Low Tatras - Ďumbier | Ohnište | Slemä | cottage M.R.Štefánika | Jánska valley | Stanišovská cave
Вставка
- Опубліковано 7 лют 2025
- The journey from Liptovský Hrádok through Slemä hill and Ohnište to Rovná Hoľa. We will look through the largest rock window in Slovakia and you will see the wreckage of an aircraft shot down during World War II. Then to the cottage M.R.Štefánika and Ďumbier. Further the valley Štiavnica and Jánska valley. Intermediate stop in Stanišovská Cave.
-----
The route:
Liptovský Hrádok / Brtkovica / Slemä / Ohnište / Svidovské saddle / Rovná Hoľa / Bocianske saddle / Králička / cottage M.R.Štefánika / Ďumbier / Štiavnica valley / Stanišovská cave / Liptovský Ján / Liptovský Hrádok ~ 8 + 6 h
-----
Links:
mapy.hiking.sk/
sk.wikipedia.o...
kronika-airwars...
sk.wikipedia.o...
www.nizketatry....
sk.wikipedia.o...)
sk.wikipedia.o...
www.chatamrs.sk/
www.stanisovska...
-----
I believe the video will be an inspiration for your own outdoor activities.
-----
If you like the video, click the thumb button and subscribe to the channel.
-----
Date taken: 26/27.5. 2018
-----
Music:
Ikson - Outside
Ikson - Still
Sappheiros - Lights
Lakey Inspired - Doing Just Fine
Bozska priroda zemsky raj. Super video. Vdaka!
Ja dakujem! Nizke Tatry su naozaj vynimocne miesto. Ak sa Vam video podari prezdielat na socialnych sietach, urcite to kanalu len pomoze.
Veľmi DOBRÁ práca, až nato, že prosím NEHÝZDITE NÁŠ KRÁSNY SLOVENSKÝ JAZYK anglickými slovami !!!!!!
Veď je to to NAJVZÁCNEJŠIE, čo mâme !!!!
Takže žiadne OUT DOOROVÉ aktivity !!!!
Slovenčina je NÁŠ jazyk, treba si ho CHRÁNIŤ a ZACHOVÁVAŤ !!!!
Neberte to v zlom, ale každý by si al chrániť, čo je jeho !!!!!
Držím palce a pokračujte v tom, čo robíte !!!👍🇸🇰🇨🇿🇸🇰🇨🇿🍀🌞🏕🪻🌾🌤🌛🌞
Krása! Umíte nádherně popsat kouzlo Vašich parádních hor. Jsem nadšená a vždy mi zlepšíte náladu. Jste super, "Poďvončáci". Děkuji Vám. :-)
Ďakujeme 🙂 Páči sa nám Vaše nadšenie pre náš kanál. Zdielajte nás aj na sociálnych sieťach 🤗
Akurat planujeme cestu na slovensko, deti budu vidiet prvy krat slovensko a hladam rozne tury. Vas kanal je ako najdenie zlata. Dakujem, velmi velmi super spravene a velmi napomocne
Ďakujem ďakujem, prezdielajte na sociálnych sieťach, budem sa tešiť. Robím, čo ma baví, najlepšie ako viem.
@ zdieľam celý kanál :)
Ďakujem :)
Velmi pekne video! Chvalim!
Parádny YT kanál! ;-) A v tomto videu meeega zábery Ohnišťa dronom :P Držím palce, keep on rollin! :-)
will do man :) A díík :)
Meegaaaa ste pokračujte v tomto!!👍👍👍
Každé video o krásach Slovenska je úžasné.Má to len jednu chybu. Hudobný podklad nedotvára tú atmosféru,ktorú by som mal pri pozeraní videa pociťovať. Je to asi také ako keby som dal slovenskú ľudovku ku Grand kaňonu....
To sa vyvíja. A dík :)
Fúú, tak tento kanálik porastie za chvíľu do veľkého kanála. Top kvalita záberov. Veľa užitočných informácií. Držím palce. UA-cam hlavne požaduje pravidelné nahrávanie videí... Tie zábery z drona nemali chybu. Chcem sa spýtať na tie zábery z chodníčkov - sú niečím stabilizované?
Dakujem, taketo komentare posilnuju. A zabery su stabilizovane, pouzivam FeyuTech G5 gimbal a zapnuta je aj stabilizacia v kamere. Ale nie som este uplne spokojny, je este na com pracovat :)
Veľmi sa mi páči vaše videá, ale Dümbieer merí " iba " 2043 metrov a nie 2046 metrov. Napriek tomu vám dám " like " .
Boha, teraz tam budem musiet nanosit tie 3 metre kamenia :D
Netreba kamenia nosiť. Upravte video, ak možete a ak chcete. Prepáčte, jak neviem tak dobre písať po slovesky ako po česky.
To uz nedam, prisiel by som o zhliadnutia. Dam to do popisu. Som rad ze si niekto vsima detaily.
A navyse som vychadzal z tohoto udaju: sk.m.wikipedia.org/wiki/Ďumbier_(vrch)
A aj v mapy.hiking.sk je udaj, ktory bol vo videu pouzity. Taaakze preto tak.
Padá ale prečo ste išli po uzavretom chodníku na Ďumbier 😊
Mm, nevedeli sme 😊
Chopok - Ďumbier - Chata M. R. Štefánika (3D map)
ua-cam.com/video/SyajzTJcmWc/v-deo.html