Нащо тобі той старий хлам бери нового китайця або б.у японця замість Т25

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 12 лис 2022
  • Вітаю шановний колектив!
    Хто бажає підтримати канал,дякую!
    Who wants to support the channel, thank you!
    UAH 4731 1856 3307 2183
    USD 4731 1856 2067 6657
  • Фільми й анімація

КОМЕНТАРІ • 453

  • @user-to1nt3wt2j
    @user-to1nt3wt2j Рік тому +22

    Тяжкий вибір, знаю. Роки 4 назад теж вибирав між Китаєм та Японією, дуже хотів японського десь так 25к.с., але ціна, вік і що для мене стало найбільш засмучуючим це запчастини до них, дуже важко знайти і дорого. Тому чисто випадково поїхав на площадку в ІФ і взяв ДТЗ 5244HPX, потім трохи переживав що добре служив , але вибір було зроблено.
    За 4 роки жодної серйозної поломки, так, сальничок потік і прицепне зламав...все! Сервіс - супер, позвонив приїхали, сальник замінили і все оглянули додатково. Зараз я задоволений на 200%, правда маю на меті придбати 40-ку бо цього уже троих замало, але знаю точно це буде ДТЗ правда можливо без кабіни це трохи дешевше.
    Це не реклама і не навязування просто у мене він себе зарекомендував!
    Слідкую, цікаво на чому зупинитесь.
    Вдалого Вам вибору!

    • @user-pl1jd2ln3d
      @user-pl1jd2ln3d Рік тому +3

      Так само вагався який купити,між дтз 24 та 40. Але все ж таки вибір впав на 40,правда без кабіни.Це мій перший трактор.Якщо фінанси позволяють ,бери з кабіною.Далі буду ставити кабіну.

    • @Jgfxxfjn
      @Jgfxxfjn Рік тому +4

      Я купляв ДТЗ 504 В 2014 році новий до сьогоднішнього дня жодної поломки...

    • @user-qb6vg4oy1t
      @user-qb6vg4oy1t Рік тому +1

      де брали трактор?

    • @user-pl1jd2ln3d
      @user-pl1jd2ln3d Рік тому +1

      @@user-qb6vg4oy1t Мінітрактор.укр

  • @user-kb3zf3rj1b
    @user-kb3zf3rj1b Рік тому +4

    Гарний огляд, супер 👍

  • @gregorimiller5218
    @gregorimiller5218 Рік тому +12

    Т-25 хороший трактор,жалко що технологічно застарілий,якщо тракторист хороший механік то його старичок 25 виконує покладені на нього задачі гідно і впевнено.

  • @sashokk6165
    @sashokk6165 Рік тому +16

    Бери т 40, за такі гроші як коштує т 25 це ідеальний варіант. І запчастин багато

  • @user-cu1zt8nv1n
    @user-cu1zt8nv1n Рік тому +7

    Друже я мав китайця фотон 250 12років все що робив рольова тяга міняв і передні колеса масла фільтра все ,успішно продав купив дтз 5244 маю 3роки накатав 900 мото годин нічо не крутив не ремонтував має мінус понижена чуть за швидко їде задоволений ,а ти маєш солдеп крутиш його постійно і думаєш і думає що то краще чи японець якому під 40 воно краще якби було нове моя думка нове є нове а купляти тобі

  • @user-pc9nv1pd2e
    @user-pc9nv1pd2e Рік тому +30

    порада лише одна брати щось повнопривідне !!!

  • @mototraktor1999
    @mototraktor1999 Рік тому +2

    Доброго вечора лайк Давно чекав вашого відео

  • @Jgfxxfjn
    @Jgfxxfjn Рік тому +6

    В нас в селі теж є така кубота не встиг купити як на другий день відвіз в ремонт згоріло щеплення.

  • @jenyait
    @jenyait Рік тому +5

    Цікаво який трактор ви все-таки придбаєте... )))
    Чекаю наступних відео.

