Американські гаубиці М777 вже працюють на фронті - Резніков

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 12 тра 2022
 • Найближчі тижні у війні проти російського агресора будуть надзвичайно складними, і їх кількість не можна вирахувати. Про це українців попередив Олексій Резніков у своєму фейсбуці. Згідно з оцінкою міністра оборони України, важке іноземне озброєння нині використовується точково, і поки наші захисники пройдуть навчання з роботи на ньому, мине час. Однак, загальний прогноз політика оптимістичний: Україна переможе.
  Нас вимкнули з телеетеру T2. Але ми разом з вами продовжуємо лупити рашистів в Ютюбі! Підтримайте журналістів на інформаційній передовій. Разом до Перемоги! f.5.ua/pidtrymka
  Підпишіться і натисніть 🔔, щоб отримувати сповіщення про трансляції та нові відео.
  Telegram без спаму ➡️ t.me/news_5ua
  Facebook ➡️ 5kanal/
  Twitter ➡️ 5channel
  Ефір наживо 📹 www.5.ua/live
  Багато цікавого на сайті ➡️ www.5.ua

КОМЕНТАРІ • 12

 • KillOrks-SaveUkraine
  KillOrks-SaveUkraine 21 годину тому +2

  Хочу поглянути тобi в очi --- ти знаешь с чем воюют стрелецкие батальони ?? 2 гранаты и калаш --- все !!! Було 110 солдат iв А зараз 30 !!!!

 • Александр Мегафорс
  Александр Мегафорс 21 годину тому +5

  Рєзніков! Чому влада не викупить ПІКАПИ в Українців ДЛЯ ФРОНТУ ??? Цим волонтери мають займанися на третьому місяці війни ??? Ждете Джо і Бориса, що вам все подадуть. Коли працювати почнете своїми мізками ???

 • KillOrks-SaveUkraine
  KillOrks-SaveUkraine 21 годину тому +3

  А МОЗГИ ОЙ КАК НУЖНЫ

 • KillOrks-SaveUkraine
  KillOrks-SaveUkraine 21 годину тому +3

  Резников -- а скiльки ще РОБОТИ з КРАДiЯМИ в области

 • константин кон
  константин кон 21 годину тому +1

  Даєш F16 !

 • Наталья Беднарская
  Наталья Беднарская 16 годин тому

  Резников не Украина прошла за месяц,то что не могла пройти за 30 лет и особенно тормозила последние три зелёных года,Это благодаря поддержке наших Союзников,США,Великобритании,странам Прибалтики и многим другим друзьям страны.А вы строили дороги,которых нет,а армия,Та армия ,сто умеет воевать была рождена и выросла сильной и патриотичной при Порошенко.А вы за три месяца только статисты.Пиар и шоу на войне не проходит.Страна не была готова к войне,призыв был на шашлыки,отсюда страшная трагедия,смерти,разрушения,и не обошлось без предательства.Резгиков, Зеленский скромность украшает,в отличии от надувания щёк.

 • Nadiya Nadiya
  Nadiya Nadiya 21 годину тому +5

  СЛАВА Україні і її ЗАХИСНИКАМ, СЛАВА АЗОВУ, МАРІУПОЛЬ ГЕРОЇ ❤️♥️ ВІРИМО у наших БІЙЦІВ ❤️ Бережи ВАС БОЖЕ.Повертайтеся ЖИВИМИ ♥️🇺🇦