Іване, ось цей інжир може рости деревом. Є ще один сорт морозостійкого інжиру. Тільки йому другий рік. Поки займаємося фомуванням його, як дерева. Плоди другого сорту мають інший колір та форму. Дякуємо за гарні побажання. Успіхів, миру та добра Вам
Щиро дякую.Подарували інжир,то цікаво було почути про інжир.Є зелений сорт ,він ще солодший....( в мене ,фіолетовий). Здоров'я ,та мирного неба.Вінниця.
Дякую за цікаве відео ! Сьогодні знову зібрала 2 кг інжиру. Готую варення. У нас жовтий інжир із рожевою щічкою. Дуже солодкий. Кущ ще молодий . Посадили за рік перед війною. Укриваємо агроволокном і плівкою зверху. Потрібно поступово пригинати рослину і потім робити сухе укриття. Дуже смачна і цікава рослина. Запрошую до себе на канал.
На благо Вам, Наталі. Щиро дякую за Вашу розповідь про інжир. Вітаю з гарним врожаєм. Гарний у Вас канал. І троянди гарні. Трохи пізніше подивлюся Ваші відео. Зараз часу обмаль. Щасти Вам.
На скільки мені відомо, є тільки один більш-менш морозостійкий сорт інжиру - це кадота. Він дійсно непогано зимує при мінімальному укритті. Перевіряв на півночі Київської області і Волині. Для укриття було достатньо "шалаш" з плівки або агроволокна. Нажаль, із-за війни довелося поїхати з насидженого місця , тому урожаю не дочекався. Але кадота росте повільно.
Доброго світлого мирного дня. Вітаю вас з Чернівців.. Шикарні плоди інжира.. Дуже смачні плоди і корисні.. Я також маю інжир і навіть розмножую. Вирощую на вулиці з укриттям. А на підвіконні у горщика а ховаю у погріб.. Дякуємо за відео і рекомендації..,👍👍👌 Підписуюсь на ваш канал і буду вчитися у вас. Мирного неба вам і гарних урожаїв.. Хай Бог благословить ваші рослини і вас здоров'я вам..
Доброго вам часу. Вискочило ваше відео про фіги. Живу в Сіетлі WA. Вирощую вже більше 10 років. Зелений сорт,плоди більше 100 грам. Збираєм перший врожай зараз в кінці липня. Другий не достигають . Дерево 4 метрів +. Важливо обрізати,тому що плоди зав'язуються на однорічних приростах. Успіхів Вам.
Доброго часу Вам, Nikolay. Щиро дякую за Ваш досвід вирощування фіги. Згодна з Вами, що необхідна обрізка, бо плоди формуються на однорічних приростах. Ми також посадили такий сорт, про який Ви розповідаєте. Але саджанцю тільки другий рік. Так що буде ще один сорт фіги зимуючої у нас, на півдні України. Усіляких Вам гараздів. Миру та добробуту.
Дякую за змістовну розповідь про вирощуванню млрозостікого інжиру.Як буде на те ваша ласка,то можно у вас купить парог морозостійкого інжиру.вибачте.дякую за здалегідь.київська облость все чк ви розповіли і морози і земелька у нас глина е.
Вказуйте де Ви проживаєте, в Україні, в залежності від області клімат може суттєво відрізнятись і те що для Вас є морозостійким для інших може зовсім таким не бути. Вазуйте хочаб які температури у Вас взимку.
Проживаєм на півдні Одеської області, де бувають морози до -20 градусів. Мої родичі живуть на півночі Одеської області і там гарно себе почувають деревця інжиру. Є серед наших підписників і садівники з Київської області, які вирощують такий інжир.
Назву сорту не знаю. У нас садівники мають два сорти: укривні та неукривні. Ніхто не заморочується назвами. Тому ніхто і не називає їх іменами. Ми не займаємося бізнесом - продажем саджанців. Поки що деревця маленькі. Їх не треба різати на живці. Хай врожай нарощують нам.
Вітаємо Вас, Юрій. На даний час у нас немає саджанців на продажу. Можливо вже весною укорінемо живці. А поки всі гілячки в плодах. Тільки після збирання врожаю будемо нарізати живці. Ось така справа. Миру та добра.
Вітаю! Не тратьте свій час вона нічого не продасть і не розкаже навіть чим підгодовує…збирає лайки … Шукайте людей які все розповідають і продають це Ларніченко , як що я не помилилась. Успіхів! Слава ЗСУ! Слава Україні!!!
