Дякую за хорошу інформацію по обрізування дерев та морфології! Дай Боже здоров'я та сил Вам для подальшої роботи по роз'ясненню та навчання нас - садоводів - початківців в даному напрямку!
Ваші відео своєю інформативністю та чіткими поясненнями вигідно відрізняються від інших які є в інтернеті. Все добре викладено, без зайвої води і ,головне, дуже багато ВАЖЛИВИХ нюансів про які не здогадувався і в посібниках та роликах інших авторів не бачив.
Дуже добре відео! Все зрозуміло,розклав усе по поличкам де, для чого, без зайвої води та бла-бла-бла. Дякую за чистий (дуже граматичний) український контент.
Сьогодні обрізала по такому принципу. Дякую таким професіоналам,, завдяки вам, мы учимось над помилками. Їхала в маршруті, дивилась по дворам на дерева, в усіх стоять, як віники, справді, ніхто не занімається вдома обрізкою. Ужас!!
Правильно на пенёк обрезается ветка обрикоски,иначе ,если обрезать на кольцо ветку,не оставлять пенька,то может усохнуть и вся веточка...,а этого не надо никому.,спасибо Вам за наглядный урок формирования дерева обрикосы.
Препаратом -30,это первая обработка,как только станет весной тепло+5 ночью и не будет заморозков ночных,а затем через недельку можно уже и медьсодержашим препаратом(бордоская смесь,Хом,Оксихом, Обига-пик и т.д,их множество),а гораздо позже можно обработать коллоидной серой, когда урожай на ветках дерева,будет размером с перепелиное яйцо,обрабатывать коллоидной серой при температуре от +16и до +27,так препарат работает лучше- своими парами и он наиболее активен 30гр на 10литров воды,размешать)хорошо) ),это и как подкормка серой и как отпугивание мелких сосущих вредителей...
Большущее спасибо за очень понятную обрезку.Сколько раз весной вы олемиксом пользуетесь когда первый раз что добавляете и в какой пропорции.Теплой и мирной весны.
Підписався на Ваш канал. Дуже цікаво і професійно коментуєте, єдине прохання, в заголовку під відео напишіть українською мовою. Знаю багаьох хлопців, я в тому числі, які не дивляться коментарі російськомовних спеціалістів . Дякую!
Доброе утро. Спасибо. Мне очень нравится такая обрезка. Одну уже так режу. Две новые посадила тоже буду так вести. Я так понимаю это формировка запоздалая чаша?
Очень хочется посмотреть на другие системы формировки крон абрикоса. Особенно хотелось бы акцентировать внимание про цикличность обновления веток в системе! Спасибо!
@@АртурСкідан потрібно знати точні пропорціі для комбінування даних препаратів, якщо передати то дерево буде наче в пічці, я не змішую ви якщо знаєте пропорціі то можите змішувати. Головні обробки це міднимт препаратами, ви вирішуйте самі.
Доброго вечора! Підкажіть що робити, абрикос виріс метрів 6 ніколи не формувався.Хочу обрізати но не знаю як правильно щоб не пропав. Чи можна з верх прикладом 1м1.5обрізати повнісню??? Дякую за відповідь.
Доброго дня. Треба обробити сад мідьвмісними препаратими, але маю поряд паркан із металевого профілю. Турбуюсь, щоб не пошкодити метал ну і від вапна його важко відмивати. Порадьте чим обробити? Чи не пошкодять металу такі препарати, як блю бордо, або медян екстра? Абрикосі вже 7 років, а я на ній лиш одну абрикосу бачив. Думав, що то всі плодові бруньки обмерзають і опадають. Та певно все ж це моніліоз 😢. Хочу зробити в майбутньому році всі обробки по плану і подивитись на результат. Дякую наперед.
@@newgarden1176 Проблема с цекадкой у меня стоит остро, ищу любую информацию. Теперь делюсь - есть препарат который реально действует, смотрел видео одного известного виноградаря, это инсектицид Дестрой. В зеленому свiтi 10грн, уже купив.
Толкове пояснення. Хоча я мислив так як і ви - але лайк і підписка. Ще один момент. Рання обрізка дерев призводить до ранішого цвітіння(менша кількість бруньок швидше зацвіте) і є небезпека пошкодження від зворотніх заморозків. Потрібно обрізати абрикос, як і персик, в кінці цвітіння. Все видно і цвіте пізніше.
