Wynoszenie zestawu do łowienia sumów z podwodnym spławikiem - Poradnik

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 5 лют 2025
  • 🎞 kolejny odcinek naszego 👨‍🏫👨‍🎓🏫🐟 filmowego #poradnik-a #MADACT dla #wędkarz-y #sum-owych i kontynuacja pierwszego odcinka cyklu ( • Wiązanie zestawu do ło... ), w którym Piotr Boufał (👁‍🗨 fcld.ly/piotrb...) z #ProTeam MADCAT Polska (👁‍🗨 fcld.ly/madcat...) zaprezentował Wam wiązanie zestawu z 🌊 podwodnym spławikiem 🐋🎣 Tym razem opowie Wam o efektywnym wynoszenia takiego zestawu 👣🐋
    💬 Czekamy na Wasze komentarze 💬
    #MADCATPolska #catfish #catchthebigone #ilketobemad #ASTATIC #A_STATIC #DAM #DAMFishingTackle #DAMPolska

КОМЕНТАРІ • 6

  • @szajbałowca7598
    @szajbałowca7598 3 роки тому +3

    Piotrek już dałem łapkę w górę bo wiem że będzie zajebisty i pouczający film 👊

  • @Proximus251
    @Proximus251 Рік тому

    Bardzo wartościowa wiedza, a czy można w ten sposób łowić w trakcie dnia na przelewie np 1,5-2m, czy lepsza intensywność brań jest w nocy, po zmroku?

  • @KnurKnur-wl7su
    @KnurKnur-wl7su 17 днів тому

    Czy można tak wynosić zestaw na jeziorze?

  • @DeinElektroniker
    @DeinElektroniker 6 місяців тому

    Ja mam takie pytanko ..dlaczego wędzisko jest umieszczone o główkę dalej niż zestaw? Czy jeśli napnę zestaw z tej samej główki na której leży zestaw to będzie źle?

  • @janex613
    @janex613 3 роки тому

    Witam Panie Piotrze
    Mam pytanie :
    Jak kładziemy zestaw w nurcie i plecionke kładziemy na widełkach i wracamy na główkę to podczas brania ta plecionka sama wyskoczy z widełek czy trzeba popływać pod tą główkę dodam że wszystko robimy z łodzi .
    Pozdrawiam z Wrocławia 🖐

    • @cedek1288
      @cedek1288 2 роки тому

      to się dowiedzialeś