KAJAK GYENGE A LAKERS - Alley-oop 2024.12.06.
Вставка
- Опубліковано 2 лют 2025
- Az Alley-oop teljes epizódja a SELEKT felületén érhető el:
hu.selekt.tv/
ALLEY-OOP:
🔗 » Honlap: www.alleyoop.hu
📷 » Instagram: / alleyoophu
💻 » Facebook: / alleyoophu
BAZSKA:
📹» / bazska
📷 » / bazska
💻 » / bazska
🐦 » / bazska
CSABI:
📹» / @csszaniszlo
📷 » / csszaniszlo
💻 » / csszaniszlo
🐦 » / csszaniszlo
#alleyoop #nba #sporttv
Tök jó, hogy felkerült az egész adás. Megtarthatnátok ezt a jó szokást.
Egyetértek!
csatlakozom a tisztelt elöttem szolókhoz
Jó lenne ,ha az egész adás itt mindig vissza nézhető lenne
Egyetértek ! 👍👌
En is csak itt tudom megnezni, tv-ben nem igazan kapom el az udopontot
Végre a teljes adás
Ezért sírok hetek óta
Kösz bazdmeg 👊🏼🇭🇺🏆💯
Köszi a teljes feltöltést YT-re! ☺ Tótka Sanyit hívjátok majd még újra, néha kellenek az új arcok a megszokott vendégek mellett. 💪
Köszi h. Feltettétek a teljes adást ! reméljük ha ezentúl nem is mindig , de minél többször kerül fel majd a teljes adás ! 😎👌👍🙏
Hívjátok meg Freddyt,mint tavaly!))❤😊
A műsor is kajak gyenge volt. Ez a kedvenc adásom, szeretem, hogy a törzsgárda szenvedéllyel, szakértelemmel értekezik erről a gyönyörű sportról. Tisztelem a meghívott vendég sport teljesítményét, de ide nem klappolt. Ne menjetek ebbe az irányba, mert elku...l a műsor. További remek tartalmakat kívánok!
Nem értem, miért kell mindig Jordannel összehasonlítani LeBront, hiszen Jordan teljesen más kategóriát képvisel. Ha viszont már szóba került, akkor érdemes megjegyezni, hogy Jordan még a Wizards korszakában is a szar térde ellenére is fényévekkel jobb védő volt mint Lebron. Ráadásul abban a lassabb játéktempójú érában az ő pontátlaga arányaiban többet ért, mint LeBroné ebben az érában. És ne felejtsük el, hogy sok más legendás játékos pont- és játékpercbeli visszaesése nemcsak a sérüléseknek volt köszönhető, hanem annak is, hogy igyekeztek mindkét oldalon, támadásban és védekezésben is maximálisan odatenni magukat, hogy two-way játékosok maradjanak. LeBron viszont teljesen feláldozta a védekezést annak érdekében, hogy a pontátlagát fenntartsa, hiszen a védekezés kevésbé jelenik meg a statisztikákban, és így a megítélésében sem, míg a támadó statisztikák sokkal szembetűnőbbek. A Lakerses évei eléggé "manufactured" jellegű lett. Nem akarok mindent elvenni LeBronttól, de őt inkább olyan legendákhoz lehet hasonlítani, maximum mint Kobe, Magic, Kareem, Bird, Wilt, Shaq vagy Duncan." De Jordan sokkal magasabb szintet képvisel.
Flopit semmiképpen sem szabadna az általad említett legendákhoz sem hasonlítani. Nem egy kávéház. Főleg nem Kobehoz.
@@ÁdámKanizsai-m4u Én is csak úgy értettem hogy a védekezés hiánya miatt max azt szabad nézni hogy őket sikerült-e egyáltalán azon a bizonyos all time ranglistán megelőznie. (Személy szerint nálam is csak Shaq-et előzi be) Ha végig konzisztensen legalább közepes védekezést mutatott volna Lebron ezekben a Lakerses éveiben akkor egyrészt lefogadom hogy 25-30 perceket tudott volna csak meccsenként játszani és 23-15 pontra hanyatlott volna a pontátlaga évről évre viszont sokkal nagyobb segítség lett volna így a csapatának. Másrészt akkor már simán megelőzné a fent említett játékosokat Jordanhez nálam még akkor se érne fel tudnám részletezni hogy miért, de most nem fogom. Viszont így hogy konkrétan 6. éve kell azt nézni hogy mennyit lazsál védekezésnél és ez évről évre egyre rosszabb, sőt nem tudom, hogy mások néznek-e meccseket, de érdemes megnézni Lebront hogy most már támadásoknál se nagyon mozog, labda nélkül konkrétan végigácsorogja a támadásokat.