Столько вы его кохаете : Чернецкая его прозвала " Одесский абориген ", он растет по всей Одесской области и никто не знает его названия. Старики в Затоке говорят ,что завезли его в 60-е из Крыма ; сначало болел,но со временем адаптировался. У моего соседа растет тридцать лет,высота 5 метров в ширину столько же: больше 30 веток ,толщиной в руку; никогда не обрезался ,не подкармливался не поливался , не обрабатывался и урожай дает десяток ведер . У меня такой же ,но поменьше 8 лет: отношусь также. Видел в Затоке на дачах растет деревом толщиной 40 см и выотой меров 8,накрыл весь двор по фасаду и дом
Иван, благодарю за рассказ о нашем инжире. У нас точно никто названия его не знает. Важно, что хорошее дерево и урожай отменный. В затоке песчаный грунт. Поэтому не нужны поливы и подкормки. У нас глина. Поэтому без полива и подкормок урожая не видать.
Тамаро, підживлення проводимо точно так, як і для всіх садових рослин: в першій половині літа комплексні органічні добрива з букетом елементів живлення "Мікро Мінераліс Універсальний". Як тільки починають формуватися плоди , тоді треба проводити підживлення такими елементами живлення: калій та магній. Такі підживлення проводимо 1 раз в 10 днів. Проти шкідників використовуємо біоінсектицид "Скарадо М"
Не буває морозостійкого інжиру.Не має такого сорту морозостійкий.Три дні -15 і до кореня інжир відмерзає.Раджу саджати горизонтальним кордоном з укриттям на зиму.У мене в Дніпрі добре себе показує далматський,кримський чорний і Браун турке.Точно не раджу брунсвік.Вже три роки в вересні після дощу його розриває і закисають плоди
@@fainikvity хочу попробовать инжир вырастить тоже деревцом, но я намного северней от Вас, Днепропетровская область. Буду пробовать, хотя есть риск подморозить саженец инжира.
@@fainikvityя теж в Одеській області живу. у нас, здається, майже усі сорти інжирів стали морозостійкі, ніхто їх не вкриває 😊 у мене є кримський чорний і рондіно. дуже подобаються саме темі інжири, світлі мені здаються якимись на овоч схожими. мої не дуже великий врожай дають, чи підрізаю не так, чи не в тому місті... в затінку. у вас - шикарний врожай.
@@fainikvity дякую за відповідь! Буду дуже вдячна за вашу пораду🙏Мені подарували інжир Violette db. Живу у Київський області, і не знаю що зараз з ним робити. Чи посадити на зиму відразу, чи поки залишити у горщику до весни? Дякую!
Жанно, вітаємо Вас. Ми не займаємося розмноженням рослин та не продаємо їх. Це - подарунок. Не маю інформації про місце продажу таких саджанців. Перепрошую.
Добрий день. Використовую біоінсектициди Скарадо-М. Можна інші біоінсектициди використовувати. Обробляю розчином з біоінсектицидом всю рослину інжиру кожні 10 днів, а в спеку - кожні 7 днів.
Благодарим, Ирина. Пока без названия инжир растёт. Причём нам подарили еще один сорт морозостойкий с формой инжира в виде лампочки. И точно также называется морозостойкий. Пока наблюдаем за растениями...
@@fainikvity главное чтобы родили побольше,а название не важно.успехов. меня поперло этим инжиром. в этом году я скупила и давали16 кустов, названия разные,весной буду разбираться.родючие или нет,ранние или поздние буду наблюдать. муж ругается,а у меня очередное хобби.терпит.
Морозостійкий - так всі називають у нас цей інжир. В коментарях садівники називають його різними назвами. Ми не займаємося розмноженням та продажами саджанців.
@@fainikvity В мене росте і плодить два сорти,але росте кущем і дуже здоровим,кожен рік укриваю,але це дуже тяжко.А у Вас деревцем, і мені цікаво як ви обрізку робите.Ви я зрозуміла живете на півдні,а я в центрі країни( Полтава).Ось мене цікавить Ви крону якось розріджуєте,обрізаєте? Можливо ,щось нового вивчу з Вашого досвіду.Дуже гарний інжир у Вас! Молодці! Дякую за відповідь.
Що за сорт? Схожий на Кримсьий чорний? В мене теж такий є з такими листями... теж шукаю правильну назву, бо купував черенки як Смернінський, але це точно не він...
вітаю. це сорт "медовий", чудово росте. в мене вже років 7 росте (висота 4-4,5м). так само другий врожай великий а перший маленький. кому цікаво - в цьому році помітив що перший врожай маленький тому що коли з'являються плоди ще нема листової маси достатньої і тому мені здається що вони просто підгорають і він їх зкидає.можливо хтось знає як вирішити цю проблему.-
Вітаємо Вас. Дякуємо за назву інжиру. Дійсно перший врожай значно менший, але плоди великі. Думаю, що Ваша думка про малу кількість листочків має рацію. Та ще й до всього недостатньо прогрівається грунт і коріння не може подати необхідну кількість води та поживних речовин до плодів. Усіляких Вам гараздів.
