Дякую! Дуже важливий контент. Мій син, навідміну від мене маленької, зростає в україномовній родині, без олівʼє та іронії долі. Знає і співає колядки. А ще знає хто наш ворог. Тому так, рефлексія і впровадження змін дійсно діють ❤
Завжди дивувалась, як на новорічні свята (а вони тривали від 7 днів до !14 днів!) в людей вистачало сили тв здоров'я все те з'їсти та випити, вже близько 15 років усвідомлюю, що новий рік - не кінець життя, не треба наготовлювати так, що не з'їсте, а викинути шкода... Замість олів'є готую салат цезар, хоч і намішано, але велика складова зелені, а її у магазині на вибір скільки заманеться,на відміну від радянських часів. Замість шампанського мартіні зі швепсом, а то й просто сік, і головне, це родина за столом, ми не наїдатися сідаємо, а святкувати те, що пережили минулий рік та сподіватися на краще у новому. Дякую за контент українською та свідоме руйнування міфів ,,старшебратства" і всіх з прийдешнім Новим роком!
Мої новорічні спогади починаються з початку 80-х. Обов'язкові атрибути з року в рік- ялинка, куранти, Совєцьке шампанське, олів'є і Галубой аганьок. З усього зараз лишилось лише шампанське. Я його люблю, але в мене від нього страшне похмілля і тому я лишила це задоволення лише на 1 день) Без курантів звикла на другий рік, мабуть. Концерти стали нудними, коли вже було 30 каналів, а не 3. Остаточно всі новорічні шаблони зникли, коли я почала готувати олів'є не на Новий рік, і, навіть, не на свята, а просто, щоб було що 3 дні на роботу в лоточок взять. Взагалі, совкова істерія навколо нового року була тому, що релігійні свята заборонялись або ігнорувались, а решта були емоційно пусті- просто вихідні, коли можна поїхать на город чи на шашлики. Емоційним був лише День перемоги, але ''со слезами на глазах''.
Ви прямо передали мої відчуття. Так я пам'ятаю нудну програму по телебаченню...знаю також що в період осінніх канікул мультики були жахливі якісь про крейсер Аврора і все таке інше .. а ось наметовий рік мультики були трохи веселіше і ще можно було довше дивитися телевізор... Так ностальгія за курантами на другий рік пройшла це точно... А потім взагалі я думала навіщо ... Не їсти цілий день щоб потім за кілька годин обжертися... А олів'є не готували бо майонез був дефіцитом і ту банку майонезу ховали до нового року як і копчене ковбасу та сир
Бо насправді пʼєте ви не шампанське , бо Шампа́нське (від фр. Champagne - Шампань) - французьке ігристе вино, виготовлене з винограду, який росте в регіоні Шампань, що знаходиться за 160 км на схід від Парижа.
Бо насправді , пʼєте ви не шампанське , адже Шампа́нське (від фр. Champagne - Шампань) - французьке ігристе вино, виготовлене з винограду, який росте в регіоні Шампань, що знаходиться за 160 км на схід від Парижа.
Я просто щасливий, що тепер новорічні свята закінчуються 1.01. адалі просто зима. Раніше це був якийсь ідіотський маратон свят Миколайчик - Різдво західне - НГ - різдво руске - старий НГ - Водохреща... Місяць святкувань! Жах! Памагіті!
Європейці святкують New Year’s Eve звечора, вечеряють в звичний вечірній час (як і в інші 364 дні в році), танцюють, веселяться, ходять на живі концерти чи мюзикли, вечірки з танцями. О 12 ночі запускають один -два салюти (розумію, що під час війни це не релевантно для України) в знак завершення старого року і здійснення бажань в новому. Залежно від того, скільки триває вечірка ввечері, планують короткі чи довгі прогулянки на 1. січня десь на природі. А хомос савєтікус (ХС) ходить весь день голодним і починає їсти тільки десь об 11 ночі втупившись в екран телевізора, де показують, як веселяться інші. Прокинувшись поообіді після цього обжирання і попою, ХС 1 чемчикує до ХС 2, там всідається за стіл с такими ж точнісінько жирними і шкідливими стравами і обоє продовжують тупитися в екран телевізора. Оце свято!
Ага !!! Ви точно описали це радянське скотство, - обжироалово в стійлах, коли в корито з помиями на свято додаються "статусні" шпроти. А першого січня, в кого нема інтоксикації, той новий рік не зустрів, і перший день нового року пропав.
Я зі Львова . Ніколи для мене новий рік не був головним новорічним святом. Для мене головніше свято це Різдво Христовим. Це різні традиції , вертепи , колядки, щедрівки. І навіть в хаті дідух був і є ,але з ялинкою . Ніколи не розуміла чому в Україні новий рік важливіше ніж Різдво. Можливо у нас на заході більше дотримувались своїх традицій і звичаїв .
Я також зі Львова, і для мене Новий рік завжди був головним святом. Так що пріоритет в святах є власний вибір людини. Не треба судити яке свято є важливішим за інше, вони всі важливі.
Бо за Різдво можна було сісти на довго, після всього того жахіття, що пережили на Сумщині, не ризикували привертати до себе увагу. Ще в кінці 80-х у нас в селі вчителі ганяли дітей аби вербу не святили та паску на Вербну та Воскресіння, а за колядки з піонерів з соромом виключали, все б нічого, але дітей пресували жорстко! За 'водіння кози' могли на облік поставити, як за хуліганство. О і так, церкву відновили в селі в 99, на місці зруйнованого, ще під час колективізації, великого храму. До того ходили в сусіднє село.
Я підтримую український контент, "хоча" мені 63 роки і багато родичів на московії, з якими не спілкуюсь. Але подивіться на український гумор- 95 квартал і на другому місті дізель- шоу. І скільки реклами про це, скільки переглядів?!?!?! Коли ж вже справжні українські актори, смішний(!) гумор займе своє місце на телебаченні і не тільки! Я люблю українські фільми і читаю позитивні коментарі. Але розумію, що коли "винирюю", то бачу багато людей, які не вважають українське вагомим і продовжують дивитись російське або типу кварталівське. Хочу державну українську культурну політику! До речі, в українських журналах 2023, 2024рр. "Букет, ярмарка і т.д. сканвордов" питання ВИКЛЮЧНО пов'язані з росією типу солістка комбінації, вигадав радіо, які назви уралу, волги, реки якутии і т.д.
Совкові, вибачте, тра-ди-ці-ї то спроба натягнути сову на глобус... Шкода що особисто я це зрозумів запізно. Але я намагаюся привити нормальні традиції своїм дітям. Новий рік у моїй родині святкували з 20ї. Бо батько з Сибіру. А олів'є для мене нехай не улюблений, але цілком прийнятний салат. Але від нового року вже відірваний. Телевізор не дивлюся. Хз чому, але вперше такий відкритий коментар пишу. Дякую, Суспільне.