Az pedig, hogy nincs kit pályára küldeni helyette? Nézzünk meg pár csapatot, mint az OKC, Cavs, Orlando vagy Rockets - fiatalokba fektettek, és meg is van az eredménye. Nem egy évre kell gondolkodni, hanem legalább 2-3-ra előre.
Eleve azt se értem mikor előzte be a többi játékost hogy mindig Jordant kell csak felhozni összehasonlítási alapnak. Csak azért mert 40k pontja van? Akkor ezek szerint a többségnél Karl Malone az All time 3. legjobb kosárlabdázó, csak azért mert neki van a 3. legtöbb all time pontja? Ugye hogy nem. Kareem 1989-ben 38 ezer ponttal vonult vissza, Jordanről már akkor úgy beszélt a szakma fele, hogy a "valaha volt legjobb kosárlabdázó", miközben még egy bajnoki címe se volt és csak 11ezer pontja. Aztán az első 3 peat után már a játékosok volt játékosok és edzők jócskán többsége azt gondolta egyértelműen hogy ő a valaha volt legjobb pedig akkor is még mindig !!!!!17ezerrel!!!! ponttal maradt el Kareemtől. 97-re az 5. bajnoki cím megszerzése után meg már alig létezett olyan szurkoló akit ne sikerült volna meggyőzni arról hogy Jordan a valaha volt legjobb, noha még akkor is 11 ezer ponttal volt Kareem mögött.🤷♂
@@vcarter86 igen, szerintem tokeletesen latod, en is ezeket szoktam felhozni ervkent. De sajnos LeBron fanokkal nem igazan lehet, mert altalaban keptelenek barmifele melyebb osszefuggeseket ertelmezni. Nekik James a goat, mert o van a pontlista elejen, aztan csocsesz. Nekem hatmillio szamokkal alatamaszthato ervrendszerem van, hogy o miert nincs benne a top 10-ben sem, de ebbe nem kezdek most bele. Longevityben messze o a legjobb ever, ez ketsegtelen, de kb ennyi is.
@@ÁdámKanizsai-m4u Ezt a longevity-t is azért át kell gondolni, az alapján hogy 6 éve szarrá piheni magát a védekezésben, miközben mások átlagai azért hanyatlottak mert továbbra is igyekeztek a pálya mindkét felén effortot belerakni.
Igen, leflop a kanyarban sincs MJ.hez!)❤😊
Zavaróan semmit sem tud az nbaról ez az ember ... Oké,hogy olimpikon de hívjatok már légyszives olyan embereket akik legalább a saját csapatjukhoz konyítanak picit
a másik kettő még olimpia bajnok sem...
@@gabortoth9527És? Kosárlabda a téma mindkettő vágja elég rendesen
@@gabortoth9527ezen vki fel fogja magát dörzsölni 😅
@@gabortoth9527 És? Miért kvalifikál egy NBA témájú adásba az olimpiai bajnoki cím? A többiek hoznak statokat, láttak meccseket, foglalkoznak ezzel. Igaza van Adorjánnak, próbáltam értelmet keresni Tótka bármelyik hozzászólásában, és semmi...ahogy azt mondja, hogy Davis-szel már azzal baja volt, hogy hogy került ide, és akkor itt van ez a Heat elleni meccs, és milyen rossz volt. Ennyit tudott Davisről mondani, amit Bazska lecsapott, hogy 331. meccséből a 330. legrosszabb, tehát valami inszignifikánsan szar meccsel sikerült őt leírni, amit a képességeit vizsgálva kb. ki kéne venni a statokból, hogy pontosabb képet kapjunk.
azzal több mint te :) mondta: "lelkes amatőr"
Késve, de szépen megérkezett a Mikulás!