  • @user-ng5yb4io2q
    @user-ng5yb4io2q Рік тому +4

    Щоб щось купити треба мати плани на той трактор щоб відродити і заробити з усього переліку я б таки брав японця з кабіною але за таку ціну вийде добротне МТЗ щей лишиться

  • @YarikFermerOK
    @YarikFermerOK Рік тому +9

    Слава Україні! Всі трактори класні, але дорогі! Як подумаєш коли воно себе від робить так краще вкинути тисячу доларів в т25 і горя не знати...

    • @user-bc5kq7qe4e
      @user-bc5kq7qe4e Рік тому

      Погано що він не повнопривідний.

  • @user-rz3ju1mf2g
    @user-rz3ju1mf2g Рік тому +9

    З'їздив подивитись тракторці, щоб все ж таки на Зеторі зупинитись). Все вірно.

  • @user-yz2xn5fx3m
    @user-yz2xn5fx3m Рік тому +2

    Тотус трактор Одеса або Вінниця тільки там можна знайти щось якісне і надійне,для роботи з "перших рук", що буде без проблем ще роками служити. Навіщо себе обманювати типу нове є нове.ми ж бачимо в якому напрямку зараз рухається взагальному весь автопром, знаємо які авта робили 20 років тому і в Європі і в Японії і які зараз роблять з китайцями думаю не інакше.
    тому решта таких площадок з Японією це наглі жадібні бариги, які впарюють підшаманений,підфарбований чормет видаючи це за техніку непоміркованому селянинові якому краще і потрібно щоб блистіло - як у пса... А хто і купить то потім скаже япошка посипався сальничок потік. ну і останнє якісна хороша річ коштує дорого це абсолютно нормально і правильно

  • @izyaslavua2555
    @izyaslavua2555 Рік тому +1

    ООО Тернопіль, бував в цьому магазині частенько.

  • @user-fp6mm3pb7y
    @user-fp6mm3pb7y Рік тому +5

    Прийшлося підписатись,тут походу тракторний двіж.
    Я за той зетор, чи як його,із великою кабіною,крепка,комфортна штука із запасом прочності.

  • @user-sv5kw5ip4n
    @user-sv5kw5ip4n Рік тому +5

    Бажаю придбати ловола, якіснішої техніки не має. Маю 24-ку люксову з реверсом, із таких тракторів він самий найкращий. Дводискове щеплення, повний привід, реверс-головні переваги. І я тобі не кажу за 24ку.

  • @user-zb55555
    @user-zb55555 Рік тому +10

    Маю Т25 думав Мож тож щось поміняти, но як пішов глянув на трактори, а ще їх ціни, то одразу передумав.....

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      🙂

    • @sashokk6165
      @sashokk6165 Рік тому +2

      Поміняйте на Т 40 АМ, ціна практично та сама, але вдвічі потужніший

    • @user-zb55555
      @user-zb55555 Рік тому +2

      @@sashokk6165 мені потужнішого нетреба, просто хотів новішого сучаснішого..

    • @sashokk6165
      @sashokk6165 Рік тому +2

      @@user-zb55555 ну тоді хіба що японця без передка за 4 тис з фрезою у нас на Волині багато в людей таких є переважно Yanmar, ще нікого не бачив щоб був не задоволений. На наші землі, тягають 2х25 або 2х20, або 1х35 з передалужником, ідеальний варіант. Знаю людей, які купили китайці, продали їх і купили б!/у японці.

    • @user-zb55555
      @user-zb55555 Рік тому +1

      @@sashokk6165 в мене т 25 ще послужить, він в мене як з заводу, лялічка весь в оригіналі

  • @user-rq3co3th9y
    @user-rq3co3th9y Рік тому +4

    Маю японця 33 конячки Кубота, поганого не скажу нічого, тягне 3 куба шутру (це суміш піску з камінням) близько 5 тонн!!!, по потічкам в гірку,аж бігом. Купляв б/у давно, з доставкою з Одеси 11шт.Чи купив би японця тепер? Так, але нового😀

  • @user-ln7ev1wd3t
    @user-ln7ev1wd3t Рік тому +3

    Скажу одне нове є нове, а купити б/у і думати що у ньому зломається і скільки коштує запчастина. Я б купив би тільки нове.

