Tap to unmute

ХТО ТАКА АЙЯ? ПРОВІДНИК СВІТЛИХ СИЛ ЧИ ...? КАРТИ РОЗКАЖУТЬ НАМ ПРАВДУ!

Поділитися
Вставка
 • Опубліковано 13 лис 2023
 • ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ : / tarologsun

КОМЕНТАРІ • 1,3 тис.

 • @user-eo6ch8yw8k
  @user-eo6ch8yw8k 25 днів тому +288

  Ланочка, вмилася сльозами слухаючи ваші вірші за мій Харків, за Бучу, за Ізюм, за Дніпро, за всі міста нашої України 💙💛 як же болить кожного дня за наших воїнів .

  • @user-cz4su2rm8v
   @user-cz4su2rm8v 25 днів тому +20

   Ланочко , доброго ранку ! дивилася ранкові новини , і потрапила на ваш ролик . Продивилася ,і здивувалася . Ваш розклад за Айю , повністю співпадає з вчорашнім розкладом Насті , з другого каналу .забула як він у неї називається . Так співпало . Дякую вам і прохання , викладайте частіше свої вірші . Я їх так люблю ! . Особливо дитячі . У мене внуку 7 років ,так я йому читала ваш віршик .питаю його ,сподобався тобі віршик ? Каже да . До зустрічі в вечері.

  • @valentinadoll7937
   @valentinadoll7937 24 дні тому +8

   ​@@user-cz4su2rm8vя теж це дивилася, хоча Настю давно не дивлюся

  • @user-hp4gb7fi3b
   @user-hp4gb7fi3b 24 дні тому +9

   Сегодня впервые Вас увидела,,жалею что раньше не познакомилась,с Вами легко. Дай Бог Вам здоровья. До новых встречь

  • @tatianaleybuk3791
   @tatianaleybuk3791 24 дні тому +12

   Час нас рассуде,ви не дивилися її відео, карти таро не завжди правда, вона каже те ж саме,що треба жити серцем і всім серцем вона за Україну, та за наших захисників.

  • @lano4ka_taro
   @lano4ka_taro  24 дні тому +18

   Не правда..вона каже,що наші воїни самі обрали піти на смерть! І що людина має віддати всі проблеми Богу, а сама по 800 доларів за сеанс бере-он почитайте,що люди пишуть! А я пішла потім і подивилась її....тому в картах все правда!

 • @ludmilamaluchenko4332
  @ludmilamaluchenko4332 23 дні тому +45

  Великолепные стихи!Не сходите с этой стези.Слезы катятся от услышанного.Умничка.

 • @user-lb3rt8xr1i
  @user-lb3rt8xr1i 24 дні тому +62

  Талановита людина - талановита в усьому. Випадково попала до Вас на канал і зразу ж підписалася. Від Ваших віршів проплакала весь вечір. Привезли ,, На щиті" земляка. Хлопчині 20 років і так образливо за цю дитину, яка ще і життя толком не бачила, а вже пішов за обрій😢 Одним війна, а другим спосіб збагачення. Ланочко, дякую Вам за розклад і за Ваш позитив.❤

 • @user-ls8dh5wn2c
  @user-ls8dh5wn2c 25 днів тому +150

  Чудові вірші, Ви відкрилися з іншого боку як людина. Дякую за Вашу громадянську позицію та прогнози щодо війни!

  • @user-ox5wk9hq2g
   @user-ox5wk9hq2g 24 дні тому +10

   ДЯКУЮ Лана Ви чудова людина я натрапила на Вас і підписалася

 • @user-br7xo6ds7v
  @user-br7xo6ds7v 24 дні тому +98

  Моя думка за Аю! Ніхто силою нікого не заставляє,щось робити.Люди самі роблять вибір. Мені подобається,що Айа вчить добру,людству,і допомагає людям знайти себе, підтримує, дає відповіді на людські запитання,де люди навіть розгублені.І купувати кристали ніхто не заставляє, кожен сам робить вибір.

  • @lano4ka_taro
   @lano4ka_taro  24 дні тому +44

   ділити людей на світлих та темних, розказувати про 140000 ізбраних-це добро? як людям подобається лицкмірсство.. а в 2018, коли наші хлопці гинули на Сході країни, танвювати в Пітері , іздити в Росію -це норм? Тпак ось яке воно значіть добро? коли твій народ вбивають, казати, що воїни самі обрали путь смерті?..ню-ню...казати , що я обрана , з Богом балакаю і 800 доарів брати за сеанс-це хто там таксу таку, Бог поставив? заробляєш гроші, то не строй святошу і людей в оману не вводь, що ти біла а всі навколо не "перейшли в другоє ізмєрєніє"....попахує фашизмом. ті теж казали, що лише вони богоізбрані..

