У мене немає дому | Animation edition

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 11 кві 2022
 • Пісня «У мене немає дому» гурту «Один в каное» описує стан кожного українця. Вона не лише про зруйновані бетонні висотки, вона про рюкзак, у якому помістилося усе життя, про крик несправедливості та безвиході, про необхідність починати все з нуля.
  Війна, розв’язана росією, силоміць відібрала домівки майже у 10 мільйонів українців. У нас більше немає дому, нас розкидало по всьому світу, ми вимушені розлучитися із рідними, рятуватися, шукати новий дах над головою.
  Режисер студії Animagrad Олег Маламуж надихнувся ідеєю та проникливими словами пісні, створивши нове анімаційне відео. Основою для нього стали роботи аніматорів з усього світу у межах флешмобу від фестивалю LINOLEUM.
  «Багато українців втратили свої домівки через вторгнення російських окупантів в Україну. Вони дуже потребують допомоги. Я вдячний кожній країні й особисто кожному, хто нас підтримує. Ця війна показала справжні обличчя. Наразі питання «Навіщо?» звучить ще сильніше в часи війни», - зазначає режисер Олег Маламуж.
  Пісня: Гурт «Один в каное» - «У мене немає дому»
  Режисер: Олег Маламуж
  Анімація: Alya Yurkovskaya, Daria Godyn, Nelli Yaskulla, Weronika Szyma, Sylwia Watracz, Nikola Pavosevic, Feldman sisters, Piotr Milczarek, Noa Pisacic, Marcjanna Urbanska, Szymon Ruczynski, Izumi Akari & Marcin Yoshida, Zuzanna Szor, Roman Guillanton.
  Сайт: film.ua/
  Facebook: film.ua
  Instagram: filmua
  Twitter: filmuagroup
 • Фільми й анімація

КОМЕНТАРІ • 0