Дуже правильна та якісна ,на мій погляд,подача корисної інформації,яку потрібно знати переважній більшості,а не сподівання та гадання на картах таро.Дякую вам та вашій команді за хорошу роботу!
Відео дійсно відкриває очі на те, як глобальні гравці формують ринок нафти і який вплив це має на економіку росії. Цікаво почути про можливий спад попиту завдяки розвитку електромобільності - хоча тут я більш песимістичний, адже часто е/е генерується не тільки з відновлювальних джерел. Дякую за якісний контент!
Доброго дня! Пропоную направити цей відеоматеріал в Кабмін І ОП, як журналістський запит, із запитом на отримання відповіді на питання, чи розуміють вони як працює ринок нафти у світі і з ким потрібно домовлятися і чи читали вони книгу, яку ви назвали…) Хороший матеріал. Дякую Вашій команді!!!
Дякую, дуже цікаво. Я б ще згадав такий нюанс як видобуток нафти, там же теж західне обладнання і західні фахівці. До речі, також буде цікаво, коли темпи розмерзання "вічної мерзлоти" зростуть. Говорити ж і прогнозувати що буде, марна справа.
Дякую за змістовність та відсутність нав'язування певних наративів, через що укрютуб навіть не хочеться дивитись. Дуже цікаво, все по поличкам, чудову дикція без "ме", "ее" приємно слухати.
Не заходив до вас кілька відео, пропустив момент зміни зачіски. Починається випуск про чорне золото - і тут в кадрі Альона з чорним волоссям. Думав: то спеціально під тему випуску зміни :D Як завжди, гарний випуск, дякую Окремий лайк за невдалі дублі наприкінці. Додають камерності))
Все, що пропонує Трамп по нафті - популізм для виборів. Самі американські компанії не зацікавлені у збільшенні видобутку по меньшим цінам. Самі загуглите собівартість і порахуйте: щоби заробити той самий прибуток при ціні на 10-20$ американцям потрібно буде подвоїти видобуток. Щоб шо? Щоб зігрітися? Дивно, що Трампу вірять критики "соціалізму", "ліваків" і т.д., бо це лівацька ідея дешевої нафти і що взагалі голова держави може так впливати на ринок
не смотрел видео но по вашему коментарию имею смелость предположить что речь идёт о снижении цены на барель.только вот это уже проходили и страны которые в топе по экспорту сразу уменьшали объемы добычи))и из-за этого цена только росла. штаты же много добывают но и много употребляют. ах да. я надеюсь все помнят что золото уже не поддерживает доллар!?))да и самим сша выгодней вкладывать деньги в спг. так как еропе нужен газ)особенно после подрыва
@@Юрій-я6х я не могу понять как одно с другим связанно. если вы не интересуетесь мировым рынков и торговлей. и скажем так не в теме.зачем переводить разговор совершенно в другую тему?речь шла о другом)
@@Юрій-я6х точно точно и украина получает же деньги с этого российского газа. трубопровод построенный ещё при ссср уренгой помары ужгород. не слышали? или вы думаете земля где лежит эта труба пренадлежит украине?она берется в аренду. и рф платит нам деньги за аренду этой земли)
Сильна заява - продають нафту на 10-30 доларів дорожче 60, але нафта марки брент коштувала +-80 і останні місяці тримається в межах 70+. Ніхто навіть без санкцій не буде платити за марку юралс дорожче чим за брент. Там схема у їхньому уряду цікава беруть податки не з ціни продажу, а гіпотетичної ціни фактично грабуючи свої нафтові компанії. Бажаємо успіхів, з Газпромом так теж вийшло
Щоб "полювання" на тіньовий флот рф було ефективним це має бути "полювання" не в лапках а з протикорабельними ракетами. Щоб морські країни боялися пропускати російську нафту через ризик чергової екологічної катастрофи.
Ну суть в тому, що вони хочуть розорити конкурентів низькою ціною.А потім вже диктувати ту ціну яка їм вигідна.Тому те що каже мвф,що в них має бути ціна 100 доларів за барель не означає, що вони не зможуть скинути на певний час до 50доларів, для вибиття із ринку конкурентів.А тим паче, що вони будуть більше видобувати.
Західний світ, Європа та США, були надто не перебірливими в тому кому і які технології продають та у що інвестують. На зараз вони вхопидися за голову та почали швидкими темпама шукати альтернативу азійським кольоровим металам та літію, і арабській нафті. Певні успіхи є та їх впровадження займе десятиліття, а доти всі хворі на голову авторитаристи будуть творити що схочуть.
Вказані факти, але висновок не повний. Ціль СА це зменшення дифіциту бюджету та реалізація інфраструктурних проектів, а як сказано у відео, по прогнозам ціна на нафту буде падати через зменшення попиту. Тому у СА саме зараз є вікно, де вони через низьку собівартість можуть заробити. Також не проговорили про політичну напруженість між СА та РФ у питанні ємену (РФ підтримки зуситів, які є ворогами СА, сюди також можна додати і Іран). Багато аспектів не висвітлено
У сучасному світі людяність програє бажанню наживи так само як і сотні років тому. Тож давайте не орієнтуватися на справедливість , а будемо творити її власноруч.