  • @user-dc4wl9ve8k
    @user-dc4wl9ve8k Рік тому +3

    Мав знайомий зетора техніка не погана, але запчастини були проблема поміняв на мтз. Особисто з вибором не завидую, кожна техніка має недоліки і плюси але все як на мене впирається в кошти. Маю шіфенг 240 хочу краще, але для себе на 50 сотих особисто хватає.

  • @nazarkorpan8550
    @nazarkorpan8550 Рік тому +4

    Японці НІ В ЯКОМУ РАЗІ! я теж хотів. Але спершу вирішив спробувати знайти до них запчастини. Як виявилось, запчастин ходової і коробки немає впринципі. В чернівцях знайшов був одну фірму яка дещо діставала. То коли запитаз за сальник бортової, сказали чекати два місяці і ціна 1800 грн!

    • @user-lo1lk8mh8r
      @user-lo1lk8mh8r Рік тому

      Є розборки тракторів на тому ж тотусі якщо щось терміново треба

  • @user-ko5ri5mi9u
    @user-ko5ri5mi9u Рік тому +4

    Треба брати те на що є запчастини і не за всі гроші світу

  • @IvanKovalchuk.
    @IvanKovalchuk. Рік тому +5

    Привіт, ой про калюжу масла ти мене розсмішив бо те саме я бачив в 2018 році коли вибирав трактор.
    Пішов я в салон на львівській обїзній, і під кожним трактором були плями з масла а під одним калюжа, і це було дуже добре видно так як вони стояли в приміщенні і на плитці, а під деякими видно що часто витирають ті калюжі, от мені і відкинуно бажання купляти той китайський рис. А про посадку на трактор і вилазку то взагалі можна зачіпитись і голову розбити. то є ужас.
    Потім зразу поїхав дивитись на япошок, і це було як небо і земля навіть нерівняється по якості виконання японець і китаєць а по зручності управління то взагалі пісня на японцю.
    І ще одне ті власники що мають китай і говорять що нічого неламалось то це брехня, або трактор використовують лише для своїх 10 сотиків і все.
    Бо куплять китайця і зразу показують на відел як він оре і саде, а через рік вже нема що показувати по відео бо ремонувати задолбались.
    Короче для мене Кубота то бомба але ціна завишена, колега таку купив за 10500.

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому +2

      100%👋🫱👍

    • @user-cu1zt8nv1n
      @user-cu1zt8nv1n Рік тому

      Кожна жаба 🐸 хвалить своє болото....

    • @viktorilhik3618
      @viktorilhik3618 Рік тому

      Джимна 404HS.Оранка,фреза,саджалка,нетільки собі а і людям.За рік нігде немає потьока нето що ви кажите калюжа. Завчасне ТО,і всьо в нормі.

  • @RK-rk5ng
    @RK-rk5ng Рік тому +3

    Можна подивитися доглянутий т-40 АМ, попадаються навіть з великою кабіною, від ЮМЗ наприклад, це ще краще.

  • @user-re7kv6lt4b
    @user-re7kv6lt4b Рік тому +8

    Не обирайте турбований , бо один раз залиєш бадяжне масло і турбокомпресор гавкне , та ще й може поршневу за собою потягти бо закоксує кільця маслом . А отого янмара 42 я б уважно вивчив - якщо б дали потестувати його у важкій оранці щоб переконатись що з гідрокоробкою все добре ...

    • @sashokk6165
      @sashokk6165 Рік тому +3

      Той Янмар, якщо в хорошому стані, він 3 нових китайці переживе.

