@@antonchigurh666 это походу ваш неадекватный соплеменник... К сожалению. Хотя и в Украине есть те, кто ненавидит все украинское, но это в большинстве своем потомки "переселенцев" из-за поребрика, или жертвы пропоганды совка и его правонаступника России.
У мене подібний будинок із тими самими можливостями але без наворотів обійшовся, каркас 200$, встановлення - 200, оздоблення - внутрішнє - 2000$. Технологічне обладнання - 1500$. Що приблизно те ж саме але в 100 разів дешевше. Це так як у Ілона Маска все відомо з 1996 року і в журналах Юний технік описано, але ще не начасі були технології і матеріали. Я поважаю Ілона Маска та Максима Гербута за те що вони виводять продукти ідей у масовість та знайомлять людей із тим що вже давно відомо, але ніхто не хоче відходити від класичного розуміння транспорту чи будівництва... Просто використано маркетинг і розраховано на тих людей які не сильно розбираються і готові викласти такі кошти. Це психологія маркетингу - тобто продукт продається в 3 рази дорожче ніж коштує для клієнтів які можуть собі це дозволити. Хоча тут теж потрібно віддати належне що у них це виходить. (Схоже працюють багато відомих брендів типу "Амвея" "Цептер", "АМЦ"... решта коштів іде на побудовуі підтримку фінансової піраміди... Прочитав автобіографію Форда, так от він зробив автомобіль доступний усім американцям і завжди думав як зробити дешевше і більше, а робочим заплатити більше...Технічно можна удосконалити цей будинок за невелику доплату. Збільшити загальну площу за рахунок конструктивних елементів як -то тераси, гараж, нижній цоколь, дах... розмістити більш ефективно сонячні батареї... із північної сторони вони працюють лише на 50-60 %.... Такі технічні елементи конструкції можуть збільшити загальну площу у 2-3 рази.
Дякую за контент! Але зайшов на сайт і волосся дибки стало. Будинок, який розрахований на 4 членів сім’ї - 1 міліон $. Цей будинок (який у відео) -279 000 $. Нажаль, такі ціни не для України. А жаль...
279к? - дичь какая. К сожалению, часто смотришь "украинское", но на которое ценники зашкаливают даже для "развитого мира", не говоря уже об Украине. А если его в Украине никогда не будет массово (учитывая ценник), то толку от лейбла "украинское" - ноль. Сама технология корпуса конечна крутая, в яхтах и авиации тоже самое, да и концепт в общем тоже, но не за такие деньги.
я тоже) 6,9% граждан всей страны немогут заработать 10$/мес www.epravda.com.ua/rus/news/2020/08/14/664037/ Наибольший средний размер субсидии по Украине зафиксирован в Киеве, где она составляет 485,59грн. -в январе 2020 года субсидию получали более 3,1 миллиона домохозяйств, а ее средний размер составлял 1256грн. -июле 2020 года субсидию на оплату жилищно-коммунальных услуг получили 2,934 миллиона граждан. Средний размер субсидии составил 256,73грн.
1:33 никогда, слышите, никогда не делите Киловатты на часы. Применительно к этим солнечным панелям скорее всего имелась ввиду номинальная мощность 7,8 кВт. Без часов. Просто кВт.
Круто-круто! Все ж, для українського споживача подібний будинок - не варіант заощадження коштів на купівлі поки. Треба чекати поки технологія пошириться і стане доступнішою в ціні
вот, есть же разумные люди, а то свинопасы всполошились, что не по цене евробляхи. Видите-ли все как в китайском смартфоне, технологии взялись ниоткуда, ну точно не с разобранного айфона, над которым работали тысячи людей и вложены миллиарды.
Ціна такого будиночку-контейнера як на "Авіаносець"... Краще б зробили адаптовану версію UA разів в пять дешевше та з максимальним застосуванням місцевих матеріалів та без зайвого маркування пиломатеріалів, без понтів про 3д принтери та інше... Для "заходу" зайде для ГІКІВ...
Система автономної каналізації виконана у вигляді додаткового блоку з інтегрованим в нього септиком, який може працювати як автономно, так і з підключенням до зовнішньої каналізації. Коштує це все додатково $40 000.
@@volodymyrmalomuzh9747 як це додатково? ЯК ЦЕ ДОДАТКОВО? Тільки що люди втратили 10 хв життя на красиву рекламу того, що, окрім невідомої вартості, потребує для водички додатково ще 40к...? Правильно? Це не майбутнє. Майбутне добре та відкрите для усіх. а тут чергова замануха для дууууже богатих фріків. нічого більше.
@@volodymyrmalomuzh9747 так готова система з біоочищення каналізаційних стоків 1 куб/добу так що можна поливати рослини коштує із монтажем 2-4 тис євро. Працює без обслуговування і викачки до 10 років. А на що 36 тисяч решта витрати йдуть?
@@AlexSid-i5t Не покупай, и Шерп вездеход не покупай, разводка же для лохов американских. Для гениального народа есть оптимальные евробляхи, утебления фасада пенопластом и стекление балкона пластиковым профилем, тоесть уже готовый к потреблению результат труда других людей(не таких гениальных) В богатых странах логика немного по другому работает. Люди инвестируют в развитие цивилизации, так же и с эпплом, теслой и прочим. А мы люди приземленные, пользуемся вторичной продукцией, в цене которой не учтены многомиллиардные инвестиции в разработку первичного продукта.