Так, але є небезпека обрізки під час цвіту це зараженя дерев. В кожній обрізці в різні періоди є своі плюси та мінуси. Я сад абрикосу обрізав ще осінью, завжди його обрізаю осінью.
Добрый день.Данная формировка абрикоса подразумевает вертикальный рост побегов.Как формировать абрикос,у которого побеги отходят от ствола горизонтально,практически под углом 90гр?
Мне пришлось обрезать не молодой абрикос, диаметр ствола где-то 12-15 см. прошлой весной ,из за поражение коры дерева (изморозь). Обрезали на высоте 60 см. К осени я получила куст с прироста и почти от самой земли. Приросты за год, достигли больше метра,некоторые и полтора. Сформировала два яруса: _ четыре ветки идут от самого низа ствола, три других- на высоте 50 см. Выглядит ,на сегодня , очень красиво и оригинально. Ветки подвязала к земле под углом 45 градусов и равномерно расположила по всей окружности . Очень красиво и главное не высоко. Удобно при хим.обработках. Надеюсь в этом году получить небольшой урожай.
Изморозь как вы выразились это монилиоз и бороться с ним только обрезкой мало, его нужно защищать от этого патогенного гриба. Почитайте что такие монилиоз и к каким последствиям он приводит особенно на абрикосах.И да ветки под углом 45 градусов склонны к ращепливанию.
@@woodworker7386 ,что такое монолиоз я знаю умею с ним бороться. Его на этом дереве не было На высоте 70-80 см,на стволе образовалась большая рассчелина в коре. Смысла бороться с ней,я не видела,можно было потерять все дерево. И принимаю решение сделать низкую обрезку,ну,наверное где-то в пределах 50-60 см. И за этот год,-прошлое лето имею четыре сильных побега,почти от земли,длиной 1.5 метра ,и на высоте 50 см вышли ещё три сильных побега. Формировать буду,когда уже увижу набухшие почки,так увереннее делать перевод на ветку,или полностью что вырезать. Вот так. Спасибо!
@@woodworker7386 :) изморозь и монолиоз, извините,- это разные вещи. Монолиоз,это бактериальная болезнь,а изморозь,- повреждение коры дерева от резкого перепада температур. Происходит расстрескивание коры,а возможно и самой древесины
@@НатальяЕгорова-р7г Те, що Ви назвали "изморозь", називається "морозобоина". Потрібно білити дерева "Мічурінкою" чи іншими садовими фарбами, щоб вони не утворювалися. А моніліоз дійсно зовсім інша біда, просто багато хто цього не розуміє і не хоче кропити дерева від грибкових інфекцій, на жаль. Усхів Вам!)
@@НатальяЕгорова-р7г просто ваша терминология завела меня в заблуждение, как было написано выше это на самом деле называется морозобоина, там вообще два фактора её образования, это перепад температур как писали выше и недостаток влаги в период подготовки дерева к зиме особенно когда лето и осень были засушливыми, у мня так вишня пострадала в довольно таки взрослом возрасте и побелка на осень ей вряд ли бы помогла(
минулого року після плодоношення обрізав абрикос влітку щоб розтягнути період цвітіння. Отримав довгі пагони 40- 80 см обліплені квітковими бруньками. От зараз сиджу і думаю - хотілося б вкоротити але не знаю чи будуть морози під час цвітіння. Так і полишав батоги - відплодоносять виріжу знову літом . Чи я не правий ? Що скажете Ігоре?
Я бы не укорачивал, а вырезал или после завязывания плодов, если цветение прошло плохо или как вы говорите после урожая. На самых краях однолетнего прироста заложены плодовые почки которые зацветают последними, разница 3-5 дней, и могут уйти от заморозка.
@@ВячеславГордеев-к8е совершено верно, они зацветают на 7/10 дней познее но если брать обрезку абрикоса для реализации плодов то на этих приростах самые низко качественые плоды. Здесь выбор за хазяином.
@@newgarden1176 Не могу с вами согласиться. В прошлом году после заморозков, на краях веток остались абрикосы которые зацвели позже, размер плодов отличный.