    • @user-bl1sk2sq3j
      @user-bl1sk2sq3j Рік тому +1

      Та хто тобі так дасть, так би кожен хотів перед покупкою

  • @vitaliy6372
    @vitaliy6372 Рік тому +6

    привіт, а такий варіант як Т40Ам взяти і залишити ще свій(по фінансах однаково) контент буде цікавим і трактори ліквідні, в любий момент зможеш продати, руки в тебе праведьно ростуть і думаю глядачам би було цікаво

    • @vitaliy6372
      @vitaliy6372 Рік тому +5

      або докупити юмз чи 80 просту

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому +2

      @@vitaliy6372 думав над цим

  • @user-ok7tb2uk2z
    @user-ok7tb2uk2z Рік тому +3

    Трактор треба вибирати як жінку боз жінкою треба жити аз трактором робити.думаю якшо є дружина то буде трактор .якби так на мою то вонаб мені вибрала булоб чути на цілу площатку і трактор вжеб був вкуплений.ти дивися шоб було чим їхати і було надійне а комфорт на другому місці а ціна теж грає роль.можна взяти без кабіни але полюдське ніж погане з кабіною.відео виставляй бо думаю теж шось вкупити замість старого але незараз чекаю коли впаде долар а якшо невпаде то трактори точно потаніють бо немаючи збуту виробник буде змушений знизити ціну.на мою думку ціни на трактори завишені у два рази ну неможе купа металолому коштувати такі гроші.

  • @iropB2212
    @iropB2212 Рік тому +7

    Тернопіль Вест.....так від літа ще ті японські трактори ніхто не купив..... Ловол 454 дійсно достойний трактор....Успіхів тобі у виборі))))

    • @user-fp6od7by2h
      @user-fp6od7by2h Рік тому +3

      І правильно роблять викинути 6-8 тис.за 20 тилітні трактори і обробляти 50-80 сотиків це просто дурість

  • @Toliteron
    @Toliteron Рік тому +10

    6:09 - ДТЗ это же китаец
    6:24 - японцы (легковые) по 20-30 лет ездят
    А вот китайца найти в удовлетворительном состоянии 20-30 летнего не получится. Потому что ресурса нет, и всё сгниёт

    • @Jgfxxfjn
      @Jgfxxfjn Рік тому +1

      Жигулі теж їде 30-40років,главне в яких руках.

    • @user-ci5jf4jl1x
      @user-ci5jf4jl1x Рік тому

      @@Jgfxxfjn І що з тих жигулів там лишається рідне за 20років??? Не рівняй х*й з пальцем....Японця треба дивитись в кого купляєш,і вони однозначно кращі за любий китай,хоча б через те,що з початку зроблені на совість,а китайці з початку роблять гівно і посміхуються собі там з нас.

    • @user-tu7cu1fc8n
      @user-tu7cu1fc8n Рік тому +2

      @@Jgfxxfjn 30-40 років їздять під жигулями а не на них

  • @braierf821
    @braierf821 Рік тому +4

    На тому GL32 підклинює вижимний, судячи з усього.
    А взагальному трактор класний, собі такого дуже хочемо, але з швидкісною коробкою.

    • @braierf821
      @braierf821 Рік тому

      @@user-to4or5wn5q Ні, вижимний зовсім не проблема. В нас Кубота GL23, і він нам обійшовся два роки тому у 600 грн., та був прямо в нашому районі, в наявності (Закарпаття).
      Єдине що, для його заміни потрібно "колоти" трактор, і якщо ви це робите вперше, то воно у вас займе часу більш як день зі зборкою.