ДУЖЕ ДОРОГО... І ВРАЖЕННЯ ЩО ЖИВЕШ В ОФІСІ....НА СПРАВЖНІЙ ВЛАСНИЙ ДІМ НІЯК НЕ СХОЖЕ.... ВІН ЯКИЙСЬ МЕНТАЛЬНО МЕРТВИЙ... Є ПРОЄКТИ ПАСИВНИХ БУДИНКІВ З ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ НАБАГАТО ДЕШЕВШИХ І ТАК САМО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ....ХОЧ І ТАКЕ МАЄ ПРАВО НА ІСНУВАННЯ.
Телефони розумні, годиники розумні, машини розумні, кросівки розумні, будинки розумні, "а тут навіть меблі розумні. Проблема тільки в тому, що, на жаль, люди не розумні. Дуже не розумні. Принаймні більшість людей. І в Україні, і в світі.
"В цьому будинку немає дерева, метала чи пенопласту" Але тут все з фанери та прикручене шурупами. "Тут тільки композитні матеріали" Ми маємо на увазі що в нас епоксидка зі скловолокном. Але стартап крутий, правда ціни нелюдські. Хіба що для каліфорнійців.
Автономний будинок повинен бути надійним, а якщо щось виходить із строю, легко ремонтується. А цей розумним залишається до першої поломки якоїсь іграшки, а він в основному зліплений із них, пошуків запчастин, майстрів і т.д.
У назві помилка, це скорше Автономний/Смарт будинок/контейнер, ні якої пасивності - за любої температури він має реагувати регулюванням освітлення/вентиляції/нагріву/кондиціонування...
цікаво, як буде організм реагувати на таке штучне середовище, адже будинок з дерева та глини який є екологічно чистим відрізняється від будинку з пластика та клеєної фанери, а взагалі то ідея цікава, от тільки яка ціна ?
режиссерский косяк. Скорее всего для штатов отдельная серия.. там без фанеры немыслимо что-то позиционировать как жилье. Они из фанеры целые микрорайоны 5ти этаже умудряются делать..
Максим придумал такую структуру несущей стены: между двумя графитовыми панелями протягивается тонковолоконная нить, имеющая специальную структуру, а вовнутрь задувается пена. Но когда пришло время строить первый прототип, Гербут, по словам Ильницкого, внес коррективы в проект. Он предложил вместо придуманных ранее пластиковых панелей с 3D-структурой закупить самую дешевую 6-миллиметровую фанеру и делать из нее стену. mc.today/gerbut-protiv-vseh-kak-osnovatel-passivdom-possorilsya-s-investorom-sotrudnikami-i-kolodyukom/
А тепер по цінах, на сайті нічого нема, знайшов десь в іншому місці, шо мінімальна така хатка вартує 80т долларів, для України це взагалі не варіант, для інших країн це вигідно, враховуючи дозволи на будівництво, витрати на розрахунки і тд, у нас можна шикарний будинок з ландшафтом забабахати квадратів на 100, з ремонтом та фасадом, ше на здачу зробити капітальний гараж. Прикольно звісно, але по іншому - Так зберігали, що модулі зарядки закинули у кожну полицю -_- Такий енергоефективний, що заюзали купу скла і щоб тепловитрати компенсувати, зробити більше шарів, все заради маркетингу :D
Добрий день! 2 листопада була створена петиція "Заборона проросійських ідеологій партій в Україні". Вже є 210 голосів! Ось посилання: petition.president.gov.ua/petition/107954 Ось відео, де показано, як заповнювати петицію: ua-cam.com/video/vJ5NzjyQzFA/v-deo.html Будь ласка, голосуйте!
теж так подумав, композитний склопластик дуже довготривалий матеріал, переробляти його це хіба що пускати через спеціальний шредер, що теж дуже дорого.
Система автономної каналізації виконана у вигляді додаткового блоку з інтегрованим в нього септиком, який може працювати як автономно, так і з підключенням до зовнішньої каналізації. Коштує це все додатково $40 000.
Жить в пластике? Сомнительное удовольствие. Ибо алергия, запах, статическое електричество. Люблю натуральньіе материальі: дерево, камень, глину. Живу в саманной украинской хате, обложенной кирпичем. Она дьішит и живая. И вода из твердотопливного котла у нас по трубам идет самотеком. Вот топливньій насос и солнечньіе батареи на всю крьішу - єто да, я бьі поставил. Но дорого. Но если такой дом можно привести в голую степь ( горьв, отдаленное место) и жить в нем со всеми удобствами, то наверно, єто хорошая идея. А жить постоянно надо в традиционньіх домах.