@@ВячеславГордеев-к8е уговорили - сделаю эксперимент - на одних подрежу , хотя жаль ибо молодая поросль красивая и даже разветвилась . Один минус у формировки чаша большинство веток во внутрь поэтому я говорил что после урожая ветки нужно будет удалить. А на других не буду подрезать . Завтра сфотографирую для " чисоты эксперимента". Вот только один вопрос интетесует: надеюсь что за год скелетные ветки не оголятся или нет?
Доброго дня. Можна Вам скинути на якийсь месенджер фото свого дерева, а ви зробите позначки на гілках які треба обрізати. Я за це Вам скинути плату куди скажите
Игорь, подскажите, могла бы обрезка молодого абрикоса( не больше , чем в видио) спровоцировать камедетечение? Саженец ьыл двухлетка, на второй год не резала, только чуть укоротила, на третий формировала. Сразу потек....
Дякую ,дуже добре роз"яснили з обрізкою.
Подобной информации о морфологии абрикоса и технике его обрезки на Ютубе нет. Большая благодарность Вам, Игорь!
Профессионал, хорошо показал все, как делать обрезку
Оце справжній професіонал по обрізці абрикоса.Велика вам повага.
Дякую,з такою любов‘ю і добротою ,ви донесли ,як діткам,все від а до я.Інформативно ,коротко і внятно🌝
Передивилася купу різних відео з обрізки абрикоса. Найзрозуміліше роз"яснення - у вас!!! Дякую
Дякую за хорошу інформацію по обрізування дерев та морфології! Дай Боже здоров'я та сил Вам для подальшої роботи по роз'ясненню та навчання нас - садоводів - початківців в даному напрямку!
Чітко, інформативно, професійно. Лайк, підписка. Чекаю продовження теми. Дякую
Дякую за важливу інформацію!
Ваші відео своєю інформативністю та чіткими поясненнями вигідно відрізняються від інших які є в інтернеті. Все добре викладено, без зайвої води і ,головне, дуже багато ВАЖЛИВИХ нюансів про які не здогадувався і в посібниках та роликах інших авторів не бачив.
Прекрасні розяснення, доступно і корисно це знати. Дякую
Дуже добре відео! Все зрозуміло,розклав усе по поличкам де, для чого, без зайвої води та бла-бла-бла. Дякую за чистий (дуже граматичний) український контент.
Дуже вам дякую за такі прості,важливі дії у догляді за садом.
Коротко і зрозуміло 💪💪💪
Дякую за відео. Продовжуйте далі знімати відео. Гарних врожаїв.
Дякую, дуже корисне відео, не змогла знайти більш обширної інформації про абрикос!
Дякую! Все понятно до мелочей. Хоть уже и обрезал чуть раньше, после Вашего видео пошёл еще поправил и в целом напоправлял, что по новой обрезал)))
Очень важная и полезная информация. Спасибо. Белоруссия. Гродно.
Дякую, дуже інформативно
Зрозуміле і доступне на сприйняття відео. Подяка автрору...
Гарно розказано, лайк. Хотілось би взнати, чому на заміщення ви не обрізали бодай одну велику гілку
Більш зрозумілої демонстрації обрізки не зустрічала на жодному каналі! Дякую за урок і бажаю інтенсивного розвитку каналу! З повагою до Вашої праці!
Файне відео , в нас в селі теж люди позабирали свої паї у хапуг орендаторів і висадили цілі сади . І багато горіхів .
Дуже iнформативно. Дякую.
Спасибо, очень доступное объяснение.
Сьогодні обрізала по такому принципу. Дякую таким професіоналам,, завдяки вам, мы учимось над помилками. Їхала в маршруті, дивилась по дворам на дерева, в усіх стоять, як віники, справді, ніхто не занімається вдома обрізкою. Ужас!!
Дякую за інформацію.нарешті попав на канал українською мовою.удачі вам.
Скажіть де ви знаходитесь.
Спасибо за качественный контент.
Познавательно спасибо
Правильно на пенёк обрезается ветка обрикоски,иначе ,если обрезать на кольцо ветку,не оставлять пенька,то может усохнуть и вся веточка...,а этого не надо никому.,спасибо Вам за наглядный урок формирования дерева обрикосы.
