Збірка Міллє 6560, тестування, огляд функцій.

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 5 січ 2025

КОМЕНТАРІ • 9

  • @ЮрийПедченко-с2ф

    👍

  • @pavelgulak145
    @pavelgulak145 18 годин тому

    Доброго здоровья Олег.За скільки у вас можливо придбати Делонгі магніфіку С?

    • @OlegPC
      @OlegPC  2 години тому

      Доброго. 7500 ціна. Маю 3шт - 2020р - дві, і одна 2017р

  • @GenaMak
    @GenaMak 2 дні тому

    Ті хто говорив що подвійний трубки для промивки праві. То підказка про втикавня клапану до піддону тільки для того що би маленькі крапельки які виходять з клапану не попадали в якесь інше місто.
    Ми звикли до того що при промивці вода виходить в піддон через трубку. Але в 6160 та 6360 в машинках з подвійними трубками вода циркулює з одної трубки в другу та виходить через центральний клапан. Тільки невелички крапельки виходять з клапану на кінці трубок. Справа в тому що у тому клапану є 2 невеличкі кульки який там встановлені для того щоби направляти воду чи молоко куди потрібно. З одного боку ця конструкція добра тому що після готування напою гаряче молоко з паром не випльовує краплі у контейнер з молоком яке швидко після цього скисає. А с другого боку при промивці, гаряча вода проходить через систему промиває все крім клапану на кінці трубок. Тому треба його мити як помітили засохле молоко. Треба це робити обережно щоб не пошкодити кульки у клапані.
    Коли я перейшов з 6150 на 6360 при тому що я звик до того що стара промивка на 6150 була дуже легка, втик трубку в піддон та й усе. Мене дратувало що клапан треба мити окремо. Я теж думав що щось не робить в машинці. Я дзвонив до Миле питав, у майстрів та в форумах. Усі хто знав говорили що клапан не пропускає воду… Та зараз я вже звик та промиває цей клапан кожні 2-3 дні чи щіточкою чи в розчині.
    Тож що змінилося з того коли в мене була 6150 машинка і зараз 6360. Коли я готував молочні напої у 6150 машинці у кінці готування я швидко витягував трубку з молока щоб гарячі молоко та пар не попадали до контейнера та молоко не скисало. Але при тому при промивці я втикав трубку у піддон та не хвилювався що ще щось не помиється. Зараз з подвійною трубкою я не боюся що щось попаде у контейнер з молоком але, треба промивати клапан вручну.

    • @OlegPC
      @OlegPC  2 дні тому

      Дякую за таку цікаву історію - дуже багато пояснює. А промивку молочноі системи перед кожним виключнням робите ( я так робив - наче молоко вимивало повністью з клапанів трубки) ? Чи рідше?

    • @GenaMak
      @GenaMak 2 дні тому +1

      @ Машинка сама робить повну промивку коли вмикаєте та коли вимикаєте чи вона сама вимикається. Я не втручаюсь. Мілє дуже любить митися. Клапан я мию як я казав кожні 2-3 дні. Ви побачите трохи засохлого молоко у клапані після декілька готувань.
      У настройках є промивка молочної системи але то ви можете запускати вручну коли наприклад змінюєте молоко на інше молоко наприклад з простого молока на без лактозного

    • @OlegPC
      @OlegPC  2 дні тому

      @ От я як раз про таку промивку - я її по звичці від Мелітт / Нівон - запускаю перед кожним вимиканням на Міллє кавомашинах. Тож , думаю , на цій би теж клапан не забивався молоком якби так робити. Це ж від німців кавомашина - там би ніхто щіткою точною не чистив ті клапана. Тож, думаю, вони просто молочну продувку при вимиканні робили.

    • @GenaMak
      @GenaMak 2 дні тому +1

      @@OlegPC запускаєте ви промивки молочної системи вручну чи ні це нічого не міняє. Клапан автоматично не миється аж ніяк. Замість втикання його в піддон, киньте у стакан та подивіться коли запускаєте різні промивки. Вода ніколи через нього не йде.
      Хотів додати про температуру. Молоко не регулюється але кава, якщо поставить максимальну то, капучино чи лате буде гарячим. Моя 6150 чи в моїх друзів 6150 та 6350 ніколи не давали таких гарячих напоїв.