@@antonyantony151 дом продолжал строить дед после войньі. Работал на жд. Основа дома - шпальі, сбитьіе костьілями, потом дранка и поштукатуренньіе глиной с соломой стеньі. Но начал дом строить прадед еще в 1913, первоначально бьіла комната и кухня, печь посередине и снаружи сени. Так вот єти комнатьі сложеньі из саманньіх глиняньіх кирпичей, но между ними есть деревянньіе части. Печь сложена из шамотного кирпича. Печь-плита с духовкой и груба. Топили ее углем и дровами. Причем вместо фундамента бьіла вьікопана траншея, заполненная золой и на золе стоял саман. Єтим мьі бьіли шокированьі, когда устав мазать глиной и белить каждьій год, решили обложить дом кирпичем и для єтого делали фундамент вокруг. Представляете откопали зольньій фундамент, которьій можно расколупать пальцем?( А дом простоял на єтом 70 лет) К двум основньім пристраивались комнатьі, потом сделали общую шиферную крьішу. Интересно сделан чердак - на потолке слой глиньі сантиметров 30. У моего другого деда в степи дом тоже саманньій, но там толщина стен больше полметра. Я бьіл ребенком и помню как строили пристройку. Бьіла толока - народ собрался человек 20, лошадь привели. Помню, привезли глину (глинище бьіло неподалеку - огромньій овраг, где глину копали). Потом всей толпой месили єту глину во дворе ногами и лошадь тоже водили, добавляли солому, воду, женщиньі лепили из глиньі вальки (комья большие, кругльіе) и ставили сохнуть. Еще раньше дед наделал какое-то количество кирпичей из самана - те же вальки, только прямоугольники вьісушенньіе в формах на солнце. Потом на основу из деревянньіх балок сложили кирпичи, вальки, добавили дранку (узкие планочки на которьіе мажут глину с соломой). Стеньі пристройки вьігнали таким образом за один день(!) когда стеньі подсохли так же делали потолок. Так толпой строили хатьі всему хутору. Пенобетона же не бьіло. Что в степи накопали, то и использовали. Да, и стена, где печь у нас шамотного кирпича и несущая, там же вьіведен дьімоход. Хотели разобрать печь, т.к. место занимает, а чтобьі пользоваться - ее надо разобрать и переложить (боимся угореть - есть трещиньі). Но еще думаем - стена то несущая и рядом очень старьіе саманньіе стеньі.
@@ИгорьГетман-ь2э отличная история, бро👍 Думаю, ты мог бы даже записать ролик для ютуба и рассказать это всё в нем, при этом показывая на видео эти стены и печь, чердак и пристройку. Многим было бы интересно, да и для потомков эти знания передать тоже важно.
1. Це приїзджає кран, ставить такий будинок на тягач і так він перевозиться? Той будинок, що на відео, він 5 тонн важить? 2. Вже хтось почав жити в таких будинках: якщо #borschtua вилити в унітаз в такому будинку, то йому лебедики не присняться? 3. Якби у військових були замість наметів такі будинки, то вони, мабуть, з них би і не вилазили.
Безумовно крута розробка, але над дизайном ззовні потрібно попрацювати точно, оскільки нагадує здалеку склад. Всередині оформлення доволі непогано зроблено. Нагадує за структурою аутсорс компанії в іт секторі.
Це ж компанія passiveDom, цікаво чому змінили назву? 40 м2 нереальна ціна, навіть не можу собі уявити в яких країнах це актуально. Ціна вказана за самий будинок, а ще додаткове обладнання, без якого будинок не буде автономним коштує 40000$. 100000 Карл, і це без землі)))
Круто что у нас есть такие компании и создают высокотехнологичный продукт!в реальности окупаемость такого дома лет 100)финансового зерна в нём ноль)кроме осознания что это очень дорого и очень технологично)
Идея очень хорошая, но стекло из Англии, композиты из Италии, рекуператоры из Германии, в итоге стоимость фантастическая. Крутизна такое не купит, а у среднего класса нет денег. Вот и вопрос. Зачем?
ага) в мечтах, 6,9% граждан всей страны немогут заработать 10$/мес www.epravda.com.ua/rus/news/2020/08/14/664037/ Наибольший средний размер субсидии по Украине зафиксирован в Киеве, где она составляет 485,59грн. -в январе 2020 года субсидию получали более 3,1 миллиона домохозяйств, а ее средний размер составлял 1256грн. -июле 2020 года субсидию на оплату жилищно-коммунальных услуг получили 2,934 миллиона граждан. Средний размер субсидии составил 256,73грн.
Бажаю Максиму та команді вдалої нової спроби у стартапі. Додаю лінк на статтю від McToday, щоб всі розуміли, що життя стартапу це не тільки ріст і рожеві окуляри mc.today/gerbut-protiv-vseh-kak-osnovatel-passivdom-possorilsya-s-investorom-sotrudnikami-i-kolodyukom/
Тільки що люди втратили 9 хв життя на красиву рекламу того, що, окрім невідомої вартості, потребує для водички додатково ще 40к...? Правильно? Це не майбутнє. Майбутне добре та відкрите для усіх. А тут чергова замануха для дууууже богатих фріків. нічого більше. Чим тут пишатися? От електробайки українськи - то топчєг. Так, по 5к, але ж порівнювати треба не з вєліками, а з мотиками. Ціна виправдана. Яке виправдання для ціни такого будинку, якщо тільки автономна каналізація для нього коштує 40000 долларів???????
