Test słuchawek bezprzewodowych QCY T13

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 3 чер 2023
  • Link do zakupu słuchawek ➜ s.zbanx.com/r/V1U011SH8Kfw
    Zapraszam do subskrypcji kanału ➜ ua-cam.com/users/ckdzpc?su...
    Współpraca ➜ krystian.rozniakowski@gmail.com
    Grupa na Facebooku ➜ / moto.zagwozdki
    Strona samochodu CWS T-1 ➜ www.autorlimuzyna.pl/polskie_m...
    ===============================================================================
    Muzyka:
  • Авто та транспорт

КОМЕНТАРІ • 22

  • @overme1343
    @overme1343 27 днів тому +1

    Przydatny materiał

  • @hanminecraft5978
    @hanminecraft5978 Місяць тому

    Super recenzja 🎉🎉🎉

  • @zApiCz
    @zApiCz Рік тому +8

    materiał fajny trochę w retro stylu jednak pewien zgrzyt budzi typ materiału na kanale który zasięgi budował na treści około motoryzacyjnej i zrzeszał widzów zainteresowanych taką treścią. Tego typu materiały mogą mijać się z grupą docelową odbiorców.

    • @MotoZagwozdki
      @MotoZagwozdki  Рік тому +1

      Zapewne masz rację, choć jak ktoś szuka opinii o konkretnym produkcie to raczej nie patrzy jakie wcześniej dany kanał wrzucał filmy.

    • @zApiCz
      @zApiCz Рік тому

      @@MotoZagwozdki albo w jedną albo w drugą. Koherencja. To twój kanał ty decydujesz czy będzie się rozwijał czy cofał.

  • @MrX-yg7rz
    @MrX-yg7rz 7 місяців тому

    A jak nas przez te słuchawki słyszy rozmówca realnie? Głośno i wyraźnie czy nie i musi się domyślać?

  • @mariuszanonimowy7166
    @mariuszanonimowy7166 Рік тому +1

    Z czegoś trzeba żyć😁👍

  • @exigron248
    @exigron248 Рік тому +1

    Pov: *moto* zagwozdki

  • @ukasz1905
    @ukasz1905 Рік тому +2

    A ja wolę moje JBL na kablu 🙂

  • @Rakowy_Manaskal
    @Rakowy_Manaskal Рік тому +1

    Dzięki za recenzję. Sprawdzę, ocenię i wrócę tutaj. Ale jak wyjdzie, że słabe, to spuszczę Ci... powietrze z rowerka

    • @Rakowy_Manaskal
      @Rakowy_Manaskal Рік тому

      Kupiłem, sprawdziłem, niestety zwróciłem.
      Plusy słuchawek:
      - przyzwoita jakość
      - niska cena
      - aplikacja, w której można zmieniać reakcję słuchawek na kliknięcia wedle swoich potrzeb
      - w zestawie dostaję 3 pary gumek na słuchawki różnej wielkości, kabel USB-C
      - słuchawki nie wypadały z ucha, etui, solidnie się trzymały
      Minusy:
      - mikrofon w słuchawkach nie był wykrywany przez telefon (sprawdzałem na 2) - a Android nie oferuje takiej opcji jak komputer, czyli zmiany urządzenia w ustawieniach, które ma być mikrofonem
      - equalizer w aplikacji był totalnie niezrozumiały dla laika, brakowało choćby małej instrukcji, wyjaśnienia, co za co odpowiada
      Generalnie polecam, ale jeśli nie zależy komuś na mikrofonie, bo może nie zostać wykryty, a w internecie nie znalazłem rozwiązania.
      PS: Krystian, naszykuj sobie pompkę, bo nie pojeździsz rowerkiem

    • @markidrone1073
      @markidrone1073 10 місяців тому

      Witam, żeby mikrofon działał trzeba mieć na wyłączony funkcje zawieszenia sterowania muzyką. Pozdro.

    • @Rakowy_Manaskal
      @Rakowy_Manaskal 10 місяців тому

      @@markidrone1073 jak to niby mam zrobić

    • @markidrone1073
      @markidrone1073 10 місяців тому +1

      @@Rakowy_Manaskal ustawienia i zakładka sterowania muzyką. Wyłączyłem i poszło bo nawet nie mogłem się połączyć telefonicznie mając podłączone słuchawki. Teraz już działa i o dziwo włączone czy wył już działa połączenie i rozmowa.

    • @markidrone1073
      @markidrone1073 10 місяців тому

      @@Rakowy_Manaskal plus oczywiście wszystkie potrzebne pozwolenia, ale to pewnie miałeś zrobione.

  • @MarGarage
    @MarGarage Рік тому

    Nie ma to przecież nic wspólnego z motozagwozdkami , moim zdaniem na takie recenzje różnych produktów , jak te rowery czy słuchawki czy inne rzeczy , miel byś otworzyć inny kanał z opiniami 😊

    • @joeguzik7778
      @joeguzik7778 Рік тому

      A mógł to podciągnąć pod "test słuchawek dla kierowcy" i już mamy content motoryzacyjny ,😀

    • @MotoZagwozdki
      @MotoZagwozdki  Рік тому +2

      Jak najbardziej można używać tych słuchawek jako kierowca (choć bardziej jednej, żeby mieć rozeznanie co się wokół dzieje) ;)
      @MarGarage - Problem jest taki, że budowanie kanału UA-cam z taką liczbą widzów jak tutaj nie trwa 2 tygodnie, a niestety firmy nie są skore wysyłać produktów do testów malutkim kanałom.

  • @PiechtaKoks
    @PiechtaKoks 2 місяці тому

    Nie polecam jakosc jest tragiczna