Надіятись на зниження ціна тут і зараз не варто, потрібно продовжити виводити з ладу не лише НПЗ, а й джерела видобутку та транспрортування сирої нафти, що було б ще ефективніше! "Бий там, де ворог не готовий. З'являйся там, де на тебе не чекають." Висновок: Донатимо на ЗСУ 🤟
Так отож. Поки, куди не глянь - ми приречені, і перемогти ми зможемо тільки через якесь диво. Просто немає такого рішення, яке б розвернуло цю війну, і дало б нам перевагу. І чим більше дізнаєшся - тим більше зрозуміло що ми в дупі, і немає розуміння коли ми з неї виберемось.
Нам пророкували дупу ще до початку війни, але ми самі себе не раз рятували. Думаю все у нас вийде, просто не так швидко, як ми того хочемо. Росія завжди здавалась непохитною, але ж болюче падала не один раз.
А коли ви в дурі не були???? Поки не введете нормальне англійське право так і сидітимете в дупі. Нема мозгів і ніколи не було. То хоч скопіюйте то що інші придумали і що найкраще в світі. Але вперті селюхи далі пісні співають і сало жруть. А думати ніхто не зоче чи не може.
@@jetblack044самі себе? Весь світ зараз вас рятує а ви далі крадете. Запамятай. Поки право не буде таке як в англіі чи європі і закони не працюватимуть то нічого не поміняється у вас.
Погрози та дії ОПЕК націлені не проти росіян чи щоб нам зробити життя легшим, саудити погрожують саме США, де найбільша собівартість добутку нафти, обвалити ціни й таким чином прибрати штати з списку світових експортерів нафти.
Не погоджуся з висновками і ось чому. Насправді, якщо спрощено розглядати, то російська економіка наразі це третина нафтова галузь, приблизно третина впк і ще третина все решта. Так нафтова галузь за час війни майже не втратила своїх позицій і санкції на неї не вплинули. Але що по інших двох напрямках? Відомо, що російський впк був на піку в минулому році, в цьому буде на плато, або навіть видасть невеликий спад - і все як раз через санкції. На наступний рік росію очікує гарантоване падіння впк. Хтось скаже, ну як же, заклали ж в бюджеті збільшення фінансування на 20% більше ніж в цьому році? Так, більше, але це не означає, що зброї стане більше, цих 20% не вистачить щоб покрити інфляцію за цей рік. Хоч і російська влада звітує про інфляцію 7-9%, насправді не треба бути економістом, щоб зрозуміти, що вона набагато більша. Якщо відсоткова ставка центробанку в 21% не може зупинити інфляцію, то це означає, що реальна інфляція більша! Окрім того галузь впк, це не про прибуток для держави, і не про створення доданої вартості для економіки. Так впк задіює багато людей, але що на виході? Танк, який згорить в полях України! Тому впк це просто спалювання бюджетних грошей. Щодо інших галузей, там тільки застій і падіння вже третій рік. Тому не треба вірити в брехню, що російська економіка якось там росте, і санкції їй на користь. Наступний рік проявить все, власне тому росія спішить, не рахуючись з втратами, закінчити війну скоріше, ще й бажано на своїх умовах.
Мій прогноз, що Саудити в один прекрасний день, заб’ють на всі домовленості, та почнуть продавати в максимальних об‘ємах. Так як вони шаленими темпами намагаються популяризувати свою культуру та країну, всюди де тільки можливо, і на це потрібні кошти. Наприклад, футбол, вони витрачають велечезні кошти на цей піар (купуючи великі европейські клуби, кращих гравців, будуючи футбольну інфраструктуру в Європі і т.д.), візьмемо той же бокс, вони вже, по суті, його цілком контролюють, бо фінансують проведення більшості великих боїв. І це ми говоримо лише за спортивні методи популяризації, котрі я бачу вже не перший рік
Прочитавши книгу "нова карта світу" хочеться написати декілька слів - 1. авторитарні країни з великим запасом грошей - рф, китай можуть довго вести війну на різних фронтах проти інших країн і не відчувати сильного ефекту від санкцій. 2. Сланцевий газ і нафта, а саме з США про яку і йдеться розповідь на початку книги це гарна альтернатива, але коли ціна на нафту близько 80 доларів за барель, тому що це великі інвестиції котрі треба відбити, 3. війна з Китаєм буде найбільш цікава за всю історію людства - саме не Тайвань стане причиною, а карта "Дев'яти пунктирів", 4. Китай стає другою Японією з проблемами котрі зустріла Японія з кризи 1990х років, але Китай з неї вийде у війну.