Это не продукт, а технология. Ты зарабатываешь не на продаже штучных экземпляров, а на патентах и интеллектуальной собственности. Представим, что армия США будет нуждаться именно в подобном модульном оборудовании для своих каких-либо целей. Или НАСА колонию на марсе захочет делать. А тут такой вот проект, и уже с офисом в Сиэтле. Пентагон это не украинский свинопас, у которого 200к долларов вызывает пену бешенства и прединсультное состояние. Парни большие молодцы, для нашего базарного мышления, подобные проекты это пока недосягаемый уровень. Это как попросить торговку трусами или пролетария с металобазы оценить современное искусство, фильмы Тарковского, высокую кухню и высокую моду.
Ну такий собі лакшері варіант ДАЧІ. Зібрали і привезли тобі на ділянку. Адже цей будинок зовсім не пристосований для життя родини. Навіщо таке рекламувати? Ліпше б знайшли толкову компанію, яка проектує пасивні (але реальні) БУДИНКИ.
Читайте лонгрід: ukrainer.net/haus-me/
Підтримайте нас на Патреоні! www.patreon.com/ukrainer
Круто. Не знав, що в Україні є такі розумні і креативні люди. Гордий, що я українець. Удачі вам
Подивиться на ціну цього "гаража" та куди та гордість подінеться. Хто за таке схоче платити 280 000 долл +вартість землі. Я таких не знаю.
@@ТамараКуприна-д2х вот обратная сторона "умного и креативного народа". не разирбираясь обмазать говном, ссылаясь на свой очень авторитетный опыт.
@@antonchigurh666 а вы, типа, разобрались? Ну да, ну да... И "зеленая электроэнергия" у вас уже есть, и свобода, и "гиднисть"... Я вас поздравляю!😂😂😂
@@АндрейР-л1е Я в России живу
@@antonchigurh666 это походу ваш неадекватный соплеменник... К сожалению.
Хотя и в Украине есть те, кто ненавидит все украинское, но это в большинстве своем потомки "переселенцев" из-за поребрика, или жертвы пропоганды совка и его правонаступника России.
Вподобайка каналу!
Дякую. Здоров'я та процвітання Вам!
Це ГЕНІАЛЬНО !!!!. Кожний з вас ГЕНІЙ. Я мрію, бажаю жити в такому будинку.
Дякую, цікавий будиночок і підхід до автономності і складання самого будиночка.
У мене подібний будинок із тими самими можливостями але без наворотів обійшовся, каркас 200$, встановлення - 200, оздоблення - внутрішнє - 2000$. Технологічне обладнання - 1500$. Що приблизно те ж саме але в 100 разів дешевше. Це так як у Ілона Маска все відомо з 1996 року і в журналах Юний технік описано, але ще не начасі були технології і матеріали. Я поважаю Ілона Маска та Максима Гербута за те що вони виводять продукти ідей у масовість та знайомлять людей із тим що вже давно відомо, але ніхто не хоче відходити від класичного розуміння транспорту чи будівництва... Просто використано маркетинг і розраховано на тих людей які не сильно розбираються і готові викласти такі кошти. Це психологія маркетингу - тобто продукт продається в 3 рази дорожче ніж коштує для клієнтів які можуть собі це дозволити. Хоча тут теж потрібно віддати належне що у них це виходить. (Схоже працюють багато відомих брендів типу "Амвея" "Цептер", "АМЦ"... решта коштів іде на побудовуі підтримку фінансової піраміди... Прочитав автобіографію Форда, так от він зробив автомобіль доступний усім американцям і завжди думав як зробити дешевше і більше, а робочим заплатити більше...Технічно можна удосконалити цей будинок за невелику доплату. Збільшити загальну площу за рахунок конструктивних елементів як -то тераси, гараж, нижній цоколь, дах... розмістити більш ефективно сонячні батареї... із північної сторони вони працюють лише на 50-60 %.... Такі технічні елементи конструкції можуть збільшити загальну площу у 2-3 рази.
Вітаю колектив Українера з тим, що під вашими відео з'явилося досить багато українофобів! Це показник високого рівня роботи. Дякую!
Дуже цікаво і круто, дякую!
Сподіваймось, що захмарна ціна з часом буде знижуватись, щоб кожен міг дозволити собі таку хатку.
Специфічний продукт. Наврядчи в Україні будуть великі продажі але як концепт, дуже цікаво.
Дякую за відео.
Дякую за контент! Але зайшов на сайт і волосся дибки стало. Будинок, який розрахований на 4 членів сім’ї - 1 міліон $. Цей будинок (який у відео) -279 000 $. Нажаль, такі ціни не для України. А жаль...
na zapad export
279к? - дичь какая. К сожалению, часто смотришь "украинское", но на которое ценники зашкаливают даже для "развитого мира", не говоря уже об Украине. А если его в Украине никогда не будет массово (учитывая ценник), то толку от лейбла "украинское" - ноль.
Сама технология корпуса конечна крутая, в яхтах и авиации тоже самое, да и концепт в общем тоже, но не за такие деньги.