  • @lano4ka_taro
   @lano4ka_taro  23 дні тому +2

   Кажуть люди у неї на сайті стоїть такий цінник

  • @user-hq1pr8cv4c
   @user-hq1pr8cv4c 22 дні тому +2

   Яка жесть....😂

  • @lano4ka_taro
   @lano4ka_taro  21 день тому +22

   Я консультую за 1000 грн.це навіть не 50 доларів..і я не кажу,що , є Бог! А ще,мене попросили люди її подивиться...бо мені особисто вона "до лампочки",як і її просвітльоні злі лицемірні адепти, які набігли і у коментах показали справжній оскал своєї духовності.Як я матюкаюсь, то не кажу що свята)))а вони забули, що ізбранні і ведуть себе тут, як наче вийшли із наркоманськтх притонів і їм дози не дали))))святоші чорнороті))) просто я їх коментарі видаляю,бо виявляються страшні люди..мабуть це так вчення святої Айї діє на них так.

 • @irinabuka9691
  @irinabuka9691 21 день тому +66

  Добрий день.Я вперше на вашому каналі.У мене з рідних ніхто не служить в ЗСУ, від слова зовсім.Слухаю ваші вірші...і котяться сльози самі по собі..Пишу і зараз сльози затинають зір,а я бачу і чую того солдата, і все, що там відбувається.І серце рветься на частини за наших хлопчиків та чоловіків.Боже,як боляче за пошматовану Україну,за наших зкалічених людей,за наших загиблих солдатів!..І аж ніяк, ні однієї думки про якусь "святенну" Айю.Мені здалося, що в неї психічна хвороба,це роздвоєння особистості.Отаке у мене бачення.Не вона несе світло та любов людям, а наші воїни.Вічна їм слава во віки віків.Всі вони янголи для нас живі і мертві.Йде війна , а я щаслива від того , що я живу в Україні.,на цій благословенній землі.Які у нас дивовижні люди! Я можу таке писати, бо я літня людина, і багато де бувала, тому ніде крім України не хотіла жити,бо тут навіть повітря пахне інакше- солодко.Слава Україні і Людям України!Підписалась на ваш канал тільки що,вперше потрапив до вас випадково.Дякую за вашу працю.З повагою до вас Ірина Анатоліївна.

  • @IrySalOfficial
   @IrySalOfficial 21 день тому +6

   Дякую , аж сльози покотилися читаючи ❤ пахне наша земля солодко ! Так чітко сказано

  • @irinabuka9691
   @irinabuka9691 21 день тому +4

   @@IrySalOfficial і вам дякую за розуміння, адже це дійсно так,бо в мене був час порівняти різні землі і зовсім у різні часи мого життя.

  • @nadiyanovak211
   @nadiyanovak211 4 дні тому +1

   Леся Українка: "В рідному краю і дим здається нам солодким"

 • @lybazayaz6055
  @lybazayaz6055 25 днів тому +129

  От стихотворения мурашки по телу и боль в сердце и обида в душе. Верим ждем победу!

  • @user-kf7hq5so4n
   @user-kf7hq5so4n 24 дні тому +13

   О,Бог почув моє прохання….Я післячетвертого просмотру взагалі зайшла в штопор?Хто перед нами?Якось не щиро показалась?….І завжди по сторонах роздивляється її усмішка нещира!…

  • @user-kf7hq5so4n
   @user-kf7hq5so4n 24 дні тому +9

   Завжди якось старанно по сторонах зирить іпосмішка нещира!!!! Я значить правильно про неї подумала про. Ая

 • @user-wm4qr9we6z
  @user-wm4qr9we6z 20 днів тому +13

  Я теж вперше на вашому каналі, ви цікава особистість, гарна жінка, щира, завзята, справжня україночка. Окрема подяка за український контент. А що стосується Айї, кілька разів потрапляла на її канал, намагалася додивитися її відео до кінця. Але завжди здавалося, що я знаходжуся у псих.лікарні і слухаю її пацієнтку. Можливо це у мене накладки професії ( працювала там багато років) тому було таке відчуття. Дякую вам, бажаю успіхів.❤️🇺🇦

 • @user-wx7co6cg2p
  @user-wx7co6cg2p 25 днів тому +70

  Які у Вас душевні вірші.Мороз по шкірі,коли слухаєш.Дякуємо за вашу працю.Ви незвичайна людина.

 • @Tina_Desyaterik_Tvorchestvo
  @Tina_Desyaterik_Tvorchestvo 23 дні тому +20

  Дякую Вам, Лана за Вашу відповідь. Дуже гарні вірші Ви пишете, просто так, як відчуваєте серцем. Іноді дійсно важко розібратись, які люди нами маніпулюють вдаючи себе за провідників і т. п. Я думаю нам потрібно всім замислитись над такими питаннями: кому і чому довіряти, а кому ні.

 • @svetlanaluzyanina2349
  @svetlanaluzyanina2349 21 день тому +13

  Дякую Вам Лана,за те що ви є, за те що робите для людей і України! ❤

 • @user-zv7yp8hr7t
  @user-zv7yp8hr7t 9 днів тому

  Дякую вам, за ваш талант,вірші до сліз!

 • @user-gv8ue8yd7v
  @user-gv8ue8yd7v 25 днів тому +70

  Лана !Від ваших віршів у мене мурашки по кожі !Від вас один позитив!Мені дуже приємно ,що я зустріла вас на просторах інтернету!Щастя вам і вашій родині!

