Реальна ємність Ecoflow River 2 Max

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 26 лис 2024

КОМЕНТАРІ •

  • @antony_pa
    @antony_pa 5 місяців тому +1

    Автору дякую за підрахунок, було цікаво. Від себе ще додам, що чим більше годин працює станція (розетка), то тим меньше виходить ємність. Наприклад тільки роутер через розетку від неї не доцільно, бо інвертор буде споживати в 2 рази більше, ніж роутер. І тому роутер треба живити не через розетку, а через DC, ноутбуки через type-c. Тоді виходить значна економія. Тобто треба робити так, щоби розетку не вмикати.

  • @wk1550r
    @wk1550r 5 місяців тому +14

    Та заісно вона вам видасть менше бо інвертор споживає десь 6.5% від потужності своєї номінальної за годину, от і маєте загублені 130ват*годину, не на святому дусі вона працює

    • @LoveJoy-el4wv
      @LoveJoy-el4wv 5 місяців тому

      Не 6.5 процентів. Кпд залежить від навантаження. І акум якщо розряджати йо високим струмом буде мати меншу ємкість. 500 ват цієї станції видасть якщо буде розряджатись об свій власний внутрішній опір.

  • @rsvidenko
    @rsvidenko 5 місяців тому +2

    придбав під час перших блекаутів oukitel p2001 - дуже раджу!
    Компактна і з вбудованиб бж (на відміну від блуетті, котні ще й дуже шумлять), тиха, lifepo4 бакни, до 4кв, має PD порти, що ідеально для мого ноутбуку. Мінус один - немає додатку (хоча сенсу не так щоб багато + можно купити wifi розетки і частково покрити більшість кейсів навіть більш гнучно)

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Дякую за відгук. Зверну на неї увагу.

  • @БогданАнтоник-ц3ъ
    @БогданАнтоник-ц3ъ 5 місяців тому +3

    Подібні станції типу такої як в відео я б не рекомендував до покупки по одній простій причині - не раціональне використання коштів і відповідно за цим і слідує і 2 висновок як для таких станцій, а це реальний вихід електроенергії який можна зняти з цієї станції.
    Ось мій варіант, можливо він буде корисний комусь.
    Купляємо ДБЖ з чистою синусоїдою на виході + максимальне споживання яке буде наприклад діяти на цей ДБЖ це 500 ватт. Це такі самі ДБЖ як ставлять на газові котли з зовнішнім акумулятором.
    Я собі купив такий - це "Axen A.I 800 VA. Ціна питання на сьогодні це 4500-6000 грн як де. Я брав за 5700
    Далі купляжмо акумулятор. Я зупинився на Lifepo4 100ah.Замовив на аліекспрес за 10000 , хоча в нас такі тут коштують як мінімум 400$, а то і вище. Щоправда чекати треба десь місяць +- , але за ради економії як мінімум 6000 грн можна і почекати.
    І що ми отримуємо в результаті за ці гроші з ДБЖ і акумулятора - це ДБЖ який по розмірах трохи більший ніж ups до компютера і акумулятор який по розмірах як в іномарці.
    Тепер щодо цифр - цвна питання 5700 + 10000 = 15700,хай буде 16000.
    Даний акумулятор по логіці можна посадити навіть в нуль так як це спеціальний акумулятор для якого не страшне таке явище. З нього можна взяти 100 ампер * 12 вольт = 1200 Ватт, ну хай буде 1000 Ватт, а це 1 кіловат електроенергії і це прям дофіга.
    Якщо переводити на мову цифр як в автора відео то 16000 / 1000 = 16 грн/Ватт, і це досить економно. Також я б навіть такі порівняння не проводив б навіть так як для рядового українця стоїть питання як при мінімальному вкладенні коштів отримати максимально вигідний результат.
    Що я збираюсь заживити ввд цієї станції - це котел газовий + лед підсвітка на кухні довжиною 6м яка живиться від 220 вольт + можливо і зарядження телефону, чи фонарику, ноутбуку, можливо і павербанку якщо його не встигну зарядити. Погодьтесь цього більш ніж достатньо для того щоб пережити блекаути зимою які точно будуть не на 2 чи 4 години в добу. Суто включити котел на опалення - це як мінімум 7 годин роботи котла що досить багато. Подібна переносна станція як в відео пропрацює на котел максимум 3 години, можливо 4 і то не факт, але ціна 24000 , а не 16000,тобто 8000 різниці + час роботи котла більший. Також якщо якимось чудом Вам не буде достатньо 1 кіловата електроенергії з такого акумулятора, то можна і докупити або більшої ємкості, або ще 1 це дуже класний варіант.
    Також даний акумулятор можна швидко зарядити спеціальною зарядкою якщо є таке бажання, але то вже лишні кошти. Також і сам ДБЖ заряджає акумулятор струмом 10 ампер якщо світло є, так що за ніч умовно він зарядиться і так.
    Робіть висновки, якщо є питання - пишіть, відповім по можливості.