Спасибо, что сэкономили время на чтение. Тем более, что англосаксонская публицистика почему-то пишется языком троечников, и каждое предложение нужно читать два раза, второй - для перевода типа мышления с их на наш. 😁 Теперь по пунктам. 1. Пацаки так долго воюют на запасах не столько не денег, сколько совковой техники. Никакие деньги не могут произвести выбываемое количество, а расконсервация со складов как-то справляется. 2. Пока афтар писал свою книгу, минимально разумная цена на амеровский сланец снизилась с 80-ти до 60-ти. Если присесть за следующий опус, где будет 60 - глядишь, к его выходу уже дойдёт до 50, если не меньше. 😁 3. В военной истории Китая за последние пару столетий нет ни одной выигранной войны и даже битвы. А в столкновениях с японцами (кстати, одна из лучший наций на планете в военном плане) китайцам помогал только один тактический приём - великий поход. 😁 Наконец, все вероятные противники Китая не имеют общей сухопутной границы, а Китайский флот показывал что-то достойное упоминания, если правильно помню, лет 600 назад. 4. Китай не может быть второй Японией, т.к. он страна второго мира, а Япония первого. Япония проскочила ловушку среднего дохода, а Китай застрял там по самые помидоры. Тот факт, что в Японии полноценная демократия, а в Китае коммунистическая диктатура, возможности для сравнения снижает ещё больше. Вывод: похоже, что очередная высоколобо-аналитическая книга из США - не более чем очередная умственная мастурбация.
Відновлювальна енергетика та електротранспорт - ключ до зменшення попиту на нафту. Також, було б дуже корисно, щоб Венесуела стала демократією і почала активний експорт нафти. Ще б краще було, аби Канада також почала продавати свою нафту закордон, а не тільки в США
Є якась абсолютно алогічна ідея американців "не можна бомбити російські нафтові термінали або обмежувати їх торгівлю". Дурні, вам саме потрібно обмежити \ розбомбити на третину російсько-іранські постачання - тільки тоді саудіти збільшать видобуток. Не будуть же вони бігти поперед паровоза і сваритися із небезпечними росіянами-китайцями
нафта впаде а от ресурси літію, кобальту...короче виробництво батарейок зросте і почнеться та сама коломийка. Війни і політика буде там де є ці поклади. Цікава ваша думка/прогнози щодо такої теорії. Дякую за матеріал!
Ну це не так, бо акумуляторні батареї, уже намагаються робити з різних хімічних елементів. І часто можна почути про нові винаходи. Тож тут один конкретний елемент не буде головним.
Вже більше десяти років їде розмова про крах російської економіки. Розмова, розмова, розмова... А краху все немає. Може не варто сподіватися, бо його і не буде ніколи? Олігархи побавляться, тай домовляться.
Чи можна у ваших відео збільшити тривалість показу різних діаграм, графіків, та іншого подібного, бо дві-три секунди замало, щоб докладніше роздивитись!?
если делаете видео на подобную тему. внимания так же стоит уголь и газ)нефть уголь и газ(особенно СПГ) очень востребованы по всему миру)особенно рынок в европе у которого мало своих ресурсов но большая производительность
росія, не порушує санкції, роблячи перший продаж нафти, через свої новостворені компанії посередники по ціні 58-59 доларів, з такою ціною нафту може перевозити будь-який танкер, далі ці компанії продають по ринковим цінам. Держава росія, щоб не втрачати доходи, податки почала брати з віртуальної ціни нафти - ціна брент мінус 7-8 доларів, а не з першої ціни продажу по документах.
Звернув увагу на один момент із звучанням тексту ведучої. Все сформовано окремими реченнями між якими часто буває зрізка. Або не буває, але суть навіть не в тому. Кожне речення починається з емоційного акценту на перше слово і до кінця речення акцент спадає. І тут же знову вистрілює. І спадає. І вистрілює. І коли це усвідомлюєш - це засідає в голові і починає просто бити по вухам ці дуже різкі емоційно-акцентні качелі. Немає такого що якась думка має емоційно голосову тривалість на два-три речення. Ніколи. Кожне речення це акцент на перше слово і суто по звучанню це звучить … мʼяко кажучи не дуже при тому що і дикція класна і ведуча симпатична і все наче добре. Відсутність пауз добиває фінальним цвяхом цю ситуацію. Звернення до ведучої і до авторів каналу - зверніть на це увагу. Поправте будь ласка - зробите значно краще для каналу. В кінці, доречі, кадри поза сценарієм порадували, бо дуже розбили ці качелі інтонаційні і можна було почути нормальну справжню мову) А відео корисне. Молодці! І дякую за роботу!
Єдине на що може повпливати конкретно Україна, так це нафтові термінали росії в Чорному морі, через які іде до половину їхнього експорту. Впевнений, що ми ще побачимо це.
Це як раз може негативно повпливати , і ціни на нафту зростуть. А от нпз - це вже перероблена нафта, яка не впливає на ціну сирої нафти. По ним бити можна.
в чому полягаяє логіка твердження про падіння цін на нафту в перспективу 5 років? з тим що виробництво в Китаї може просісти? - і що, від того що їх виробництво просяде західний світ почне менше споживати? Не буде ніякої глобальної просадки цін на нафту нижче чим 50 доларів за барель - спад вирбництва в Китаї заміститься нарощенням виробництва в Індії і відновленнм виробничих потужностей в США, Канаді і Мексиці. Попит нікуди не зникне, для його задоволення потрібне виробництво, яке в свою чергу вимагає ресурсів.