@@tanyadnipro є світлий і є темний. В мене особисто темний вже багато років і високий. А світлий пару років але поки маленький . Форма інжириків у них має бути однакова , мішечком.
На благо Вам, Галино. В цьому році немає живців з цього маленького деревця. В наступному році будемо спостерігати, як буде розвиватися дерево. Тоді можливо розглянемо це питання. Усіляких Вам гараздів.
В мене два сорти не можу вивчити,як вирощувати щоб не їсти, дуже солодкий,хурма теж біда,дуже родюча не вкриваю ні чим,не так страшний їм мороз,як те що у нас в літку дощу не має ,а узимку мороз і дощі , обмерзання гілок.Кривий Ріг
Олено, інжир практично не хворіє. А от від шкідників ми обробляємо біопрепаратом Скарадо-М. Не треба чекати. Просто помили і їмо інжири. Ми вирощуємо екологічно чисті плоди.
@@fainikvity спасибо у вас конечно теплее чем в Запорожье у меня растет два куста инжира им уже по 3года высота2,5метра что делать как обрезать на зиму своды уже не гнутся толстые.
Вітаємо Вас. Інжир не потребує щеплення. Достатньо живець в сприятливий день посадити і будете мати повноцінне деревце. Можна саджанець висаджувати і навесні, і восени. А от із живця можні вирощувати і взимку нову рослинку. Успіхів Вам.
Були у нас чотири сорта укривні. Кожної осені їх приходилося укривати, інакше воли вимерзали. А зараз тільки в садочку морозостійкі. Наш саджанець морозостійкого сорту росте у сестри на півночі Одеської області. А там зовсім інші погодні умови.
Любове, на даний час у мене немає саджанців цього інжиру. Восени наріжу живців і буду укорінювати їх. А в наступному році побачимо результат. Успіхів Вам.
👍💪✌ Дякую за відео. Вперше бачу інжир деревом, всі показують кущами. Миру Вам і добра.
Іване, ось цей інжир може рости деревом. Є ще один сорт морозостійкого інжиру. Тільки йому другий рік. Поки займаємося фомуванням його, як дерева. Плоди другого сорту мають інший колір та форму. Дякуємо за гарні побажання. Успіхів, миру та добра Вам
@@fainikvity які найморозостійкіші у вас сорти?
❤❤❤
Дякую за інформацію. Чи можна у Вас купити живці? Дякую.
Ставлю вподобайку автору цього відео.
Щиро дякуємо, Анатолій, за високу оцінку нашої праці. Усіляких Вам гараздів.
ДЯКУЮ ВАМ !!!
Володимире, на благо Вам.
Дякую за інформацію
Ольго, на благо Вам.
вельми вдячний вам за інформацію
На благо Вам.
Дякую за відео 🍓
На благо Вам, Олександре. Гарного врожаю у Вашому садочку!
Щиро дякую.Подарували інжир,то цікаво було почути про інжир.Є зелений сорт ,він ще солодший....( в мене ,фіолетовий).
Здоров'я ,та мирного неба.Вінниця.
На благо Вам. Як добре, що селекціонери створили такі гарні сорти інжиру, які ростуть і в Вінницької області. Гарного врожаю цінних плодів.
Дякую за Ваше відео, а в мене інжир кущ висотою 1.70м 3 роки і замерзає кожну зиму.
То у Вас нестійкий сорт до морозів. Тому вимерзає.
Дякую за цікаве відео ! Сьогодні знову зібрала 2 кг інжиру. Готую варення. У нас жовтий інжир із рожевою щічкою. Дуже солодкий. Кущ ще молодий . Посадили за рік перед війною. Укриваємо агроволокном і плівкою зверху. Потрібно поступово пригинати рослину і потім робити сухе укриття. Дуже смачна і цікава рослина. Запрошую до себе на канал.
На благо Вам, Наталі. Щиро дякую за Вашу розповідь про інжир. Вітаю з гарним врожаєм. Гарний у Вас канал. І троянди гарні. Трохи пізніше подивлюся Ваші відео. Зараз часу обмаль. Щасти Вам.
@@fainikvity дякую.
На скільки мені відомо, є тільки один більш-менш морозостійкий сорт інжиру - це кадота. Він дійсно непогано зимує при мінімальному укритті. Перевіряв на півночі Київської області і Волині. Для укриття було достатньо "шалаш" з плівки або агроволокна. Нажаль, із-за війни довелося поїхати з насидженого місця , тому урожаю не дочекався. Але кадота росте повільно.