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому +1

      Ваше рішення досить раціональне та має право на життя. Сам з приблизно таким зимував зиму 2022-2023. Лише акум AGM, який до сьогодні практично вийшов з ладу. Можна звісно пробувати відновлювати, але це вже інше питання. ДБЖ який ви плануєте використовувати з lifepo4 акумулятором вміє працювати саме з таким типом батареї? Я замовив нову версію ДБЖ LogicPower LPM-PSW-1500VA і от якраз в пошуках акумулятора.

    • @БогданАнтоник-ц3ъ
      @БогданАнтоник-ц3ъ 5 місяців тому

      @@VicHaz по ідеї він з таким типом батареї також працює, але продавець в якого я брав цей ДБЖ казав просто що краще типу взяти гелевий акумулятор за 7000-8000 грн, а не lifepo4 чуть не за 20000 ( такі ціни в нас на жаль, мінімальна ціна 100 амперного 16000), тому я і не купляв його, хоча знав що куплю в Китаї за значно менші кошти.
      Якщо і даний ДБЖ вважаєте чи буде не призначений до цього акумулятора, то я його просто поміняю з доплатою на кращий, так як ним ще не користувався так як ще не маю акумулятора

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      @@БогданАнтоник-ц3ъ ну ви це питання дослідіть. ДБЖ по суті все одно з якого акумулятора брати 12В, а от акумулятору не все одно як його будуть заряджати, яким вольтажем, струмом за та якою програмою. Тому я міняю свій БДЖ для звичайних кислотних батарей на ДБЖ, який має спеціальний режим lifepo4 (ще питання чи він правильно працюватиме). Як варіант ви можете додатково купити зарядний пристрій для lifepo4 і заряджати його окремо, але це мабуть буде дуже не зручно, ну і додаткові витрати. Хоча якщо знайдете хорошу потужну зарядку то зможете заряджати не 10 чи 20А а відповідно до можливості батареї значно швидше, що зовсім не маловажно в наших реаліях, коли не зрозуміло на скільки вмикатимуть електроенергію.

    • @БогданАнтоник-ц3ъ
      @БогданАнтоник-ц3ъ 5 місяців тому

      @@VicHaz згідний повністю. На вихідних відвідаю даного продавця ДБЖ і уточню дане питання щодо заряджання мого акумулятора цим ДБЖ.

    • @VitekUA
      @VitekUA 5 місяців тому

      з точки зору раціональності то воно так, але якщо людині потребне рішення "з коробки" яке можна з магазину принести і одразу використовувати, до того ж мати мобільність і можливість надшвидкої зарядки, то зарядна станція це єдиний варіант. від того і така ціна

  • @balkeep
    @balkeep 5 місяців тому +3

    Ну так дивлячись як знімати, зняти можна значно більше через юсб порти, якщо треба живити ноутбук і роутер, то набагато краще це робити саме постійним струмом

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Безперечно. 383 Вт це доволі відносне значення. Навіть із використанням 220 розеток воно буде різним, якщо навантаження буде іншим. Найоптимальніше використовувати лише DC порти. Проте, думаю, зарядні станції в більшості своїй купують саме для використання 220.

