Дякую Василю Юхимовичу за інформацію.Надіюсь, що талановита молодь прийме естафету. Щодо Ейнштейна ( правильно читати Айнштайн, бо в оригіналі німецькою Einstein), то з Вами цілком погоджуюсь, що його постулат про граничність швидкості світла у вакуумі відкинув розвиток фізики назад. Та й квантову механіку він не сприймав. Тепер відомо про т.зв.квантову нелокальність, коли інформація про стан частинки поширюється вмить, до іншої частинки, незалежно від місця її знаходження.Та й ще багато чого... Словом, квантова фізика зараз заперечує СТВ.
Щодо останнього коментаря: таки перший знімок кисті руки з допомогою Х-променів зробив саме Пулюй, за 8 років до патенту Рентгена. Але поклав ці матеріали у шухляду, бо треба було пояснити механізм виникнення цих променів. До речі, Рентген так і не зумів цього пояснити, тільки публічно продемонстрував дію Х- променів , використовуючи саме лампу Пулюя. А якщо згадувати інших українських вчених-фізиків, що жили і працювали за межами України, то треба не одну передачу зробити. До речі, винахідник світлодіода теж українець, Микола(Нік) Голоняк.Живе і працює в США. " Багато, друг Гораціо, такого, що і не снилось вашим мудрецям"...
Дуже шкода що 30 роів не найшлося людини яка б розповідала про Украіну і іі знаменитих людей які є гордістю нашого народу.
Дякую за цей чудовий матеріал!❤
Дякую Василю Юхимовичу за інформацію.Надіюсь, що талановита молодь прийме естафету.
Щодо Ейнштейна ( правильно читати Айнштайн, бо в оригіналі німецькою Einstein), то з Вами цілком погоджуюсь, що його постулат про граничність швидкості світла у вакуумі відкинув розвиток фізики назад.
Та й квантову механіку він не сприймав.
Тепер відомо про т.зв.квантову нелокальність, коли інформація про стан частинки поширюється вмить, до іншої частинки, незалежно від місця її знаходження.Та й ще багато чого...
Словом, квантова фізика зараз заперечує СТВ.
Дякую
Дуже цікаво та пізнавально. Дякую ❤
Дякую вам за вашу працю .це дуже важливо.!!
Щодо останнього коментаря: таки перший знімок кисті руки з допомогою Х-променів зробив саме Пулюй, за 8 років до патенту Рентгена.
Але поклав ці матеріали у шухляду, бо треба було пояснити механізм виникнення цих променів.
До речі, Рентген так і не зумів цього пояснити, тільки публічно продемонстрував дію Х- променів , використовуючи саме лампу Пулюя.
А якщо згадувати інших українських вчених-фізиків, що жили і працювали за межами України, то треба не одну передачу зробити.
До речі, винахідник світлодіода теж українець, Микола(Нік) Голоняк.Живе і працює в США.
" Багато, друг Гораціо, такого, що і не снилось вашим мудрецям"...
Фаховому фізику варто би знати всесвітньовідому світлину Антуана Анрі Беккереля. Тоді б не вводили людей в оману, що там зображено Івана Пулюя.
)))