Спасибо за ролики! Разкажите пожалуйста чем обрабатывать абрикос весной от болезней
Препаратом -30,это первая обработка,как только станет весной тепло+5 ночью и не будет заморозков ночных,а затем через недельку можно уже и медьсодержашим препаратом(бордоская смесь,Хом,Оксихом,
Обига-пик и т.д,их множество),а гораздо позже можно обработать коллоидной серой, когда урожай на ветках дерева,будет размером с перепелиное яйцо,обрабатывать коллоидной серой при температуре от +16и до +27,так препарат работает лучше- своими парами и он наиболее активен 30гр на 10литров воды,размешать)хорошо) ),это и как подкормка серой и как отпугивание мелких сосущих вредителей...
Привет из Луганска.спасибо!!!!
Виховуваня вражаю це круть)) Лайк за українську
Смотрим из России,спасибо хорошо что вы поделились своими знаниями. Война скоро закончится,мира вам.
@@romkaromka4647 заканчивайте
Браво! Молодец! 👏👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍
Большущее спасибо за очень понятную обрезку.Сколько раз весной вы олемиксом пользуетесь когда первый раз что добавляете и в какой пропорции.Теплой и мирной весны.
Олеміксом не користуюсь працюю мідью
Спасибо за видео , очень информативно . Игорь скажите когда будут видео по персику ? Очень интересует формировка веретеном .
Спасибо, было очень интересно.
Спасибо за Труды !!
Підписався на Ваш канал. Дуже цікаво і професійно коментуєте, єдине прохання, в заголовку під відео напишіть українською мовою. Знаю багаьох хлопців, я в тому числі, які не дивляться коментарі російськомовних спеціалістів . Дякую!
На Російській мові більше шансів що ютуб буде мене рекомендувати.
Ви звичайно не поверете мені, але всі дерева розмовляють однією мовою, розуміють один одного. А ось люди ...
Все так легко та швидко виглядає, що хочеться собі пообрізати щось😅
Лайк за ньюансы абрикоса.Какой моделью сучкореза работаете?Какой его вес и длина ручек?
супер канал
Расскажите пожайлуста об обрезке миндаля.
Спасибо, все понятно
Доброе утро. Спасибо. Мне очень нравится такая обрезка. Одну уже так режу. Две новые посадила тоже буду так вести. Я так понимаю это формировка запоздалая чаша?
По позней чаше будут видео позней. Это дерево росла практически без обрезки.
Молодець
Тільки за рідну мову, ставлю вподобайку а за те що поділився знанням хотів поставити ще зо дві але нажаль.... .
Грамотно)
Голос як в футбольного коментатора Вацко)
Також про це думав)))
Очень хочется посмотреть на другие системы формировки крон абрикоса. Особенно хотелось бы акцентировать внимание про цикличность обновления веток в системе! Спасибо!
Будут разные системы.
@@newgarden1176 Ждем!
@@newgarden1176 Если есть возможность сделать видео по теоритеческой части как про веретено. Спасибо!
На домашних делянках и правда-темный лес. Редко кто обрезает.
Дякую.
Доброго дня підкажіть чим краще обробити перший раз на весні, дякую.
Мідні препарати.
@@newgarden1176 оелмікс+медян планую як навашу думку?
@@АртурСкідан потрібно знати точні пропорціі для комбінування даних препаратів, якщо передати то дерево буде наче в пічці, я не змішую ви якщо знаєте пропорціі то можите змішувати. Головні обробки це міднимт препаратами, ви вирішуйте самі.
@@newgarden1176 ДЯКУЮ
Доброго вечора!
Підкажіть що робити, абрикос виріс метрів 6 ніколи не формувався.Хочу обрізати но не знаю як правильно щоб не пропав.
Чи можна з верх прикладом 1м1.5обрізати повнісню??? Дякую за відповідь.
Доброго вечора. Скиньте фото мені у Фейсбук
Завтра сфотографую, і обов язково скину
Здравствуйте,а чем сейчас весной брызгать?
А в якій області знаходиться ваш садок
А для чого верхівки на всіх гілляках обрізати. Чи не буде це стимулювати ріст нових?
Якщо працювати з не багаторічною деревиною то ні.
А де ви знаходитесь?
За соловїну однозначно лайк.
Дайте будь ласка силку на секатор .
Игорь привет 🖐️,не ответил последнее яблоки груши центральный прирост 15см резать или нет.фотки отправлено.