Думаю, ви не лише подивилися, склали власну думку, але й проаналізували побачене та сфокусувались на своїх відчуттях. За це особисто я і вдячна Суспіільному, змушує замислитися та поділитися думками. Дякую, було цікаво дізнатися особисто ваші.
А мені завжди цікаві люди, які пишуть, що вони родом з Сибіру. Відразу виникає питання: яким чином, щвідки і коли туди потрапили ваші предки? Це важливо: розуміти своє коріння і що воно набагато глибше ніж совок. Наприклад, моя прабабуся в свої юні роки була в Німеччині (всі ж розуміють???, що не за власної волі, а тому що її витягли з рідного дому і відправили на роботи). І там вона познайомилася з моїм прадідусем, коли вже поверталися додому. Але в нашій родині ніколи не було й думки, що ми родом з Німеччини. Той період життя прабабусі завжди розглядався як вимушені обставини, на які вона не могла повпливати. P.S. сподіваюсь, без натяку і так зрозуміло, що це період лругої світової війни.
Ненавиділа в дитинстві іронію судьби найбільше з-поміж усіх радянських фільмів. Сам удома найкращий ❤ І міцний горішок теж, але менше. Минулоріч подивилась бойовик з Сантою в головній ролі - Люта нічка. Ще Крижане серце і мультик про те, як з'явився Санта - "Клаус".
Наприкінці 80-х я полюбляв у новорічну ніч дивитися концерти класичної музики, які транслюватися по "второму общєсоюзному" каналу. Десь два таких концерти перед самим розвалом СРСР були в експериментальному форматі: новорічне шоу за участю світових класичних виконавців, яке вів талановитий музичний журналіст Святослав Белза. Потім цей проєкт дуже швидко накрився мідним тазом з ольв'є )))
Я з Львівської області і для нас завжди Різдво було найважливішим святом і взагалі ми називали цей період різдвяні свята, а не новорічні. Про "класичний" новорічний стіл з ікрою і олів'є я вже дізналась в дорослому віці. На Новий рік мій дідо запікав в духовці картоплю і шашлики і ми це їли з квашеною капустою. Це і був наш традиційний новорічний стіл. Але голубой оганьок, на жаль, нас не оминув
Я дитина зомбоящика. Дивилась все, подобалось все. Це тепер мої базові спогади і я ненавиджу за це українське ТБ, яке мені, дитині 90-х це все навʼязувало. Не знаю як вдалося вибратися з цього лайна свідомості.
Ніколи не дивився з батьками Іронію судьби, новий рік зустрічали без пупи з українським президентом, мюзикли свого часу були дійсно проривом серед всього цього радянського кіно та пісень, хоча зараз це виглядає як відверта шароварщина. Олів'є як і інші жирні салати не люблю взагалі. Після святкування Різдва 24-25 грудня святкувати по-совковому новий рік не хочеться взагалі.
Класний контент! Відео супер! Мені не вистачає підпису коментаторів, яких ви додавали, бо цікаві речі звучать, але не всі люди мені знайомі, а цікаво про них дізнатися...❤
Моє дитинство 80-х було зі святкуванням Різдва з прабабусею, а потім - нового року з бабусею. В 90-х святкування нового року зійшло на 0 і в кінці 90-х остаточно закріпилося головне свято - Різдво. В 2000-х я вже передавала традицію головного зимового свята Різдва своїм дітям, тому легко могла поспати в "новорічну" ніч і почувалася цілком спокійно з цього приводу. Вранці, звісно, всю ту ахінею повторювали по ТБ, але мені особисто це було чимось далеким. І слава Богу. Дякую своїй прабабусі, яка ніколи не забувала, хто вона є, яка пам'ятала і 20-ті, і 30-ті, і Другу світову, та ніколи не була лояльна до радянського союзу й всього, що воно принесло. Тому щиро бажаю українцям доброї пам'яті, щоб віддалялися від усього російського і знали, чому й навіщо це робити.
I'm from USA 🇺🇸, everybody waiting for Christmas 🤶, music, gorgeous illumination, candy 🍬, but New Year just fireworks on television, New York, very short program, and that's about all. 🇺🇲🎇💙🌲🤶
Вишенькою на торті радянських "вогників" були прибалтійські співаки (Яак Йоала, Тиніс Мягі, потім Урмас Отт), які співали російською з сильним акцентом. І білоруси з вічними "Маліновками", "Завірухою" і "А я лягу, прилягу". До речі, перший "старий Новий рік" я пам'ятаю вже у 1982 році, 13 січня. Просто по 1 каналу повторили новорічний концерт.
Ми не плювалися, і пу не дивилися. До 2014 шукали "куранти" для мами, бо вона росіянка і її душа там, і зараз ще там, хоча бачила вбитих ними людей на вулицях Ха своїми очима. Але це зробили "її" люди і вона їм це пробачає((( а ми набагато меншого не можемо чомусь собі для своїх людей пробачати, нам треба для когось бути самими правильними(((
Мені «Олів’є» подобається (на жаль), АЛЕ вже кілька років поспіль я різко виступаю проти його присутности на святковових столах (Різдво; Новий рік; день народження; тощо). Таким чином і у мене, і у моєї родини та у багатьох моїх друзів вже фактично нема асоціації, що буцімто «Олів’є = свято». До речі, після цього сюжету я почну боротися й проти алкоголю як мінімум під час різдвяної вечері, особливо якщо там присутні неповнолітні, щоб у них алкоголь усе менше асоціювався з начебто «обов’язковим» атрибутом свята.
У мене вдома лежить новорічний буклет рекламний з Сільпо на грудень 2021. І там наліпки всередині і одна зокрема говорить "Олів'є ніхто не відміняв". І я така тепер дивлюся: та ні, 2022 рік це змінив
Робила олівьє не лише на новий рік 😂, скоріше, на новий рік робила щось нове інше. А ще в мене син не знає, що таке куранти😊 йому 20. Мабуть, ми не дуже були в контексті цього постсовєцкого вайбу
Да, Віталіку Гордієнко. В них була чітка методичка і так, було багато колаборантів, а то і просто роснявих. Але то не відміняє корисних ідіотів, які теж в українському шоубізі були, на жаль, в достатній кількості
Мене з дитинства нудило від усього совкового, особливо не могла зрозуміти навіщо нажератись вночі, що це за дурня - готувати салати тазиками і їсти це все опівночі.
Ви голоду не мали, не пам'ятиґали. А ті люди - ще пам'ятали й на підсвідомості хотіли завжди наїстися наперед. Власне тому в 1991-му в нас і стався баедитський дербан народного майна, з'явились олігархи, велике крадівництво і т.д. Так воно все і докотилося до прірви
@user-3y7vb6op9m а голод чому був? Гарно комуняки керували, що за їх керування три Голодомори (1922, 1933, 1946 р.р.) були , і ще й в 90-х люди голод пам'ятали.
