НМТ-2024. Математика. Вебінар 21. Координати та вектори

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 24 кві 2024
  • iLearn - українська освітня онлайн-платформа, що допомагає абітурієнтам безплатно підготуватися до НМТ (національного мультипредметного тесту).
    На платформі ilearn.org.ua/ проводяться вебінари для підготовки до НМТ-2024 з:
    🔹 Української мови
    🔹 Математики
    🔹 Історії України
    🔹 Англійської мови
    🔹 Хімії
    🔹 Біології
    А також доступні записи вебінарів з усіх предметів, відеокурси, тренажери, тести - все, що потрібно для успішної підготовки!
    Онлайн-платформа iLearn створена ГС «Освіторія». Безплатні вебінари для підготовки до НМТ-2024 з української мови, математики та історії України проводяться за підтримки Coca‑Cola HBC Ukraine, а вебінари з англійської мови за підтримки Green Country.
    Долучайся до нашого Instagram: / ilearn_zno
    #нмт #нмт2024 #підготовка_до_нмт #зно #підготовка_до_зно

КОМЕНТАРІ • 14

  • @fl1x_x
    @fl1x_x 10 днів тому +7

    Більшість людей були за параметри, ви вчинили несправделиво. Так параметри може вирішити не кожен, але ті хто голосували за параметри, мають за ціль скласти на максимальний бал і їх було більше ніж охочих провести мікс. Розчарований, що у нас не буде цього вебінару. Я раджу вам наступного року почати вебінари раніше, а не так як цьогоріч, і зробити не тільки не тільки мікс, а й включити туди завдання з параметрами, провести імітацію, а також ширше розглянути певні теми, адже цього року ви по деяких темах пробіглись дуже швидко(початково ви мали провести 30 вебінарів).
    Вибачте, що грубо відповів, але надіюся зрозумієте мене. Ви чудовий вчитель, але ця ситуація мене засмутила.

    • @yurzakhariichenko7434
      @yurzakhariichenko7434 10 днів тому +5

      Дякую вам за відгук та конструктивну критику. Не хвилюйтеся, параметри на останньому занятті обов'язково будуть!

  • @user-ky4tq2gs2y
    @user-ky4tq2gs2y 8 днів тому

    Вітаю. Випливаючи з задачі 7.3 та 7.4 можна стверджувати що площа сфери в 2 рази менша за обєм кулі обмеженої цією сферою? Так як в нашому випадку площа сфери 144п а обєм кулі яка обмежена сферою 288п? Таке завжди чи тільки у цій задачі?

    • @yurzakhariichenko7434
      @yurzakhariichenko7434 8 днів тому +1

      Такі речі не можна порівнювати, оскільки об'єм вимірюється в кубічних одиницях, а площа у квадратних одиницях.

    • @user-ky4tq2gs2y
      @user-ky4tq2gs2y 8 днів тому

      @@yurzakhariichenko7434 Зрозумів, дякую за відповідь

  • @user-df9ul5il2m
    @user-df9ul5il2m 9 днів тому

    Вектори - важлива і трохи "недооцінена" тема при підготовці до НМТ. Думаю, в пробному демоваріанті НМТ-2024 несподівана поява векторів в завданні 21, що здивувала багато кого, мала ціль нагадати і привернути увагу абітурієнтів і їх вчителів-репетиторів до теми векторів. Вона надзвичайно важлива саме з точки зору дальшого вивчення вищої математики та інших фізичних та технічно-інженерних дисциплін у ВУЗах, особливо для фізико-математичних та інженерно-технічних спеціальностей. У фізиці більшість фізичних величин (швидкість, прискорення, сила, напруженості електричного та магнітного полів) є векторними. Та й у розділах вищої математики (аналітична геометрія, лінійна алгебра) велика частина присвячується векторам, про вектор, як узагальнений обєкт лінійного простору я взагалі мовчу. Та й в IT без векторів не обійтись, адже в програмуванні ігор положення тіл задаються координатами, а характеристики руху ігрових обєктів (швидкість, прискорення) інакше як векторами не задати.
    А от для тих, хто заскучили за параметрами, то тут можна забацати завдання з параметрами наприклад на умови колінеарності чи ортогональності векторів.

    • @yurzakhariichenko7434
      @yurzakhariichenko7434 9 днів тому +1

      Аплодую Вашому листу, пане В'ячеславе! Згоден з кожним Вашим словом! До речі, за кордоном (наприклад, Франція, Німеччина, Японія) векторам приділяється особлива увага! Відповідно, задачі, дуже цікаві.

    • @diasheidl2323
      @diasheidl2323 16 годин тому +1

      Дякую за нагадування. Влітку планую якось більш детально розглянути кожну тему з математики та фізики, адже планую не лише знати, а в першу чергу розуміти. Обов'язково приділю належну увагу векторам, ще раз дякую!

  • @wertty579
    @wertty579 6 днів тому

    Добрий день, вебінар 17. Чотирикутники та многокутники, домашнє завдання 12.2 підкажіть будь ласка як треба виконувати це завдання

    • @yurzakhariichenko7434
      @yurzakhariichenko7434 5 днів тому

      Опустіть з вершини С висоту на основу АD. Позначте її СН. Тоді у прямокутного трикутника СНD кут НDC=альфа, а прилеглий катет НD=2.
      З цього прямокутного трикутника визначте СD і НC, завдяки cos та sin.
      Далі спробуйте самі 😊

    • @wertty579
      @wertty579 5 днів тому

      @@yurzakhariichenko7434 дякую вам за відповідь!

  • @user-ew4tj5hh1k
    @user-ew4tj5hh1k 7 днів тому

    добрий день, вебінар 20. Тіла обертання, домашнє завдання 6 завдання, перший пункт. В мене чомусь виходить площа основи 600.. підкажіть. будь ласка, де я помилилася

    • @yurzakhariichenko7434
      @yurzakhariichenko7434 7 днів тому

      Окремо побудуйте осьовий переріз, який є прямокутним трикутником. Врахуйте, що кут при вершині 90 градусів, а кути при основі по 45 градусів. Тоді відстань від центра основи конуса до до його твірної - середня лінія побудованого прямокутного трикутника.

    • @user-ew4tj5hh1k
      @user-ew4tj5hh1k 7 днів тому

      @@yurzakhariichenko7434дякую