Да резать.
Спасибо.
Якщо зараз в кінці травня обрізати 6-річний рукав абрикоса, то він відросте ?
Так
@@newgarden1176 Дуже дякую, завтра займусь.
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи можна абрикос формувати методом "веретено"?
Можна, але бажано на середньорослих підщепах.
По можливості.
Дякую за професійну, доступну оповідь, зокрема українською. Як чинити з колоновидною абрикосою?
Доброго дня! Скинув фото вам на месенджер абрикоса.. Вчора писав до вас, як обрізати правильно
Зараз гляну
Куди конкретно ви скинули у фейсбук? Якщо так то насторінку каналу чи мені на сторінку?
На сторінку каналу, я так розумію...
@@ЛюбомирГуменюк-к4ш Немає
Щиро дякую.
По плуотам щось буде? :)))
Спасибо большое!
Як реагує яблуня на таку обрізку ? Як на мене то така обрізка ідеальна майже для всіх плодових дерев
Доброго дня. Треба обробити сад мідьвмісними препаратими, але маю поряд паркан із металевого профілю. Турбуюсь, щоб не пошкодити метал ну і від вапна його важко відмивати. Порадьте чим обробити? Чи не пошкодять металу такі препарати, як блю бордо, або медян екстра? Абрикосі вже 7 років, а я на ній лиш одну абрикосу бачив. Думав, що то всі плодові бруньки обмерзають і опадають. Та певно все ж це моніліоз 😢. Хочу зробити в майбутньому році всі обробки по плану і подивитись на результат. Дякую наперед.
Візьміть фунгіцид на мідній основі: Косайд, Медян Екстра або інші аналоги.
@@newgarden1176 вони не зашкодять металевому паркану, так? Блю бордо теж підійде?
@@ТолікТоненчук оприскуйте у не вітряну погоду зі сторони паркану. На крайній випадок замість мідівмісних засобів застосуйте карбамід.
@@newgarden1176 а карбамід металу не шкодить? Просто не хочеться, щоб раптом металопрофіль поржавів.
Дуже дякую за відео а замазувати обрізане садовим варом потрібно ???
Ні, оприскати мідними препаратами все дерево.
@@newgarden1176 вибачте що турбую оприскувати самим мідним купоросом чи краще бурдовою сумішу???
@@ВалентинУкраїна бордовська суміш.
@@newgarden11761% или 3%?
У Вас наверно большие сады, это же много грамотных обрезчиков нужно привлекать.. где вы их берете таких? Обучаете?
у меня абрикос Скаут, ветки тонкие и длинные...это особенность сорта или болеет?
Однолетние ветки, или старые?
@@newgarden1176 ему всего 3 года...просто, смотрю на видео, обычно ветки как у персика...а у меня как у березы, и свисают дугой вниз.
@@aliaksandrradziuk5438 Так не могу определить. Ну могли вас чем то наградить.
В цей час не пізно кропити мідьвмісним препаратом, навіть коли ще очікуються морози?
Ще рано 20 числа не раніше.
@@newgarden1176 це стосується і обробкою карбамідом?
@@newgarden1176почему не раньше 20 марта? Считала, что плодовые бордоской смесью обрабатывают в феврале.
Скажіть будь ласка,а можна обрізати абрикос зараз, саме почалося цвітіння?
Вінницька область
Не бажано відкриєте рани для "моніліі" та інших патогенів. Пошода саме сприяє цьому, холод та сирість. Чому хочете обрізати саме зараз?
@@newgarden1176 дякую за відповідь!
Не обрізала вчасно,то треба влітку це зробити?
@@СвітланаМаксимова-и5в так
@@newgarden1176 дуже дякую, Божих благословінь вам!
Дуже внятно, без води лайк однозначно, Ігор яка модель сучкоріза у Вас?
Bacho P160 L90
Применяете ли Вы карбамид весной? Если да, то второй вопрос-он лучше 30В по борьбе с цекадкой и другими УПЫРЯМИ? Дякую!
С цекадкой борьба должна быть комплексной.
Олемикс
@@newgarden1176 Проблема с цекадкой у меня стоит остро, ищу любую информацию. Теперь делюсь - есть препарат который реально действует, смотрел видео одного известного виноградаря, это инсектицид Дестрой. В зеленому свiтi 10грн, уже купив.