Я з криму, так і було в нас,як ви показали...і нажаль весь цей треш я і моя сім,я зрозуміли тільки після 14 року.По москві ми не зустрічали і путлера не дивились, але всі оточуючи сусіди, друзі, колеги... (загалом росіяни) зустрічали і кричали навкруги: "путін презерватів міра."
Хлоп який розповідає про кіно, мав би якось більше розуміти як працювало це все.. а він не думає, шо це було сплановано, це просто так склалось... 😂 Це наївність, тупість, чи навмисно таке просуває
В дитинстві ніколи не святкували новий рік, головне свято Різдво. Все про що сказано у відео, розуміла ще до війни. Коли казала про це знайомим, всі як один говорять що це інтернаціональне свято, типу перестань у всьому бачити совок і пропаганду. Те ж саме як і з 8-березням.
Щодо подвійного святкування нового року (ще й за московським часом), - за таку дичину я вперше дізнався тільки цими роками. А так, у дитинстві, мені поступово набридав такий формат "святкування", - іронію сутьби не терпів, бо то така нудота(!); коли вперше заснув на новий рік, - то зрозумів, що не треба себе силувати заради просто сидіння перед ящиком усю ніч) "Один вдома" було краще дивитись, аніж совкову нудоту. На жаль, мені спершу подобались ті перші шароварні "мюзикли" на колаборантському каналі. Та навіть в ті роки я добре помічав, як швидко падає якість кожного нового такого "мюзиклу". Ще пам'ятаю, як у 1990-ті дивився таке сміття, як "стариєпєсніаглавнам" (бабуся, на жаль, любила їх дивитись, то й я потім підсів на них). Тож був звичайний совковий московський шмурдяк, який вони робили на вкрадених піснях різних країн та народів
ледь не з народження святкування нового року мені здавалось нудним і примітивним, позбавленим будь-якого сенсу. тепер розумію чому. але вже пізно, я вже багато років людина яка не святкує взагалі нічого, лише мамі і братам привітання пишу бо так треба бо вони ж святкують. хто подумав що я відчуваю прям сильний дискомфорт і ізольованість через свої погляди - ну ви дуже правильно подумали
Якщо коротко - то ще сто років тому московські окупанти провели масштабну психологічну спецоперацію із підміною понять та термінів усього життя наших предків: коли Різдво замінили на навий год, Пластунів - на піанєрав, Церкву - на партію тощо...
Взалі то олів'є мейнстрімом стало у 90-х.У 70-80ті не було ні майонезу,ні зеленого горошку у свободному доступі. Шуба да, шуба була, бо була івасі.Тількі мазали снятой сметаной.
Граний випуск. Коментатори звичайно : люди в білих пальтах ))) не їм, не дивився, завжди співав колядки🤦. Не всі народились 1994 року, є і інші люди, які жили при совку. І дивились те що було, так , так, те що було, а не те що хотілось. В моїй родині робили кутю, колядували у кумів. До певного часу дивились концерти. А вертеп вперше побачила в 1991 році коли була в санаторії біля Львову. Не треба лицимірства.
Якщо говорити про село, там щедрування, Маланка і Василь, подекуди водіння Кози. Якщо про міста, то салюти, благочинні лотереї, ялинки, бали-маскаради тощо
Зомбоящик це безумовне зло. Потужне джерело ворожої пропаганди в Україні. Я його не дивлюсь з 1974 року. Всі рази коли заглядав до нього хоч би одним оком з цікавості, стабільно викликали почуття огиди. Результатом цієї пропаганди є сучасна реальність. Кремлядська зеко-манда, війна і сотні тисяч вбитих українців. Коли захочете олів'єру спитайте себе -Хто здав південь в лютому 2022 року?
Задав питання до ChatGPT: Перелічи 50 самих різних видів суспільних свят, подій, традицій тощо, які совок замінив під час совкових окупації на свої нові "реалії" (питання я писав більш точніше, але суть та сама). ChatGPT назв мені перелік багатьох речей, які окупанти замінили в нашій країні: Різдво - навий год; Пластуни - піанєри; Церква - партія тощо. Тобто, московські окупанти сто років тому провели дійсно масштабну підміну понять та реальності, зануривши туди усі наступні покоління...
Яким чином піонери могли замінити пластунів? Вони існували в різних саітах паралельно. Що то, шо то - ідеологічна хрєнь. З пласту виходили вишиватні більшовики, з піонерії - ватні. Сучасні українці старше за 44 роки практично всі в піонерах побували, до речі
От подобається мені смак олів'є. Що робить? Але розуміючи шкідливість цього, їм його не в новорічні свята: взяв за правило міні аскезу- не їсти його в грудень і січень. Норм наче
щодо святкування по москві - так якшо так і було, то це хохлотрадиція, а не совєцька. бо за совка в Києві було мацковскає врємя. і один з перших кроків, який зробив Чорновіл у Львові, - це було переведення області на час географічного часового поясу. а згодом і вся Україна перейшла. так шо якшо в кого й була традиція орієнтуватися на мацкву, так це виключно через внутрішнє малоросійство. ми ж в родині завжди зустрічали по Ташкентському часу, бо і мама "казашка", і родичі в Узбекистані.
А " Песня года"? Ото скажене шоу було. А якщо по чесному, іншого нічого і не показували. І , ти маючи вільний час, особливого вибору шо дивитися не мав. Я шукала щось західне, не таке, як бачу щодня. Відкриття були різдвяні фільми і кліпи.
Яким є наш український новий рік? Вільний від стереотипів, найперше совіцьких. Є певні дрібниці, які створюють незручності, з ними потрібно бути обережними. А саме: НЕ готувати тазик того олів’є, якщо ви не впевнені, чи захоплюються ваші гості “м’ясним салатом” так само як ви; НЕ дзвонити серед ночі всім підряд, поважаючи вибір тих, хто обрали для себе зустріти Нового рока в обіймах Морфея... Ігристі вина, навіть справжні - далеко не дієтичний продукт і не варто вливати їх в когось насилу. Ну і телевізор як невід’ємний атрибут зустрічі нового року - аксіома для людей старої закваски і аж ніяк для вільних, нових.
@@slava_ukraine119 не займайтесь фігнею, живіть життя. Усі ці речі є надуманими. Набагато важливіше це коли люди навколо вас кажуть на чорне, що воно біле - не піддатись. Є такі експерименти, у тому числі саме так працює пропаганда
Віталік Гордієнко якийсь інфантильний. Він не думає, що це було зроблено навмисно? А треба нарешті вже почати думати. Так, це була цілеспрямована політика ворога на знищення будь-яких проявів нашої національної ідентичності. І вони ще й на знищенні нас гроші заробляли. Двох зайців стріляли одразу. Тож думайте нарешті.