  • @sdfaasf7574
    @sdfaasf7574 5 місяців тому +2

    У меня Екофлоу макс 2000 + 2шт доп Екстра батареи по 2000 такие же. 2ка квартира. Комп + два монитора до 400 ват, лампа настольная 20 ват наверное (ледка) после 18-00 как стемнеет, холодос класса А - до 400 ват (сайд бай сайд), свет в заде + кухне - две лампочки. 5 минут фен утром . Очень редко блендер на кухне.
    2 дня 16 часов максимум. Солнечнфй батареи 2 шт по 400 ват брал из Польши того же бренда.
    Итог: компьютер и перебиться можно, полноценно в квартире потребительская мощность где-то сумарно больше 5 кВт выходит. Это не везде все ключено, а отключить входящую сеть и просто спокойно влючать\выключать приборы.
    От солнечных панелей отказался. Продал. Их хватает на минимум зарядить за 16-21 час до 80% емкости восполнить заряд - только при хорошей солнечной погоде (солнечный день максимум до 5 часов выходит). Зимой батареи до фени, замахался зимой когда летало все и взрывалось лазить на крышу и чистить (высотка). По факту надо больше панелей + экофлоу преобразователь.
    Очень дорого и это больше напоминает игрушку, чем реальное решение.
    У кума автономный дом (частный дом) с системой "умный дом". Обошлось все в $21-25к брал он все сам (привозил из ЕС и Турции). Дом потребляет 15кВт.

    • @Spec_Qq
      @Spec_Qq 5 місяців тому

      Порадьте для пк з 400 +-ват EcoFlow DELTA 2 вистачить?

    • @viquad
      @viquad 4 місяці тому

      @@Spec_Qqвистачить для чого? Цілий день пограти - не вистачить. Пограти півтори-дві години - вистачить.

  • @СергейМаслик-ф8ы
    @СергейМаслик-ф8ы Місяць тому

    У смартфоні у додатку для станції можна виставити розряд акб при якому станція просто відключиться там стоїть за замовчуванням 30% поставте 10 або 15% і час роботи збільшиться

    • @VicHaz
      @VicHaz  21 день тому

      А в мене скільки поставлено?

  • @BasterTV
    @BasterTV 4 місяці тому +2

    Зробив контрольне випробування. Вмикнув в заряджений Екофлоу лампочку розжарювання, яка показала потужність 92 Вата, і чотири години роботи .
    Це получається 368 Ват, плюс на роботу інвертора 10 відсотків. Це приблизно 400 Ват . Екофлоу новий. Виробником заявлено 512 Ват.

    • @VicHaz
      @VicHaz  4 місяці тому

      Ну ваші підрахунки все ж теоретичні. А що якщо 4 години показані на станції є заокругленим значенням, а насправді 4.4 год? Я чому 10% а не 15%? Так вже отримуємо майже 500Вт/г. А ще треба врахувати, що батарея не розряджається до нуля (Depth of discharge).

    • @ЛеонідТкачук-ж9я
      @ЛеонідТкачук-ж9я 4 місяці тому

      @@VicHaz Я так розумію, що споживання інвертора в районі 32Вт. Якщо ми споживаємо 100Вт, то станції треба мати потужність 132 Вт, тобто КПД складе 75%. Тому варто такий інвертор навантажувати по максимуму, що отримати високий КПД.

  • @Unerty
    @Unerty 4 місяці тому

    Від цієї станції (на відміну від блюєтті ac180p) котел норм працює?

  • @max0relax
    @max0relax 5 місяців тому +1

    Разрядка 300 ваттами даст больший кпд за счет того, что инвертор будет меньше часов работать. Если есть возмодность заряжать от 12в или тайп си - лучше заряжать оттуда. Кпд преобразований будет больше. А так все верно. По грубому нужно считать что кпд станций 90%

  • @pedriivanov5113
    @pedriivanov5113 5 місяців тому

    защита от перегрева и висококого напряжения есть?

