VUODEN EKA VLOGI 2023 / MUUTTO / HERKKU RESEPTIT

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 8 лют 2025
  • Moikka pitkästä aikaa!
    Videolla tulen kertomaan enemmän kuulumisia, mitä tähän loppuvuoteen ja alkuvuoteen on oikein mahtunut. Kiitos, että olette edelleen siellä ja lisää tilaajia on myös saapunut kanavalleni, tervetuloa!
    Nyt on uusi vuosi ja uudet tuulet ja motivaatio kovimmillaan taas videoiden tekemiseen. Pysy mukana niin pääset kurkistamaan paremmin meidän uuteen kotiin :)
    ♡ Tilaa kanava niin saat aina tiedon uusista videoista! (se on ilmaista)
    ♡ Laita peukkua videolle jos haluat nähdä näitä lisää!
    Musiikki: www.epidemicsound.com
    Instagram: / jassepau
    Contact me: jassepau93@gmail.com

КОМЕНТАРІ • 14

  • @tiinamaarittikkanen4835
    @tiinamaarittikkanen4835 Рік тому

    Ihana, saatte uuden kodin😊👍
    Kyllä tykkään katsoa ostosten esittelyä😊😊

  • @katatei
    @katatei 2 роки тому +1

    Jee, kiva kun sulta tuli uus video! Ja kaikki ostosten esittelyvideot kiinnostaa! :)

    • @Jassepau
      @Jassepau  2 роки тому +1

      Kiva kuulla, kiitos :)

  • @maritatahtinen6381
    @maritatahtinen6381 2 роки тому

    Ihana video oli ja ihana lapset ja onnea uuteen kotiin teille ja mitä lapset tykkäsi uudesta kodista ja saiko lapset oma huonet ja voiko tehdä koti esittely video ja lapset huone esittely video ❤️❤️😊☀️☀️ja hyvää kevät ohdusta teille

  • @7Margit
    @7Margit 2 роки тому

    Kiva kun tuli uusi video!😊

    • @Jassepau
      @Jassepau  2 роки тому +1

      kiitos, kiva kuulla :)

  • @emmihanninen6685
    @emmihanninen6685 2 роки тому

    Suosittelen tutustumaan 3M Command kiinnityspaloihin ja taulukoukkuihin! Omassa kodissa ei ole repinyt maaleja irti seinästä, helppo käyttää ja suht edullinen ratkaisu, joka sopii eri painoisille tauluille sekä julisteille. :) löytyy esimerkiksi clas ohlsonilta!

    • @Jassepau
      @Jassepau  2 роки тому +2

      Näistä oonkin joskus kuullut, mutta en muistanut vaan nimeä! Kiitos vinkistä, täytyykin perehtyä näihin :)

  • @PiaMaria_
    @PiaMaria_ 2 роки тому

    Tarrakiinnityspalat on ihan parhaat tuollaisille kevyille tauluille, niitä löytyy mustia ja valkoisia, eri kokoja. Meillä käytössä ja eipä jää mitään jälkiä seinään, kun ohjeen mukaan poistaa 👍

    • @Jassepau
      @Jassepau  2 роки тому +1

      Okei! Kiitos vinkistä, täytyy perehtyä :) Mukava kuulla kokemuksia niin helpompi valita oikea ratkaisu ja tietää ainakin, että ei revi sitten maaleja ja seinää samalla, kun poistaa.

    • @raijalammi8998
      @raijalammi8998 2 роки тому

      Åm
      Ei.6bhe

  • @katinyman1504
    @katinyman1504 2 роки тому

    Resepti tuohon kinkkupiirakkaan?

    • @Jassepau
      @Jassepau  2 роки тому +1

      www.valio.fi/reseptit/kinkkupiirakka---resepti/