правда в том что после краха в 98 рф в начале нулевых сделала резервный фонд по которому. излишки цены на барель шли не в экономику развития а в своего рода подушку. были моменты когда использовался этот бюджет . особенно ковид. но осмелюсь предположить что сумма там не маленькая. этот фонд наполнялся к примеру. они прогнозировали барель по 70 зелени а он стоил 80 и вот этот профицит будет идти в этот фонд)
Так, тоді з вас розповідь про нас. Український сланцевий газ досі в тумані напівлегенд, що свобода провалила голосування на розробку. Не розумію, Індія ж наче ще не заплатила рашці жодного бакса. Там розрахунок у рупіях. Чи ні? Виходить, що Штати та ЄС можуть просто накласти санкції на нафтопереробні заводи або торговців з Індії і ті перестануть купувати? Якщо Канада лідер за покладами, чому вона не постачає штати чи Європу? Чи там також собівартість космос? Яка різниця між сирою та сланцевою нафтами? Чи є реальні методи знишкодження тіньового флоту? Які санкції мають бути чи реальні методи контролю за їх дотриманням? П. С. Дякую за субтитри. Цікаво подивитися на команду.
Ви забули додати скільки Індія заплатила за цю нафту, відповідь менше 10%. Також за якими цінами купує Китаї. На скільки зросли витрати на доставку нафти. та інше.
Є ще один прогноз російських нафтових експертів, про який не сказала ведуча. Він полягає у тому, що комерційні запаси російської нафти повністю виснажаться на протязі наступних 9 років. Тобто Путін спішить застовбити місце у світовому суспільстві, поки Росію не викинули на узбіччя світового прогресу. Як, до речі, і більшість нафтодобуваючих країн. Саме з цим феноменом - нездатністю арабських країн вписатися у реалії всесвітнього прогресу - я пов'язую сплеск всесвітнього арабського тероризму.
Європі немає сенсу надіятись ні на Азербайджан, ні на Казахстан, так як у останнього немає інших шляхів постачати свої ресурси як не через росію та Азербайджан. Тому варто робити акцент на розвиток родовищ в Україні, Ізраїлі та молжливо в Латинській америці - які не несуть таку загрозу Європейському світу як мусульманські держави. Загалом ніхто не хоче ескалації з росією і очікують колапсу їх економіки, але цього геть чекати навіть з низькими цінами на нафту, єдиний вихід це якщо повстануть якісь регіони і + Україна почне стрімке просування, хочаб з боку Криму, інших шляхів на нашу користь нажаль не бачу.
Дякую за необнадійливий, проте чесний випуск. Краще бути гірка правда, як то кажуть. Нам залишається сподіватися лише на диво
Краще на українську балістику.
Якісний матеріа та дуже структурована подача. дякую Вам
Дякую за цікаве та інформативне відео. Чомусь до сьогодні не задумувався, що ОПЕК по суті картель
Від самого початку це картель😂
Дуже правильна та якісна ,на мій погляд,подача корисної інформації,яку потрібно знати переважній більшості,а не сподівання та гадання на картах таро.Дякую вам та вашій команді за хорошу роботу!
дякую вашій команді! справді, дякую за якісний та неупереджений контент :)
Дякую!! Дуже цікаво та корисно! Єргін дуже крутий, у нього багато класних книг про вплив нафти!
Дякую за пророблену роботу
Дякую за круті відео та важливі теми💙
Відео дійсно відкриває очі на те, як глобальні гравці формують ринок нафти і який вплив це має на економіку росії. Цікаво почути про можливий спад попиту завдяки розвитку електромобільності - хоча тут я більш песимістичний, адже часто е/е генерується не тільки з відновлювальних джерел. Дякую за якісний контент!
Дякую за таке якісне відео! Drill, baby, drill!
Дякую, дуже потрібне і виважене відео.
Слава Україні!!! Слава Героям!!!
Чудовий канал, будь ласка, не зупиняйтесь
Всім привіт! Дуже вдала зачіска 😊 як завжди зрозуміло та корисно!
коли корисно і приємно дивитись, дякую)
головне в цьому каналі - це поєднання краси ведучої з цікавим і корисним контентом
Гарно зроблена робота, професійно і інформативно, кінцівка недуже сподобалася, але з мене лайк та коментар в підтримку каналу.
Як завжди все цікаво та змістовно
Хай квітне Український ютуб ❤❤❤
Я завжди просто за українську ставлю лайк!
ще б та курка ведуча не називала себе альооона
Доброго дня!
Пропоную направити цей відеоматеріал в Кабмін І ОП, як журналістський запит, із запитом на отримання відповіді на питання, чи розуміють вони як працює ринок нафти у світі і з ким потрібно домовлятися і чи читали вони книгу, яку ви назвали…)
Хороший матеріал. Дякую Вашій команді!!!
Дякую, дуже цікаво. Я б ще згадав такий нюанс як видобуток нафти, там же теж західне обладнання і західні фахівці. До речі, також буде цікаво, коли темпи розмерзання "вічної мерзлоти" зростуть. Говорити ж і прогнозувати що буде, марна справа.
Дякую за змістовність та відсутність нав'язування певних наративів, через що укрютуб навіть не хочеться дивитись. Дуже цікаво, все по поличкам, чудову дикція без "ме", "ее" приємно слухати.
