На 4:10 - саженцы дуба копали почти без корня, без корня могут не прижится. Копать надо больше с корнем, не лениться шире и глубше обкапывать. Также садили с листьями - листья испарят влагу и саженец высохнет. Сажать надо, когда деревца сбросят листья - в ноябре.
Дуб червоний..... У травні 2023 року Міндовкілля затвердило перелік з 13 інвазійних видів дерев, які відтепер заборонено висаджувати. До переліку потрапили дерева, як-от робінія псевдоакація (відома як акація біла), дуб червоний, маслинка вузьколиста та інші....
@@ІринаКраснянська дуб червоний - інвазійна рослина. Насаджувати інтродуковані види, а тим більше ті, які вже стали інвазійними - це вкрай згубно для аборигенної флори, тому що в кінці-кінців ми можемо повністю її втратити. Частина їх є видами-трансформерами, які не просто витісняють один чи два природні конкуренти, а й своєю життєдіяльністю змінюють умови довкілля (наприклад, деякі рослини мають здатність змінювати хімічний склад ґрунту). Нові умови приваблюють інші нехарактерні види, і в результаті змінюється вся екосистема. У лісі з червоного дубу екосистеми в умовах України немає. Листя не розкладається роками. Під шаром сухого листя гинуть всі трав'янисті рослини. Через двадцять років цю місцевість буде не впізнати. Кадри з викопування дерев у лісі нам у допомогу. Найкраще, що можна зробити для річки - викопати те, що посадили.
Чудовий приклад для всієї країни, молодці дівчата і хлопці
@@fabionsa88 щиро дякуємо!
На 4:10 - саженцы дуба копали почти без корня, без корня могут не прижится. Копать надо больше с корнем, не лениться шире и глубше обкапывать.
Также садили с листьями - листья испарят влагу и саженец высохнет.
Сажать надо, когда деревца сбросят листья - в ноябре.
Дуже влучно! і назва влучна і відео цікаве
@@irondein дякую )
З листям не садять ,посохнуть .треба раніше садити ,в березні.😊
Дівчаткі🎉😊
Молодці, взяли і зробили.
@@dimakhar дякую)
Ще б подивитися що залишилося. Так як влітку садити з оголеними коренями 90% загибель рослин. Ще й позакопували нижче кореневої шийки....
@ обов’язково влітку знімемо відео і покажемо, що залишилось
Корисна справа! Велика подяка керівникам і учням!
@@МобБлиз-у2е щиро дякую)
Прекрасна розповідь історії річки! Тільки чому діти вмонтовані в відео а не вживу в реальному часі?
@@Petrovich968 дякую! А вмонтовані, тому що там дуже вітряно. А хотілося зробити естетично, для приємного перегляду глядачів.
Супер
@@ingvarprov390 щиро дякую)
Дуб червоний..... У травні 2023 року Міндовкілля затвердило перелік з 13 інвазійних видів дерев, які відтепер заборонено висаджувати. До переліку потрапили дерева, як-от робінія псевдоакація (відома як акація біла), дуб червоний, маслинка вузьколиста та інші....
@@SerhiyPetrovich «заборона висадки інвазійних дерев стосується лише лісів…»
На слідуючий день, баба привела на лжок пастися кіз.....
🇪🇦🇺🇦
Який жах, руками дітей довкілля знищують
@@4knaturerelaxing164 жах? Знищують довкілля? Аргументуйте
@@ІринаКраснянська дуб червоний - інвазійна рослина. Насаджувати інтродуковані види, а тим більше ті, які вже стали інвазійними - це вкрай згубно для аборигенної флори, тому що в кінці-кінців ми можемо повністю її втратити.
Частина їх є видами-трансформерами, які не просто витісняють один чи два природні конкуренти, а й своєю життєдіяльністю змінюють умови довкілля (наприклад, деякі рослини мають здатність змінювати хімічний склад ґрунту). Нові умови приваблюють інші нехарактерні види, і в результаті змінюється вся екосистема. У лісі з червоного дубу екосистеми в умовах України немає. Листя не розкладається роками. Під шаром сухого листя гинуть всі трав'янисті рослини. Через двадцять років цю місцевість буде не впізнати. Кадри з викопування дерев у лісі нам у допомогу. Найкраще, що можна зробити для річки - викопати те, що посадили.
💙💛✌❤🖤💪