С какого года дерева начинают обрезку?
С первого.
@@newgarden1176 Благодарю вас.
Если вас не затруднит ответить центральный ствол его надо сразу обрезать?Чтоб формировать чашу?
@@НиколайКипароидзе если сорт абрикоса ростет под острыми углами то можно познее обрезать, если углы не острые то обрежте сейчас.
@@newgarden1176 Благодарю.
Дай Бог, чтобы не было возвратных заморозков. В Украине, Молдавии и России.
А Вы когда прирезаете прирост веток ввеху, то на определенную почку стараетесь прирезать, или не заморачиваетесь на эти детали?
На внешнюю
на каком подвое ваши деревья?
Алича
Яка схема посадки у вас (відстань між деревами та міжряддя)?
5×3
А где вы проживаете?
Толкове пояснення. Хоча я мислив так як і ви - але лайк і підписка.
Ще один момент. Рання обрізка дерев призводить до ранішого цвітіння(менша кількість бруньок швидше зацвіте) і є небезпека пошкодження від зворотніх заморозків. Потрібно обрізати абрикос, як і персик, в кінці цвітіння. Все видно і цвіте пізніше.
Так, але є небезпека обрізки під час цвіту це зараженя дерев. В кожній обрізці в різні періоди є своі плюси та мінуси. Я сад абрикосу обрізав ще осінью, завжди його обрізаю осінью.
@@newgarden1176 Коли лист впаде?
Добрый день.Данная формировка абрикоса подразумевает вертикальный рост побегов.Как формировать абрикос,у которого побеги отходят от ствола горизонтально,практически под углом 90гр?
Эсли сформировать 4,5 хорошых каркасных веток правельно то тоже ваза получитса. Или формируйте веретеном.
Доброго дня! Ігорь підскажіть,чи можна брати "черенок" для щеплення/ черешні,персика.../ з дерева,яке ще неплодоносило
Так
З якої пори можна обрізати абрикос. В мене він вже другій рік десь 1,5м!!
З першого року
Мне пришлось обрезать не молодой абрикос, диаметр ствола где-то 12-15 см. прошлой весной ,из за поражение коры дерева (изморозь). Обрезали на высоте 60 см. К осени я получила куст с прироста и почти от самой земли. Приросты за год, достигли больше метра,некоторые и полтора. Сформировала два яруса: _ четыре ветки идут от самого низа ствола, три других- на высоте 50 см.
Выглядит ,на сегодня , очень красиво и оригинально. Ветки подвязала к земле под углом 45 градусов и равномерно расположила по всей окружности .
Очень красиво и главное не высоко. Удобно при хим.обработках.
Надеюсь в этом году получить небольшой урожай.
Изморозь как вы выразились это монилиоз и бороться с ним только обрезкой мало, его нужно защищать от этого патогенного гриба. Почитайте что такие монилиоз и к каким последствиям он приводит особенно на абрикосах.И да ветки под углом 45 градусов склонны к ращепливанию.
@@woodworker7386 ,что такое монолиоз я знаю умею с ним бороться. Его на этом дереве не было
На высоте 70-80 см,на стволе образовалась большая рассчелина в коре. Смысла бороться с ней,я не видела,можно было потерять все дерево. И принимаю решение сделать низкую обрезку,ну,наверное где-то в пределах 50-60 см. И за этот год,-прошлое лето имею четыре сильных побега,почти от земли,длиной 1.5 метра ,и на высоте 50 см вышли ещё три сильных побега.
Формировать буду,когда уже увижу набухшие почки,так увереннее делать перевод на ветку,или полностью что вырезать.
Вот так.
Спасибо!
@@woodworker7386 :) изморозь и монолиоз, извините,- это разные вещи. Монолиоз,это бактериальная болезнь,а изморозь,- повреждение коры дерева от резкого перепада температур. Происходит расстрескивание коры,а возможно и самой древесины
@@НатальяЕгорова-р7г Те, що Ви назвали "изморозь", називається "морозобоина". Потрібно білити дерева "Мічурінкою" чи іншими садовими фарбами, щоб вони не утворювалися. А моніліоз дійсно зовсім інша біда, просто багато хто цього не розуміє і не хоче кропити дерева від грибкових інфекцій, на жаль.