  • @viktorfoider882
    @viktorfoider882 Рік тому +3

    Проблема що ніхто в ссср не думав про конфорт тільки про простоту і надійність

  • @user-ck5gu8nm1m
    @user-ck5gu8nm1m Рік тому +9

    Т-25 трактор ваш хороший, доглеженый, и вы его знаете. Не продовайте его.В Польше ещё много этих трудяг работает. Пожалеете не раз! Ищи лучше ему помощника до 80 лошадей или урсус C-360 или зетор 72 или 77 с педним приводом, ну или мтз 82,чем новые на 45 лошадей а навесное тоже найдёшь к нему в радиусе 20км,это не будет проблемой.

    • @user-bl1sk2sq3j
      @user-bl1sk2sq3j Рік тому +1

      Та що той урсус мотор крепкий і більш нічого

  • @andreyandrey5659
    @andreyandrey5659 Рік тому +2

    Доброго дня! Подивіться на тракторці фірми ДМТЗ. Гарні не дорогі 40-45-50 сильні трактори.

  • @user-rr1ql1tq8w
    @user-rr1ql1tq8w Рік тому +1

    Зетор файний трактор.

  • @user-mz8xo3pj5m
    @user-mz8xo3pj5m Рік тому +21

    я скажу так ,трактор вибирай по душі як жінку і нікого не слухай........щоб щось купити треба мати гроші......

    • @jfcbrwyivf.hdxbuyv
      @jfcbrwyivf.hdxbuyv Рік тому

      Все вірно! Тільки подивись на сусіда як він їб..еться з тим у шо він вложився і шо вибрав.
      А потім глянь на свою дружину, зрозумієш що вона не трактор і ї..атись стане веселіше. А гроші х..й з ними. Їх як не було так і небуде😂😂😂

    • @homosapien3069
      @homosapien3069 Рік тому

      что значит по душі?

    • @jfcbrwyivf.hdxbuyv
      @jfcbrwyivf.hdxbuyv Рік тому +1

      @@homosapien3069 А вивчите Українську мову і дізнаєтесь

    • @homosapien3069
      @homosapien3069 Рік тому

      @@jfcbrwyivf.hdxbuyv обясни поукраински или ты неможэш и поэтому написал это трёп про учёбу?

    • @jfcbrwyivf.hdxbuyv
      @jfcbrwyivf.hdxbuyv Рік тому +2

      @@homosapien3069 а толку?

  • @vovagolovchak6544
    @vovagolovchak6544 Рік тому +3

    Без передка я б не розглядав...
    Конкретно цей японець дорогий,стан підношений і фрези нема!
    новий китай норм але на перші два роки враховуючи твий обєм роботи,далі будуть ягідки!
    Я б не спішив і шукав японця (hi speed для тебе), все таки це надійність і комфорт,запчастини не проблема повір я власник японця знаю не не по слухам! глянь Totus Traktor я там брав.
    Не спіши добре все обдумай до початку сезону уйма часу!

  • @Alex-yt9wy
    @Alex-yt9wy Рік тому +3

    САМИЙ КРАЩИЙ т 25 ТАК КАЖЕ лЬОНЯ гАЛАНЖОВСЬКИЙ БО він їх ремонтує і агітірує за них . але купив собі ДТЗ 5244 вже два роки і не шкодую !!! т 25 по комфорту і поруч не стоїть а тягове зусилля приблизно одинакове ... японець звісно класна штука але до першого ремонту )))можна й на пів т25влетіти тай з запчастями як там не говорять проблема.Удачі

  • @user-wm4hq7np7m
    @user-wm4hq7np7m Рік тому +2

    Я тобі скажу як друг в клубі не запивай горілку пивом і не похмеляйся гаражом . Мій т 25 76 року джінму без передка бере без блокіровки не куштуй китайців краще DEUTS farm,FENDT абож John deere та class то хоть і більший клас та з часом вони себе окуплять я навіть скажу, що швидше за ніж т 25 себе

  • @slawon986.
    @slawon986. Рік тому +3

    Якби мав гроші то вже давно купив і не питав чіеїсь думки,а так тільки їздить і мозг продавцям виносить

    • @viktorilhik3618
      @viktorilhik3618 Рік тому

      І розвиває свій канал на ютубі. Маю китайця 404 джимну і довольний.

