@@ВладиславЧереп мікро + макрокомплекс по одному літру виробник АгроНова. Сіємо без міндобрив. Листове живлення проводим тричі, один раз осінню та двічі весною. Врожай 7-8 тон з га.
@@ОлександрНенужний-щ7ю Вітаю! Згоден на 100%. Тисячі витрачати на добриво - то марні гроші. От послухаю вас, і оброблю по листку тричі. І отримаю 7т/га. Ну 6т/га. А я думав, що у мене не виходить? Дякую! Якщо шо, землю купляєте?
Ви якби ще побували в цього чоловіка на семінарів побачили на власні очі ділянки де проводили підживлення восени і навесні різними добривами різними способами то взагалі були б шоковані , автор говорить діло а хейтери хай ідуть лісом
Азотні добрива роблять з рузкого газу. Можна замінити 200кг селітри двома обробками. Це все доведено, перевірено державними інститутами і я перевірив. Насіння обробити azotobacter (Азотофіт). Восени перед культивацією або вже після посіву внести біодеструктор (є навіть no-till), до нього додати azotobacter, добриво для листового живлення, чистий гумат гуміголд або БТУ 30г/га д.р. Можливо додати мікроелементи хелпрост (сумісні 8 біопрепаратами). Вкінці березня біодеструктор +азотобактер 1л/га + гумат 30г/га + морські водорості (перевірені агрітема 80%). Одразу пройтись бороною. Можна карбамід розкидати, біопрепарати внести і далі ротаційною. По флаговому біофунгіцид + амінокислоти або кремній (квантум аквасил) +амінокислоти. По колосу біофунгіцид Фітоцид + амінокислоти. Можна ще весною додати мікроелементи BTU (сумісні з біопрепаратами) або замість морських водоростей. Це все буде ефективно саме в такі фази розвитку. В мене такі результати. Минулого року пшениця дала 55ц, посів 20 жовтня. Була обробка насіння azotobacter, біодеструктор восени, боронування весною, амінокислоти по колосу і все. В цей рік посів був 27 вересня, не було біодеструктора восени а решта обробок так само і результат 70ц. Рівненська область.
@@СергейКрамаш зрозуміло. Всі зациклились на азотному пітанії як навчили кмністи. Але ви вже виснажили землі, клімат змінився тому оце азотне пітаніє вже не просто знижує прибутковість (занадто високі норми азотних відносно опадів, неправильне застосування) а навіть знижує врожайність. Тут на каналі Укаїнський агроном я дізнався що весняне боронування збільшує врожайність на 10%, обробка мікроелементами по кущення ще на 5...10%. Сергій Авраменко рекомендує застосовувати тільки перевірені препарати і технології. Отже, я знайшов перевірені ефективні препарати, технології як їх застосовувати. Все перевірив. І тепер не хочу застосовувати азотні добрива щоб через можливу засуху не підсмажити врожай. 70ц пшениці мене і так влаштовує, Рівненська обл. А ви всі чуєте тільки про посипання азотних добрив, все решту ігноруєте, на решту нема ні часу ні коштів. Наприклад, відкалібрувати насіння, поставити прикатку на сівалку (можна на 30 міжряддя, так і сіяти) це буде дешевше і прибутковіше ніж посипати 100кг/га селітри але всі вибирають селітру.
Такий агрозахід внесення азотних добрив з осені не завжди і не кругом виправданий. Оскільки є регіони із недостатньою кількістю вологи, осінньою посухою, вітрами, сонячні дні, підвищені температури та не сталими температурами із морозом. Не варто завжди накладати спостереження до агроприйомів тим паче в аномальних і стресових умовах для рослини в різних регіонах однаково.
Вітаю! Азот потрібен, 100%. Який основний попередник - соняшник. Один момент - чому ми постійно виправляємо ситуації, в які себе заганяємо? Прогноз, що матимемо такі сходи, був чіткий. То краще було внести під дисковку, розчинити карбамід, 50кг+150л води на 1 га. Внести і задискувати. Лишнім не було б. Вартість - 1100 грн/га. Підмішали б ще при посіві 20-30 кг. Все. Треба трохи ще й на перед думать. Без затрат врожаю не буде!!! (Погода то інше, ми нею керувать не можемо).
В цьому році з пізніми посівами рішив зробити експеримент і вніс по 30 кг діючої речовини азоту під культивацію перед посівом, різницю думаю буде видно по весні, бо є кусочки де не давав азоту
Доброго вечора, Слава Україні!Слава Ісусу Христу! Сіяв з амофос 12:52 по 50кг. в суху землю,на зараз 2-3 листочка сорт,,Богдана,,, вчора (19.11.2024)підживив в розкид ам.селітрою по 60-65кг. під завтрашній дощик буду чекати гарного результату...