Дійсно, який сенс з енергоефективності, якщо такий будинок не окупиться взагалі ніколи і навіть піде «в мінус» через гігантську ціну
Гарно !
Подяка та повага за працю і правду !
Как же я горжусь!!! Успехов, ребята!!!
я тоже) 6,9% граждан всей страны немогут заработать 10$/мес
www.epravda.com.ua/rus/news/2020/08/14/664037/
Наибольший средний размер субсидии по Украине зафиксирован в Киеве, где она составляет 485,59грн.
-в январе 2020 года субсидию получали более 3,1 миллиона домохозяйств, а ее средний размер составлял 1256грн.
-июле 2020 года субсидию на оплату жилищно-коммунальных услуг получили 2,934 миллиона граждан.
Средний размер субсидии составил 256,73грн.
👏🏼👉🏼💪🏼Приятные технологии!
Ого не знав про такі будинки .Дякую ,що розповіли нам !🇺🇦
Неймовірно!
Супер!
1:33 никогда, слышите, никогда не делите Киловатты на часы. Применительно к этим солнечным панелям скорее всего имелась ввиду номинальная мощность 7,8 кВт. Без часов. Просто кВт.
Дякую за відео
Круто-круто! Все ж, для українського споживача подібний будинок - не варіант заощадження коштів на купівлі поки. Треба чекати поки технологія пошириться і стане доступнішою в ціні
вот, есть же разумные люди, а то свинопасы всполошились, что не по цене евробляхи. Видите-ли все как в китайском смартфоне, технологии взялись ниоткуда, ну точно не с разобранного айфона, над которым работали тысячи людей и вложены миллиарды.
Круто👍
Мені дуже потрібен такий будинок.
Чудово!
Ахметов дізлайк поставив))
3:15 так старанно блюрили вивіску, але про відображення забули
кінологічний центр антеус)
Не розумію для чого блюрити цю вивіску?
Ціна такого будиночку-контейнера як на "Авіаносець"... Краще б зробили адаптовану версію UA разів в пять дешевше та з максимальним застосуванням місцевих матеріалів та без зайвого маркування пиломатеріалів, без понтів про 3д принтери та інше... Для "заходу" зайде для ГІКІВ...
Пасивний будинок витримає коменти на Ютубі?) Активний громадянин це краща інвестиція=)
Гордимось вами хлопці.!!!
Как работает автономный водоотвод? В яму или в реку ближайшую? Ничего не сказано о сборе и очистке дождевой воды.
Система автономної каналізації виконана у вигляді додаткового блоку з інтегрованим в нього септиком, який може працювати як автономно, так і з підключенням до зовнішньої каналізації. Коштує це все додатково $40 000.
@@volodymyrmalomuzh9747 а вартість самого будинку (сlassic), якщо звичайно, в курсі?!)
@@volodymyrmalomuzh9747 як це додатково? ЯК ЦЕ ДОДАТКОВО? Тільки що люди втратили 10 хв життя на красиву рекламу того, що, окрім невідомої вартості, потребує для водички додатково ще 40к...? Правильно? Це не майбутнє. Майбутне добре та відкрите для усіх. а тут чергова замануха для дууууже богатих фріків. нічого більше.
@@volodymyrmalomuzh9747 так готова система з біоочищення каналізаційних стоків 1 куб/добу так що можна поливати рослини коштує із монтажем 2-4 тис євро. Працює без обслуговування і викачки до 10 років. А на що 36 тисяч решта витрати йдуть?
@@AlexSid-i5t Не покупай, и Шерп вездеход не покупай, разводка же для лохов американских. Для гениального народа есть оптимальные евробляхи, утебления фасада пенопластом и стекление балкона пластиковым профилем, тоесть уже готовый к потреблению результат труда других людей(не таких гениальных) В богатых странах логика немного по другому работает. Люди инвестируют в развитие цивилизации, так же и с эпплом, теслой и прочим. А мы люди приземленные, пользуемся вторичной продукцией, в цене которой не учтены многомиллиардные инвестиции в разработку первичного продукта.
Дуже цікаво. Дякую. Вподобайка каналу:)
ДУЖЕ ДОРОГО... І ВРАЖЕННЯ ЩО ЖИВЕШ В ОФІСІ....НА СПРАВЖНІЙ ВЛАСНИЙ ДІМ НІЯК НЕ СХОЖЕ.... ВІН ЯКИЙСЬ МЕНТАЛЬНО МЕРТВИЙ... Є ПРОЄКТИ ПАСИВНИХ БУДИНКІВ З ІНШИХ МАТЕРІАЛІВ НАБАГАТО ДЕШЕВШИХ І ТАК САМО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ....ХОЧ І ТАКЕ МАЄ ПРАВО НА ІСНУВАННЯ.
Телефони розумні, годиники розумні, машини розумні, кросівки розумні, будинки розумні, "а тут навіть меблі розумні.
Проблема тільки в тому, що, на жаль, люди не розумні. Дуже не розумні.
Принаймні більшість людей. І в Україні, і в світі.
добре зауважено.
Дуже круто, успіхів розробникам:) Але якщо глюкне систему- це можливо? Чи блискавка вжарить у дах- які саме наслідки?