Дякую за інформацію. Цікаво. Миру та добробуту.
зараз трохи клімат змінився і багато сортів в Україні зимують без укриття
Доброго світлого мирного дня.
Вітаю вас з Чернівців..
Шикарні плоди інжира..
Дуже смачні плоди і корисні..
Я також маю інжир і навіть розмножую.
Вирощую на вулиці з укриттям.
А на підвіконні у горщика а ховаю у погріб..
Дякуємо за відео і рекомендації..,👍👍👌
Підписуюсь на ваш канал і буду вчитися у вас.
Мирного неба вам і гарних урожаїв..
Хай Бог благословить ваші рослини і вас здоров'я вам..
Уклінно дякуємо, Володимире, за розповідь про вирощування інжиру та за добрі побажання. Цікаво. Усіляких Вам гараздів, щасти Вам у всіх справах.
Доброго дня. У Вас є саджанці морозостійкого інжиру?
Вітання, Володимире. Я також з Чернівців, цікаво яке укриття робите?? Буду вдячна за відповідь.
Який сорт?
Які морози витримує?
Доброго вам часу. Вискочило ваше відео про фіги. Живу в Сіетлі WA. Вирощую вже більше 10 років. Зелений сорт,плоди більше 100 грам. Збираєм перший врожай зараз в кінці липня. Другий не достигають . Дерево 4 метрів +. Важливо обрізати,тому що плоди зав'язуються на однорічних приростах. Успіхів Вам.
Доброго часу Вам, Nikolay. Щиро дякую за Ваш досвід вирощування фіги. Згодна з Вами, що необхідна обрізка, бо плоди формуються на однорічних приростах. Ми також посадили такий сорт, про який Ви розповідаєте. Але саджанцю тільки другий рік. Так що буде ще один сорт фіги зимуючої у нас, на півдні України. Усіляких Вам гараздів. Миру та добробуту.
Дуже багато води у відео. Конкретики мало. Це мені так здається
Ірино, це Вам так здається. І винен в цьому ретроградний Меркурій.
@@fainikvity шиза?
Вода теж потрібна....
Схоже, що не лише Вам, половину виступу (прелюдії) хотілося стерти.
Дякую, багато корисної інформації про вирощування інжиру
Неля, на благо Вам.
Доброго дня. Дякую за відео все добре тільки знать би який сорт.
Доброго дня. На жаль, підписники пропонують різні назви...
Вітаю Вас з Новим роком та новорічними святами!
Підписався на Ваш канал.
Мої вподобання Вашому відео.
Хай Вам щастить у Ваших справах.
Гайда Буслик, уклінно дякуємо Вам за вітаннячко та гарні побажання. Навзаєм. Миру та добра Вам.
@@fainikvity Хай так і буде.
Дуже корисне видео дякуем у вас э живци якщо можна подилиться
Ірино, на благо Вам. Живців на продаж немає. Усіляких Вам гараздів.
Дякую за змістовну розповідь про вирощуванню млрозостікого інжиру.Як буде на те ваша ласка,то можно у вас купить парог морозостійкого інжиру.вибачте.дякую за здалегідь.київська облость все чк ви розповіли і морози і земелька у нас глина е.
На благо Вам. Ми не продаємо пагони з цього інжиру. Перепрошую.
❤
На благо Вам. Успіхів у вирощуванні інжиру.
Вірно сказано,прийде час і вродить❤❤❤
Так, всьому свій час.
Вказуйте де Ви проживаєте, в Україні, в залежності від області клімат може суттєво відрізнятись і те що для Вас є морозостійким для інших може зовсім таким не бути. Вазуйте хочаб які температури у Вас взимку.
Проживаєм на півдні Одеської області, де бувають морози до -20 градусів. Мої родичі живуть на півночі Одеської області і там гарно себе почувають деревця інжиру. Є серед наших підписників і садівники з Київської області, які вирощують такий інжир.
❤❤❤❤❤
Тетяно, на благо Вам.
що це за сорт, Київський?Ви черенки продаєте?Теж хочу неукривний бо вік уже не той кожного року укривати.
Назву сорту не знаю. У нас садівники мають два сорти: укривні та неукривні. Ніхто не заморочується назвами. Тому ніхто і не називає їх іменами. Ми не займаємося бізнесом - продажем саджанців. Поки що деревця маленькі. Їх не треба різати на живці. Хай врожай нарощують нам.
Одесский абориген@@fainikvity
Які морози у вас бувають .
Морози в минулому році в лютому були -12 градусів.
Дуже гарний ролик.
Як заказати саженець ?
Як з Вами зв'язаться?