Слава Навіки Богу.На даний момент пшениця практично така як на відео.Але ж є один нюанс.Вологи в землі практично немає.Дощ пройшов невеликий і тієї вологи вистачило щоб вона зійшла.Чи не зашкодить міндобриво посівам з мінімальним запасом вологи?Дякую.
Просто розкидати азот зверху по сухому грунту? А нічого, що йому потрібна волога, якої немає від слова "зовсім", щоб дійти до коріння? А нічого, що ні селітра, ні карбамід напряму не засвоюються рослинами? Азот має перейти в нітратну форму, а для цього йому потрібна температура, якої наразі немає. Я вже мовчу про зиму - де вона, та зима? І чи буде взагалі?
Селітрі не потрібна температура, а от карбаміду так потрібна плюсова з амідной форми перейти в нітратну, внести то можна вологи нема в нас пшеничка починає під сихать.
Так ясно, а як вона зійде по сухому? І взагалі, нікопольський район, їдьте звідти хоча б до кінця місяця. Є досить висока вірогідність, що сасапи влуплять поряд з вами тактичною яз. Скоріш за все, в другій половині листопада. Бережіть себе.
Людина ділиться досвідом, і вже досить немало порад було ним висвітлено. І коню зрозуміло, що вносить по сухій землі ніхто не буде, та є різні ситуації. Проблема в іншому, чомусь більше хочеться вірить експертам (диванним), що починають економити гроші фермерам, розповідаючи, що то все дарма, що то лотарея. І таких багато.Подумайте, яка у них мета? Без затрат врожаю не буде. Любий бізнес несе ризики. Сільське господарство - досить складний вид діяльності, де погода досить сильно впливає. Основне - це знання!
@@FarmersLife_agro аналогічно. З вологою проблема. Завжди дотримуюсь технології, десь відсотків на 80. Роблю корегування, коли неможливо працювать. Не маю можливості інакше, так як земля - єдине джерело доходів. Якщо сподіватись на милість природи, можу не витягти. Тому беру сам, а не очикую на випадок.
@@green_swamp я дивлячись на те що в мене зараз з вологою, ну поки що не бачу сенсу взагалі щосробити, холдинг рядом рихлить, глибше 20см стойка не лізе, льєш воду а вона майже шипить, якщо за зиму не впаде 200мм опадів, я посію лише 30% програшних, ті що біля озера знаходиться, і більше даже смикатися не буду, можливо і трактор продам на 150 коней
@@FarmersLife_agro я пахав. Свою техніку не бив, нанімав. Глиба крепка. Та вже потроху розсипається. Деякі площі задискував, треба хоть якось вологу берегти, хоч ту, що є, чи яка буде. Тримаю пари. Може за рахунок них і щось виходить.
Ц ети розказав фермерам, вони ітак знають що треба робить.А розкажи простим селянам нас більше. Наприклад на 10 соток треба внести 5 кг мочевини або селітри.Дай подробну відповідь для прстих людей.Я посіяв 10 соток .пшениці Підкажи мені скіліки чого сіять. І чи можна сіять попіл і скільки його сіять?Дружи з малим людьми і люди будуть дружить з тобою.Твій підписник.
А який сенс вносити лійкою на суху землю?А сівалкою пригорниш та виріжиш.Я так розумію краще ,коли сієш у пізні сроки посіву сіяти з карбамідом,адже він почне діяти одразу після настання відлиги та й не промиється на відміну від селітри.Але тут ти не знаєш як взагалі перезимує пшениця і твої кошти можуть піти "коту під хвіст".Ситуація так собі-лотерея.
@@ОксанаХотин-о4й якщо посіять озимину без основних добрив, азотом ситуація не виправиться, 100%. Без фосфру слабкі сходи весною будуть страждать, це буде видно по антоціановому забарвленню листя. Азотом (хоча сумніваюсь, що ви дасте його достатньо, адже може не буть опадів, це ж лотарея) ви розгонете вегетативну масу, адже його треба давать достатньо, щоб сприять кущенню, корінь буде недорозвинений, через деякий час рослина почне страждать від недостачі поживних речовин вцілому. Внесення по листу - це лише невелика частина технології, і ніяк не замінює основне живлення. Я так розумію, що по хворобам та шкідникам та ж сама ситуація - навіщо працювать первентивно, побачив - тоді працюй, а вдруг і так мине. І на який врожай розраховувать? Які прогнози, пані Оксано?