Хто вони? Половина Політбюро складалась з українців. Чомусь польскі, німецькі, грузинські комуністи свою ідентичність не нищили. Подумайте на дозвіллі над цим
Щодо новорічних страв, то хоч сама ідея нав’язати всім народам однаковий стіл шкідлива, але треба визнати, що вони це зробили якісно. Олів’є, шуба, шпроти, ікра - це об’єктивно смачно. На противагу, традиційні страви української кухні хоч і смачні, але в основному повсякденні. Та ж червона ікра і зараз дорога, з шубою занадто багато гратися треба, а олів’є заважке для повсякденного споживання, тому всі ці страви гарно підпадають під категорію святкових. Я відкритий для нових страв на святковому столі, які могли б розбавити радянщину, але щось конкурентних пропозицій не видно.
Як уже дістало це ниття! Ніхто ніколи не заставляв дивитися різний шлак з пістолетом біля скроні. Особисто я, завжди проводив новий рік з друзями весело, без всяких ваших "традІцІй" і курантів.
На руїнах московії постануть десятки нових незалежних азійських країн, які будуть виплачувати репарації Україні понад сотню років! Слава Україні! Слава ЗСУ!
10h03 27.12.2024 Ой не кажіть ! Ленькі та й ленькі.. :)) Кляті боти !, Новорічні Свята і Різдвяні псують ! А хто знімав мюзікли ? Українські режисери і актори.. :(( Взагалі то олів'є мейнстрімом стало у 90-х.У 70-80ті не було ні майонезу,ні зеленого горошку у свободному доступі. Шуба да, шуба була, бо була івасі.Тількі мазали снятой сметаной !! Клятий "СОВОК"..:((
Бляха, ці розповіді про те, що хтось зустрічав новий рік двічі - це ж якийсь крінж. Невже реально хтось вставав і загадував бажання двічі за ніч? Я розумію росіянські огоньки і всяке таке, але привітання росіян 🤢
Слухайте, ну найшли кого на роль експерта запросити - Вітальку! Чувак зашкварно крав чужий контент по фейсбуку і видавав за свої пости, а ЗМІ то репостило. В тому числі мої. І коли йому про то писали в коментах, включав дурачка і "не розумів", що ж він такого зробив. Звісно, ніяких вибачень і зізнань, що він тупо краде чужі думки, досі він не запостив.
Доя мене не був новий рік особливим...бо зристияни баптисти більше приділяють увагу різдву; вертеп.,біблійна історія ,пімні пр народження Ісуса,яслі,сіно,Марія Йосип.. Бо різдво не може бути без Ісуса
Оливье это просто символ Нового года ещё со времён совка. Ничего плохого в этом салате нет, кто хочет готовить Оливье, тот готовит, кто не хочет, тот не готовит.
Як уже дістало це ниття! Ніхто ніколи не заставляв дивитися різний шлак з пістолетом біля скроні. Особисто я, завжди проводив новий рік з друзями весело, без всяких ваших "традІцІй" і курантів.
Дякую! Дуже важливий контент. Мій син, навідміну від мене маленької, зростає в україномовній родині, без олівʼє та іронії долі. Знає і співає колядки. А ще знає хто наш ворог.
Тому так, рефлексія і впровадження змін дійсно діють ❤
Дякую суспільному за цікавий, потрібний контент.З Різдвом Христовим!
Завжди дивувалась, як на новорічні свята (а вони тривали від 7 днів до !14 днів!) в людей вистачало сили тв здоров'я все те з'їсти та випити, вже близько 15 років усвідомлюю, що новий рік - не кінець життя, не треба наготовлювати так, що не з'їсте, а викинути шкода... Замість олів'є готую салат цезар, хоч і намішано, але велика складова зелені, а її у магазині на вибір скільки заманеться,на відміну від радянських часів. Замість шампанського мартіні зі швепсом, а то й просто сік, і головне, це родина за столом, ми не наїдатися сідаємо, а святкувати те, що пережили минулий рік та сподіватися на краще у новому. Дякую за контент українською та свідоме руйнування міфів ,,старшебратства" і всіх з прийдешнім Новим роком!
Дякую! Знищувати росіювсередині себе- одна з найактуальніших задач українців.
Гарна робота, дякую
Прям видно що протягом року суспільне набирає вагу як гарний та якісний ресурс
Дуже важлива тема подолання "совковості" та відновлення українських культурних традицій!
Дякую за цікавий і змушуючий до рефлексії контент!
Мало того, що цікавий контент, так іще пані Олеся така гарна, що аж відволікає від перегляду))
Дякую, як завжди, цікавий випуск!)
Чудовий випуск, чудовий канал, надзвичайно корисний і цікавий контент🙏🇺🇦🫶🏻 Щиро Вам дякую💛💙
Мої новорічні спогади починаються з початку 80-х. Обов'язкові атрибути з року в рік- ялинка, куранти, Совєцьке шампанське, олів'є і Галубой аганьок. З усього зараз лишилось лише шампанське. Я його люблю, але в мене від нього страшне похмілля і тому я лишила це задоволення лише на 1 день) Без курантів звикла на другий рік, мабуть. Концерти стали нудними, коли вже було 30 каналів, а не 3. Остаточно всі новорічні шаблони зникли, коли я почала готувати олів'є не на Новий рік, і, навіть, не на свята, а просто, щоб було що 3 дні на роботу в лоточок взять. Взагалі, совкова істерія навколо нового року була тому, що релігійні свята заборонялись або ігнорувались, а решта були емоційно пусті- просто вихідні, коли можна поїхать на город чи на шашлики. Емоційним був лише День перемоги, але ''со слезами на глазах''.
Ви прямо передали мої відчуття. Так я пам'ятаю нудну програму по телебаченню...знаю також що в період осінніх канікул мультики були жахливі якісь про крейсер Аврора і все таке інше .. а ось наметовий рік мультики були трохи веселіше і ще можно було довше дивитися телевізор... Так ностальгія за курантами на другий рік пройшла це точно... А потім взагалі я думала навіщо ... Не їсти цілий день щоб потім за кілька годин обжертися... А олів'є не готували бо майонез був дефіцитом і ту банку майонезу ховали до нового року як і копчене ковбасу та сир
Бо насправді пʼєте ви не шампанське , бо Шампа́нське (від фр. Champagne - Шампань) - французьке ігристе вино, виготовлене з винограду, який росте в регіоні Шампань, що знаходиться за 160 км на схід від Парижа.
Бо насправді , пʼєте ви не шампанське , адже Шампа́нське (від фр. Champagne - Шампань) - французьке ігристе вино, виготовлене з винограду, який росте в регіоні Шампань, що знаходиться за 160 км на схід від Парижа.