A lótúróba már ez a sok Charlotte meccs :D OkC meccs meg szökőévente egyszer van tvbe..
aaaa olyat sajnos még nem is láttam :D :D
Mielőtt a covid miatt fèlbeszakadt a szezon a Lakers vezette nyugatot, ha jól emlèkszem (2020. màrcius). A következő szezon első 15 meccsèn is jól kezdtek, de aztàn jöttek a sèrülèsek, KCP elment Denverbe, ès a Westbrook trade
Én eddig nem ismertem Tótka Sándort, kövezzetek meg ez miatt. Viszont ebben a 45 percben egy roppant szimpatikus embert ismertem meg a személyében. Az jutott eszembe, mikor sportolókat szapulják, hogy neked semmi dolgod csak edzeni meg elmenni versenyre stb, mennél helyette a gyárba úgy sem bírnád. Ő most nagyvonalakban elmondta mennyi mindent próbál tenni hogy jobbnál jobb legyen, miket les el a nagyoktól többek között. Ilyenkor csak annyit kérdeznék a megmondó, irigy emberektől, hogy ők mennyit tesznek azért hogy jobbak legyenek bármiben is az életben? Ja hogy valószínű semmit, megelégednek a jelenlegivel, és más sikeresebb embereket szapulnak. Ezen kellene elgondolkodni jópár embernek, és máris túl léphetnénk ezen a sportolót szidom hogy mennyit keres aztán nem csinál semmit szövegen..Bocsánat, Alley-ophoz nem volt köze ennek, de valamilyen szinten viszont ehhez az adáshoz mégis.
Indiana Hawks volt a kabát. :D
IGEN!!!
Chicago Blackhakws logóval 😅
Lékersz 😭
Nekem az OKC-vel az a problémám, hogy egyrészt Holmgren az első évét kihagyta sérülés miatt. Szinte az összes olyan játékosra, aki már az első évét kénytelen volt kihagyni egy súlyos sérülés miatt a karrierje hátralevő részében is jellemző volt a sérülékenység: Embiid,Griffin,Ben Simmons, Fultz, Zion... és valószínűleg Holmgren is ezt a sort fogja erősíteni, bár ne így legyen.
SGA középtávolról egészen fenomentális, csak nem tudom, hogy a mai NBA-ben aki a triplavonalon túlról nem igazán hatékony és az atletizmusa is NBA szinten átlagos az képes lesz-e egy egész playoffon keresztül hátán vinni a csapatát.
Jalen Williams még mindig nagyon fiatal mindössze harmadéves játékos. Még az ilyen Kobe Bryant, Kevin Durant, Lebron James-féle korán érőknek is kellett legalább 4 év, hogy beérjenek egy nagyobb meneteléshez. Nincs letisztázva, hogy mely szerepkörben tud leginkább a játékhoz adni. Tulajdonképpen mi is ő? 4-es? 2-es? Irányító? A ziccerjei, gyűrű közeli befejezései terén még mindig sokat kéne fejlődnie. Ígéretes figura, de szerintem még nincs beérve.
Luguentz Dort is bele van kényszerítve ebbe a kiegészítő szerepbe, amibe hosszútávon szinte mindenki belefásul és általában a kiegészítőjátékosok egy idő már óhajtják a levegőváltást, főleg ha máshol még többet is kereshetnek.
Hiányzik ebből a társaságból egy vérbeli irányító, nem tudok olyan bajnokesélyes csapatot mondani, amely az elmúlt években tisztességes irányító nélkül messzire tudott volna jutni a playoffban. Oké, hogy Williams és SGA valamennyire eltudják látni ezt a feladatot, de én amennyire néztem a meccseiket mindketten hatékonyabbak ha kiszolgálják őket. A Dallas elleni párharcban is a Mavericksnek nagyobb biztonságot nyújtott, hogy volt 2 vérbeli szervezője. Fura nekem ez a sok posztok közötti játékos, általában ez akkor szokott működni ha van egy jól meghatározható szerepkör amiben az adott figura elitnek számít és mellette esetleg eltud látni más feladatokat is ha arra van szükség...a speciális erősségeket több játékos esetében hiányolom. Szerintem ez a támadójáték még döcögősebb lesz a playoffban.
Engem meglep, hogy az alapszakaszban ennyire jól működnek, de ezt a pad mélységének tudnám be. Ha szűkíteni kell a rotációt és kulcsjátékokat kell majd végrehajtani akkor én azt feltételezem, hogy nincs bennük akkora erő és ahogy látom hajlamosak is elveszíteni a szoros meccseket. Hát majd meglátjuk.