 • @user-hu6im1fp6q
  @user-hu6im1fp6q 24 дні тому +9

  Лана, стихи очень жизненные, я тоже из деокупированного города, Изюм, и мне это близко, мы прошли все это, спасибо за душевные строки.......

 • @user-eh8xm1uz6y
  @user-eh8xm1uz6y 24 дні тому +8

  Лана Ви неперевершена!!!Вас приємно слухати,додаєте людям сил і енергії.

 • @olgavorobets7889
  @olgavorobets7889 24 дні тому +43

  Айя і мені здається неспражньою.Мене ніби відвертає дивитися ефіри з нею.
  Дякую ще раз за те,що славите у віршах ,наших героїчних визволителів. Кожен прожитий день наближає нас до перемоги.Бажаю всім нам ,щоб їх залишилося небагато.

  • @user-gy9gl5cp8z
   @user-gy9gl5cp8z 24 дні тому +12

   От-от! Точно, відвертає! Слухала її декілька раз, інтуїтивно її не сприймаю. Для чого нам, українцям, слов'янам ота індійська філософія? 😮😮😮

  • @user-ii5kl8wf9b
   @user-ii5kl8wf9b 21 день тому +7

   Айя аферистка за характером. Пробивна як усі аферисти. Вона бере від інших хороших екстрасенсів пару передбачень, одягає відповідний одяг і образ, як маску, і півгодини розмусолює ці пару передбачень. З надмірними емоціями, з круглими очима, з брехнею про свою винятковість. Вона наче б то одна найкращий екстрасенс у світі, керує мало не господом Богом. Брехуха вона і аферистка.
   Продаж талісманів це логічний хід підприємливої хитрунки.
   Впевнена, що люди, яких вона найняла на роботу, її помічники знають всю підноготну цієї афери під назвою проект Айя.
   Її аферизм компрометує роботу справжніх екстрасенсів і чесних тарологів.
   Айя навіть симулює якихось духів, які начебто літають в ефірі по її кімнаті.
   А мета її - гроші.

  • @nataliyaverh7679
   @nataliyaverh7679 20 днів тому +1

   Меня одну роздражает реклама Кристаллов???

  • @nadiaschchepanska2676
   @nadiaschchepanska2676 19 днів тому +1

   Стандартний набір тексту, у Айї жодної конкретики.У неї не має чіткої відповіді на жодне питання одне виляння.Я думала що я одна така,хто не довіряє їй і не сприймає.А то люди пишуть їй такі хвалебні оди.

 • @olegsmirnov984
  @olegsmirnov984 22 дні тому +16

  Ваші вірші чудові, мурашки..., у Вас талант до написання!!! Щиро, пронизливо і душевно. Вам потрібно писати і видавати збірки.❤❤❤

  • @lano4ka_taro
   @lano4ka_taro  22 дні тому +3

   Я пишу і видаю...тільки дитячі не видаюю..дякую щиро!

 • @user-cb1uk2bb7l
  @user-cb1uk2bb7l 15 днів тому +3

  Випадково натрапила на ваш канал , і затрималась надовго. Ваша безпосередність і прості пояснення розкладів, не прикрашена правда,змушують думати. Дякую вам за вашу роботу .Вірші рвуть душу,..пишіть для нас, тих хто ще не зашкарублий душею.

 • @user-qe1ug7js5w
  @user-qe1ug7js5w 25 днів тому +89

  Ланочка, Ваша поезія це шедевр♥️♥️♥️♥️. Дякуємо!!! Мира, здоровья та добра вашій родині!!!

 • @innaefremenko935
  @innaefremenko935 25 днів тому +23

  Дякую, Ланочка! Сьогодні вперше подивилась Ваш ефір, отримала велику насолоду від Вашої правди, громадянської позиції. І окрема подяка за Ваші вірші!

 • @user-jg9bw7cz1b
  @user-jg9bw7cz1b 25 днів тому +29

  Ланочка спасибо вам огромное за вашу работу и поддержку!❤ Стихи просто прекрасные ❤! Днепр ❤

 • @user-xu6rd2nl6z
  @user-xu6rd2nl6z 25 днів тому +102

  Ланочко, дякуємо за вірші! І за щирість!

 • @user-kb1jv7uv8v
  @user-kb1jv7uv8v 21 день тому +28

  Дякую за талановитіі теплі верші.Дуже болить за наших захисників.Боже бережи наших воїнів.

 • @user-fz3ym4gn1l
  @user-fz3ym4gn1l 24 дні тому +12

  Люба Ланочка!
  Дякую Вам за такі чудові вірші!!! Слухала, серце стиснулось а душа тримтіла від болю, страху та образи, за те що наш мирний народ страждає від народу, який їв з наших рук, користувався нашими талановитими науковими діячами, людьми культури, та різними українськими "кулібіними", а зараз ненавидить наших батьків, матерів та дітей, підло вночі, як злодій почав війну. Но МИ сильні, добрі, чемні люди, які не стояли і не стоятимуть на колінах. Ми виживем та зустрінем Нашу Перемогу, а на коліна самі впадуть наші вороги, від того, що отямляться, але буде пізно.
  А зараз нам треба підтримувати, спілкуватися та нести море позитиву один одному.
  Я Вас дуже ❤❤❤
  Н.Кр.

