В цьому випуску айті-новин: Doom запустили на нейромережі, чому це досягнення є унікальним? Хто такі вони, ці пайтон-розробники? Результати опитування Python Software Foundation Що нового відомо про S.T.A.L.K.E.R. 2 Огляд .NET-новин «Розумний пошук медіа» від Microsoft Поїхали до новин! 🧑💻Фундаментальні знання від практикуючих програмістів! 🚀Реєструйтеся зі знижкою 50% лише у вересні на стартові курси FoxmindEd з Java, Python, C#, C++, Swift та JavaScript. А також знижка діє на курс Алгоритми та структури даних, який допоможе краще проходити співбесіди розробникам всіх рівнів💼 Реєструйтеся прямо зараз👉 go.foxminded.ua/3AVUTfv
Про стастику использования python на ОС: я полгаю что один юзер может иметь несколько ОС, потому если все сложить выходит 141%. Веселый выпуск, спасибо за контент.
Пітоністи з джаваскріптерами - це своєрідні "блохери-показушники" в IT. Вчора йому мамка кампухтор купила, сьогодні воно вже "професійний пайтон-розробник". Change my mind. :)
2:48 Я, очень, люблю посмеяться с того, таким еще способом можно бессмысленно потратить вычислительные ресурсы. Но представим, что мы играем в какой-нибудь страйкбол или катаемся на машине/мотоцикле и записываем все это на камеру и симулируем ввод данных с клавиатуры. И вот спустя пару тысяч часов записи можно сделать супер реалистичную стрелялку-гонку вообще без рейтрейсинга, моделей, звука и т.д. Поэтому, чисто теоретически, идея имеет место быть. Кстати, например, у Tesla, уже есть несколько сотен тысяч часов записи езды на автомобиле
Можливо, вони мали на увазі, що нейромережа сама може створювати ігри і це означає, що в майбутньому не треба буде стільки розробників і дизайнерів, а ви просто кажете, що має бути в грі і нейромережа це сама зробить. Потім залишиться тільки підкорегувати недоліки (знову ж таки не руцями, а просто сказати мережі, що треба зробити і вона сама це виправить). Тобто розробка ігор виходить на зовсім новий рівень (або може взагалі кожен сам собі буде ігри створювати: треба буде просто сказати мережі параметри --- і вона зробить під них гру).
В цьому випуску айті-новин:
Doom запустили на нейромережі, чому це досягнення є унікальним?
Хто такі вони, ці пайтон-розробники? Результати опитування Python Software Foundation
Що нового відомо про S.T.A.L.K.E.R. 2
Огляд .NET-новин
«Розумний пошук медіа» від Microsoft
Поїхали до новин!
🧑💻Фундаментальні знання від практикуючих програмістів!
🚀Реєструйтеся зі знижкою 50% лише у вересні на стартові курси FoxmindEd з Java, Python, C#, C++, Swift та JavaScript.
А також знижка діє на курс Алгоритми та структури даних, який допоможе краще проходити співбесіди розробникам всіх рівнів💼
Реєструйтеся прямо зараз👉 go.foxminded.ua/3AVUTfv
Ваша імплементація солов'їної все краще і краще!!
Дякую за україномовний контент!👍👍👍
Україномівний. :)
Дякую за контент
Про стастику использования python на ОС: я полгаю что один юзер может иметь несколько ОС, потому если все сложить выходит 141%.
Веселый выпуск, спасибо за контент.
Трохи не дотягнули до 146% 😂
😆😆
Пітоністи з джаваскріптерами - це своєрідні "блохери-показушники" в IT. Вчора йому мамка кампухтор купила, сьогодні воно вже "професійний пайтон-розробник". Change my mind. :)
2:48 Я, очень, люблю посмеяться с того, таким еще способом можно бессмысленно потратить вычислительные ресурсы. Но представим, что мы играем в какой-нибудь страйкбол или катаемся на машине/мотоцикле и записываем все это на камеру и симулируем ввод данных с клавиатуры. И вот спустя пару тысяч часов записи можно сделать супер реалистичную стрелялку-гонку вообще без рейтрейсинга, моделей, звука и т.д. Поэтому, чисто теоретически, идея имеет место быть.
Кстати, например, у Tesla, уже есть несколько сотен тысяч часов записи езды на автомобиле
Я вс-код використовую, щоб спробувати нову мову бо за місяць триалки від інтеледж зрозуміти цікавий то го (наприклад), чи ні не можливо (як на мене)
Я кодю у VIM тому що досі з нього вийти не можу 😂😂😂😂😂
вдячний за відео! Відразу вподобайка та й коментар. Слава ЗСУ!
Навіщо ці прогибання під "мовну повєсточку", не в мові ж справа. Це ж технічний, а не філологічний чи ідеологічний канал.
0:36 Ну DOOM на кишечной палочке, конечно, не переплюнули 😀
Можливо, вони мали на увазі, що нейромережа сама може створювати ігри і це означає, що в майбутньому не треба буде стільки розробників і дизайнерів, а ви просто кажете, що має бути в грі і нейромережа це сама зробить. Потім залишиться тільки підкорегувати недоліки (знову ж таки не руцями, а просто сказати мережі, що треба зробити і вона сама це виправить).
Тобто розробка ігор виходить на зовсім новий рівень
(або може взагалі кожен сам собі буде ігри створювати: треба буде просто сказати мережі параметри --- і вона зробить під них гру).
6:55 Windows становится все более и более интересной, а все до сих пор смотрят на пафосные презентации Apple 😕