Én pont ellenkezőleg: nem nagyon tudok olyan csapatot mondani, aki mostanában vérbeli irányítóval nyert volna bajnoki címet.
@@bazska Szerintem a demokratikus kosárlabdát játszó csapatoknak nem az az alapja, hogy nincs vérbeli irányító, hanem az hogy egyszerre van 3-4 a kezdőben. Bostonban ott van Jrue Holiday, aki Milwaukeeban vagy Philadelphiában 7-8 asszisztokat átlagolt, nyilván ahol több szervező van ott kevésbé van szükség arra, hogy egy ember pumpálja a labdát. Derrick White is a Spursben ki lett próbálva irányítóként. Tatum,Brown de még Horford is meg tudja találni az üres embereket.
A Warriorsnál is azt láttam, hogy Green,Curry, Poole kiválóan tudtak szervezni régebben Iguodalára, Livingstonra is rá lehetett bízni a játékszert. Ahogy a Spursnél is Parker,Ginobili, Patty Mills, Boris Diaw mind egyszerre volt a gyűrűre veszélyes és a passzjátékukkal kitudták használni a rájuk húzódó védelmeket. Nyilván az irányító poszt is evolválódott és most már legalább annyira fontos a részükről is a labdanélküli játék és a ponttermelés, mint a kettesek részéről, de elvileg ezért is van szükség több szervezőre, hogy ne csak ők adjanak kiszolgálást, hanem ők is kapjanak.
A Denver is nagyrészt azért nem tudott ismételni, mert Murraytől nem az jött, ami 2023-ban és nem volt a padon egy Bruce Brown, akivel megoszthatta volna a terheket, de Murray a Miami elleni nagydöntőben 10 gólpasszt átlagolt.
Tehát én azt a két verziót látom működni, ahol vagy van egy sztárduó, akik irdatlan személyes gravitációval mozgatják a társakat pl: ideális esetben Denver, Dallas vagy összedobnak egy olyan társaságot, ahol a pályán lévő 5 emberből 3-4-en is eltudnák látni az elsőszámú labdakezelő feladatait, de mivel mindenki tud labdával, labdanélkül játszani így megnyílik a lehetőség a komplexebb csapatjátékra.
Én erre mondom azt, hogy az OKC jelenleg még nem rendelkezik az összes puzzle darabkával a komplex csapatjátékhoz. Viszont egyénileg is csak 1 nagy gravitációval rendelkező játékosuk van egyenlőre. Ami egyébként teljesen normális, hogy egy ilyen fiatal csapat, amely még 2 éve playoffban sem játszott ilyen gyerekbetegségekben szenved, csak mint legitim bajnokesélyes csapattól ez szerintem kevés. Mellesleg az offensive ratingjük még hízelgő is, a true shootingjuk és az effective field goal% alapján támadásban masszívan középcsapat a Thunder. Nyugaton mindhárom kategóriában előttük áll a Dallas,Memphis és a Denver, eddig a védekezésük volt az, ami kiemelte őket a versenyből.
Már régóta nézed az NBA-t, nem kéne már ilyen blődségeket írni. A Holmgren résszel tökéletesen egyetértek, de az SGA hármasai, atletikussága, Jalen érettsége, Lu Dort szerepe, vérbeli irányító-kérdés, ezek tök nagy fogalmatlanságokat sugallnak.
@@ÁdámKanizsai-m4u Oké várom az érveidet, mert eddig csak annyit mondtál, hogy nem értesz velem egyet.
Bazskának már írtam egy választ, ahol mélyebben kifejtettem hogy értem az egészet... de a youtube törölte körülbelül 5 másodperc után és őszintén az ilyen konkrétumok nélküli minősítgető kommentek nem hozzák meg a kedvem, hogy elismételjem magam. De csak is Bazska kedvéért teszek még egy kört remélem olvassa. Nyilván vérbeli irányító alatt nem a John Stockon típusú irányítókra utalok...ugyan miért is céloznék egy olyan stílusú játékra ami már 15 éve is kihaló félben volt?