 • @Lana-mk4gn
  @Lana-mk4gn 25 днів тому +74

  Лана, дякую за вірші дуже щемливо я плакала, цей біль на все життя, за наших хлопців, я взагалі без сліз не можу нічого слухати та дивитись, коли щось стосується наших військових, скільки загинуло молодих, гарних, хоробрих людей, для того, щоб ми жили. Ви як завжди молодчинка!

  • @user-sf6vm1zd8c
   @user-sf6vm1zd8c 24 дні тому +5

   Нехай якомога більше наших чоловіків повернуться додому, до рідних. Дякую, Ланочка за це відео!

 • @oksanabartush5759
  @oksanabartush5759 24 дні тому +55

  Дякую, вперше чую вас,і підтвердилося те про що вже розказувала Анастасія. Ні одна людина не має права порівнюватися з нашим Богом.

  • @halinasereduyk570
   @halinasereduyk570 23 дні тому +4

   Я також бачила розклад Насті

 • @user-xw5kb8pg3w
  @user-xw5kb8pg3w 24 дні тому +4

  Чудові, чуттєві вірші. Нових творчих ідей. Приємно дивитися ваші відео. Ви проста і відкрита. Миру нам всім. Слава Україні!

 • @user-vi1fn5ji9l
  @user-vi1fn5ji9l 25 днів тому +60

  Лана дякую Вам за те що Ви відкриваєте очі людям ,я ж сама по началу повелася на цю людину,а коли осмислила всі її дії,а саме головне суми які платять люди за її послуги,а потім прямі ефіри це просто шахраї.

 • @valyarudkovska4096
  @valyarudkovska4096 24 дні тому +27

  Дуже подабаєтесь Ви мені, Лана.голос приємний і вірш з слезами на очах.Дуже шкода хлопців,дякую вам за вашу працю.Слава Українському народу.

 • @user-zr4ye5ze3d
  @user-zr4ye5ze3d 25 днів тому +26

  Щиро дякую , вам Ланочка , за вашу відвертість і щирість 💓 і за вірші , які беруть за душу 💔😭

 • @user-qb5ee4mv8e
  @user-qb5ee4mv8e 25 днів тому +46

  Лана! Ви сильна людина і світла. За вірші щиро дякую, це неперевершено і щиро від душі написано, слухаючи сльози навертаються. Хай вам в усьому щастить!

 • @user-gj2kl5zd1f
  @user-gj2kl5zd1f 24 дні тому +26

  Дякую Вам. Очень интересные стихи, хорошие. Дякую за г.Харьков 🇺🇦🇺🇦🇺🇦.В каждой строчки есть душа и боль. ❤💐

 • @user-zu8xm3bj3p
  @user-zu8xm3bj3p 24 дні тому +12

  Лана, сьогодні для мене Ви - відкриття. Гортаючи так звані «простори ютюба» я зустріла Вас. Дякую, що Ви є. Ваша енергетика пробуджує. Окрема подяка за Вашу поезію - вірші просто настільки глибокі за змістом, що застряють глибоко в душі і серці.
  Від мене підписка і вподобайки. Дякую за Вашу громадську позицію❤

 • @user-qq2sj3xq6b
  @user-qq2sj3xq6b 22 дні тому +10

  Добрый вечер! Случайно увидела ваше видео.Заинтересовалась услышать правду про Айю ,про которую узнала на сайте Мой Мир. Спасибо вам за ваши стихотворения!!! Они никого не оставят равнодушным ,потому что написаны душой.

 • @user-io8py4jw8t
  @user-io8py4jw8t 24 дні тому +2

  Дякую , Ланочка!
  За відповіді, за розклади і за такі гарні вірші! ❤

 • @user-iw1ru4km5r
  @user-iw1ru4km5r 22 дні тому +10

  Я сегодня случайно,а может и нет,встретила вас на просторах Ютуба. Вы мне почему то понравилась. Такая прямая ,взрывная,и вдруг такая лирическая натура,стихи заслушалась, вообще люблю стихи,а ваши просто боль душевная, я остаюсь с вами.лайк и подписка.