Підтримуйте канал УКРАЇНСЬКИЙ АГРОНОМ:
4149629318939196 (Авраменко Сергій)
Хай і вас благословить дякуєм
Лайк за то шо хоть один на ютюбі знає кому насправді слава👍🏻
Дякуємо Вам за актуальне та цікаве відео😊!
Другий рік осінню проводим підживлення озимини по листу. Результат прекрасний
Чим осінню підживлюєте по листу в якій нормі? Дякую!
@@ВладиславЧереп мікро + макрокомплекс по одному літру виробник АгроНова. Сіємо без міндобрив. Листове живлення проводим тричі, один раз осінню та двічі весною. Врожай 7-8 тон з га.
@@ОлександрНенужний-щ7юскажіть будласка в'кому місяці осені робити піджику і весною в'які і чим дякую!
@@poltava2829 осінь- 2-4 листок, весна- відновлення вегетації, та вихід в трубку.
@@ОлександрНенужний-щ7ю Вітаю! Згоден на 100%. Тисячі витрачати на добриво - то марні гроші. От послухаю вас, і оброблю по листку тричі. І отримаю 7т/га. Ну 6т/га. А я думав, що у мене не виходить? Дякую! Якщо шо, землю купляєте?
Навіки Слава
Дякую вам
Привіт зі Славянська)
Дякую, корисно і актуально!!
Тисни на назву сайта, сайт відкриється та Спробуй
Дякую за відео.
5+++,.. нарешті отримав внятне пояснення щодо осінньої підкормки... ніколи не робив але була підозра що варто..
Ви якби ще побували в цього чоловіка на семінарів побачили на власні очі ділянки де проводили підживлення восени і навесні різними добривами різними способами то взагалі були б шоковані , автор говорить діло а хейтери хай ідуть лісом
Слава навіки! ДЯКУЮ за вчасну інформацію-підказку.
Був у Вас на дню поля де було безліч ділянок з різними способами підкормки , був дуже вражений ! А хейтери різні хай ідуть лісом
Азотні добрива роблять з рузкого газу.
Можна замінити 200кг селітри двома обробками.
Це все доведено, перевірено державними інститутами і я перевірив.
Насіння обробити azotobacter (Азотофіт).
Восени перед культивацією або вже після посіву внести біодеструктор (є навіть no-till), до нього додати azotobacter, добриво для листового живлення, чистий гумат гуміголд або БТУ 30г/га д.р. Можливо додати мікроелементи хелпрост (сумісні 8 біопрепаратами).
Вкінці березня біодеструктор +азотобактер 1л/га + гумат 30г/га + морські водорості (перевірені агрітема 80%). Одразу пройтись бороною. Можна карбамід розкидати, біопрепарати внести і далі ротаційною.
По флаговому біофунгіцид + амінокислоти або кремній (квантум аквасил) +амінокислоти.
По колосу біофунгіцид Фітоцид + амінокислоти.
Можна ще весною додати мікроелементи BTU (сумісні з біопрепаратами) або замість морських водоростей.
Це все буде ефективно саме в такі фази розвитку.
В мене такі результати. Минулого року пшениця дала 55ц, посів 20 жовтня. Була обробка насіння azotobacter, біодеструктор восени, боронування весною, амінокислоти по колосу і все.
В цей рік посів був 27 вересня, не було біодеструктора восени а решта обробок так само і результат 70ц.
Рівненська область.
Нерусский😂
Забули поплювати ще при оприскувані.😅
@@СергейКрамаш зрозуміло. Всі зациклились на азотному пітанії як навчили кмністи. Але ви вже виснажили землі, клімат змінився тому оце азотне пітаніє вже не просто знижує прибутковість (занадто високі норми азотних відносно опадів, неправильне застосування) а навіть знижує врожайність.
Тут на каналі Укаїнський агроном я дізнався що весняне боронування збільшує врожайність на 10%, обробка мікроелементами по кущення ще на 5...10%. Сергій Авраменко рекомендує застосовувати тільки перевірені препарати і технології.
Отже, я знайшов перевірені ефективні препарати, технології як їх застосовувати. Все перевірив. І тепер не хочу застосовувати азотні добрива щоб через можливу засуху не підсмажити врожай.
70ц пшениці мене і так влаштовує, Рівненська обл.
