з Кривого Рогу!
и с Аргентины тоже привет Гавриловичу
Щиро дякую за відео цікаво все українське близьке до серця
Поки живі такі люди, історія процвітатиме, досвід золотий
Дякую! Дуже змістовне і цікаве відео! Привіт з Умані! 👍🇺🇦👍
Дуже цікаво дідусь розповідає!Вітання з Кам'янця-Подільського!
втратив цього року двох своїх дідусів, приємне відео, дякую Вам.
Какой дедушка хороший,добрый,все рассказал,показал.
Ох який же в тебе мерседес, Благослови Боже!
Рекомендую подивитися серіал "І будуть люди" .Підтримайте українське.
💯 згоден з Вами, підтримуємо український контент.
Дуже гарний фильм!!! Подивиться ,дуже рекомендую! Я багато чого чула вид свое и мами ,а вона вид своеи мами та дидуся ,вона зовсим недавно померла ,и про колгоспи ,и про нквд ,и про 3 колоски, про вси голодовки,то наши предки страшни часи пережили, в мене дуже багато бабусиних и маминих вишитих картин, простини,рушникив, точно таки як в кинофильми . Продивилась вси 12 серий на одному подиху, розворушили вси струни чуттевости...не думала ,що скильки проплачу дивлячись ...
Все чиста правда у тому фiльмI. Я подивилась двI серii i бiльше не змогла. Тяжки часи Були. Бабуся менI про тI часи розповiдала.
Нове відео!
Заварюю чай і до перегляду!
Лайк теж готується 🙂
Сепаратор добре би зремонтувати. Не знаю чому, але думаю такі речі- вічні. Він не залежить від електрики, від газу..... Це круто!!!
Приятно посмотреть! Спасибо!
Дай, Боже здоров'я дідусеві.! Дуже цікава людина👍👍👍👍👍👍
Здоров"я Гавриловичу, шани та подяки каналу, СЛАВА УКРАЇНІ!!! Будьмо вільними, хай і не багатими. Дивіться Український серіал "І БУДУТЬ ЛЮДИ" дуже схожа оселя. Сам з Волині, привіт!!!!!
Низький уклін Людям Достойного віку, які живуть в селі, ведуть свое господарство.Безмежно совістні люди!Живуть без руського міра, без моськовського кадила.Багато Вам років прожити без ліків і лікарів!
Сепаратор треба реставрувати.
Огромное удовольствие слушать таких людей и радоваться,что они живые и дай Бог им здоровья и жить долго-долго! А Вы Дмитрий,снимайте их ,пожилых людей,вот в таких прекрасных Украинских селах, этих стареньких бабусь и дидусь с добрыми милыми лицами! СПАСИБО!!!
Щиро дякую дякую дякую
У моїх дідусів були власні ліси,це було доки прийшли совєти на буковину у 39 році,то вони розповідали що ліс для хати рубали у січні,коли дерева сплять,бо як прокидаються то женуть сік і того деревина не служить дрбре.Дякую дуже цікаво.
Интересно, спасибо.
Дід історичний, класний.
Коментар на розвиток каналу )
Так, хлопці, вже другу годину плачу, згадую своїх бабусь та дідуся. Прядиво, скатерка, сєпаратор, цідилка... я все це чула і бачила❤️
Радий, що оцінили і занурилися в історії цих цікавих людей. Дякую за коментарі!
@@DimonProidysvit , дякую за відповідь. Я цікавлюся і вивчаю історію та етнографію, люблю українське село більше всього на світі. Багато країн бачила, володію двома іноземними мовами, але Україна - понад усе! Мені є з чим порівнювати. І ми - найкращі. Ми живемо в земному раю, але не розуміємо цього. Але маємо бути вдячними Богу за те, що живемо в я Україні.
Спасибо за интересное видео!! Деда слухала бы сутками, спасибо ему за память и рассказы ему есть , что вспомнить...
Акація має надзвичайно міцну деревину. Недаремно Господь звелів Мойсею зробити держаки для носіння ковчегу саме з акації.
Да) теж про це думав
Дякую!!!!
