Niezwykłe Lekcje Rytmiki - Jestem Polakiem

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 9 бер 2014
  • „Niezwykłe lekcje rytmiki-śpiewamy i tańczymy" to seria płyt przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 4 do 8 lat. Dzięki niej dzieci maja możliwość poznania m.in. swojego kraju: miast, sławnych ludzi, przyrody, tradycyjnych potraw czy też podstaw historii.
    Muzyka: Marlusz Totoszko
    Słowa : Justyna Tomańska/Najlepsze dla dzieci
    Płyta do nabycia w empik.com bit.ly/1jANwHj
    Płyta „Niezwykłe lekcje rytmiki- śpiewamy i tańczymy" otrzymała honorowe wsparcie Rzecznika Praw Dziecka - Pana Marka Michalaka, który decyzję o objęciu płyty patronatem argumentował w sposób następujący:
    „Współcześnie rozumiany patriotyzm to nie tylko gotowość do zbrojnej obrony Ojczyzny, ale także np. włączanie się do pracy społecznej na rzecz środowiska lokalnego. Warto więc kształtować postawy młodych ludzi od najmłodszych lat, pokazując im piękno języka i Ojczyzny. Trzeba także ich wspomóc, aby w przyszłości mogli w pełni korzystać z tej wiedzy i umiejętności. Lekcje rytmiki z geografią w tle będą dobrą okazją do pierwszych lekcji patriotyzmu."
    O PROJEKCIE
    „Jestem Polakiem" i pozostałe płyty z cyklu „Niezwykłe lekcje rytmiki- śpiewamy i tańczymy" polecane są rodzicom i opiekunom, którym zależy na wszechstronnym rozwoju dziecka. Nauka przez zabawę to najlepsze z możliwych połączeń, dzięki czemu czas spędzony z pierwszą płytą z nowego cyklu będzie wspaniałym czasem dla najmłodszych.
    Proste i melodyjne piosenki, łatwe do zapamiętania teksty o Polsce sprawiają, że kilkulatki szybko przyswajają nowe wiadomości. Dowiadują się, ze kraj w którym żyją, ma wiele powodów do dumy: znani na świecie rodacy, piękna przyroda, czy wydarzenia kulturalne. Sprzyja to powstawaniu i rozwojowi więzi z Ojczyzną, identyfikowaniu się z nią. Piosenki są dostosowane do poziomu rozwoju dzieci i znakomicie spełniają swoja rolę, jaką jest rozbudzanie u dziecka zainteresowania otaczającym go światem i dostarczanie mu odpowiednich, adekwatnych do stopnia rozwoju informacji.

КОМЕНТАРІ •