EEN SPECTACULAIRE OPENINGSETAPPE! | Ronde van Namen 2022 (Etappes 1 & 2)
Вставка
- Опубліковано 8 лют 2025
- De Ronde van Namen is een vijfdelige rittenkoers in de gelijknamige provincie in België. Na vijf ritten in lijn weten we wie zich bij onder andere Levi Leipheimer, Rik Verbrugghe en Gianni Meersman mag voegen in het rijtje van eindwinnaars. Tag: Tour de la Province de Namur
Heel veel dank aan Rudy Lainé op Facebook voor extra beelden! Bekijk Royal Namur Velo nu snel!
De allerbeste wielen zijn van Veloce!
Check ze 👉 velocebikewhee...
++++++++++++++++++++++++++
Social Media
Instagram 👉 / cas20_01
Strava 👉 / strava
Twitter 👉 / cas20_01
++++++++++++++++++++++++++
Hallo allemaal! Welkom op mijn UA-cam kanaal! Op dit kanaal zie je videoverslagen over wielerwedstrijden, met name verreden bij de junioren en de beloften als we met Frank meekijken. Mocht jij ideeën hebben voor mijn video’s of zelf beelden hebben die ik wellicht kan gebruiken? Mail dan naar cas2-1@hotmail.com. Natuurlijk vermeld ik je naam in de video.
++++++++++++++++++++++++++
Veelgestelde vragen
Ik krijg heel veel reacties op mijn video’s, vaak zijn het altijd dezelfde soort vragen. Om tijd te besparen heb ik hier voor eens en voor altijd het antwoord getypt
Wie ben jij?
Ik ben Casper, ik ben 18 jaar oud en ben junior bij de wielerclub RTV De Bollenstreek uit Lisse.
Hoe lang fiets je al en wat heb je bereikt?
Ik ben begonnen op mijn 14e. in categorie 7. Het maakt niet uit wanneer je begint, als je maar begint!
Wat voor type renner ben je?
Ik ben een sprinter, al vind ik het wel moeilijk om mezelf te positioneren.
Wat voor fiets heb je?
Ik heb een Cannondale Caad12 Ultegra uit 2016 met wielen van Veloce.
Hoe hard rijd het peloton gemiddeld?
De gemiddelde snelheid van het peloton kan veel variëren, het ligt namelijk aan veel verschillende factoren, zoals de weersomstandigheden en het parcours (bochtig, hoogtemeters, kasseien en de afstand). Daarom zegt het gemiddelde vaak weinig over de zwaarte van de koers. Bij de junioren ligt de gemiddelde snelheid vaak tussen de 40 en 45 km/h.
Ik wil beginnen met fietsen, wat moet ik doen?
Helaas is starten met wielrennen niet zo makkelijk als starten bij een voetbalclub ofzo. Je hebt veel materiaal nodig. Vaak is dat materiaal wel te,lenen of huren bij een club, dus zorg gewoon dat je daar naar informeert!
Ik ben net begonnen met fietsen, heb je tips?
Gewoon genieten van alle ritjes die je maakt, daar gaat het tenslotte om!
Staat jouw vraag hier niet tussen? Stel hem dan in de comments!
++++++++++++++++++++++++++
Muziek
Intro
Track: Domastic & Anna Yvette - Echoes [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds.
Watch: • Domastic & Anna Yvette...
Free Download / Stream: ncs.io/EchoesD
Rest van de video:
Track: CryJaxx - Ponder [Magic Free Release]
Music Provided By: Magic Records
Listen To The Original: bit.ly/2MgTzJQ
Fanlink: fanlink.to/ponder
Ik kijk al uit naar de volgende etappes
Dat is mooi om te horen! Ik hoop de volgende video volgende week ergens te plaatsen!
Wat een prachtige koers en wat een spektakel! Comment dubbel en dwars waard!!!!!
Veel actie - in vergelijking met de echte prof rijders - ècht leuk om te kijken 👌
Super leuke video weer
Erg toffe video weer!
Bedankt Allard!
Laat maar komen, blijft leuk deze video's :)
Vet
Goud
Prime frank 😍😍
Maar wanneer zien we jou weer koersen cas?
Goede vraag! Dit jaar in ieder geval niet vrees ik, wie weet wat de toekomst brengt...
Wanneer komen de volgende etappes online te staan?
Hey! Goed dat je het vraagt. Ik ben er op dit moment mee bezig. Ik hoop dus binnenkort!
Prime
mEGGnificent
Wanneer volgende video? 😁
Hij staat er eindelijk op!
Wat een beest is die Frank toch en dan noch niet te spreken over die commentator 😉
+1 comment
Yessss we klimmen in het algoritme!!!
Waroom kan je geen videos in het Engels uploaden? De Engelstaligen hebben nergens videos van dit soort voor Europese races. Je zult de eerste zijn. Je krijgt zeker veel kijkers. Spijtig voor mijn Nederlands.
Why can't you upload these videos in English? English-speakers everywhere don't have any videos of this sort showing European racing from the inside. You will be the first and should get many appreciative viewers. It's your choice, but you're missing out on a lot of potential.
Anyway... dank je wel voor de videos.