Неймовірна подяка Нашим ГЕРОЯМ, за знищення косорилого лайна! СЛАВА ЗСУ І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! ВИ НАЙКРАЩІ!✌✌✌🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍🏽👍🏽👍🏽✊✊✊🌻🌻🌻👏👏👏❤❤❤!
Дякую за відео❤
Дякую за цікаву інформацію та розвиток україномовного контенту
Коментар підтримки, цікава та доступна інфа, дуже приємна ведуча❤
Дякую вам за ваші відео 💚
Дякую💙💛
Відео настільки класне, шо я полізла підписуватись, а знайшла тільки кнопку "спонсорувати"😅 забула шо вже підписувалась, ахах
Поставив лайк авансом 😄
Дякую за роздуми й глибину.
Дякую за сюжет всій команді Неаполітичних.❤
Дякуємо за відео! Хай квітне україномовний ютуб і Україна 💪🇺🇦🇺🇦❤️❤️
Цікаво, інформативно і дуже гарне подання матеріалу! бюажаю успіхів.
Щиро дякую,з мене вподобайка і комент.
Дуже цікавий етер та прикольна ведуча. Цікова які ще передачі ви для українців зробите?
дякую!!
Такі відео хочеться додивлятись до останньої секунди :) "дірка в стіні" на завершення просто як вишенька на торті
Дякую вам за вашу роботу!
Якісний аналіз, дякую!
Не заходив до вас кілька відео, пропустив момент зміни зачіски. Починається випуск про чорне золото - і тут в кадрі Альона з чорним волоссям. Думав: то спеціально під тему випуску зміни :D
Як завжди, гарний випуск, дякую
Окремий лайк за невдалі дублі наприкінці. Додають камерності))
Прикольно, а мені сподобалося)))
Все, що пропонує Трамп по нафті - популізм для виборів. Самі американські компанії не зацікавлені у збільшенні видобутку по меньшим цінам. Самі загуглите собівартість і порахуйте: щоби заробити той самий прибуток при ціні на 10-20$ американцям потрібно буде подвоїти видобуток. Щоб шо? Щоб зігрітися? Дивно, що Трампу вірять критики "соціалізму", "ліваків" і т.д., бо це лівацька ідея дешевої нафти і що взагалі голова держави може так впливати на ринок
не смотрел видео но по вашему коментарию имею смелость предположить что речь идёт о снижении цены на барель.только вот это уже проходили и страны которые в топе по экспорту сразу уменьшали объемы добычи))и из-за этого цена только росла. штаты же много добывают но и много употребляют. ах да. я надеюсь все помнят что золото уже не поддерживает доллар!?))да и самим сша выгодней вкладывать деньги в спг. так как еропе нужен газ)особенно после подрыва
@@Андрей-к2м7ч три сакральні для кожного мацковского бота тєми: велічіє, лгбт і газ)))
@@Юрій-я6х я не могу понять как одно с другим связанно. если вы не интересуетесь мировым рынков и торговлей. и скажем так не в теме.зачем переводить разговор совершенно в другую тему?речь шла о другом)
@@Юрій-я6х и к вашему сведению рф одна из стран где лгбт запрещённо. у них стоило бы поучится
@@Юрій-я6х точно точно и украина получает же деньги с этого российского газа. трубопровод построенный ещё при ссср уренгой помары ужгород. не слышали? или вы думаете земля где лежит эта труба пренадлежит украине?она берется в аренду. и рф платит нам деньги за аренду этой земли)
Щиро дякую
Сильна заява - продають нафту на 10-30 доларів дорожче 60, але нафта марки брент коштувала +-80 і останні місяці тримається в межах 70+. Ніхто навіть без санкцій не буде платити за марку юралс дорожче чим за брент.
Там схема у їхньому уряду цікава беруть податки не з ціни продажу, а гіпотетичної ціни фактично грабуючи свої нафтові компанії. Бажаємо успіхів, з Газпромом так теж вийшло
Щоб "полювання" на тіньовий флот рф було ефективним це має бути "полювання" не в лапках а з протикорабельними ракетами.
Щоб морські країни боялися пропускати російську нафту через ризик чергової екологічної катастрофи.
you are amazing
Ну суть в тому, що вони хочуть розорити конкурентів низькою ціною.А потім вже диктувати ту ціну яка їм вигідна.Тому те що каже мвф,що в них має бути ціна 100 доларів за барель не означає, що вони не зможуть скинути на певний час до 50доларів, для вибиття із ринку конкурентів.А тим паче, що вони будуть більше видобувати.
Дякую!! Дуже цікаво та корисно! Єргін дуже критий, у нього багато класних книг про вплив нафти!
Чекати на економічну кризу на рфії - не найкраща стратегія для нас. Але деяку надію тема відео додала
Один два три чотири п'ять шість сім вісім дев'ять десять і так далі слів❤
Не відкрив але підписався і лойкнув😘😜💥✌️
Поки це настане, вони вже будуть на кордоні Португалії
Західний світ, Європа та США, були надто не перебірливими в тому кому і які технології продають та у що інвестують. На зараз вони вхопидися за голову та почали швидкими темпама шукати альтернативу азійським кольоровим металам та літію, і арабській нафті. Певні успіхи є та їх впровадження займе десятиліття, а доти всі хворі на голову авторитаристи будуть творити що схочуть.