Я просто щасливий, що тепер новорічні свята закінчуються 1.01. адалі просто зима. Раніше це був якийсь ідіотський маратон свят Миколайчик - Різдво західне - НГ - різдво руске - старий НГ - Водохреща... Місяць святкувань! Жах! Памагіті!
Клас! Тепер можна відправити всім любителям олівʼє
Шо не так з олів'є?
Дякую за новий випуск! Біжимо дивись ❤️🔥
Європейці святкують New Year’s Eve звечора, вечеряють в звичний вечірній час (як і в інші 364 дні в році), танцюють, веселяться, ходять на живі концерти чи мюзикли, вечірки з танцями. О 12 ночі запускають один -два салюти (розумію, що під час війни це не релевантно для України) в знак завершення старого року і здійснення бажань в новому. Залежно від того, скільки триває вечірка ввечері, планують короткі чи довгі прогулянки на 1. січня десь на природі.
А хомос савєтікус (ХС) ходить весь день голодним і починає їсти тільки десь об 11 ночі втупившись в екран телевізора, де показують, як веселяться інші. Прокинувшись поообіді після цього обжирання і попою, ХС 1 чемчикує до ХС 2, там всідається за стіл с такими ж точнісінько жирними і шкідливими стравами і обоє продовжують тупитися в екран телевізора. Оце свято!
Ага !!! Ви точно описали це радянське скотство, - обжироалово в стійлах, коли в корито з помиями на свято додаються "статусні" шпроти. А першого січня, в кого нема інтоксикації, той новий рік не зустрів, і перший день нового року пропав.
1-2 салюти це не про Німеччину😅😅
А еще концерт Сильвестр на ARD или трансляция концерта у Браденбургских ворот по ZDF. А ещё новогоднее обращение канцлера@@berliner7887
Дякую за вашу працю, завжди дивлюсь з задоволенням ❤
Дякую за випуск 🤍🇺🇦🎄
Я зі Львова . Ніколи для мене новий рік не був головним новорічним святом. Для мене головніше свято це Різдво Христовим. Це різні традиції , вертепи , колядки, щедрівки. І навіть в хаті дідух був і є ,але з ялинкою . Ніколи не розуміла чому в Україні новий рік важливіше ніж Різдво. Можливо у нас на заході більше дотримувались своїх традицій і звичаїв .
Ну тому що ви зі Львова. Ми з Харкова, і ми не винні, що живемо на кордоні з ними...
Я також зі Львова, і для мене Новий рік завжди був головним святом. Так що пріоритет в святах є власний вибір людини. Не треба судити яке свято є важливішим за інше, вони всі важливі.
Бо за Різдво можна було сісти на довго, після всього того жахіття, що пережили на Сумщині, не ризикували привертати до себе увагу. Ще в кінці 80-х у нас в селі вчителі ганяли дітей аби вербу не святили та паску на Вербну та Воскресіння, а за колядки з піонерів з соромом виключали, все б нічого, але дітей пресували жорстко! За 'водіння кози' могли на облік поставити, як за хуліганство. О і так, церкву відновили в селі в 99, на місці зруйнованого, ще під час колективізації, великого храму. До того ходили в сусіднє село.
@Професіональнийпідор А 23 фєвраля з 8-м мартом? Мабуть дєдушка в кдб служив, так?
Ok
Дуже дякую за цей проєкт! Було неймовірно цікаво та корисно. Теми, які Ви піднімали застави задуматись. З нетерпінням чекаю Ваших наступних робіт.
Дякую вам!
Я підтримую український контент, "хоча" мені 63 роки і багато родичів на московії, з якими не спілкуюсь. Але подивіться на український гумор- 95 квартал і на другому місті дізель- шоу. І скільки реклами про це, скільки переглядів?!?!?! Коли ж вже справжні українські актори, смішний(!) гумор займе своє місце на телебаченні і не тільки! Я люблю українські фільми і читаю позитивні коментарі. Але розумію, що коли "винирюю", то бачу багато людей, які не вважають українське вагомим і продовжують дивитись російське або типу кварталівське. Хочу державну українську культурну політику! До речі, в українських журналах 2023, 2024рр. "Букет, ярмарка і т.д. сканвордов" питання ВИКЛЮЧНО пов'язані з росією типу солістка комбінації, вигадав радіо, які назви уралу, волги, реки якутии і т.д.
Совкові, вибачте, тра-ди-ці-ї то спроба натягнути сову на глобус...
Шкода що особисто я це зрозумів запізно. Але я намагаюся привити нормальні традиції своїм дітям.
Новий рік у моїй родині святкували з 20ї. Бо батько з Сибіру.
А олів'є для мене нехай не улюблений, але цілком прийнятний салат. Але від нового року вже відірваний. Телевізор не дивлюся.
Хз чому, але вперше такий відкритий коментар пишу. Дякую, Суспільне.
Дякую вам за те, що ділитесь)
Для мене теж, олів’є - салат як салат. Смачний, ситний, але нічого такого особливого. І вже давно - ніякої прив’язки до нового року.
Думаю, ви не лише подивилися, склали власну думку, але й проаналізували побачене та сфокусувались на своїх відчуттях. За це особисто я і вдячна Суспіільному, змушує замислитися та поділитися думками. Дякую, було цікаво дізнатися особисто ваші.
А мені завжди цікаві люди, які пишуть, що вони родом з Сибіру.
Відразу виникає питання: яким чином, щвідки і коли туди потрапили ваші предки?
Це важливо: розуміти своє коріння і що воно набагато глибше ніж совок.
Наприклад, моя прабабуся в свої юні роки була в Німеччині (всі ж розуміють???, що не за власної волі, а тому що її витягли з рідного дому і відправили на роботи). І там вона познайомилася з моїм прадідусем, коли вже поверталися додому.
Але в нашій родині ніколи не було й думки, що ми родом з Німеччини. Той період життя прабабусі завжди розглядався як вимушені обставини, на які вона не могла повпливати.
P.S. сподіваюсь, без натяку і так зрозуміло, що це період лругої світової війни.
Чудовий випуск
квадробiнгом займався на новорiчних святах в школi )
Нова традиція - передивлятися прекрасний фільм "Щедрик проти русского міра" 💙💛
Дякую за чудовий проєкт!
Коли ансамбль "Щедрик" поїхав гастролювати, уряд УНР радісно і вперто самознищувався
Дякую вам!)
Дякую, за чудовий матеріал
Ненавиділа в дитинстві іронію судьби найбільше з-поміж усіх радянських фільмів. Сам удома найкращий ❤ І міцний горішок теж, але менше. Минулоріч подивилась бойовик з Сантою в головній ролі - Люта нічка. Ще Крижане серце і мультик про те, як з'явився Санта - "Клаус".
Теж не любив в дитинстві "іронію судьби", при тому, що багато інших радянських фільмів мені тоді подобались.
