• Опубліковано 18 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 22

• @jaceklekawski5467
    @jaceklekawski5467 2 роки тому +12

To nie mecz to tragedia Jak można wygrywać i dać sobie wbić dwie bramki coś niesamowitego

• @pshepyoortsw
    @pshepyoortsw 2 роки тому +12

W ostatnich 5 (?) meczach Wisła wychodziła na prowadzenia i żadnego z tych meczow nie wygrała. Ewenement. Widać też, że piłkarze oddychają rękawami tak od 60 minuty, a zmiennicy niewiele wnoszą. Także potrzeba zmian w sztabie medycznym, którzy są odpowiedzialni za przygotowanie piłkarzy pod kątem fizycznym, odporności mięśniowej, itd.

• @nicolasp8pl
      @nicolasp8pl 2 роки тому

Co ty bredzisz?

• @trytinho
      @trytinho 2 роки тому +1

Tychy, Chrobry, Puszcza, Stal, Ruch, ŁKS. We wszystkich wyszliśmy na prowadzenie. Przegraliśmy 4 mecze, a 2 zremisowaliśmy

• @miejskitraper2733
    @miejskitraper2733 2 роки тому +1

Pirulo pozamiatał Wisłę

• @gregorypyk1832
    @gregorypyk1832 2 роки тому +2

Niebiescy pozdrawiają i trzymią kciuki za Was.

• @bambucza001
      @bambucza001 2 роки тому

Czyli policja dalej za wisłą. Wątpię, że mówisz o tej patologii z chorzowa co pieniędzy za dragi nie oddają.

•  2 роки тому +3

Jak można było to zremisować...Gdybyśmy Gula został w zeszłym roku, to nie spadlibyśmy z ligi, przy tamtych wzmocnieniach.

• @WattsTS
    @WattsTS 2 роки тому +2

czemu dźwięk z trybun jest jak spod wody?

• @Pepe-wy4zv
    @Pepe-wy4zv 2 роки тому +2

1 liga jest dla was za trudna a co dopiero o ekstraklasie

• @94PiOTS
    @94PiOTS 2 роки тому +3

Defensywne SFG do szkolenia, bo poprzedni asystent Brzęczka od nich to się skompromitował i dobrze że już nie pracuje

• @rushnh
      @rushnh 2 роки тому +1

Sobolewski był odpowiedzialny za defensywne SFG :)

• @94PiOTS
      @94PiOTS 2 роки тому +2

@@rushnh wiem, to była ironia 😜

• @Grovez98
    @Grovez98 2 роки тому +1

Jak można prowadzić 2:0 do przerwy i nie potrafić dobić rywala i wygrać meczu ? Kolejny mecz frajersko tracimy punkty, których później może brakować do utrzymania/awansu - pomijając fakt że mając dwie super 100% sytuacje Rodado i Talar strzelają wprost w bramkarza, gdzie piłka się ledwo toczyła ...

• @rushnh
    @rushnh 2 роки тому

Dziwne, przecież wystarczy zmienić trenera żeby wygrywać więc co poszło nie tak? Niepojęte.