 • @oleksandrzuzuk3931
  @oleksandrzuzuk3931 25 днів тому +23

  Я вас обожнюю!Дякую за вашi емоцii i вашу працю!❤

 • @user-ec7rh6zp3x
  @user-ec7rh6zp3x 25 днів тому +30

  🇺🇦дякую! Я дивлюсь вас давно але підписалась сьогодні. Завдяки вашим віршам. Сиджу вже 5 хвилин як онімівша і плачу таким болем вірші прийшли крізь моє серце🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🙏🙏🙏🙏

 • @user-ts8en6lq6t
  @user-ts8en6lq6t 24 дні тому +4

  Ланочка вы лучшая ❤у меня мороз по шкуре ,очень трогательный стих,жизненный , спасибо вам ❤ваши стихи ,очень красивые ,и трогательные ,спасибо вам ❤

 • @user-by5bx5uc7v
  @user-by5bx5uc7v 20 днів тому +4

  Доброго вечора Лана! Я сьогодні вперше зайшла на ваш канал. Просто, звернула увагу, подумала, яка гарна жінка. Була зачарована тим , як ви майстерно даєте інформацію. А ще, це ваші вірші, неймовірно правдиві, проникають у самісіньке серце та душу, аж мурахи по тілу. Дякую вам.❤❤❤❤❤❤❤

 • @user-lp6ws8pq9r
  @user-lp6ws8pq9r 23 дні тому +20

  Дякую вам! Нікому не можна вірити,крім свого серця і свого розуму!Люди, думайте головою а не жопою! Ніхто за вас нічого не зробить!!!

 • @user-wu7hw1zq1d
  @user-wu7hw1zq1d 24 дні тому

  Чудові вірші! Ми все пройдемо і всі негаразди подолаємо, бо ми українці! ❤❤

 • @user-kj9je3dd9u
  @user-kj9je3dd9u 25 днів тому +47

  Ви не перша таке сказали про Айю.
  І усе точно зійшлося .
  Ця Айя напоминає Марія дева Христос. І говорять що вона з чоловіком з росії. Це спецпроект росії. І я цьому вірю.
  Скоро нею займеться СБУ.

  • @user-rx5zs3ob9l
   @user-rx5zs3ob9l 25 днів тому +1

   ДЯКУЄМО ВАМ, ЛАНА, за Вашу правдивість, сміливість, гармонію знань та за те, що ВИ - Є!

  • @user-gp9yb6ml8i
   @user-gp9yb6ml8i 25 днів тому +3

   Така саме враження склалось про секту Айі.

 • @user-bb4ly9gm3r
  @user-bb4ly9gm3r 22 дні тому +12

  Дякуем за вирши написаны от души слушать и плакать плакать и слушать невозможно без слез слушать такие стихи очень правдивые в саму душу нужно срочно публиковать чтоб все украинцы читали

 • @olgavorona5322
  @olgavorona5322 25 днів тому +30

  Просто щиро дякую. За позицію, за щирість, за вірші.❤

 • @nataliashapoval6018
  @nataliashapoval6018 24 дні тому +11

  Люба Ланочка, дякую вам за ваші вірші, слухала і сльози навертаються, бажаю вам міцного здоров'я та подальшого процвітання, дякую, що ви з нами.💙💛💓❤️💕

 • @tetianadmytrashenko
  @tetianadmytrashenko 24 дні тому +33

  Дякую) Кілька разів слухала, все на поверхні, не те, що не заходить, а відвертає. Думаємо самостійно, віримо в себе, та у Всевишнього! Ваші вірші, дуже чуттєві. Слава нашим Героям🇺🇦

 • @QueenBeauty-kj5hw
  @QueenBeauty-kj5hw 21 день тому +13

  Дякую! Дякую! Дякую! За правду, за сміливість, за вчительську навичку вчити креативно мислити! За вміння доступно донести важливі закони Всесвіту!

 • @zinayidachopyiak9006
  @zinayidachopyiak9006 25 днів тому +53

  Голос приємний, вірші душевні, дякую за ефір.🌞🌸☀️✨♥️

 • @user-hc5dk7vf3k
  @user-hc5dk7vf3k 24 дні тому +2

  Дякуємо Ланочка Вам за те,що ви нам відкриваєте очі❤

 • @user-qf2ik9fs6p
  @user-qf2ik9fs6p 24 дні тому +7

  Після ваших віршів я подивилась на вас іншими очима❤Ви світла людина з щирою душею. Респект і величезна повага ✊

 • @user-ez1pf5qb5w
  @user-ez1pf5qb5w 25 днів тому +7

  Лана,Вы открытая, неповторимая,талантливый человек…, одним словом НЕПЕРЕВЕРШЕНА!!! 🌹🌹🌹🌹🌹Спасибо за стихи🐬💕🐬Всё от души! Сама немного пишу…, стала писать..в 63. Мирного неба над головой нам всем!!!🙏🏾🙏🏾🙏🏾🇺🇦⭐️🌈🌞

 • @user-ow5pt9mb8c
  @user-ow5pt9mb8c 20 днів тому +2

  Я обожнюю вашу прямоту і харизму❤ дякую за розклад і чуттєві вірші, до сліз...

 • @elenavlasenko764
  @elenavlasenko764 24 дні тому

  Ланочко, дякую за цікавий ефір! Приємно і доступно викладена інформація. Кожне слово вірша написано з любов'ю до сьогодення. 👍👍👍

 • @user-zh6ym7vc1l
  @user-zh6ym7vc1l 25 днів тому +34

  Ланочка, яка ж ви умнічка! Все, що ви сказали у мене було на думці.