Це точно підтримую... Огоньки теж ніколи не дивилася така нудотина
Наприкінці 80-х я полюбляв у новорічну ніч дивитися концерти класичної музики, які транслюватися по "второму общєсоюзному" каналу. Десь два таких концерти перед самим розвалом СРСР були в експериментальному форматі: новорічне шоу за участю світових класичних виконавців, яке вів талановитий музичний журналіст Святослав Белза. Потім цей проєкт дуже швидко накрився мідним тазом з ольв'є )))
..і сьогодні, завдяки Супутнік ТВ та EtherNet,
We can насолоджуватися гарною Музикою
щоденно..!:)
З Новорічними Святами
і приємною Музикой у 2025-у !
Дякую!
Я з Львівської області і для нас завжди Різдво було найважливішим святом і взагалі ми називали цей період різдвяні свята, а не новорічні.
Про "класичний" новорічний стіл з ікрою і олів'є я вже дізналась в дорослому віці. На Новий рік мій дідо запікав в духовці картоплю і шашлики і ми це їли з квашеною капустою. Це і був наш традиційний новорічний стіл. Але голубой оганьок, на жаль, нас не оминув
Я дитина зомбоящика. Дивилась все, подобалось все. Це тепер мої базові спогади і я ненавиджу за це українське ТБ, яке мені, дитині 90-х це все навʼязувало. Не знаю як вдалося вибратися з цього лайна свідомості.
Дякую за цікавий контент
Дякую за випуск!
Ніколи не дивився з батьками Іронію судьби, новий рік зустрічали без пупи з українським президентом, мюзикли свого часу були дійсно проривом серед всього цього радянського кіно та пісень, хоча зараз це виглядає як відверта шароварщина. Олів'є як і інші жирні салати не люблю взагалі. Після святкування Різдва 24-25 грудня святкувати по-совковому новий рік не хочеться взагалі.
Українці завжди відзначали Різдво 7 січня (25-го грудня за старим стилем, це не те саме що 25-те сьогодні). Завжди, розумієш?
Для мене взагалі новиною було, що люди до 22го дивились дивились путю на НР😱 шок
Ви на крок попереду.
Мабуть кінчаєш зараз від того який ти класний👍
Що у вас на аватарці?
Класний контент! Відео супер! Мені не вистачає підпису коментаторів, яких ви додавали, бо цікаві речі звучать, але не всі люди мені знайомі, а цікаво про них дізнатися...❤
Вибачте! Відкрила опис.... є інформація, яка цікавить!❤❤❤
Дуже цікавий випуск❤❤❤
Гарна передача! Дякуємо!
Моє дитинство 80-х було зі святкуванням Різдва з прабабусею, а потім - нового року з бабусею. В 90-х святкування нового року зійшло на 0 і в кінці 90-х остаточно закріпилося головне свято - Різдво. В 2000-х я вже передавала традицію головного зимового свята Різдва своїм дітям, тому легко могла поспати в "новорічну" ніч і почувалася цілком спокійно з цього приводу. Вранці, звісно, всю ту ахінею повторювали по ТБ, але мені особисто це було чимось далеким. І слава Богу. Дякую своїй прабабусі, яка ніколи не забувала, хто вона є, яка пам'ятала і 20-ті, і 30-ті, і Другу світову, та ніколи не була лояльна до радянського союзу й всього, що воно принесло. Тому щиро бажаю українцям доброї пам'яті, щоб віддалялися від усього російського і знали, чому й навіщо це робити.
Супер !
I'm from USA 🇺🇸, everybody waiting for Christmas 🤶, music, gorgeous illumination, candy 🍬, but New Year just fireworks on television, New York, very short program, and that's about all. 🇺🇲🎇💙🌲🤶
З дитинства пам'ятаю ці "голубые огоньки" і иронию судьбы (найогидніше кіно для мене)
А фильм "Горбатая гора " как вам ?
Вишенькою на торті радянських "вогників" були прибалтійські співаки (Яак Йоала, Тиніс Мягі, потім Урмас Отт), які співали російською з сильним акцентом. І білоруси з вічними "Маліновками", "Завірухою" і "А я лягу, прилягу".
До речі, перший "старий Новий рік" я пам'ятаю вже у 1982 році, 13 січня. Просто по 1 каналу повторили новорічний концерт.
ніколи не дивилася звернення путіна і не відзначала Новий рік двічі
Але ж один раз відзначала...
Вам напевне не 38 років..пощастило!
Все вірно. Оглядаючись тепер назад соромно за себе в минулому😢
Ой як соромно !
Спати не можемо..
і їсти також !
Гарних Снів та виконання усіх Побажань
в прийдешному 2025-у !:))
Ми дивилися завжди звертання путіна, від наших плювалися... Перевага була у всього російського. І так майже все оточення. Харків
Ми не плювалися, і пу не дивилися. До 2014 шукали "куранти" для мами, бо вона росіянка і її душа там, і зараз ще там, хоча бачила вбитих ними людей на вулицях Ха своїми очима. Але це зробили "її" люди і вона їм це пробачає((( а ми набагато меншого не можемо чомусь собі для своїх людей пробачати, нам треба для когось бути самими правильними(((
Мені «Олів’є» подобається (на жаль),
АЛЕ вже кілька років поспіль я різко виступаю проти його присутности на святковових столах (Різдво; Новий рік; день народження; тощо).
Таким чином і у мене, і у моєї родини та у багатьох моїх друзів
вже фактично нема асоціації, що буцімто
«Олів’є = свято».
До речі, після цього сюжету я почну боротися й проти алкоголю
як мінімум під час різдвяної вечері, особливо якщо там присутні неповнолітні,
щоб у них алкоголь усе менше асоціювався з начебто «обов’язковим» атрибутом свята.
Таак!!! Я теж проти
I like olivye too 😅
У мене вдома лежить новорічний буклет рекламний з Сільпо на грудень 2021. І там наліпки всередині і одна зокрема говорить "Олів'є ніхто не відміняв". І я така тепер дивлюся: та ні, 2022 рік це змінив
Vaibi😻😻😻
Ці передачі, як нікотиновий пластир. Фе-фе-фе, але ням-ням-ням. Дієвіше кинути курити різко))
Робила олівьє не лише на новий рік 😂, скоріше, на новий рік робила щось нове інше.
А ще в мене син не знає, що таке куранти😊 йому 20. Мабуть, ми не дуже були в контексті цього постсовєцкого вайбу
Да, Віталіку Гордієнко. В них була чітка методичка і так, було багато колаборантів, а то і просто роснявих. Але то не відміняє корисних ідіотів, які теж в українському шоубізі були, на жаль, в достатній кількості
Мої батьки не святкували Новий рік.в селі святкували свят вечір Коляди .Василя
дякую за чудовий контент
Thanks
Анекдот від Гордієнка це топ
Мене з дитинства нудило від усього совкового, особливо не могла зрозуміти навіщо нажератись вночі, що це за дурня - готувати салати тазиками і їсти це все опівночі.