Arra célzok, hogy a demokratikus kosárlabdát játszó csapatoknál nem arról van szó, hogy nincs irányító vagy szervezőkészséggel megáldott játékos épp ellenkezőleg egyszerre 3-4 is fenn van a pályán. Jrue Holiday Milwaukeeban,Philadelphiában 7-8 asszisztokat osztogató playmaker volt, Derrick White szintén játszott irányítót a Spursben és Brown,Tatum is tud szervezni. Ahogy a Warriorsnál is Green,Poole, Curry mind tudtak osztogatni védelmeket bontani vagy a régi Spursnél Parker,Ginobili,Patty Mills, Boris Diaw egyszerre rendelkeztek irányítói vénával és magasember létére Duncan passzjátékra sem lehetett panasz. Vagyis a komplexebb csapatjátékot játszó társaságok pont attól működnek, hogy több szervezőképes és labdanélkül is ügyesen mozgó játékos működik együtt. Nyilván statisztikailag itt nem egy embernél fognak beragadni a számok.
A másik rendszer ami működik, hogy két nagy gravitációval rendelkező szervező játszik együtt. Akik egyszerre képesek 25-30 pontokat berámolni és 7-10 gólpasszt kiosztani matchuptól függően nagyjából ilyen stílusú játékot játszik a Denver, amikor Murray egészséges vagy a Dallas ami szintén két irányítóval nyomul. Nyilván a mai NBA-ben már elvárják az irányítóktól is, hogy labdanélkül mozogjanak és pontot szerezzenek pont ezért nekik is szükségük van arra, hogy olykor őket is kiszolgálják. Vagy ha valakit nagyon irritál az irányító kifejezés nevezhetjük őket combo guardnak is bár Jokic point center...James point forward...mivel 2024-re eléggé összeolvadtak a szerepkörök így én hajlamos vagyok mindenkit leirányítózni aki a társak mozgatásában, védelmek bontásában fő szerepet tölt be.
Emlékeztetnék mindenkit, hogy attól még, hogy Curry gyakran labdanélkül játszik nagyon is képes irányítani és a karrierje első felében a játéka sokkal inkább a hagyományos irányítókéra hasonlított vagy Jamal Murray az NBA nagydöntőben 10 gólpasszt átlagolt a Heat ellen és Jrue Holiday is közel 9 asszisztot átlagolt abban a rájátszásban, amikor a Bucks csúcsra ért, tehát ha nem is full timeban szerveznek mindegyikük KÉPES a pontszerzésen kívül szervezni.
Az OKC-nél jelenleg nincsenek meg a puzzledarabkák ahhoz, hogy demokratikusabb támadójátékot játszanak főleg, hogy Giddeytől is megváltak. SGA és Williams képesek bontani a védelmeket, de rajtuk kívül nincs más kreatív szervező Dort valamelyik nap simán lehozott 40 percet úgy, hogy 0 pontot és 2 gólpasszt szállított, Hartenstein inkább a klasszikus centerfeladatokban remekel, a többiek meg inkább a triplákért felelnek. Viszont a 2 sztár közül egyedül SGA-nak van komolyabb gravtiációja Jalen Williams még közel sem tart ott, hogy 35-40 pontokkal vállára vegyen egy csapatot. Tehát egyenlőre a két működő támadórendszer között billeg az Oklahoma.
Amúgy a Thunder offensive ratingje még hízelgő is a true shooting és az effective field goal% alapján simán középmezőnybe tartoznak. Nyugaton a Dallas, Memphis és a Denver is megelőzik őket mindhárom kategóriában.
@@bazska Nyilván vérbeli irányító alatt nem a John Stockon típusú irányítókra utalok...ugyan miért is céloznék egy olyan stílusú játékra ami már 15 éve is kihaló félben volt?
Arra célzok, hogy a demokratikus kosárlabdát játszó csapatoknál nem arról van szó, hogy nincs irányító vagy szervezőkészséggel megáldott játékos épp ellenkezőleg egyszerre 3-4 is fenn van a pályán. Jrue Holiday Milwaukeeban,Philadelphiában 7-8 asszisztokat osztogató playmaker volt, Derrick White szintén játszott irányítót a Spursben és Brown,Tatum is tudnak szervezni. Ahogy a Warriorsnál is Green,Poole, Curry mind tudtak osztogatni védelmeket bontani vagy a régi Spursnél Parker,Ginobili,Patty Mills, Boris Diaw egyszerre rendelkeztek irányítói vénával és magasember létére Duncan passzjátékra sem lehetett panasz. Vagyis a komplexebb csapatjátékot játszó társaságok pont attól működnek, hogy több szervezőképes és labdanélkül is ügyesen mozgó játékos működik együtt nem pedig azért, mert nincs szervező.