Гарний ролик для людей з зайвим часом. Але якби ці аж 25 хвилин стиснути до 10, то було б добре всім.
ми чуємо про крах вже давно. але це не так.
Вказані факти, але висновок не повний.
Ціль СА це зменшення дифіциту бюджету та реалізація інфраструктурних проектів, а як сказано у відео, по прогнозам ціна на нафту буде падати через зменшення попиту. Тому у СА саме зараз є вікно, де вони через низьку собівартість можуть заробити. Також не проговорили про політичну напруженість між СА та РФ у питанні ємену (РФ підтримки зуситів, які є ворогами СА, сюди також можна додати і Іран). Багато аспектів не висвітлено
У сучасному світі людяність програє бажанню наживи так само як і сотні років тому. Тож давайте не орієнтуватися на справедливість , а будемо творити її власноруч.
Надіятись на зниження ціна тут і зараз не варто, потрібно продовжити виводити з ладу не лише НПЗ, а й джерела видобутку та транспрортування сирої нафти, що було б ще ефективніше!
"Бий там, де ворог не готовий. З'являйся там, де на тебе не чекають."
Висновок: Донатимо на ЗСУ 🤟
Так отож. Поки, куди не глянь - ми приречені, і перемогти ми зможемо тільки через якесь диво. Просто немає такого рішення, яке б розвернуло цю війну, і дало б нам перевагу. І чим більше дізнаєшся - тим більше зрозуміло що ми в дупі, і немає розуміння коли ми з неї виберемось.
Приречені ті, хто голосував за 4-разового ухилянта і не висповідався.
А всі решта цілком в Божій опіці.
Ще не таке переживала Україна.
І це пройде.
Нам пророкували дупу ще до початку війни, але ми самі себе не раз рятували. Думаю все у нас вийде, просто не так швидко, як ми того хочемо. Росія завжди здавалась непохитною, але ж болюче падала не один раз.
А коли ви в дурі не були???? Поки не введете нормальне англійське право так і сидітимете в дупі. Нема мозгів і ніколи не було. То хоч скопіюйте то що інші придумали і що найкраще в світі. Але вперті селюхи далі пісні співають і сало жруть. А думати ніхто не зоче чи не може.
@@jetblack044самі себе? Весь світ зараз вас рятує а ви далі крадете. Запамятай. Поки право не буде таке як в англіі чи європі і закони не працюватимуть то нічого не поміняється у вас.
Напрошується висновок, що насправді спонсорами тероризму є ми та наші союзники, а не тільки вісь зла, як нам люблять нагадувати
Вісь зла не спонсори, вони і є терористи.
❤
Погрози та дії ОПЕК націлені не проти росіян чи щоб нам зробити життя легшим, саудити погрожують саме США, де найбільша собівартість добутку нафти, обвалити ціни й таким чином прибрати штати з списку світових експортерів нафти.
Каштани на кофтинці - крутезні
Не погоджуся з висновками і ось чому. Насправді, якщо спрощено розглядати, то російська економіка наразі це третина нафтова галузь, приблизно третина впк і ще третина все решта. Так нафтова галузь за час війни майже не втратила своїх позицій і санкції на неї не вплинули. Але що по інших двох напрямках? Відомо, що російський впк був на піку в минулому році, в цьому буде на плато, або навіть видасть невеликий спад - і все як раз через санкції. На наступний рік росію очікує гарантоване падіння впк. Хтось скаже, ну як же, заклали ж в бюджеті збільшення фінансування на 20% більше ніж в цьому році? Так, більше, але це не означає, що зброї стане більше, цих 20% не вистачить щоб покрити інфляцію за цей рік. Хоч і російська влада звітує про інфляцію 7-9%, насправді не треба бути економістом, щоб зрозуміти, що вона набагато більша. Якщо відсоткова ставка центробанку в 21% не може зупинити інфляцію, то це означає, що реальна інфляція більша! Окрім того галузь впк, це не про прибуток для держави, і не про створення доданої вартості для економіки. Так впк задіює багато людей, але що на виході? Танк, який згорить в полях України! Тому впк це просто спалювання бюджетних грошей. Щодо інших галузей, там тільки застій і падіння вже третій рік. Тому не треба вірити в брехню, що російська економіка якось там росте, і санкції їй на користь. Наступний рік проявить все, власне тому росія спішить, не рахуючись з втратами, закінчити війну скоріше, ще й бажано на своїх умовах.