"В цьому будинку немає дерева, метала чи пенопласту"
Але тут все з фанери та прикручене шурупами.
"Тут тільки композитні матеріали"
Ми маємо на увазі що в нас епоксидка зі скловолокном.
Але стартап крутий, правда ціни нелюдські. Хіба що для каліфорнійців.
Автономний будинок повинен бути надійним, а якщо щось виходить із строю, легко ремонтується.
А цей розумним залишається до першої поломки якоїсь іграшки, а він в основному зліплений із них, пошуків запчастин, майстрів і т.д.
У назві помилка, це скорше Автономний/Смарт будинок/контейнер, ні якої пасивності - за любої температури він має реагувати регулюванням освітлення/вентиляції/нагріву/кондиціонування...
Дякую
цікаво, як буде організм реагувати на таке штучне середовище, адже будинок з дерева та глини який є екологічно чистим відрізняється від будинку з пластика та клеєної фанери, а взагалі то ідея цікава, от тільки яка ціна ?
Цікаво. Тільки нащо казати що нема дерева, якщо в ньому фанера яка з дерева
режиссерский косяк. Скорее всего для штатов отдельная серия.. там без фанеры немыслимо что-то позиционировать как жилье. Они из фанеры целые микрорайоны 5ти этаже умудряются делать..
Максим придумал такую структуру несущей стены: между двумя графитовыми панелями протягивается тонковолоконная нить, имеющая специальную структуру, а вовнутрь задувается пена.
Но когда пришло время строить первый прототип, Гербут, по словам Ильницкого, внес коррективы в проект. Он предложил вместо придуманных ранее пластиковых панелей с 3D-структурой закупить самую дешевую 6-миллиметровую фанеру и делать из нее стену.
mc.today/gerbut-protiv-vseh-kak-osnovatel-passivdom-possorilsya-s-investorom-sotrudnikami-i-kolodyukom/
А де в Україні можна подивитися?
А тепер по цінах, на сайті нічого нема, знайшов десь в іншому місці, шо мінімальна така хатка вартує 80т долларів, для України це взагалі не варіант, для інших країн це вигідно, враховуючи дозволи на будівництво, витрати на розрахунки і тд, у нас можна шикарний будинок з ландшафтом забабахати квадратів на 100, з ремонтом та фасадом, ше на здачу зробити капітальний гараж.
Прикольно звісно, але по іншому -
Так зберігали, що модулі зарядки закинули у кожну полицю -_-
Такий енергоефективний, що заюзали купу скла і щоб тепловитрати компенсувати, зробити більше шарів, все заради маркетингу :D
80 тисяч баксів, це ціна нової квартири на 2 кімнати у Києві 🤔
@@zmielov50 в инкубаторе 30тиэтажном от Махницкого из говна и палок, не забудте добавить. Как низко мы находимся на пирамиде Маслоу.
@@antonchigurh666 ну так кому що 😉
мені у Варшавському норм )
Спаси Господи!
💯😊💐💐💐💐💐
А в Україні Ви зараз виготовляєте такі будинки? Хочу купити такий.
Круто! Скільки коштує?
Цікаво!
Підкажіть, наскільки такий будинок стійкий до уламків снарядів?
Добрий день!
2 листопада була створена петиція "Заборона проросійських ідеологій партій в Україні".
Вже є 210 голосів!
Ось посилання:
petition.president.gov.ua/petition/107954
Ось відео, де показано, як заповнювати петицію:
ua-cam.com/video/vJ5NzjyQzFA/v-deo.html
Будь ласка, голосуйте!
клас!
Як і Ейрбаси, утилізувати такий будинок проблематично. То де ж тут захист довкілля? (
теж так подумав, композитний склопластик дуже довготривалий матеріал, переробляти його це хіба що пускати через спеціальний шредер, що теж дуже дорого.
цена вопроса такого будинка ?????? стоимость его обслуживания и ресурс
Нічого не сказано про цінову категорію на території україни.
Лакшері вирішило побавитись з енергоєфективністю, своєю пухнастою лапкою....
Чи мають ці будинки сертифікацію BREEAM?
Цікаво, але тема водопостачання і зливу в каналізацію не розкрита. І також як бути з такою хатою в селі, де нема каналізації і водоочисних споруд?
Система автономної каналізації виконана у вигляді додаткового блоку з інтегрованим в нього септиком, який може працювати як автономно, так і з підключенням до зовнішньої каналізації. Коштує це все додатково $40 000.
@@volodymyrmalomuzh9747 добре , але подача чистої води не вказана . Що це має бути? Криницю копати чи збирати дощ?
Дайте ваші контакти:)
Жить в пластике? Сомнительное удовольствие. Ибо алергия, запах, статическое електричество. Люблю натуральньіе материальі: дерево, камень, глину. Живу в саманной украинской хате, обложенной кирпичем. Она дьішит и живая. И вода из твердотопливного котла у нас по трубам идет самотеком. Вот топливньій насос и солнечньіе батареи на всю крьішу - єто да, я бьі поставил. Но дорого.
Но если такой дом можно привести в голую степь ( горьв, отдаленное место) и жить в нем со всеми удобствами, то наверно, єто хорошая идея. А жить постоянно надо в традиционньіх домах.