  • @Savage0Mind
    @Savage0Mind 5 місяців тому +1

    маю таккий же river 2 max та використовую виключно для ПК+монітор сумарною потужністю 65-75w
    вистачає на ~5 годин і мене це влаштовує
    а от якщо приєднати сонячні панельки (маю 2х100w Rigid) то її вистачає на більше ніж цілий день... і не потрібна ніяка Delta 2 яка коштує дорожче такого мого сетапу ))

    • @antony_pa
      @antony_pa 5 місяців тому

      а в зимку що робити )

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому +1

      Взимку можна підключити додатково будь який акумулятор 12в на вході сонячних панелей. Звісно ефективність такого рішення спірна, але якщо критично потрібно 220в і іншого джерела немає, то так можна збільшити ємність екофлоу не купуючи додаткового інвертора для 12в батареї.

  • @АнтонАнтонов-у2м6э
    @АнтонАнтонов-у2м6э 4 місяці тому

    А попробуйте мощность под предел поднять, например кондиционер включить. Она отдаст ватт 100 мощности

  • @СонцеВищеНеба
    @СонцеВищеНеба 4 місяці тому

    Ото ж дякую, відразу про головне

  • @vladimirostrovoy7902
    @vladimirostrovoy7902 3 місяці тому

    А де ви AC200P за 45 тис знайшли? Що за порівняння таке плюс/минус 10 тис грн? А місяць тому вона ще дорожче стояла )

    • @VicHaz
      @VicHaz  3 місяці тому

      Ціни були актуальними на момент зйомки відео. Зайдіть на ekatalog чи hotline і ознайомтесь при потребі. Суть відео не в цінах на станції, а в тому як я для себе визначаю цінність станції при виборі.

  • @boolbara
    @boolbara 5 місяців тому

    Дивлячись що підключаєте. Здебільшого це десь 15-20 % мінус від заявленої ємності.

  • @E.x.p.e.r.i.m.e.n.t.e.r
    @E.x.p.e.r.i.m.e.n.t.e.r 4 місяці тому +1

    Спасибо за честный обзор. Надоели уже те продажные и слащавые блогеры, которые расхваливают всё подряд.

  • @Nerty77777
    @Nerty77777 5 місяців тому

    А скільки Вт споживає сама станція, якщо підключити станцію, ввімкнути в ній інвертор, але не підключати навантаження? Так би мовити, на холостому ходу, яке споживання в Вт?

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Так вона споживає лише 3.7 Вт

    • @vvoznyuk83
      @vvoznyuk83 5 місяців тому

      Не правда. 17 Вт споживає інвертор + станція на холостому ходу від батареї. Якщо його увімкнути - в мене пише 30 годин роботи. 500 Вт*г / 30год = 17Вт.
      А якщо є на вході 220В - інвертор вимкнений, там напряму йде.

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Пишу те, що бачу на енергометрі. А хіба інвертор задіяний, коли станція підключена до 220В? Вона ж за принципом байпас працює віддаючи енергію напряму з розетки.

    • @vvoznyuk83
      @vvoznyuk83 5 місяців тому

      @@VicHaz Я думаю всіх цікавить, скільки бере станція від акума, а не від мережі, і які накладні витрати на інвертор.
      В цій станції інвертор розчарував - жере багато, і навіть при невеликому навантаженні вмикається кулер на всю, шумить. У Вас те ж саме?

    • @smaxinfo
      @smaxinfo 5 місяців тому

      ​@@VicHaz це якби була можливість увімкнути режим ДБЖ.
      У вас зарядна станція а не ДБЖ.
      У станції які мають ПОВНОЦІННИЙ режим ДБЖ про це вказано у виробника. І є можливість увімкнути в додатку чи фізичним перемикачем.
      Інакше це буде одночасний режим заряду і розряду (споживання з батареї) для подачі напруги на АС вихід.

  • @Vasya_V
    @Vasya_V 5 місяців тому

    Реальную ёмкость АКБ можно проверить только ваттметром по постоянке на заряде / разряде.

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому +4

      Суть не в тому яка рельна ємність акума, а на що розраховувати від такого, та інших зарядних станцій - не розраховувати, що при умовних 100Вт споживання станція з маркуванням 512Вт/год живитиме навантаження 5 годин.