Усхів Вам!)
@@НатальяЕгорова-р7г просто ваша терминология завела меня в заблуждение, как было написано выше это на самом деле называется морозобоина, там вообще два фактора её образования, это перепад температур как писали выше и недостаток влаги в период подготовки дерева к зиме особенно когда лето и осень были засушливыми, у мня так вишня пострадала в довольно таки взрослом возрасте и побелка на осень ей вряд ли бы помогла(
минулого року після плодоношення обрізав абрикос влітку щоб розтягнути період цвітіння. Отримав довгі пагони 40- 80 см обліплені квітковими бруньками. От зараз сиджу і думаю - хотілося б вкоротити але не знаю чи будуть морози під час цвітіння. Так і полишав батоги - відплодоносять виріжу знову літом . Чи я не правий ? Що скажете Ігоре?
Вкоротіть кожен зних на 20/30 сантиметрів. (Однорічний приріст)
Я бы не укорачивал, а вырезал или после завязывания плодов, если цветение прошло плохо или как вы говорите после урожая. На самых краях однолетнего прироста заложены плодовые почки которые зацветают последними, разница 3-5 дней, и могут уйти от заморозка.
@@ВячеславГордеев-к8е совершено верно, они зацветают на 7/10 дней познее но если брать обрезку абрикоса для реализации плодов то на этих приростах самые низко качественые плоды. Здесь выбор за хазяином.
@@newgarden1176
Не могу с вами согласиться. В прошлом году после заморозков, на краях веток остались абрикосы которые зацвели позже, размер плодов отличный.
@@ВячеславГордеев-к8е уговорили - сделаю эксперимент - на одних подрежу , хотя жаль ибо молодая поросль красивая и даже разветвилась . Один минус у формировки чаша большинство веток во внутрь поэтому я говорил что после урожая ветки нужно будет удалить. А на других не буду подрезать . Завтра сфотографирую для " чисоты эксперимента". Вот только один вопрос интетесует: надеюсь что за год скелетные ветки не оголятся или нет?
Доброго дня. А коли орієнтовно з'явиться прайс на Ваші саджанці на осінь? Дякуємо за відеоуроки.
В травні
@@newgarden1176 Ок, дякую.
ОООчень толково, спасибо!... И все же не покидает ощущение что Вы слегка лукавите...) как я понимаю за этим деревом нормально ухаживали и формировали
Ухажывали нормально, но изначально не было никакой формировки)))
Доброго дня. Можна Вам скинути на якийсь месенджер фото свого дерева, а ви зробите позначки на гілках які треба обрізати. Я за це Вам скинути плату куди скажите
Можна, в фейсбук або вайбер
@@newgarden1176 Яка ціна? В мене 1абрикоса
@@ОльгаПанфилова-щ4ы усе що маєте😁😁😁
@@ОльгаПанфилова-щ4ы а якщо чесно це по бажанню.
@@newgarden1176 Скинула в вайбер
Лайк.
Игорь, подскажите, могла бы обрезка молодого абрикоса( не больше , чем в видио) спровоцировать камедетечение? Саженец ьыл двухлетка, на второй год не резала, только чуть укоротила, на третий формировала. Сразу потек....
В том случаи єсли срезали очень много я думаю причина не в обрезке. Абрикос может давать кмедь из многих причин.
@@newgarden1176 Наверное совпало! Просто два года не было, а тут появилось.... Разбираюсь....
Доброго дня! Яким сучкорізом користуєтесь?
Доброго. Bacho P160 L90
@@newgarden1176дякую
Можна купити у вас саженці абрикоса?
На осінь
Где вы секатор покупали?Какой фирмы? Ответте пожалуйста.
Bacho P160 L90
то вже не сікатор, то сучкоріз.
Якої фірми у Вас сучкоріз?
Bacho P160 L90
@@newgarden1176 Дякую
Срезы на дереве надо замазывать?
Только большые.
Доброго дня.скажіть будь-ласка у вас ще є саджанці абрикоса вандер кот або том кот?
В травні мені нагадайте я скажу чи будуть на осінь.
@@newgarden1176 мені потрібно 6 штук,чи нема зараз?досадити сад потрібно
@@volodyakarlichyk7570 нема
Дякую.
А по какой схеме посажены эти абрикосы?
4,5х3