МИНАЙ - ШАХТАР 1:4. Огляд матчу. СУДДІВСЬКІ ПОМИЛКИ БОНДАРЕНКА 02.09.2023/УПЛ, 6 тур.

• Опубліковано 2 вер 2023
  • МИНАЙ - ШАХТАР 1:4. 02.09.2023.
    Арбітр Дмитро Бондаренко:
    - не призначив очевидний пенальті у ворота "Шахтаря";
    - не показав червоної картки Георгію Судакову за грубий і жорстокий фол;
    - зарахував гол Судакова (який вже мав бути вилучений), після атаки, яка розпочалася з фолу проти Гунічева!
    #минай #шахтар #огляд #хайлайт #УПЛ #фкМинай #Закарпаття #Твердохліб #Бандура #fcMinaj #Шаран #ЧемпіонатУкраїни

@FcMinaj  8 місяців тому

Забирай бонус до 2500 грн від преміумпартнера ФК “Минай”- компанії VBET Ukraine 👉vbet.link/i2tSLC
    .
    .
    .
    .
    .
    Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність. Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри. Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 18.01.2022 р. видана ТОВ «ВБЕТ УКРАЇНА» на підставі Рішення Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей від 31.05.2021 р. за № 15

• @user-no4iy8yc3h
    @user-no4iy8yc3h 8 місяців тому +3

я не вболіваю за Шахтар, але відверто суддя не кваліфікований, нехай він більше не судить УПЛ)))

• @vladimirmorkoffkin
    @vladimirmorkoffkin 8 місяців тому

- не назначил пенальти за фол на Сикане в первом тайме (этот момент вы почему-то проигнорировали - ua-cam.com/video/ferqZka3mug/v-deo.html)
    - не дал красную карточку Твердолхлебу за "грубый и жёсткий фол" © 0:58

• @user-ox7dy5qc2e
      @user-ox7dy5qc2e 8 місяців тому

Наступити на ногу в iгровому моменті і зіграти свідомо ззаду в ногу - то різні речі!

• @alucard4078
    @alucard4078 8 місяців тому

опять купили судей, фу

• @valerii9679
    @valerii9679 8 місяців тому

Хорошо счет 2-3 гол судакова можна отменить что от этого меняется.
    При счете 1-2 ШД после удаления судакова играл бы на контрах и закатил бы полюбому третий и еще не ясно или минай забил бы второй.
    Нахера ныть. Ведь команда минай просто играет от автобуса и еще что-то хочет кому-то доказать

• @VasyaMyk
      @VasyaMyk 8 місяців тому +1

Ти тупорилий? Судаков сфолив на червону, значить мав бути вилучений. А далі Шахтар був би в меншості під час рахунку 0:2. Враховуючи, що Минай і так забив на 72 хвилині, то за рахунку 1:2 і Шахтаря в меншості можна було тримати інтригу до самого кінця. Я вже мовчу, що був відвертий поштовх у спину під час останнього голу Шахтаря.
      Шахтар часто виїжджає за рахунок суддівства в УПЛ, а потім нічорта не показує в ЛЧ.
      Всім мають бути одинакові суддівські умови. А суддю цьому матчу треба однозначно дискваліфікувати