Будь ласка надайте контакти. Дуже хочеться придбати зимостійкий сорт інжиру
Вітаємо Вас, Юрій. На даний час у нас немає саджанців на продажу. Можливо вже весною укорінемо живці. А поки всі гілячки в плодах. Тільки після збирання врожаю будемо нарізати живці. Ось така справа. Миру та добра.
В мене теж такий,а ще хурма і гранати,люблю екзотику
Зимостійкого інжиру не буває.Три дні -15 и до кореня відмерзає.А потім від кореня відбиває на наступний рік гілки
Вітаю! Не тратьте свій час вона нічого не продасть і не розкаже навіть чим підгодовує…збирає лайки … Шукайте людей які все розповідають і продають це Ларніченко , як що я не помилилась. Успіхів! Слава ЗСУ! Слава Україні!!!
Дяк@@svetakhylko1820
Добрий день. В якому регіоні ви проживаєте? Де можна придбати черенок такого інжиру? Дякую.
Добрий дено, Ілоно. Ми живемо на півдні України в Одеській області. Але живці не продаємо. Поки що дерево невелике. Не знаю, де продають.
який максимальний мороз ваше дерево витримувало? Сумніваюсь що витримає навіть та товста деревина -25.
У нас поки що було -18 градусів. Але у тих людей, які подарували живець, це дерево росте дуже давно і витримувало і нижчі температури.
Вітаю! Порадьте, хто продає цей морозостійкий сорт. Хотілося би придбати!
Вітаємо Вас. Не можу відповісти на Ваше питання. Щасти Вам.
Доброго дня суток. скажите пожалуйста, есть на продажу саженцы?
Светлана, доброго времени суток. Простите, но мы не занимаемся выращиванием саженцев. Всех благ.
Ви в якому реніоні мешкаєте? Для Харкова підійде уей сорт?
лілія, думаю, що для Харкова не підійде цей сорт. У Вас бувають сильні морози.
Столько вы его кохаете : Чернецкая его прозвала " Одесский абориген ", он растет по всей Одесской области и никто не знает его названия.
Старики в Затоке говорят ,что завезли его в 60-е из Крыма ; сначало болел,но со временем адаптировался.
У моего соседа растет тридцать лет,высота 5 метров в ширину столько же: больше 30 веток ,толщиной в руку; никогда не обрезался ,не подкармливался не поливался , не обрабатывался и урожай дает десяток ведер . У меня такой же ,но поменьше 8 лет: отношусь также.
Видел в Затоке на дачах растет деревом толщиной 40 см и выотой меров 8,накрыл весь двор по фасаду и дом
Иван, благодарю за рассказ о нашем инжире. У нас точно никто названия его не знает. Важно, что хорошее дерево и урожай отменный. В затоке песчаный грунт. Поэтому не нужны поливы и подкормки. У нас глина. Поэтому без полива и подкормок урожая не видать.
Дуже інформативне відео. Який грунт потрібен для дерева?. Чи буде рости на піщаному грунті?
На благо Вам. Інжир росте в Азії та на Близькому Сході, де якраз піски. Головне - підживлюйте дерево та поливайте вчасно. Успіхів Вам.
Доброго дня, як починати формування інжиру деревом?Як і коли пірдрізати?
На третій рік саджанець обрізали 15 см. зверху. Після цього стали формуватися бокові гілячки. От і все.
Дякую.
А які ж препарати використовуєте для підживлення й захисту?
Тамаро, підживлення проводимо точно так, як і для всіх садових рослин: в першій половині літа комплексні органічні добрива з букетом елементів живлення "Мікро Мінераліс Універсальний". Як тільки починають формуватися плоди , тоді треба проводити підживлення такими елементами живлення: калій та магній. Такі підживлення проводимо 1 раз в 10 днів. Проти шкідників використовуємо біоінсектицид "Скарадо М"
Доброго дня! Ви черенки не продаєте?
Не продаємо.
Дякую вам за корисну інформацію. Можна купити у вас смажені морозостійкого інжиру??? Місто Дніпро Україна.
Ларисо, на благо Вам. У нас немає на продаж саджанців інжиру. Усіляких Вам гараздів.
Не буває морозостійкого інжиру.Не має такого сорту морозостійкий.Три дні -15 і до кореня інжир відмерзає.Раджу саджати горизонтальним кордоном з укриттям на зиму.У мене в Дніпрі добре себе показує далматський,кримський чорний і Браун турке.Точно не раджу брунсвік.Вже три роки в вересні після дощу його розриває і закисають плоди
Живу у Закарпатті купила інжир років 5 сам росте деревцем але ще не плодоносить що робити підкажіть будь ласка.
Марія, не можу відповісти на Ваше питання. Треба бачити дерево, знати, чим Ви його підживлюєте. Почекайте ще рік....
