Відмінність договору довічного утримання від спадкового договору

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 22 вер 2024
  • Відповідно до Цивільного кодексу України за спадковим договором одна сторона (набувач) зобов'язується виконувати розпорядження другої сторони (відчужувача) і набуває право власності на майно відчужувача в разі його смерті.
    За договором довічного утримання (догляду) одна сторона (відчужувач) пере­дає другій стороні (набувачеві) у власність жит­ловий будинок, квартиру або їхню частину, інше нерухоме або рухоме майно, котре має значну цінність, натомість набувач зобов’язується ут­римувати та(або) доглядати відчужувача довіч­но.
    Хоча вказані договори схожі, вони ма­ють важливі відмінності, про які розповідає фахівчиня системи БПД Львівщини Ірина Сабадаш.
    ❗️Підписуйтесь на UA-cam канал системи БПД, тисніть дзвіночок, ставте лайк цьому відео та залишайте свої коментарі.

КОМЕНТАРІ • 3

  • @libertybettingtips1272
    @libertybettingtips1272 2 роки тому

    Які докази того, що набувач виконував свої обов'язки? Квитанції, чеки на продукти, ліки, комуналку, відео того, що набувач приносив продукти власноруч?
    Чи потрібно, щоб відчужувач не мав спадкоємців? Чи можлива ситуація, що спадкоємці за законом після смерті відчужувача будуть претендувати на право власності на квартиру по спадщині за законом?

  • @Виктория-н5ж3ы
    @Виктория-н5ж3ы 3 роки тому

    При наследственном договоре есть доля обязательных наследников?

  • @luckystricker3506
    @luckystricker3506 4 роки тому

    до 5:52 просто читає кодекс, дальше йде коротка відповідь
    не тратьте свій час))