Мій прогноз, що Саудити в один прекрасний день, заб’ють на всі домовленості, та почнуть продавати в максимальних об‘ємах. Так як вони шаленими темпами намагаються популяризувати свою культуру та країну, всюди де тільки можливо, і на це потрібні кошти. Наприклад, футбол, вони витрачають велечезні кошти на цей піар (купуючи великі европейські клуби, кращих гравців, будуючи футбольну інфраструктуру в Європі і т.д.), візьмемо той же бокс, вони вже, по суті, його цілком контролюють, бо фінансують проведення більшості великих боїв. І це ми говоримо лише за спортивні методи популяризації, котрі я бачу вже не перший рік
Прочитавши книгу "нова карта світу" хочеться написати декілька слів - 1. авторитарні країни з великим запасом грошей - рф, китай можуть довго вести війну на різних фронтах проти інших країн і не відчувати сильного ефекту від санкцій. 2. Сланцевий газ і нафта, а саме з США про яку і йдеться розповідь на початку книги це гарна альтернатива, але коли ціна на нафту близько 80 доларів за барель, тому що це великі інвестиції котрі треба відбити, 3. війна з Китаєм буде найбільш цікава за всю історію людства - саме не Тайвань стане причиною, а карта "Дев'яти пунктирів", 4. Китай стає другою Японією з проблемами котрі зустріла Японія з кризи 1990х років, але Китай з неї вийде у війну.
Спасибо, что сэкономили время на чтение.
Тем более, что англосаксонская публицистика почему-то пишется языком троечников, и каждое предложение нужно читать два раза, второй - для перевода типа мышления с их на наш. 😁
Теперь по пунктам.
1. Пацаки так долго воюют на запасах не столько не денег, сколько совковой техники.
Никакие деньги не могут произвести выбываемое количество, а расконсервация со складов как-то справляется.
2. Пока афтар писал свою книгу, минимально разумная цена на амеровский сланец снизилась с 80-ти до 60-ти.
Если присесть за следующий опус, где будет 60 - глядишь, к его выходу уже дойдёт до 50, если не меньше. 😁
3. В военной истории Китая за последние пару столетий нет ни одной выигранной войны и даже битвы.
А в столкновениях с японцами (кстати, одна из лучший наций на планете в военном плане) китайцам помогал только один тактический приём - великий поход. 😁
Наконец, все вероятные противники Китая не имеют общей сухопутной границы, а Китайский флот показывал что-то достойное упоминания, если правильно помню, лет 600 назад.
4. Китай не может быть второй Японией, т.к. он страна второго мира, а Япония первого.
Япония проскочила ловушку среднего дохода, а Китай застрял там по самые помидоры.
Тот факт, что в Японии полноценная демократия, а в Китае коммунистическая диктатура, возможности для сравнения снижает ещё больше.
Вывод: похоже, что очередная высоколобо-аналитическая книга из США - не более чем очередная умственная мастурбация.
Відновлювальна енергетика та електротранспорт - ключ до зменшення попиту на нафту. Також, було б дуже корисно, щоб Венесуела стала демократією і почала активний експорт нафти. Ще б краще було, аби Канада також почала продавати свою нафту закордон, а не тільки в США
Хай квітне Український ютуб
Є якась абсолютно алогічна ідея американців "не можна бомбити російські нафтові термінали або обмежувати їх торгівлю". Дурні, вам саме потрібно обмежити \ розбомбити на третину російсько-іранські постачання - тільки тоді саудіти збільшать видобуток. Не будуть же вони бігти поперед паровоза і сваритися із небезпечними росіянами-китайцями
так.
нафта впаде а от ресурси літію, кобальту...короче виробництво батарейок зросте і почнеться та сама коломийка. Війни і політика буде там де є ці поклади. Цікава ваша думка/прогнози щодо такої теорії. Дякую за матеріал!
Ну це не так, бо акумуляторні батареї, уже намагаються робити з різних хімічних елементів. І часто можна почути про нові винаходи. Тож тут один конкретний елемент не буде головним.
@@Ukrainaperemoga Погоджуюсь з тим що індустрія не стоїть на місці, але все ж вважаю, що це теж "викопне паливо" - яке ще як вплине на геополітику
Вже більше десяти років їде розмова про крах російської економіки. Розмова, розмова, розмова... А краху все немає. Може не варто сподіватися, бо його і не буде ніколи? Олігархи побавляться, тай домовляться.
...єто нєізбєжно!!! по тім казлячим цінам самі ту нафту хай хлєбають)))
Чи можна у ваших відео збільшити тривалість показу різних діаграм, графіків, та іншого подібного, бо дві-три секунди замало, щоб докладніше роздивитись!?
Гарне зауваження, подумаємо над цим
если делаете видео на подобную тему. внимания так же стоит уголь и газ)нефть уголь и газ(особенно СПГ) очень востребованы по всему миру)особенно рынок в европе у которого мало своих ресурсов но большая производительность
росія, не порушує санкції, роблячи перший продаж нафти, через свої новостворені компанії посередники по ціні 58-59 доларів, з такою ціною нафту може перевозити будь-який танкер, далі ці компанії продають по ринковим цінам. Держава росія, щоб не втрачати доходи, податки почала брати з віртуальної ціни нафти - ціна брент мінус 7-8 доларів, а не з першої ціни продажу по документах.
Звернув увагу на один момент із звучанням тексту ведучої.
Все сформовано окремими реченнями між якими часто буває зрізка. Або не буває, але суть навіть не в тому. Кожне речення починається з емоційного акценту на перше слово і до кінця речення акцент спадає. І тут же знову вистрілює. І спадає. І вистрілює. І коли це усвідомлюєш - це засідає в голові і починає просто бити по вухам ці дуже різкі емоційно-акцентні качелі. Немає такого що якась думка має емоційно голосову тривалість на два-три речення. Ніколи. Кожне речення це акцент на перше слово і суто по звучанню це звучить … мʼяко кажучи не дуже при тому що і дикція класна і ведуча симпатична і все наче добре. Відсутність пауз добиває фінальним цвяхом цю ситуацію.
