Подушки безпеки. Як хімія рятує життя.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 7 лип 2023
  • Усі сучасні автомобілі обладнані подушками безпеки. Як вони працюють? До чого тут хімія? Чи правда, що кожна сучасна автівка несе у собі бомбу? Чому саме хімія вирішує завдання забезпечення безпеки водіїв та пасажирів у разі ДТП? Які речовини та які хімічні реакції застосовуються у подушках безпеки і чому? Про все це вам розповідає EduChemist Костянтин Луговий.
    #хімія #автомобіль #безпека
    З питань співробітництва, пов'язаного з каналом пишіть: kslugovoy@gmail.com
    Бажаєте займатися зі мною хімією або фізикою, отримати консультацію або пройти тренінг - звертайтеся на сторінку / educhemist
    Мої посилання:
    Мій Facebook - / kostyantyn.i.. .
    Мій Instagram - / ​​. .
    Приєднуйтеся до monobank - monobank.ua/r/mWWS​​​
    Приєднуйтеся до А-банк - abank24.page.link/axqL
    Приєднуйтеся до IziBank - izibank.com.ua/r/KY5e
  • Авто та транспорт

КОМЕНТАРІ • 2

  • @igorbezfamilnii
    @igorbezfamilnii 10 місяців тому +2

    Ну а як же повітряний ресивер з стислим повітрям?

    • @driveyourlife
      @driveyourlife  10 місяців тому +5

      Це, як не дивно, набагато складніше технологічно та більш небезпечно, адже потрібні тиски у десятки атмосфер, система одночасного миттєвого постачання з ресивера до подушки, вона має це витримати щоб не повиривало магістралі та з'єднання. Крім того, такі ресивери потребували б постійного обслуговування (навіть вогнегасники з набагато меншим тиском його потребують). І самі по собі з такими тисками були б джерелом постійної небезпеки.
      Покласти декілька десятків грам азиду набагато простіше технологічно та надійніше, бо значно менше вузлів, що можуть відмовити.