А ви всі чуєте тільки про посипання азотних добрив, все решту ігноруєте, на решту нема ні часу ні коштів. Наприклад, відкалібрувати насіння, поставити прикатку на сівалку (можна на 30 міжряддя, так і сіяти) це буде дешевше і прибутковіше ніж посипати 100кг/га селітри але всі вибирають селітру.
Такий агрозахід внесення азотних добрив з осені не завжди і не кругом виправданий. Оскільки є регіони із недостатньою кількістю вологи, осінньою посухою, вітрами, сонячні дні, підвищені температури та не сталими температурами із морозом. Не варто завжди накладати спостереження до агроприйомів тим паче в аномальних і стресових умовах для рослини в різних регіонах однаково.
Вітаю! Азот потрібен, 100%. Який основний попередник - соняшник. Один момент - чому ми постійно виправляємо ситуації, в які себе заганяємо? Прогноз, що матимемо такі сходи, був чіткий. То краще було внести під дисковку, розчинити карбамід, 50кг+150л води на 1 га. Внести і задискувати. Лишнім не було б. Вартість - 1100 грн/га. Підмішали б ще при посіві 20-30 кг. Все. Треба трохи ще й на перед думать. Без затрат врожаю не буде!!! (Погода то інше, ми нею керувать не можемо).
Дякую
При посіві вносили 120 кг комплексного 20=20=13
А якщо земля суха,як бути?
Або ніяк, або внести і надіятися на опади😅
В цьому році з пізніми посівами рішив зробити експеримент і вніс по 30 кг діючої речовини азоту під культивацію перед посівом, різницю думаю буде видно по весні, бо є кусочки де не давав азоту
Результат буде. Що давали при посіві?
@green_swamp нітроамофос тетра агро 170 на га, і салітра з карбамідом по 80-90 кг на га під культивацію
То що краще зараз пройти касом ніж на весні по мерзло талому???
Доброго вечора, Слава Україні!Слава Ісусу Христу! Сіяв з амофос 12:52 по 50кг. в суху землю,на зараз 2-3 листочка сорт,,Богдана,,, вчора (19.11.2024)підживив в розкид ам.селітрою по 60-65кг. під завтрашній дощик буду чекати гарного результату...
Дивлячись на обставини які склалися, зерно пшениці на наступний рік буде в ціні...😮😮😮
😊😊😊😊😊😊
Вітаю! Сходи є ,але слабкі,місцями не може пробити кірку. Як боротись з кіркою на груні після сильного дощу?
Після ливневого дощу щоб зруйнувати кірку провели обробку роторною бороною сходи пшениці.Результат прекрасний.
Слава Навіки Богу.На даний момент пшениця практично така як на відео.Але ж є один нюанс.Вологи в землі практично немає.Дощ пройшов невеликий і тієї вологи вистачило щоб вона зійшла.Чи не зашкодить міндобриво посівам з мінімальним запасом вологи?Дякую.
Не зашкодить
Але і сенсу може не бути
Доброго дня! яке краще добриво розкидать за умови слабких посівів та недостатнього зволоження,Дякую
Селітру
За недостатнього зволоження немає сенсу розкидати взагалі. То брєд. Воно так зверху просто і буде валятися. Тут або кас, або по листу
Чи актуально внести карбамід по листу,якщо то з якою нормою?
Дякую.
Думаю, що ні. Листової поверхні ж дуже мало.
Просто розкидати азот зверху по сухому грунту?
А нічого, що йому потрібна волога, якої немає від слова "зовсім", щоб дійти до коріння?
А нічого, що ні селітра, ні карбамід напряму не засвоюються рослинами? Азот має перейти в нітратну форму, а для цього йому потрібна температура, якої наразі немає.
Я вже мовчу про зиму - де вона, та зима? І чи буде взагалі?
Селітрі не потрібна температура, а от карбаміду так потрібна плюсова з амідной форми перейти в нітратну, внести то можна вологи нема в нас пшеничка починає під сихать.
Нікопольский район, деяка пшениця навіть не зійшла, лежить в сухому 😢
Так ясно, а як вона зійде по сухому?
І взагалі, нікопольський район, їдьте звідти хоча б до кінця місяця. Є досить висока вірогідність, що сасапи влуплять поряд з вами тактичною яз. Скоріш за все, в другій половині листопада. Бережіть себе.
Якщо пшениця розкущена можна 100 кг карбаміду? Щас роскинути
Це все залежить від того чи є дощі, а їх немає, тому і кидати немає сенсу
Якщо зараз підживити азотом ,чи він нікуди не дінеться до весняної вегетації???