Звернення до ведучої і до авторів каналу - зверніть на це увагу. Поправте будь ласка - зробите значно краще для каналу. В кінці, доречі, кадри поза сценарієм порадували, бо дуже розбили ці качелі інтонаційні і можна було почути нормальну справжню мову)
А відео корисне. Молодці! І дякую за роботу!
== Звернення... - зверніть увагу ==
І на досить примітивную тавтологію також, як і на качелі-гойдалки. 😁
Можуть обвалитися - це ще не обвалилися.
Поживемо , побачимо
На скільки відсотків бюджет параші залежить від нафти ?
Єдине на що може повпливати конкретно Україна, так це нафтові термінали росії в Чорному морі, через які іде до половину їхнього експорту. Впевнений, що ми ще побачимо це.
Це як раз може негативно повпливати , і ціни на нафту зростуть.
А от нпз - це вже перероблена нафта, яка не впливає на ціну сирої нафти. По ним бити можна.
Залишилось 2-3 дні чи тиждні?
в чому полягаяє логіка твердження про падіння цін на нафту в перспективу 5 років?
з тим що виробництво в Китаї може просісти? - і що, від того що їх виробництво просяде західний світ почне менше споживати?
Не буде ніякої глобальної просадки цін на нафту нижче чим 50 доларів за барель - спад вирбництва в Китаї заміститься нарощенням виробництва в Індії і відновленнм виробничих потужностей в США, Канаді і Мексиці. Попит нікуди не зникне, для його задоволення потрібне виробництво, яке в свою чергу вимагає ресурсів.
правда в том что после краха в 98 рф в начале нулевых сделала резервный фонд по которому. излишки цены на барель шли не в экономику развития а в своего рода подушку. были моменты когда использовался этот бюджет . особенно ковид. но осмелюсь предположить что сумма там не маленькая.
этот фонд наполнялся к примеру. они прогнозировали барель по 70 зелени а он стоил 80 и вот этот профицит будет идти в этот фонд)
Так, тоді з вас розповідь про нас. Український сланцевий газ досі в тумані напівлегенд, що свобода провалила голосування на розробку.
Не розумію, Індія ж наче ще не заплатила рашці жодного бакса. Там розрахунок у рупіях. Чи ні?
Виходить, що Штати та ЄС можуть просто накласти санкції на нафтопереробні заводи або торговців з Індії і ті перестануть купувати?
Якщо Канада лідер за покладами, чому вона не постачає штати чи Європу? Чи там також собівартість космос?
Яка різниця між сирою та сланцевою нафтами?
Чи є реальні методи знишкодження тіньового флоту? Які санкції мають бути чи реальні методи контролю за їх дотриманням?
П. С. Дякую за субтитри. Цікаво подивитися на команду.
Ви забули додати скільки Індія заплатила за цю нафту, відповідь менше 10%.
Також за якими цінами купує Китаї.
На скільки зросли витрати на доставку нафти. та інше.
Опек вже вирішили не підвилувати видобуток, тож чергова чарівна кнопка не спрацювала і відео не актуальне
Розгорнутий і цікавий коментар під цим відео
А що таке "альона"? Може Олена?
Ціни на нафту могут обвалитися , а можуть і піднятися. А що буде тоді самі здогадайтесь.😢
Коротше, помиральна яма поки відкладається😅
А українцям, як завжди, залишається лише надіятись, "потужно" надіятись(
Прапор росії красивий 😏
Є ще один прогноз російських нафтових експертів, про який не сказала ведуча.
Він полягає у тому, що комерційні запаси російської нафти повністю виснажаться на протязі наступних 9 років.
Тобто Путін спішить застовбити місце у світовому суспільстві, поки Росію не викинули на узбіччя світового прогресу. Як, до речі, і більшість нафтодобуваючих країн. Саме з цим феноменом - нездатністю арабських країн вписатися у реалії всесвітнього прогресу - я пов'язую сплеск всесвітнього арабського тероризму.
+
може Олена? )))
В 2014 було вже)
Європі немає сенсу надіятись ні на Азербайджан, ні на Казахстан, так як у останнього немає інших шляхів постачати свої ресурси як не через росію та Азербайджан. Тому варто робити акцент на розвиток родовищ в Україні, Ізраїлі та молжливо в Латинській америці - які не несуть таку загрозу Європейському світу як мусульманські держави. Загалом ніхто не хоче ескалації з росією і очікують колапсу їх економіки, але цього геть чекати навіть з низькими цінами на нафту, єдиний вихід це якщо повстануть якісь регіони і + Україна почне стрімке просування, хочаб з боку Криму, інших шляхів на нашу користь нажаль не бачу.
Все правільно як би Америка і Европа захотіла закінчити війну вони б це зробили за пів року,може рік
Чому нема зернового ОПЕК?
🤔Можливо, на харчах важко(неможливо) заробити,енерговитратне й є надлишок.😢🙄💙💛
Альона. Ти крута!