Ви голоду не мали, не пам'ятиґали. А ті люди - ще пам'ятали й на підсвідомості хотіли завжди наїстися наперед. Власне тому в 1991-му в нас і стався баедитський дербан народного майна, з'явились олігархи, велике крадівництво і т.д. Так воно все і докотилося до прірви
@user-3y7vb6op9m а голод чому був? Гарно комуняки керували, що за їх керування три Голодомори (1922, 1933, 1946 р.р.) були , і ще й в 90-х люди голод пам'ятали.
Я з криму, так і було в нас,як ви показали...і нажаль весь цей треш я і моя сім,я зрозуміли тільки після 14 року.По москві ми не зустрічали і путлера не дивились, але всі оточуючи сусіди, друзі, колеги... (загалом росіяни) зустрічали і кричали навкруги: "путін презерватів міра."
Sho bilo to bilo! 🇺🇦💙🤶🌲
Так,у Різдві не було росії!!!Це було сімейне наше свято,де можна було бути собою.😊
На мені зламалося😂 я готую олів'є не на свята, а на свята готую кутю))
❤
💛💙
Наш Новий рік-це Маланки і Василя
Слухайте різвяну колядку небо і земля нині торжествують
Молоды вы ребятки и зелены но жизнь вас обязательно поправит ))))
Олів'є можна готувати на Новий рік?
цікаво як росіяни святкують Різдво? напишіть, якщо хтось знає
Хлоп який розповідає про кіно, мав би якось більше розуміти як працювало це все.. а він не думає, шо це було сплановано, це просто так склалось... 😂 Це наївність, тупість, чи навмисно таке просуває
Будьте поблажливим то того хлопа, бо він себе навіть кіноманом позначає і навіть вважає, що знається на тому кіно
Ноунейм повчає блогера з 600 000 + підписниками 😅
В дитинстві ніколи не святкували новий рік, головне свято Різдво. Все про що сказано у відео, розуміла ще до війни. Коли казала про це знайомим, всі як один говорять що це інтернаціональне свято, типу перестань у всьому бачити совок і пропаганду. Те ж саме як і з 8-березням.
Щодо подвійного святкування нового року (ще й за московським часом), - за таку дичину я вперше дізнався тільки цими роками. А так, у дитинстві, мені поступово набридав такий формат "святкування", - іронію сутьби не терпів, бо то така нудота(!); коли вперше заснув на новий рік, - то зрозумів, що не треба себе силувати заради просто сидіння перед ящиком усю ніч)
"Один вдома" було краще дивитись, аніж совкову нудоту.
На жаль, мені спершу подобались ті перші шароварні "мюзикли" на колаборантському каналі. Та навіть в ті роки я добре помічав, як швидко падає якість кожного нового такого "мюзиклу".
Ще пам'ятаю, як у 1990-ті дивився таке сміття, як "стариєпєсніаглавнам" (бабуся, на жаль, любила їх дивитись, то й я потім підсів на них). Тож був звичайний совковий московський шмурдяк, який вони робили на вкрадених піснях різних країн та народів
ледь не з народження святкування нового року мені здавалось нудним і примітивним, позбавленим будь-якого сенсу. тепер розумію чому. але вже пізно, я вже багато років людина яка не святкує взагалі нічого, лише мамі і братам привітання пишу бо так треба бо вони ж святкують. хто подумав що я відчуваю прям сильний дискомфорт і ізольованість через свої погляди - ну ви дуже правильно подумали
Якщо коротко - то ще сто років тому московські окупанти провели масштабну психологічну спецоперацію із підміною понять та термінів усього життя наших предків: коли Різдво замінили на навий год, Пластунів - на піанєрав, Церкву - на партію тощо...
Нічого, зараз тобі нову "прошивку" зроблять
И стало так страшно жить шо наплодилось аж 53 миллиона украинцев)))))
Взалі то олів'є мейнстрімом стало у 90-х.У 70-80ті не було ні майонезу,ні зеленого горошку у свободному доступі. Шуба да, шуба була, бо була івасі.Тількі мазали снятой сметаной.
Вже мільйони відео наші блогери про це зняли ,може вже щось інше? А то до 2022 року вам все подобалось ,а тут всі почали ці теми товкти ,перезулись
Граний випуск. Коментатори звичайно : люди в білих пальтах ))) не їм, не дивився, завжди співав колядки🤦. Не всі народились 1994 року, є і інші люди, які жили при совку. І дивились те що було, так , так, те що було, а не те що хотілось. В моїй родині робили кутю, колядували у кумів. До певного часу дивились концерти. А вертеп вперше побачила в 1991 році коли була в санаторії біля Львову. Не треба лицимірства.
Питання: як українці святкували Новий рік, наприклад, у 1918 році? Перш ніж створити нову традицію потрібно знайти стару - не на повітрі ж будувати
Святкування Нового рoку (таке як ми це знаємо - обжираловка вночі) це заміна комуняками святкування Різдва.
@галинагалка-123 на городі будзина - а в Києві дядько.
@@AlicavstraneKoshmaro Що?
Я підтримую
Якщо говорити про село, там щедрування, Маланка і Василь, подекуди водіння Кози. Якщо про міста, то салюти, благочинні лотереї, ялинки, бали-маскаради тощо
Зомбоящик це безумовне зло. Потужне джерело ворожої пропаганди в Україні. Я його не дивлюсь з 1974 року. Всі рази коли заглядав до нього хоч би одним оком з цікавості, стабільно викликали почуття огиди. Результатом цієї пропаганди є сучасна реальність. Кремлядська зеко-манда, війна і сотні тисяч вбитих українців. Коли захочете олів'єру спитайте себе -Хто здав південь в лютому 2022 року?
Задав питання до ChatGPT: Перелічи 50 самих різних видів суспільних свят, подій, традицій тощо, які совок замінив під час совкових окупації на свої нові "реалії" (питання я писав більш точніше, але суть та сама). ChatGPT назв мені перелік багатьох речей, які окупанти замінили в нашій країні: Різдво - навий год; Пластуни - піанєри; Церква - партія тощо.
Тобто, московські окупанти сто років тому провели дійсно масштабну підміну понять та реальності, зануривши туди усі наступні покоління...
Яким чином піонери могли замінити пластунів? Вони існували в різних саітах паралельно. Що то, шо то - ідеологічна хрєнь. З пласту виходили вишиватні більшовики, з піонерії - ватні. Сучасні українці старше за 44 роки практично всі в піонерах побували, до речі
От подобається мені смак олів'є. Що робить? Але розуміючи шкідливість цього, їм його не в новорічні свята: взяв за правило міні аскезу- не їсти його в грудень і січень. Норм наче
щодо святкування по москві - так якшо так і було, то це хохлотрадиція, а не совєцька. бо за совка в Києві було мацковскає врємя. і один з перших кроків, який зробив Чорновіл у Львові, - це було переведення області на час географічного часового поясу. а згодом і вся Україна перейшла. так шо якшо в кого й була традиція орієнтуватися на мацкву, так це виключно через внутрішнє малоросійство. ми ж в родині завжди зустрічали по Ташкентському часу, бо і мама "казашка", і родичі в Узбекистані.