  • @Kaliberdos
    @Kaliberdos 5 місяців тому +1

    Тепер треба переткнуть ваттметр в розетку і поміряти скільки він схаває, щоб зарядитись до 100%. І ото різниця між 380втг які він видав і 500+ які він схаває і буде наша блекаутна "антиекономія" електроенергії

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому +3

      Наміряв 560 Вт щоб повністю зарядити від 0 до 100%

  • @junkedboy
    @junkedboy 2 місяці тому

    В мене десь приблизно так само видає, повного заряду вистачає на 2 години роботи PS5 яка споживає ~190 ват за годину. КПД жахливий, заряджаю 100 ватами до 100% десь 6 годин.

    • @СергейМаслик-ф8ы
      @СергейМаслик-ф8ы Місяць тому

      У додатку можна виставити заряд аж до 650 ват так що пробуйте

  • @jesussaveworld33
    @jesussaveworld33 5 місяців тому +2

    якщо брати ток від юсб вийде 95 відсотків

  • @vitalik100500q
    @vitalik100500q 5 місяців тому

    Це нова станція? Повинно ~85% віддавати, всі тести зарядних станцій, крім цього, що я бачив приблизно стільки ємності віддавали

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Ні, станція не нова. Дата виробництва 2022 рік. Початок експлуатації, десь рік тому. Проте я не використовував її інтенсивно. Тож або деградувала по якихось причинах, або ж в такому режимі користування як я тестував, видає саме стільки. Питання як саме проводили заміри в тих тестах, які ви маєте на увазі.

    • @vitalik100500q
      @vitalik100500q 5 місяців тому +1

      @@VicHaz та приблизно так само проводили, підключали навантаження на розетку яке за пару годин розряджало станцію, але здається що там ваттметрів не було, а рахували по тому що пише станція, як варіант станція пише споживання виходячи з того що бере з акумулятора, а ваттметер те що реально віддає без супутніх витрат на конвертацію

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Ну тут ще питання до ват метра, який я використовую. Сподіваюсь від правильного рахує споживання.

    • @Vasi9969
      @Vasi9969 5 місяців тому

      То ще залежить за який час йде розряд станції, чим довше тим більше втрат на саму станцію.

    • @max0relax
      @max0relax 4 місяці тому

      Так и есть около 80%. 512-20%=400втЧ. Так он и проработал тут 4 часа с нагрузкой 100вт. Инвертор при разной нагрузке потребляет разное кол-во вт. Поэтому правильный тест это взять стабильную нагрузку 50вт, 100вт, 200 вт и сделать по пару замеров на каждой мощности и засечь время. Ну и убедиться бы, что аккум отбалансирован в в станции и емкость отдает максимальную.

  • @ЖеняКотенко-з9е
    @ЖеняКотенко-з9е Місяць тому

    У каждого всое мнение но в основному все питаються насадить свое мнение то и я буду так делать то на 24000и более то легче самому сборку сделать с панелью АКБ контролером и инвентори иле просто с гибридним чем отетот брать и потом нить как и все

    • @VicHaz
      @VicHaz  21 день тому

      В 2022 ви були такої ж думки?

  • @denissich5718
    @denissich5718 3 місяці тому

    А КПД подсчитал? Плюс в настройках там стоит полюбому ограничение 20% от полного разряда. Вот тебе и 75%. Матчасть сперва нужно прочитать а потом видео снимать)

    • @VicHaz
      @VicHaz  3 місяці тому +1

      У - упередженість. Не потрібно щось собі вигадувати і потім в це вірити. І верхній ліміт заряду також не був 80%.

    • @jackhole7112
      @jackhole7112 2 місяці тому +2

      Дениска ты олень

  • @r.v.5503
    @r.v.5503 4 місяці тому

    Тільки генератор на будинлк приватний! 4.6 кВт мені і зимою достатньо. Навіть котла електро підключаю , щоб дім незахолодав. Ат ак світло є, насос, холодидьник, індукція -- усими речами можна користуватися. Витрати ~~ 1 літра бензину на годину .