 • @drago-zs8fb2fw7w
  @drago-zs8fb2fw7w 21 день тому +3

  Натрапила на це відео і ще не знаючи ,що скажуть тут про Айю захотілось написати свої враження.
  Майже з першого погляду Айя викликала у мене якесь напруження.А потім в одному зі своїх відео вона сказала ,що ті в кого вона викликає роздратування досі не є пробудженими.І саме це остаточно укріпило мене в думці ,якщо вона і не із темних , то і свтлою її не можу назвати.В кращому випадку вона просто непоганий маніпулятор.Такі мої відчуття і так її ввдчуваю я

 • @user-zz3hi7ob2r
  @user-zz3hi7ob2r 23 дні тому +4

  Елена слушала вас первый раз и очень рада этой встрече.Столько всего поняла что просто очумела от всей этой информации.Спасибо дорогая за душевную открытость.

 • @user-qv4kz6yz6e
  @user-qv4kz6yz6e 24 дні тому

  Ви неймовірні,дякую за Вашу працю.

 • @user-tx5hx7vt6h
  @user-tx5hx7vt6h 25 днів тому +43

  Велике вам дякую.Вии все вірно,вірнісенько кажете.Тяжко що не всі це розуміють,і нажаль зрозуміють.Здоровьєчка вам міцногоі перемоги.Все буде Україна.Слава Україні,Героям Слава.

 • @user-et4gt6ih5x
  @user-et4gt6ih5x 24 дні тому +2

  Вітаю, Ланочко серденько. Дякую за Ваші вірші. Як можна придбати Ваші збірки поезій. Живо взяли за душу, та так що стало соромно. За весь час війни не було по справжньому страшно...навіть Буча, що поруч...не вірилось, здавалось, що це не життя не правда, а театр абсурду, яким хочуть загнати весь народ у прірву страху, щоб ще більше поневолити. А від Ваших віршів заболіла Буча і всі страждальні міста моєї землі і вперше захотілось розридатись. Та сльози - як зброя, оголити нерв серця і дати відсіч ворогові в середині себе...тому, що приспав біль, гіркоту впрат, приспав пильність, національний стержень, відповідальность за байдужість, слухоту, сліпоту і зневіру у свої сили.

 • @user-ed7xl2qi4y
  @user-ed7xl2qi4y 25 днів тому +20

  Дякую, пані Ланочко, за прекрасний ефір. І сміялась, і просльозилась. За вірші окрема подяка.❤ Ви неймовірна Людина.

 • @marsupilami9312
  @marsupilami9312 23 дні тому +5

  Вашы вершы немагчыма слухаць без слёз 😢 Сэрца зцiскаецца ад болю.

 • @user-xo4zb2md5e
  @user-xo4zb2md5e 24 дні тому

  Вы очень талантливы. От стихов мурашки. 🙏💙💛

 • @user-fc9uv6jt9p
  @user-fc9uv6jt9p 20 днів тому +4

  Вперше на Вашому каналі😊
  Хочу подякувати за вірші- пробирають, ципляють, боляче, чутттєво ❤

 • @user-ou3jp9je9t
  @user-ou3jp9je9t 24 дні тому +4

  Ланочка, велике вам дякую ,слухаю вас вперше і мені дуже ви сподобалися. Я також рибка ,дякую за ваші вірші з мене підписка. Здоров'я нам усім і мирного неба. Все буде Україна ,смерть ворогам ❤❤❤❤🎉

 • @allamuzika6086
  @allamuzika6086 21 день тому +5

  Первый раз смотрела Вас. ❤ Браво за Ваши стихи и за ваш расклад.❤

 • @user-vl2xe2zp4l
  @user-vl2xe2zp4l 25 днів тому +107

  Як так можна в єфірі лапшу людям вішать, її посмішка дратує, а вам Лана щіро дякую ❤❤❤

  • @IMagis-lh1fc
   @IMagis-lh1fc 25 днів тому +22

   Це не посмішка. Це маска.

  • @user-ov1uh9ue8j
   @user-ov1uh9ue8j 25 днів тому +14

   А ангели її як вам,а люди дурні вірять зараз техніка така що можна зробити,що завгодно,а вона каже да вони завжди кругом мене,це обман і дуже великий.

  • @user-ho1fw3mz6o
   @user-ho1fw3mz6o 25 днів тому +26

   І та Оксана така сама фальшива,що запрошує всіх в гості,як і та Айя .бо подібне притягує подібне.

  • @jul8866
   @jul8866 24 дні тому +12

   100%, та посмішка якась натянута, не щира. Кривляє губами видно ж, одіває оте.