A másik rendszer ami működik, hogy két nagy gravitációval rendelkező labdakezelő játszik együtt. Akik egyszerre képesek 25-30 pontokat berámolni és 7-10 gólpasszt kiosztani matchuptól függően nagyjából ilyen stílusú játékot játszik a Denver, amikor Murray egészséges vagy a Dallas ami szintén két irányítóval nyomul. Nyilván a mai NBA-ben már elvárják az irányítóktól is, hogy labdanélkül mozogjanak és pontot szerezzenek pont ezért nekik is szükségük van arra, hogy olykor őket is kiszolgálják. Vagy ha valakit nagyon irritál az irányító kifejezés nevezhetjük őket combo guardnak is bár Jokic point center...James point forward...mivel 2024-re eléggé összeolvadtak a szerepkörök így én hajlamos vagyok mindenkit leirányítózni aki a társak mozgatásában, védelmek bontásában fő szerepet tölt be.
Attól még, hogy Curry gyakran labdanélkül játszik nagyon is képes irányítani és a karrierje első felében a játéka sokkal inkább a hagyományos irányítókéra hasonlított vagy Jamal Murray az NBA nagydöntőben 10 gólpasszt átlagolt a Heat ellen és Jrue Holiday is közel 9 asszisztot átlagolt abban a rájátszásban, amikor a Bucks csúcsra ért, tehát ha nem is full timeban szerveznek mindegyikük KÉPES a pontszerzésen kívül a társak mozgatására.
Az OKC-nél jelenleg nincsenek meg a puzzledarabkák ahhoz, hogy demokratikusabb támadójátékot játszanak főleg, hogy Giddeytől is megváltak. SGA és Williams képesek bontani a védelmeket, de rajtuk kívül nincs más kreatív szervező Dort valamelyik nap simán lehozott 40 percet úgy, hogy 0 pontot és 2 gólpasszt szállított, Hartenstein inkább a klasszikus centerfeladatokban remekel, a többiek meg inkább a triplákért felelnek. Viszont a 2 sztár közül egyedül SGA-nak van komolyabb gravtiációja Jalen Williams még közel sem tart ott, hogy 35-40 pontokkal vállára vegyen egy csapatot és ezzel a védelmeket folyamatos nyomás alá helyezze. Tehát egyenlőre a két működő támadórendszer között billeg az Oklahoma.
Amúgy a Thunder offensive ratingje még hízelgő is a true shooting és az effective field goal% alapján támadásban simán középmezőnybe tartoznak. Nyugaton a Dallas, Memphis és a Denver is megelőzik őket mindhárom kategóriában.
Szerintem Ovecskin.... maybe :)
Nagyon jó, hogy felkerült az adás, de miért mindig a Lakers? Vagy miért mindig Warriors? Mintha más csapat nem is lenne... 😢
Én nem szeretem, ha összehasonlítjátok őket, mert összehasonlíthatatlanok! :)
Amíg James nem védekezik, a Lakersnek a rájátszásba bejutni is nehéz lesz. Ha meg az egészsége miatt nem tud védekezni ,akkor vonuljon vissza !!!!
Memphis lesz a bajnok 😋
álmodban
@ csak figyelj
@@andraspolgar 🤣
@@ÁdámKanizsai-m4u meg is rakom tippmixen! 😁
@@andraspolgar de tedd rá minden vagyonod, kérlek.
Naaaa, ne írjuk le a Lakerst. Most jelen pillanatban 8-ik helyen vannak a tabellàn. Az a nyàr még messze mint a szezon vége.
csak lejjebb fognak csúszni, le lehetne már jönni a LeBron áhítatról
@@ÁdámKanizsai-m4utessék? Jelen pillanatban az 5 ik a tabellàn. 😂😂😂😂😂😂 ébresztő!!! Mai meccsük 2025.01. 30. a Washington Wizard ellen...pusztàn 40 pontos előnnyel fölényesen győztek. Ujjjujjjuj, kameràk előtt kissé égő...
Valaki még néz Lakers meccseket?
torrentoldalakon mindig azokat töltik le legtöbben. nagyon mókás ez a nem szűnő LeBron hype, képtelen őt elengedni a fanbázis meg a liga is. pedig már nagyon ideje lenne.