Вы сами строили этот саманный дом или это старый? Несущие стены в нем саманные? Есть ли фундамент в этом доме и какой? Очень интересна эта тема.
@@antonyantony151 дом продолжал строить дед после войньі. Работал на жд. Основа дома - шпальі, сбитьіе костьілями, потом дранка и поштукатуренньіе глиной с соломой стеньі. Но начал дом строить прадед еще в 1913, первоначально бьіла комната и кухня, печь посередине и снаружи сени. Так вот єти комнатьі сложеньі из саманньіх глиняньіх кирпичей, но между ними есть деревянньіе части. Печь сложена из шамотного кирпича. Печь-плита с духовкой и груба. Топили ее углем и дровами. Причем вместо фундамента бьіла вьікопана траншея, заполненная золой и на золе стоял саман. Єтим мьі бьіли шокированьі, когда устав мазать глиной и белить каждьій год, решили обложить дом кирпичем и для єтого делали фундамент вокруг. Представляете откопали зольньій фундамент, которьій можно расколупать пальцем?( А дом простоял на єтом 70 лет) К двум основньім пристраивались комнатьі, потом сделали общую шиферную крьішу. Интересно сделан чердак - на потолке слой глиньі сантиметров 30.
У моего другого деда в степи дом тоже саманньій, но там толщина стен больше полметра. Я бьіл ребенком и помню как строили пристройку. Бьіла толока - народ собрался человек 20, лошадь привели. Помню, привезли глину (глинище бьіло неподалеку - огромньій овраг, где глину копали). Потом всей толпой месили єту глину во дворе ногами и лошадь тоже водили, добавляли солому, воду, женщиньі лепили из глиньі вальки (комья большие, кругльіе) и ставили сохнуть. Еще раньше дед наделал какое-то количество кирпичей из самана - те же вальки, только прямоугольники вьісушенньіе в формах на солнце. Потом на основу из деревянньіх балок сложили кирпичи, вальки, добавили дранку (узкие планочки на которьіе мажут глину с соломой). Стеньі пристройки вьігнали таким образом за один день(!) когда стеньі подсохли так же делали потолок. Так толпой строили хатьі всему хутору. Пенобетона же не бьіло. Что в степи накопали, то и использовали.
Да, и стена, где печь у нас шамотного кирпича и несущая, там же вьіведен дьімоход. Хотели разобрать печь, т.к. место занимает, а чтобьі пользоваться - ее надо разобрать и переложить (боимся угореть - есть трещиньі). Но еще думаем - стена то несущая и рядом очень старьіе саманньіе стеньі.
@@ИгорьГетман-ь2э отличная история, бро👍 Думаю, ты мог бы даже записать ролик для ютуба и рассказать это всё в нем, при этом показывая на видео эти стены и печь, чердак и пристройку. Многим было бы интересно, да и для потомков эти знания передать тоже важно.
круто
1. Це приїзджає кран, ставить такий будинок на тягач і так він перевозиться? Той будинок, що на відео, він 5 тонн важить?
2. Вже хтось почав жити в таких будинках: якщо #borschtua вилити в унітаз в такому будинку, то йому лебедики не присняться?
3. Якби у військових були замість наметів такі будинки, то вони, мабуть, з них би і не вилазили.
Цікаво будинок куленепробивний? Він витримає гранату?
за цим майбутнє
Цікаво, чи такий дім можна перевозити з місця на місце?
думаю, це одна із головних вимог специфікації. З іншого боку, це великогабаритний вантаж (ширина) для автомобільних перевезень.
Безумовно крута розробка, але над дизайном ззовні потрібно попрацювати точно, оскільки нагадує здалеку склад. Всередині оформлення доволі непогано зроблено. Нагадує за структурою аутсорс компанії в іт секторі.
Це ж компанія passiveDom, цікаво чому змінили назву?
40 м2 нереальна ціна, навіть не можу собі уявити в яких країнах це актуально.
Ціна вказана за самий будинок, а ще додаткове обладнання, без якого будинок не буде автономним коштує 40000$.
100000 Карл, і це без землі)))
mc.today/gerbut-protiv-vseh-kak-osnovatel-passivdom-possorilsya-s-investorom-sotrudnikami-i-kolodyukom/
Круто что у нас есть такие компании и создают высокотехнологичный продукт!в реальности окупаемость такого дома лет 100)финансового зерна в нём ноль)кроме осознания что это очень дорого и очень технологично)
Идея очень хорошая, но стекло из Англии, композиты из Италии, рекуператоры из Германии, в итоге стоимость фантастическая. Крутизна такое не купит, а у среднего класса нет денег. Вот и вопрос. Зачем?
❤
цікаво й перспективно 🆒👏 лишилося тільки дизайнера інтер'єру/екстер'єру покликати 🤔😉
This is the future!
ага) в мечтах, 6,9% граждан всей страны немогут заработать 10$/мес
www.epravda.com.ua/rus/news/2020/08/14/664037/
Наибольший средний размер субсидии по Украине зафиксирован в Киеве, где она составляет 485,59грн.
-в январе 2020 года субсидию получали более 3,1 миллиона домохозяйств, а ее средний размер составлял 1256грн.