 • @natasyn1818
  @natasyn1818 24 дні тому +11

  Я,,новенька,, зустріла вас вперше на ютубі.Вражена до глибини душі віршами.Так ніби бачите мій біль за наших захисників і захисниць,за дітей,за звичайних людей,кого ця війна взяла в свої жорна.Дякую. І за розклад,за Айю.Просто за правду.❤❤

 • @liliyachigick9364
  @liliyachigick9364 25 днів тому +6

  Ланочка,дякую за ваші вірші.Скорішеб вони були про мир, щастя і перемогу.❤❤❤❤

 • @user-cq4zi7yq1c
  @user-cq4zi7yq1c 25 днів тому +28

  У захваті від Ваших віршів.
  Ланочка,дякую що відкриваєте людям очі.
  Ви розумниця❤❤❤❤

  • @tetiana494
   @tetiana494 24 дні тому +2

   ХОРОШІ ДУШЕВНІ ВАШІ ВІРШІ,ДОРОГА ЛАНОЧКА,ПРОНИЗУЮТЬ ДУШУ.СЕРДЕНЬКО,МАЙСТЕРНО ГРАЄТЕ НА СТРУНАХ НАШИХ ДУШ,І ДЯКУЮ,ЩО ВІДКРИЛИ ОЧІ НА Фактично ЗРАДНИЦЮ І.........ДЯКУЮ ЛАНОЧКО.

 • @user-mb9gj4vi6u
  @user-mb9gj4vi6u 24 дні тому +10

  Дякую , немає слів. Ми всі різні. Але всіх нас обєднує любов до УкраЇни.Щиро дякую вам на вірші вони неймовірні.

 • @user-nd5vs7ko7n
  @user-nd5vs7ko7n 18 днів тому

  ДУЖЕ ГАРНІ ВІРШІ .ДЯКУЮ !!!

 • @user-qe1un6ry3x
  @user-qe1un6ry3x 19 днів тому +3

  Який чудесні вірші!!!Натхнення ,Вам, великого!!!!!!Приємно ,що попала на Вашу сторінку!Здоров'я, МИРУ!!!❤

 • @user-qo7pp7ru7x
  @user-qo7pp7ru7x 24 дні тому +3

  Дякую вам Лана за неперевершені вірші 😢. А ще велике дякую за те що розкрили сутність цієї особи, я як її послухала то чуть 🤮

 • @user-kl5oo4wu2v
  @user-kl5oo4wu2v 24 дні тому

  Послушав стихи ,сердце разрывается.....

 • @user-ri8oy8cv7v
  @user-ri8oy8cv7v 24 дні тому +5

  Ланочка, спасибо, что Вы есть, спасибо за Ваши прогнозы, душевные стихи, очень нужные жизненные советы. Я с Вами почти 2 года и Вы открываетесь каждый раз по-новому. Здоровья, душевных сил, благополучия, победы!!! Вы -НАСТОЯЩАЯ.

 • @supershots8314
  @supershots8314 24 дні тому +16

  Чудовий ефір,погана людина ніколи не змогла би написати такі душевні вірші,дякуємо вам!

 • @user-wj7yd6rz9e
  @user-wj7yd6rz9e 25 днів тому +64

  Чудова поезія! Слухала із великим задоволенням! За Айю дякую! Відчула в ній фальш, яка вилазила із скривджених губ. Творіть! Пищите прекрасно! Слухала і плакала…❤❤❤❤❤

  • @user-qr9ch7dq6g
   @user-qr9ch7dq6g 25 днів тому +25

   Я так само це помітила. Фальш відчувається дуже сильно.

  • @user-vv6eo8jy8f
   @user-vv6eo8jy8f 25 днів тому +19

   Так мені теж здалося нке правдиво дивлячись на викреслені вуста., якась
   Вона неприємна . Оксана так їй підіграє, секта це точно , а Оксана ще й допомагає мізки засрать.

  • @seafareersazov3492
   @seafareersazov3492 24 дні тому +11

   И везде у нее улыбка на заглавных фото,как- будто в стране все хорошо, какая-то неестественная улыбка..,как наигранная..

  • @user-fc5gi6ff2h
   @user-fc5gi6ff2h 24 дні тому

   Із задоволенням і сльозами на очах прослухала вашу поезію. Щиро, чуттєво і правдиво!

 • @user-hq5vi9tn7l
  @user-hq5vi9tn7l 24 дні тому +4

  Вперше слухала ваші вірші, бачу вас також вперше, все затронуло душу. З мене підписка. Дякую за вашу щирість і відвертість!

 • @user-bm2fi6xk5m
  @user-bm2fi6xk5m 24 дні тому +4

  Дякую ВАМ! Гарна ви вчителька! Умничитайте на краще! Будемо раді чути ваші повчання! Потрібно комусь і встряхувати наше суспільство!

 • @user-qy3qs2hp3f
  @user-qy3qs2hp3f 25 днів тому +80

  Вчора Анастасія також робила "прожарку" цієї Айї.Артистка і виконавиця чужої ідеї.Взагалі дуже схожі розклади.

  • @blo_giel4048
   @blo_giel4048 25 днів тому +17

   Так і про саму Анастасію казали погане. Кожний таролог в Ютюбі не любить інших, як я бачу з їхніх висловлювань про колег. По Анастасії вже давно проходились.