Добрий день. Який район проживання та назва сорту? Як заказати садженець і ціна. Дякую.
Вітаємо Вас, Олеже. Ми не займаємося продажами саджанців. Усіляких Вам гараздів.
Так який район, де ви змогли вирощувати інжир деревом?
Ну@@ОлегРадионов-у9у ну почитайте внимательно коментарии , там есть район
@@fainikvityякий район?
В якому регіоні Ви живете?
Південь Одеської області.
@@fainikvity а на Дніпропетровщині підмерзає!
@@fainikvityа шо тяжко назвати який р_он?
Спасибо за видео! А в какой области вы находитесь?
Во благо Вам. Вырщиваем инжир на юге Одесской области.
@@fainikvity хочу попробовать инжир вырастить тоже деревцом, но я намного северней от Вас, Днепропетровская область. Буду пробовать, хотя есть риск подморозить саженец инжира.
@@maksiva8877 рашистам та сєпарам тут не місце !
@@fainikvityя теж в Одеській області живу. у нас, здається, майже усі сорти інжирів стали морозостійкі, ніхто їх не вкриває 😊
у мене є кримський чорний і рондіно. дуже подобаються саме темі інжири, світлі мені здаються якимись на овоч схожими. мої не дуже великий врожай дають, чи підрізаю не так, чи не в тому місті... в затінку. у вас - шикарний врожай.
А з кісточки можна посадити? дякую 😊
Був у мене такий досвід. Плодів на цій рослині з насіння так і не діждалися.
@@fainikvity ,😪
Скажіть, будь-ласка, в якому регіоні зростають такий чудовий інжир?
Цей інжир росте в Одеській області, в США, інших країнах, областях...
@@fainikvity дякую за відповідь! Буду дуже вдячна за вашу пораду🙏Мені подарували інжир Violette db. Живу у Київський області, і не знаю що зараз з ним робити. Чи посадити на зиму відразу, чи поки залишити у горщику до весни? Дякую!
Доброго дня, а саженці непродаєте? Або скажуть де можна купити.
Жанно, вітаємо Вас. Ми не займаємося розмноженням рослин та не продаємо їх. Це - подарунок. Не маю інформації про місце продажу таких саджанців. Перепрошую.
Добрий день. Як ви боритесь з інжирною вогневкою? дякую
Добрий день. Використовую біоінсектициди Скарадо-М. Можна інші біоінсектициди використовувати. Обробляю розчином з біоінсектицидом всю рослину інжиру кожні 10 днів, а в спеку - кожні 7 днів.
@@fainikvity дякую
как всегда отличное видео,спасибо .сорт деревца вы уже узнали?
Благодарим, Ирина. Пока без названия инжир растёт. Причём нам подарили еще один сорт морозостойкий с формой инжира в виде лампочки. И точно также называется морозостойкий. Пока наблюдаем за растениями...
@@fainikvity главное чтобы родили побольше,а название не важно.успехов. меня поперло этим инжиром. в этом году я скупила и давали16 кустов, названия разные,весной буду разбираться.родючие или нет,ранние или поздние буду наблюдать. муж ругается,а у меня очередное хобби.терпит.
Доброго дня? А яка область?
Доброго дня. Одеська область.
Вітаю! Чи можна у вас придбати чубуки цього морозостійкого інжиру?ваші контакти
Вітаємо. Поки немає чубуків. Дерево ще дуже маленьке.
Доброго мирного дня вам якщо можете продать живці цього інжиру.
Доброго мирного дня, Леоніде. Перепрошую, але немає у нас живців на продаж. Миру та добра.
@@fainikvity готуйте на продаж черенки. Люди у вас куплять.
Скажите название удобрений,их много но не все подходят инжиру
В начале сезона комплексные удобрения, а во второй половине лета инжиру нужны калий и магний.
Шо за сорт?
Інжир зимостійкий. Так його називають наші садівники.
А яка це область?
Одеська область.
це який регіон?
Це Одеська область.
@@fainikvityод обл велика,який р_н?
Можна записатись в чергу на живці
Черги немає, бо поки живці не ріжемо. Хай росте правильно та нормально.
Коли будете різати-не забудьте будь ласка за мене.а телефон людей,у яких брали,можете дати(може вони дуже не проти)?
який сорт та де можна купити?
Морозостійкий - так всі називають у нас цей інжир. В коментарях садівники називають його різними назвами. Ми не займаємося розмноженням та продажами саджанців.
Дуже гарний інжир.А як Ви його обрізаєте,формуєте? Дякую!
Євдокіє, росте від поступово. Чоловік формує його чашою. А виростила його з живця я самостійно.