    • @VicHaz
      @VicHaz  4 місяці тому +2

      Будинок то інша історія. В квартирі генератор не варіант. Хоча і в будинку для комфорту було б добре мати акумулятор, щоб постійно не ганяти генератор.

  • @Victor_Storm
    @Victor_Storm 5 місяців тому

    512 це рекламна цифра. Реально споживає сам пристрій, втрати теплові та на перетворення, акумулятори ніколи не розряджаються повністю та не віддають всю ємність і таке інше.
    За ті самі гроші можна купити інвертор на 1000 Вт лінійних/2000 пікових + 2 AGM акумулятори по 100/120 А/г. Ємність буде значно вищою.

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Як щодо к-сті циклів які здатні витримати AGM, а також тривалості їх заряду?

    • @hotnews9294
      @hotnews9294 5 місяців тому

      @@VicHaz Все вірно...заяджаються довго і циклів небагато

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому +1

      @hotnews9294 та власне у мене є (вже майже був) AGM акум. в перший місяцт користування тягнув з 11 годин. зараз десь близько 4х і то якщо не навантажувати більше 200 Вт. Тому то був мій перший і останній AGM.

    • @Victor_Storm
      @Victor_Storm 5 місяців тому

      @@VicHaz тому що ти дурню робив. Не ображайся тільки.
      АГМ не можна розряджати більш ніж на 70%. А краще до 50% і далі на зарядку. Саме тому їх треба 2 штуки, до половини розрядив і поміняв одразу.
      І прослужать мінімум 3 роки. Далі думайте самі.
      Доречі, твій і тобою ж вбитий акум можна відновити, долити в нього води та поставити на пару днів на десульфатацвю.

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Ну тобто AGM акумулятор це рішення не для усіх. Постійно моніторити заряд, замінювати батареї, а потім ще встигнути їх зарядити це ще той квест. Звісно він має право на життя, але...

  • @trsdvg
    @trsdvg 5 місяців тому

    порівняйте краще співвідношення вартості ланоса та х5 до обєму бака для пального.

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому

      Автомобілі це не засіб для зберігання енергоносія

  • @evgenyurazovsky
    @evgenyurazovsky 5 місяців тому

    Будь-який інвертор витрачає енергію на перетворення постійного струму в змінний.

  • @olexasha9409
    @olexasha9409 5 місяців тому

    +

  • @ТДжарда
    @ТДжарда 5 місяців тому

    Якщо це для світла то зовсім неефективно! Купіть краще шуруповерт 18v і кілька батарей до нього, до них є перехідники на 5v де можна зарядити телефон а також додаткове світло підключити, є багато варіантів лампочок на китайських сайтах! Хватає на довго! А можна і на 18v суперові діоди знайти, які дають повне освітлення кімнати, як від звичайної лампи!

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому +3

      Ні, мова йде саме про потребу 220в. Не світлом єдиним. Знаю людей котрі до тепер користувались рішенням, яке ви радите. Тобто для світла воно доволі хороше. Як альтернатива те ж саме можна зробити із звичайних павербанків підключивши LED лампи 5в (є відео на моєму каналі), або світильник чи LED стрічку 12в із додатковим кабелем перетворення з 5 до 12в. Тут вже кому що більше пригодиться в побуті.

  • @LoveJoy-el4wv
    @LoveJoy-el4wv 5 місяців тому

    Абсолютно не вірні виновки що до вартості вата енергії

    • @VicHaz
      @VicHaz  5 місяців тому +1

      Не поділитеся вашим методом?

    • @ЛеонідТкачук-ж9я
      @ЛеонідТкачук-ж9я 4 місяці тому

      @@VicHaz Якщо станція коштує 24 тис грн та витримує 3000 циклів по 512 Вт*г кожний, маємо за життя станції 1536 Квт*г. Отже вартість 1 Квт*г складає 24000/1536=15.63 грн. До цієї ціни ще треба додати вартість електрики, тобто вартість кіловат-години для споживача складає біля 20 гривень.