  • @user-rs2em2fu2n
   @user-rs2em2fu2n 24 дні тому +10

   Чересчур розвелось уйма проповідників і екстрасенсів, тарологів.....тому що важкий час проживаємо ....Будем розумнішими і вірити більше своїй інтуїції і нашим ЗСУ. ❤

  • @user-yz6bm5et9f
   @user-yz6bm5et9f 24 дні тому +24

   Айю дивилась один раз більше не смогла .якась вона несправжня !

 • @user-jl2bh7mr4d
  @user-jl2bh7mr4d 13 днів тому +1

  Дорога пані Лано, такі вірші… просто від першого до останнього рядка пробирають до сліз… натрапила на ваш канал і тут залишилася . Дякую вам.

 • @user-fd2zu7pf3c
  @user-fd2zu7pf3c 24 дні тому +4

  Дякую, Ланочко, за те, що саме така відкрита, чиста, чарівна ❤❤❤❤❤. Дякую за розклад і особливо за вірші. Як болить, коли не жінки, не дітей, і матері приходить що хник безвісти.😢😢😢

 • @user-ek5cr2br9j
  @user-ek5cr2br9j 25 днів тому +5

  Спасибо большое за ваш труд ! Обожаю вас ! Счастья здоровья успехов вам всегда и во всём!!!

 • @user-xh1so5gl1u
  @user-xh1so5gl1u 20 днів тому +2

  Дякую за вірші.. Не знала, що Ви ще й поетеса.. Слухаю й плачу... До глибини душі... Привіт з Київщини.

 • @user-zq6qy6ii5b
  @user-zq6qy6ii5b 24 дні тому +1

  Ланочка дякую за вашу працю ❤

 • @user-of8li9ol2t
  @user-of8li9ol2t 25 днів тому +27

  Вы Ланочка очень в душу западаете, спасибо вам за слова , за вашу поддержку, за все!

 • @user-us8st4uy2y
  @user-us8st4uy2y 24 дні тому +3

  Дуже дякую за щирість! Ви справжня!❤

 • @user-pg3zy8tz4i
  @user-pg3zy8tz4i 24 дні тому

  Лана, дякую Вам за все! І за те що відкрили людям очі! Там ще є пару таких інопланетянок!.. які говорять не зрозуміло з ким і бачуть на 12 тисячоліть вперед! Думаю гарну компашку зробили щоб заробляти гроші на підписчиках і лайках! Я всіх заблокувала! Бо цей брєд вже не можливо слухати! Встидота! Буде настрій-розкажіть, будь-ласка, ще про парочку тих що там є… 😊

 • @user-gi1nr1yg3t
  @user-gi1nr1yg3t 25 днів тому +17

  Спасибо за искренний совет чтобы люди думали а не были стадом

 • @user-eo1hm9mg9w
  @user-eo1hm9mg9w 24 дні тому +2

  Слухала вірші і плакала😢. Дякую !
  Бо ,нажаль, ці вірші такі близькі до моєї родини.
  Дуже хочу миру нашій Україні, щоб ніколи більше наші дітки не знали, що це таке війна.

 • @user-gg3pk1ux6l
  @user-gg3pk1ux6l 24 дні тому

  Лана ! Благодарю Вас за стихи!🎉

 • @nataliaglad6992
  @nataliaglad6992 24 дні тому

  Щиро дякую за вашу поезію ❤️🇺🇦❤️

 • @alionakalina939
  @alionakalina939 23 дні тому

  Благодарю Вас, Лана, впервые зашла на ваш канал, Вы действительно видящая и ведающая, с сильным каналом... с меня подписка ❤

 • @user-vn7di7yu8z
  @user-vn7di7yu8z 25 днів тому +11

  Велика дяка від душі❤❤❤. Ви підтвердили мої сумніви щодо цієї людини. Вражають ваші вірші своєю щирістю , справжніми точними відчуттями . Це дуже класно послухати розумну щиру людину яка простою мовою пояснює такі важливі життєві поняття. Бажаю міцного здоров'я і творчого натхнення ❤❤❤❤. Дякую що Ви така є у нас👍👍👍

 • @Tarot_Love_star
  @Tarot_Love_star 19 днів тому

  Ланочка, ви така чудова та позитивна. А ваші вірші такі чуттеві та проникливі❤❤❤

 • @dubno1904
  @dubno1904 23 дні тому +1

  Лана, щира подяка за Вашу працю,відвертість і ВІРШІ, низький Вам уклін !!!

 • @Altair0412
  @Altair0412 24 дні тому +3

  Дуже дякую за Вашу громадську позицію ❤

 • @user-nj9yd1mc6y
  @user-nj9yd1mc6y 20 днів тому +1

  Ланочка, я дуже рада, що познайомилася з Вами. Окремо ,дуже дякую,за Ваші, чутливі, душевні, такі зрозумілі вірші. Підписалася на Вас, буду слідкувати за кожним відео. Здоров'я, терпіння, мирного неба Вам, та Вашим близьким.❤❤❤

 • @user-ih7oo2gp8r
  @user-ih7oo2gp8r 24 дні тому +2

  Лана,я дякую Вам за вірші,за те,що Вас знайшла.Люблю простоту ,не переношу лицемірність.