@@fainikvity В мене росте і плодить два сорти,але росте кущем і дуже здоровим,кожен рік укриваю,але це дуже тяжко.А у Вас деревцем, і мені цікаво як ви обрізку робите.Ви я зрозуміла живете на півдні,а я в центрі країни( Полтава).Ось мене цікавить Ви крону якось розріджуєте,обрізаєте? Можливо ,щось нового вивчу з Вашого досвіду.Дуже гарний інжир у Вас!
Молодці! Дякую за відповідь.
Будь ласка продайте такого інжир як ви рекламіруєте.Дайте відповідь? Дякую.
Шановний Григорій. Ми нічого не продаємо. У нас не бізнесовий канал. Просто ділимося своїм досвідом. Деревце ще дуже мале, щоб його різати на живці.
Як можна придбати такий інжир? Дякую
Ми нічого не продаємо.
Дякую за відео . Інжир у Вас дуже гарний !!!!! Череночік у Вас придбати можна? А у якій області Ви знаходитесь?
Олександре, на благо Вам. Живемо в Одеській області. Але живців на продаж не маємо.
Дякую за відповідь. Дуже шкода що не маєте. А я живу у Хмельницькому і маю 4 вида
Іінжира
Кили взнаете сорт зробіть відео можливо у когось другого куплю цей сорт інжиру. І ще раз дякую .
@@fainikvityа де вОдескійобл. Ізмаїл?
Какие имеете сорта инжира, продаёте сорта и в какую цену.
Ирина, ничего не продаем. Простите.
Що за сорт? Схожий на Кримсьий чорний? В мене теж такий є з такими листями... теж шукаю правильну назву, бо купував черенки як Смернінський, але це точно не він...
Сергій, вітаю Вас. В нашому районі цей сорт має назву "морозоустойчивый". І все. Шукала в інтернеті по фото назву, але поки що там різні назви.
Немає за що ставити вподобайку, пробалакали покрутили і толку ніякого.
як можна заказати у Вас садженці
Валентино, це дерево ще мале, щоб з нього нарізати живці і укорінювати.
Я другий рік вирощую інжир Білий Адріат.Плоди вже куштувала,солодкі.
Гарних врожаїв інжиру.
вітаю. це сорт "медовий", чудово росте. в мене вже років 7 росте (висота 4-4,5м). так само другий врожай великий а перший маленький.
кому цікаво - в цьому році помітив що перший врожай маленький тому що коли з'являються плоди ще нема листової маси достатньої і тому мені здається що вони просто підгорають і він їх зкидає.можливо хтось знає як вирішити цю проблему.-
Вітаємо Вас. Дякуємо за назву інжиру. Дійсно перший врожай значно менший, але плоди великі. Думаю, що Ваша думка про малу кількість листочків має рацію. Та ще й до всього недостатньо прогрівається грунт і коріння не може подати необхідну кількість води та поживних речовин до плодів. Усіляких Вам гараздів.
Медовий сорт жовтий.
@@tanyadnipro є світлий і є темний.
В мене особисто темний вже багато років і високий. А світлий пару років але поки маленький . Форма інжириків у них має бути однакова , мішечком.
Скажитьбудь.ласка.уВас.е.саджинці.на.продаж.??
Світлано, саджанців на продаж немає.
Скажіть, чи можна у вас купити морозостійкий інжирчик?
Зоя, ми не розмножуємо інжир для продажу. Тому нічого не продаємо.
@@fainikvity дякую за відповідь.
Дякую за відео.
Чи можна замовити жевці .?
Де ви проживаєте ?
Як можна з вами зв'язатися?
Я з Івано Франківська.
На благо Вам, Галино. В цьому році немає живців з цього маленького деревця. В наступному році будемо спостерігати, як буде розвиватися дерево. Тоді можливо розглянемо це питання. Усіляких Вам гараздів.
Доброго дня! Чи можна у вас купити саджанці інжиру?
Вітаємо Вас. Ми не продаємо саджанці інжиру.
Можно заказать саженцы ?
Не занимаемся выращиванием саженцев.
А шо тяжко назвати в якому районі ? Відписка.
Миру та добра Вам.
@@fainikvity мабудь ти обманюєш людей? Шо тяжко назвати який р_он?
В мене два сорти не можу вивчити,як вирощувати щоб не їсти, дуже солодкий,хурма теж біда,дуже родюча не вкриваю ні чим,не так страшний їм мороз,як те що у нас в літку дощу не має ,а узимку мороз і дощі , обмерзання гілок.Кривий Ріг
Та який сорт?
Морозостійкий - так у нас його називають. Почитайте коментарі і побачите різні назви цього інжиру.
@@fainikvity В Одесі все "морозостійке".