На той покруч працювали цілі університети і мільярди!!!
А й правда, весь продукт російський створювали під новорічну тематику, а до Різдва його просто повторювали. То у них немає Різдва?
Светская страна ,,
А " Песня года"? Ото скажене шоу було.
А якщо по чесному, іншого нічого і не показували. І , ти маючи вільний час, особливого вибору шо дивитися не мав.
Я шукала щось західне, не таке, як бачу щодня. Відкриття були різдвяні фільми і кліпи.
Чекали вночі Зарубіжну естраду.
По сей день не пємо шампанського...мені 32
Яким є наш український новий рік? Вільний від стереотипів, найперше совіцьких. Є певні дрібниці, які створюють незручності, з ними потрібно бути обережними. А саме: НЕ готувати тазик того олів’є, якщо ви не впевнені, чи захоплюються ваші гості “м’ясним салатом” так само як ви; НЕ дзвонити серед ночі всім підряд, поважаючи вибір тих, хто обрали для себе зустріти Нового рока в обіймах Морфея... Ігристі вина, навіть справжні - далеко не дієтичний продукт і не варто вливати їх в когось насилу. Ну і телевізор як невід’ємний атрибут зустрічі нового року - аксіома для людей старої закваски і аж ніяк для вільних, нових.
Чудова програма. Ота дурна наївність повинна піти і вона піде. Люди стають розумнішими і не такими совковими
Ми теж зустрічали по москві і Києву 🤦а потім ще і по Польщі. Бачила всі ці тупорильські фільми
Як вам не соромно! 😮 Шучу
Тобто, жартую
@@user-3y7vb6op9m чесно, дуже соромно) але тоді я була мала і дурна
@@slava_ukraine119 не займайтесь фігнею, живіть життя. Усі ці речі є надуманими. Набагато важливіше це коли люди навколо вас кажуть на чорне, що воно біле - не піддатись. Є такі експерименти, у тому числі саме так працює пропаганда
Віталік Гордієнко якийсь інфантильний. Він не думає, що це було зроблено навмисно? А треба нарешті вже почати думати. Так, це була цілеспрямована політика ворога на знищення будь-яких проявів нашої національної ідентичності. І вони ще й на знищенні нас гроші заробляли. Двох зайців стріляли одразу. Тож думайте нарешті.
Хто вони? Половина Політбюро складалась з українців. Чомусь польскі, німецькі, грузинські комуністи свою ідентичність не нищили. Подумайте на дозвіллі над цим
Самий адекватний коментар. Дякую.
Щодо новорічних страв, то хоч сама ідея нав’язати всім народам однаковий стіл шкідлива, але треба визнати, що вони це зробили якісно. Олів’є, шуба, шпроти, ікра - це об’єктивно смачно. На противагу, традиційні страви української кухні хоч і смачні, але в основному повсякденні. Та ж червона ікра і зараз дорога, з шубою занадто багато гратися треба, а олів’є заважке для повсякденного споживання, тому всі ці страви гарно підпадають під категорію святкових. Я відкритий для нових страв на святковому столі, які могли б розбавити радянщину, але щось конкурентних пропозицій не видно.
А хто знімав мюзікли ? Українські режисери і актори.
Як уже дістало це ниття! Ніхто ніколи не заставляв дивитися різний шлак з пістолетом біля скроні. Особисто я, завжди проводив новий рік з друзями весело, без всяких ваших "традІцІй" і курантів.
На руїнах московії постануть десятки нових незалежних азійських країн, які будуть виплачувати репарації Україні понад сотню років!
Слава Україні!
Слава ЗСУ!
Не будьте такими наївними!Це обсміювання і приниження всього українського робилося СВІДОМО!
Боти такі ліниві, слово в слово копіпастять.
10h03 27.12.2024
Ой не кажіть !
Ленькі та й ленькі.. :))
Кляті боти !,
Новорічні Свята і Різдвяні псують !
А хто знімав мюзікли ? Українські режисери і актори.. :((
Взагалі то олів'є мейнстрімом стало у 90-х.У 70-80ті не було ні майонезу,ні зеленого горошку у свободному доступі. Шуба да, шуба була, бо була івасі.Тількі мазали снятой сметаной !! Клятий "СОВОК"..:((
Нажаль телелачення до чотирнадцятого року було російське і вибору не було.якшо якась передачка Галопом по Євпопі й була.то швидко згорталась
Бляха, ці розповіді про те, що хтось зустрічав новий рік двічі - це ж якийсь крінж. Невже реально хтось вставав і загадував бажання двічі за ніч? Я розумію росіянські огоньки і всяке таке, але привітання росіян 🤢
Слухайте, ну найшли кого на роль експерта запросити - Вітальку! Чувак зашкварно крав чужий контент по фейсбуку і видавав за свої пости, а ЗМІ то репостило. В тому числі мої. І коли йому про то писали в коментах, включав дурачка і "не розумів", що ж він такого зробив. Звісно, ніяких вибачень і зізнань, що він тупо краде чужі думки, досі він не запостив.
Доя мене не був новий рік особливим...бо зристияни баптисти більше приділяють увагу різдву; вертеп.,біблійна історія ,пімні пр народження Ісуса,яслі,сіно,Марія Йосип..
Бо різдво не може бути без Ісуса
@Zaгін кіноманів втратив довіру після інфоциганських "курсів" за 6 тис. грн.
До чого тут олів"є приплели? Хто що хотів - те й готував. Коли панянці подобаюється суші, то мені подобається олів"є. Нуль, а не відео.
А ви хоч відео подивились?) чи тригернулись на russian salad ?)
Ммм, олів'єфіли в чаті
Де у часи совково московської окупації ви бачили суші?
та, нема до чого причепитися, всюди те пхають. олів'є отруює мізки українців, ОБЕРЕЖЕНО!!!!
Оливье это просто символ Нового года ещё со времён совка. Ничего плохого в этом салате нет, кто хочет готовить Оливье, тот готовит, кто не хочет, тот не готовит.
Та ви вже дістали мені в горлянку заглядати що я їм
Столько экспертов повылазило. Давно ли вы решили что вы особенные?🎉
Що, совок, підгорає?
Звичайно! Ми завжди особливі
Що ???дуже тригерить???
Як уже дістало це ниття! Ніхто ніколи не заставляв дивитися різний шлак з пістолетом біля скроні. Особисто я, завжди проводив новий рік з друзями весело, без всяких ваших "традІцІй" і курантів.