-июле 2020 года субсидию на оплату жилищно-коммунальных услуг получили 2,934 миллиона граждан.
Средний размер субсидии составил 256,73грн.
🤟💙💛🤟
Це так по-українськи-все своє!!!
Файно є. Але я роздумую над будинком на колесах. А такі будинки мені більше нагадують, щось таке як будинок для шерінгу.
Ціна?
Від 200 000$
1:40
6:50
Щось не сходиться.
он имел ввиду отсутствие натурального дерева, ведь оно пошло на мебель в европу,а нас вполне устроят и отходы деревообработки
Якщо мати гроші на купівлю такого будиночка то можна навіть не задумуватись про ощадність. Виглядає гарно, але ціна не для пересічної людини.
якраз ті що мають такі гроші, гроші рахувати уміють 😉
👍👍🙏
🤘
Цікаво, яка ж вартість такого будиночку
1:31 ви щось з розмірами стін наплутали...
😎👍
Це все класно, але ціни взагалі не класно.
ну так это не для тебя) это же для европейского рынка)
@@MrAndrey2709 как раз там люди деньги считать умеют. И вібрасівать их на ветер не станут.
@@ТамараКуприна-д2х за 300000 там можно получить нормальный дом в 80м2
Ну по перше ціну (хоч приблизно) не озвучив, бо очевидно що вона "космічна". Для більшості українців це лише привіт погордитись )
Працівники українські, ціни американські
Це ж, мабуть, не дешеве задоволення.
Юрпецик привiт 😳
Бажаю Максиму та команді вдалої нової спроби у стартапі.
Додаю лінк на статтю від McToday, щоб всі розуміли, що життя стартапу це не тільки ріст і рожеві окуляри
mc.today/gerbut-protiv-vseh-kak-osnovatel-passivdom-possorilsya-s-investorom-sotrudnikami-i-kolodyukom/
Тільки що люди втратили 9 хв життя на красиву рекламу того, що, окрім невідомої вартості, потребує для водички додатково ще 40к...? Правильно? Це не майбутнє. Майбутне добре та відкрите для усіх. А тут чергова замануха для дууууже богатих фріків. нічого більше.
Чим тут пишатися?
От електробайки українськи - то топчєг. Так, по 5к, але ж порівнювати треба не з вєліками, а з мотиками. Ціна виправдана.
Яке виправдання для ціни такого будинку, якщо тільки автономна каналізація для нього коштує 40000 долларів???????
Это не продукт, а технология. Ты зарабатываешь не на продаже штучных экземпляров, а на патентах и интеллектуальной собственности. Представим, что армия США будет нуждаться именно в подобном модульном оборудовании для своих каких-либо целей. Или НАСА колонию на марсе захочет делать. А тут такой вот проект, и уже с офисом в Сиэтле. Пентагон это не украинский свинопас, у которого 200к долларов вызывает пену бешенства и прединсультное состояние. Парни большие молодцы, для нашего базарного мышления, подобные проекты это пока недосягаемый уровень. Это как попросить торговку трусами или пролетария с металобазы оценить современное искусство, фильмы Тарковского, высокую кухню и высокую моду.
@@antonchigurh666 і Yes
Шкода, що в україні 100$$ це дуже велика сума
Цікаво. Але це - далеке майбутнє для нашої країни. Тільки для обраних
пипец а чего там украинского фанера и провода )))) вы даете работу всем кроме наших производителей
Нужно что бы эти дома могли покупать украинцы...ато обидно вообще....наш земляк разработал....а мы будем опять ни кола ни двора
ах ах ах это давно уже придумано-- наши нефтяники давно уже живут в бочках ))))))))
Классс! Я пишаюся що в нас є такі люди !! Такі будинки можна роздати без притульним продавши маєткі олігархів !
Сумніваюся, зазвичай такі будинку дорого коштують.
@@sashkosashok Твої сумніви залиш при собі ,я Їх не приймаю!!!
А Я впевнений в моїх словах!
Ще треба систему анти варвар, яка буде берегти хату від сильських сусідів якщо захочеш замовити такий дім на дачну ділянку) (є порочні люди)
7,8квт/год 🤨
От гади)) В хорошому сенсі. Я цим думав зайнятися
рынок свободен, дерзайте, Украине очень необходим стартап модульного дома под ключ. после открытия рынка земли, будет разлетаться как пирожки.
то займися. Роби щось відмінне, склади достойну конкуренцію. Ці будинки як мінімум за ціною - не для українського ринку.
той хто хоче працювати бідним не буде
Очередная реклама аферистов?
Ну такий собі лакшері варіант ДАЧІ. Зібрали і привезли тобі на ділянку. Адже цей будинок зовсім не пристосований для життя родини. Навіщо таке рекламувати? Ліпше б знайшли толкову компанію, яка проектує пасивні (але реальні) БУДИНКИ.
Дерева нет, но фанера присутствует. Хоть бы изучил конструкцию дома.)))
+1
Це жах ! Для кого ці будинки ?Краще збудувати хату з сіна ,глини і очерету.
А ще краще срати на дворі і підтиратись газетою Правда.