А що це за сорти такі моростійкі
Отак і називаються "Морозостійкі". В коментарях підписники дають декілька назв.
Дуже мало інформації. Чим бразкали від хвороб? Враховуючи що ви весь час його збираєте...
Олено, інжир практично не хворіє. А от від шкідників ми обробляємо біопрепаратом Скарадо-М. Не треба чекати. Просто помили і їмо інжири. Ми вирощуємо екологічно чисті плоди.
@@fainikvity дякую, тепер зрозуміло
Формировка деровом только на юге Украины ,без укрытия .В остальных регионах надо укрывать
Да, согласна с Вами. Деревом даже зимостойкие инжиры нужно выращивать только на юге Украины.
він не укривається!?
Так, не укриваємо на зиму.
Много наговорил а конкретно ничего чем обрабатывали и в какой области живёте?
Валентина, во многом рассказанном есть ответы на Ваши вопросы. Живём на юге Украины в Одесской области.
@@fainikvity спасибо у вас конечно теплее чем в Запорожье у меня растет два куста инжира им уже по 3года высота2,5метра что делать как обрезать на зиму своды уже не гнутся толстые.
@@fainikvityа де од.обл.?
Цікавий ролик. Чи можна придбати у Вас чубук?
Ганно, на благо Вам. Поки що чубуків немає. Весною будемо укоріняти живці. Можливо в наступному році зможемо вирішити це питання. Успіхів.
Таке, кругом та довкола... Лише із запитань щось і узнав. Хотілося б більше інформації, а не мультик про інжир
Буває....
А где телефон????
Купить саженцы
Ирина, саженцы не выращиваем и не продаем.
Дуже багато вводы
Цей інжир дійсно багато любить пити води.
Добрий день. Підкажіть, будь ласка, Інжир щепити не треба? Коли саджати саджанці навесні чи восени?
Вітаємо Вас. Інжир не потребує щеплення. Достатньо живець в сприятливий день посадити і будете мати повноцінне деревце. Можна саджанець висаджувати і навесні, і восени. А от із живця можні вирощувати і взимку нову рослинку. Успіхів Вам.
На Півдні Одеської області весь інжир морозостійкий. Ваш досвід для більшості території України не показник. В нас зовсім інші умови.
Були у нас чотири сорта укривні. Кожної осені їх приходилося укривати, інакше воли вимерзали. А зараз тільки в садочку морозостійкі. Наш саджанець морозостійкого сорту росте у сестри на півночі Одеської області. А там зовсім інші погодні умови.
Вибачте, більше вихваляння, ніж толковоі інформаціі.
Цінуйте час людей.
Олександре, так хотілося побачити хоч одне Ваше відео з "толковою інформацією" і повчитися у Вас. А на Вашому каналі пусто... Миру та добра.
Як сформуєте так і виросте.врожай БУДЕ❤
Добре формувати чашею. Гарне дерево, добрий врожай, який легко збирати.
Нічого конкретного не сказано
Навчіть конкретики хоча б одним відео на своєму каналі...
..капец как же много лишних слов..ниочем..😢
Ні про що ,одні вихваляння ,вчиться конкретеці
Покажіть приклад.... Канал пустий. Нічому навчитися.
Не чесно, заинтриговала а посадочного материала нет и названия чтоб искать у других инжироводов тоже нет, не хорошо ой не хорошо.
Виктор, это не бизнес канал, а канал, где можно поделиться своим опытом и знаниями.
Я живу в Молдавий.Растеот инжир 5 лет куст и не какого плода еще не видела,почему не знаю 🤦🏼♀️
Лилия, здравствуйте. Если растение выросло из семян, то плодов на нем обычно не бывает.
Нудота! 1мин про калий и магний. 11 мин про сам кустик и ни очём.
Очень много лишней болтовни
А хто Вас просить слухати???
@@fainikvity Слушаю, чтоб услышать что-то ново, умное...
А Вы, наверное,кто - то из знакомых?
Сплошное бла, бла, бла, ни о чем, по принципу, а поговорить.
Одна хвальба!
Дуже хотіла б таке дерево я купила б у вас як з вами звязатися а то у мене кущовий світлий дуже пізно стигне
Любове, на даний час у мене немає саджанців цього інжиру. Восени наріжу живців і буду укорінювати їх. А в наступному році побачимо результат. Успіхів Вам.
Цей сорт називають Чорний Принц.
Дякую, Людмило, за підказку. Усіляких Вам гараздів.
ні.
який чорт,яки доюрива?....добре що у Вас так росте,але користі з ролики нуль!...радий за вас!
Буває...
Ни о чем
Що то за сорт?
Його називають наші садівники - морозостійкий. І все.