Бешикташ - Динамо. Футбол. UEFA Europa Conference League 2023/24. Плей-офф 2-й матч. Аудіотрансляція

• Опубліковано 30 сер 2023
  • 🏆 Ліга Конференцій УЄФА на Перший спортивний!
    ⚽ Матч-відповідь плей-офф раунду кваліфікації Ліги Конференцій УЄФА сезону 2023-2024. В Стамбулі (Туреччина) на стадіоні Бешикташ Парк місцевий клуб приймає Динамо Київ (Україна).
    Перший поєдинок між цими командами, що пройшов минулого четверга завершився драматичною та мінімальною перемогою стамбульців з рахунком 3-2, яку вони вирвали аж на 5-й компенсованій хвилині...
    Незважаючи на негативний результат, гра підопічних Мірчі Луческу залишила позитивні емоції, окрім хіба що дій у захисті. Можна навіть з упевненістю говорити, що цей матч поки є найкращим у виконанні киян в цьому сезоні. Бешикташ не зумів особливо нічим здивувати українську команду, а перемогу здобув не в останню чергу через сумнівні рішення арбітра, як то пенальті у ворота Динамо, коли м'яч влучив у притиснуту до корпуса руку Попова і незарахований гол Караваєва через офсайд Ваната, який відбувся незрозуміло за скільки десятків хвилин до взяття воріт...
    Не допоможе своїй команді як і в першому матчі Андрій Ярмоленко. Але і без нього біло-сині матимуть шанси пройти в груповий етап ЛК. Головне ними скористатись!
    🇹🇷 Turkey vs Ukraine 🇺🇦
    👂 Слухайте пряму трансляцію на каналі Перший Спортивний та вболівайте за українські команди у єврокубках. Справжній футбол live живе тут:) Початок матчу о 21-00! Паралельно слідкуємо за матчами Дніпро-1 - Спартак Трнава (Словаччина) та Зоря Луганськ - Славія Прага (Чехія)
    💰 Ставайте спонсорами каналу для подальшого його розвитку!
    🇺🇦 ruslan-len.diaka.ua/donate - подяка автору канала (50% з кожної суми будуть перераховані на допомогу ЗСУ)
    #europaconferenceleague #dynamo #beşiktaş #dynamokyiv #besiktas #уефа #динамокиев #турция #украина #лигаконференций #трансляция #europaleague