BeefX Pit News Solis EASY VAC PRO
Вставка
- Опубліковано 8 лют 2025
- Tips & Tricks voor het gebruik van een vacuümmachine.
Met een vacumeerapparaat kan je meer dan alleen de houdbaarheid van je producten verlengen.
In deze video geven we je tips & tricks voor het gebruik van het apparaat, laten we zien hoe je kleine vacuümzakjes maakt en geven we onverwachte suggesties (bijvoorbeeld het droog houden van je rubs) voor het gebruik van een betaalbare vacuümmachine.
Bestel hier je Solis EASY VAC PRO: www.beefexclus...
www.BEEFEXCLUSIEF.nl - Next level in BBQ! Bredeweg 126, Zevenhuizen (ZH)
Wij leveren topklasse vlees door de hele Benelux via TrunkrS. Dit gebeurt diepgevroren.
Daarnaast hebben we ook een vers assortiment in onze shop in Zevenhuizen. Door dit grote afzetgebied kunnen we een groot assortiment aan luxe vleessoorten bieden zoals bijvoorbeeld Black Angus, Jack’s Creek, Wagyu, Iberico en het regionaal grazende Waards Rund, en wild zijn bij ons verkrijgbaar.
Dus ook voor de Ofyr, Afrikaanse Braai en Kamado bbq’s hebben wij het perfecte stuk vlees. Om dit mooi te kruiden hebben wij een wand van 50 m2 volledig gevuld met sauzen en rubs.
Beef Exclusief is Big Green Egg Platinum dealer, Kamado Joe Gold Dealer en The Bastard Serious Dealer. Ook hardware producten verzenden wij via DHL door de gehele BeNeLux. Showroom in Zevenhuizen Zoals gezegd kun je je vlees, bbq, rubs en accessoires bij ons online bestellen en thuis of op een afhaalpunt laten bezorgen. Maar je kunt het ook afhalen in Zevenhuizen.
Wij hebben hier een riante showroom met BBQ’s en BBQ gerelateerde producten maar bijvoorbeeld ook pizzaovens en vuurschalen.
Volgens onze klanten een waar BBQ-walhalla. In onze showroom werken we met een enthousiast team wat graag je vragen beantwoordt en je adviseert.
In onze showroom kun je de producten ook direct afhalen en kun je regelmatig deelnemen aan workshops en demo’s.
@Beef Exclusief
Voor rubs en kruiden bestaan er van die silica zakjes die geschikt zijn voor voeding. Moet je eens in verdiepen. Een echte aanrader. :)
Ik gebruik zo'n vacumeer machine ook voor mijn afstandsbediening weersbestendig te maken. Mag wel niet strak vacuum gezogen worden.