Переклад з Німецької: WENIG - мало; з Французької: EPAISSE - товстий, густий; CLAIRE - прозорий; NORMAL - нормально. D.R.G.M. №145930, Deutsches Reich GebrauchsMuster - Німецька Імперська Корисна Модель - Ця абревіатура ставилася на товарах, для захисту прав виробника. Корисна Модель є "молодшим братом" з Патенту і Права Власності на Охорону Промислової Власності. Відмінності до Патенту стали меншими з останніми змінами до "Закону про Корисну Модель" (GebrMG). На кінець 2017 року в Німеччині діяла 81001 модель. № 13176 - це є номер Реєстрації. За цими номерами можна дізнатися конкретне десятиліття та рік реєстрації. В результаті посилення індустріалізації та посиленого руху товарів, але перш за все в процесі зростання економічних інтересів на національному рівні, після створення Імперії(Deutsche Reichsgründung, 18-01-1871), подібно до "Закону про захист дизайну" (1876 року), виник "Указ про захист Корисних Моделей". Імперський Закон від 1-го Червня 1891 року створив передумови для Німецької імперії, завдяки чому 1-го Жовтня 1891 року Імперське Патентне Відомство запровадило "Корисну Модель Німецької Імперії". Таким чином, корисні продукти були позначені як "D.R.G.M." в період часу між 1891 роком, та приблизно до 1945 року. Навіть, через кілька років після Другої Світової війни це маркування, іноді, все ще було поширеним в Західній Німеччині.
👍за те що вам цікаво знати історію.
яка довга історична справка! Оце інформація!
На металолом піде
Дякую, браво!
Master Wing Chun ..... знайдіть контактні телефони і по звоніть в німецьку фірму ..... вони куплять для музею , а дідусеві буде добра до помога. Наприклад .... фірма по випуску молочних продуктів ( найбільша в Німеччині ) ..... Bären Marke .... Vertriebsgesellschaft mbH , 54424 Thalfang .... тел : 0049 01805006554 .... або імель адреса : www. baerenmarke.de
дякуэмо за таке кіно! Хоч побачимо як живе натуральна Україна! А то" Квартал 95 "всю країну опустив!.....А дідок дуже презентабельно виглядає! дайте йому кінематографічну карьєру!
Пелюстки рожі треба перетерти один до одного з цукром, дати трошки лимонної кислоти і буде таке повидло з рожі і закрити в чисті баночки. Тримати в холоді. Це чудова начинка до пампушків на Різдво!
А я висушую та взимку до чаю додаю по декілька пелюсток.
@@Марія-щ7о9с Цікава ідея, треба спробувати. Дякую!
А потім можна взяти сливове повидло,додати в нього перекручених на м'ясорубці горіхів і додати декілька ложок цього варення з ружі.Начинка до пампухів вийде дуже смачна і запашна.
РУЖА... а не рожа!
" ой квітне ружа біла ружа..." /укр.пісня/
@@КатеринаДанилюк-л8б У нас кажуть на ці квіти "рожа", а "ружа" - це троянда.
люди які чесно живуть и поступають чесно з кожним хто зайшов до хати
Дима,снимай,что тебе хочется,но меня завораживают ролики со старыми хатами. Ведь многим по сто лет,а как за ними ухаживали,ремонтировали,поддерживали жизнь этих хат.
Так - сказав бідняк, випив би, та грошей нема )
Доброго здоров'я усім хто у відео!
Дякую.
Лайк.
І сльози на очах...
Теж народилась і виросла в селі. Хата дерев'яна. На Поліссі. І піч,і рушники ... все до болю знайоме.
А сепаратор МОЖЕА відродити.
Якщо якась детвлька загубилася,або ж стерлася,то можна токаря попросити ,щоб зробив. Але це в місті де є завод. В моєму місті,наприклад,ще Є такий.
Дідусю Доброго здоров'я на многії Літа.
Дякую!
Здравствуйте Дима! Я жила в такой хати в 73 году ,у тети Сумская область, село рябушки. Теперь живу в Беларуси. Пол был из глины.всё было натуральным.Спасибо за интересное видео.Очень люблю смотреть ваше видео. Может про рябушки что то покажешь? Буду рада. Привет из Беларуси Вам, с уважением Людмила.
Пол з глини у нас називається Долівка
@@ЄвгенДумка Да доливка, мы ходили в яр за глино с тетей, мне было 15лет.такое не забывается.
@@ludmilagrinkevich3401 а мы с бабушкой за кизяками ходили хату обмазывать.Спасибо за видео.Снимайте с удовольствием смотрим.
Хлопці,ви освічені,не важко розібратися, сучасні матеріали, допоможіть!
Дмитре, запиши ще цього діда, дай йому Б-г здоровля (як він каже). Бо мова дійсно соковита, природня і головне немає цього огидного суржика. А сепаратор, якщо дійде, щоб здати на брухт-- відкупи, його точно можна відремонтувати. В неті багато відео як працювати з такими речами, захочеш розберешся.