Дінеться. Або вимиється, або його зжеруть рослини.
2 краще але тут мають зійтися деякі фактори
В какой форме,азот?!
Північ Харківщини і досі немає сходів 😮
Людина ділиться досвідом, і вже досить немало порад було ним висвітлено. І коню зрозуміло, що вносить по сухій землі ніхто не буде, та є різні ситуації. Проблема в іншому, чомусь більше хочеться вірить експертам (диванним), що починають економити гроші фермерам, розповідаючи, що то все дарма, що то лотарея. І таких багато.Подумайте, яка у них мета? Без затрат врожаю не буде. Любий бізнес несе ризики. Сільське господарство - досить складний вид діяльності, де погода досить сильно впливає. Основне - це знання!
без вологи вообще сенсу смикатись не має, в мене за 8 місяців 80мм непродуктивних опадів, пшениця тільки тільки всходе, харківська область
@@FarmersLife_agro аналогічно. З вологою проблема. Завжди дотримуюсь технології, десь відсотків на 80. Роблю корегування, коли неможливо працювать. Не маю можливості інакше, так як земля - єдине джерело доходів. Якщо сподіватись на милість природи, можу не витягти. Тому беру сам, а не очикую на випадок.
@@green_swamp я дивлячись на те що в мене зараз з вологою, ну поки що не бачу сенсу взагалі щосробити, холдинг рядом рихлить, глибше 20см стойка не лізе, льєш воду а вона майже шипить, якщо за зиму не впаде 200мм опадів, я посію лише 30% програшних, ті що біля озера знаходиться, і більше даже смикатися не буду, можливо і трактор продам на 150 коней
@@FarmersLife_agro я пахав. Свою техніку не бив, нанімав. Глиба крепка. Та вже потроху розсипається. Деякі площі задискував, треба хоть якось вологу берегти, хоч ту, що є, чи яка буде. Тримаю пари. Може за рахунок них і щось виходить.
Щось ні слова за кас !
То для багатих😅
Лише сніг врятує .
Вологи немає.
Ще сіяти можна?)
Сій😅
Зиму ще не видно
Ц ети розказав фермерам, вони ітак знають що треба робить.А розкажи простим селянам нас більше. Наприклад на 10 соток треба внести 5 кг мочевини або селітри.Дай подробну відповідь для прстих людей.Я посіяв 10 соток .пшениці Підкажи мені скіліки чого сіять. І чи можна сіять попіл і скільки його сіять?Дружи з малим людьми і люди будуть дружить з тобою.Твій підписник.
Тобі краще нічого не сіяти😅
При посіві вносив100кг нпк добавляти азот потрібен.
@@romansivak Я бачу тобі прості люди не треба.
Згоден . Одноосібникам треба більше допомоги ( порад ) , ніж холдингам .
А ви що не можете розділити на сотки?
Слава навіки
А який сенс вносити лійкою на суху землю?А сівалкою пригорниш та виріжиш.Я так розумію краще ,коли сієш у пізні сроки посіву сіяти з карбамідом,адже він почне діяти одразу після настання відлиги та й не промиється на відміну від селітри.Але тут ти не знаєш як взагалі перезимує пшениця і твої кошти можуть піти "коту під хвіст".Ситуація так собі-лотерея.
Шкода, що багато людей так думають. Я вам скажу - що ситуація може буть ще гірша. Так що подумайте, може то не ваше?
@@green_swampВін все по ділу написав.
@@ОксанаХотин-о4й якщо посіять озимину без основних добрив, азотом ситуація не виправиться, 100%. Без фосфру слабкі сходи весною будуть страждать, це буде видно по антоціановому забарвленню листя. Азотом (хоча сумніваюсь, що ви дасте його достатньо, адже може не буть опадів, це ж лотарея) ви розгонете вегетативну масу, адже його треба давать достатньо, щоб сприять кущенню, корінь буде недорозвинений, через деякий час рослина почне страждать від недостачі поживних речовин вцілому. Внесення по листу - це лише невелика частина технології, і ніяк не замінює основне живлення. Я так розумію, що по хворобам та шкідникам та ж сама ситуація - навіщо працювать первентивно, побачив - тоді працюй, а вдруг і так мине. І на який врожай розраховувать? Які прогнози, пані Оксано?
Кас по снегу !!! По чем селитра у вас ?? У нас 26₽ кг
@@zelenskiynarkoman7774 яке твоє діло що у нас.у нас безкоштовно так що подавись від заздрощів!