На свіжому парному молоці можна зварити дуже класну каву, з богатим смаком і натуральною пишною пінкою + тости з варенням з трояндових пелюстків і матимете смачний, поживний сніданок з місцевих продуктів за старими европейскими рецептами.
Хай щастить
Як гарно
Я дідуся стільки цікавих штук)
Мені прочиталося на сепараторі Franse
Відрада серцю! Благо дарю! Наче Кіроаоградщина,Новоукраїнський район,село Григоровка. Дуже хочу хоч когось знайти звідти,може хтось відгукнеться.
колоритний дядько
Duzhe tsikavo!!! Dyakuju!
Клас!!!!
Наші ластівки 2 тижні тому полетіли у вирій.
Ви уважні) відео зняли в червні
На тому сепараторі немає ремня. Може в ньому проблема, а дід погано бачить и не помітив цього?
Дякую Вам за Вашу роботу.
Знімайте на відео все Українське! Затримуйте трошки довше кадри коли знімаєте травичку, ледь помітний рух гілочки деревця від вітру,воду річки чи ставка,дощик,очерет та все інше, бо це справжня Краса яку не повторить ніякий геніальний художник.
Ще раз Дякую.
Раді чути рідну мову.
Привіт, Дімон. Не на твому каналі, на іншому, мене якось вчили, що "лайк" треба ставити тільки продивившись до кінці, бо якось там він не зараховується, не знаю. Але з твоїм каналом у мене це не виходить. Бачу нове відео, спочатку "лайкаю", а потім уже додивляюсь до кінця. Так що вибач, якщо "лайк" десь там не зараховується))
Привіт. Лайк зараховується, але у випадку, коли кілька таких лайків ставляться одразу ютуб може це сприйняти за накрутку
@@DimonProidysvit зрозумів. Ну я не накручую).
Ukraine💗💗💗
Ждав на новий вложик (:
Цікаво, дякую!
Ох же ті гуцули))
Привіт Дмитре)
Сепаратор дореволюційний - є. А як справи з самогонними апаратами в селі? Було б цікаво...
Як натраплю - зафільмую. У нас в селі культура самогоноваріння надто приватна і не досить розповсюджена
@@DimonProidysvit www.pravda.com.ua/news/2020/10/1/7268408/
@@DimonProidysvit знову я .скинь мені будь ласка .де ти готуеш .всякі корисні для здоровья страви .о одному відео бачив .не памятаю в якому .мабуть курага .на вигляд кругле жовте .може щось готував з абрикос або яець
@@андрюхаводнев-э2л підставляй кишеню, чи тобі в пакетик?
@@DimonProidysvit та ні .пиши тут
Добрий день. А де це ви знімали дуже цікаво. Люблю слухати таких людей. Дякую Вам за розповідь
Добрий день. Уманщина . Село Старі Бабани
@@DimonProidysvit дякую за відповідь. Удачі Вам
Дай Боже здоров'я цьому дідові, та й довголіття!!!
👍😍🇺🇦
Репрессии всех достали,и до войны,и после. Ужасное было время.
І небо таке тільки в Уманщині , товариш Сашко з Жулян в Косенівці хату купив ,Гродзіва теж гарна
дід щось приховує в хаті своїй!
ти помиляешся
Like 👍 👍 👍 👍
🤔👍
Хаты часто ремонтировали,подмазывали,поэтому так долго стояли и стоят они.
Класний сусід! Лайколик!!!
😻😻😻
Дима,у нас до сих пор стоят по деревням разрушенные церкви,многие реставрируют,уже служба там идет. Так же были склады,клубы,мастерские под трактора. Теперь все разрушено и никому не нужно стало,вот и отдали назад церкви.
👍
Цікаво було послухати дядька.
👍🍶😋👏👏👏
Хоч тут почую про Косенівку.
Про церкву в Пугачівці є записана історія в сільській раді також є свідчення про церкву в Уманському краєзнавчему музеї
ох ці баптисти))
Дмитре?Ви збираєте це для історії села?
Для історії загалом
Здорово! Ребята , а интересно мальфары (Ворожки), у вас в селе ? Вот бы с ними репортаж снять?
Хочу таку хату
таких повно по селах України, стоять занепадають нікому не потрібні
Ось був засняв хату століття 19 яку вже розвалили( не реклама)ua-cam.com/video/7soxxCyGgG0/v-deo.html
А ще майже в кожному селі золота карета Катерини закопана, і німецький танк загруз в болоті..........
😷👍
Це Лесин брат? Він говорить як вона.