  • @user-yx6zi5nx2x
    @user-yx6zi5nx2x Рік тому +5

    Ловол 40 сил це найкращий варіант

  • @user-eb8vb9ir4t
    @user-eb8vb9ir4t Рік тому +2

    😃👍

  • @AgroZone-
    @AgroZone- Рік тому +2

    Беріть Ловол 454, 354 на багато слабшу КПП має. Займаюсь цим далі 10років. А зрештою що візьмете то будете мати.

  • @user-ug6ee4ty4b
    @user-ug6ee4ty4b Рік тому

    Тернопіль файне місто

  • @Serg.81
    @Serg.81 Рік тому

    👍👍👍

  • @user-zg4bc9pt4d
    @user-zg4bc9pt4d Рік тому +2

    Зетор супер

  • @VIV.186
    @VIV.186 Рік тому

    👏👏👏🔥🔥🔥👌👌👌

  • @ua9543
    @ua9543 Рік тому +3

    Маєм трактор ДТЗ 5244HPX на 24к.с за роки 3 проблем не було

  • @Mykola95
    @Mykola95 Рік тому +1

    Ооо я ще згадав про трактор дойц фар 404 це китайці робили по ліцензії нівців там багато конструктивних якісних деталей

  • @25021987E
    @25021987E Рік тому +5

    Для вашого об"єму роботи, я Вам раджу розглядати трактора 4х4 і не менше 40 сил!!!

  • @ruslanzhytnik4991
    @ruslanzhytnik4991 Рік тому +5

    Китай по даному курсу не варто взагалі дивитись ,або японець або якийсь інший варіант тільки не Китай,гляньте відео канал Юра Сербін,у нього ДТЗ і теж є поломки ,от вам і топовий Китай

    • @user-fy4vv8gc4p
      @user-fy4vv8gc4p Рік тому +2

      дтз, не топовий Китай, просто українські ділки вкинули в рекламу трішки бабла щоб розкрутити ту чанфу.... А дтз стоїть на нижній "піщевій цепочці".... А так мішалка, йому мішає, поганому танцору, завжди щось мішає.... Одним словом дурік, щось ходить вибирає.... Якщо бабок не має нехай бере, а може вже взяв той уйобічний зетор... А так ходить слину пускає.... Відео ні про що..... Я ще раніше що зрозумів, що далбайоб.... Пару років розпинався піною біля рта, що Т-25 найкращий трактор і він його не продасть бо оре ним 10 га....)))))))))) Можливо й оре, але на словах..... Течик на 26 конячок))))))))) та за тридцять років вони вже поздихали і воняють.... Не люблю таких людей, які щось розхваляють, а тоді коли продали то говорять та нахер гамно з гамна....

    • @user-ke9iw6uq5h
      @user-ke9iw6uq5h Рік тому +2

      Так у Сербіна був і хвалений японець.

    • @user-fy4vv8gc4p
      @user-fy4vv8gc4p Рік тому +3

      @@user-ke9iw6uq5h це точно і я йому писав в коментах коли він йому робив коробку...Чому не взяв нового китайця? Знімав би відео, як замінити мастило, а не, як зліпити з гамна пулю. Так він мені відповів,- схотів би то взяв, але йому японець кращий і надійніший.... Ніж той китаєць, і що в підсумку спихнув того японця.... І цікаво, що якийсь далбайоб знайшлася, щоб його в нього купити....!!!!!!!!!! Японець ніколи не продасть хорошого тракторця, як і в нас так і в них, люди вміють рахувати кошти.... То навіщо продавати ту річ, яка ще років десять прослужить без поломки.... А коли проходить час великих вкладень тоді і позбуваються...

    • @user-ke9iw6uq5h
      @user-ke9iw6uq5h Рік тому +3

      @@user-fy4vv8gc4p Ви праві на 100%.

  • @user-ke8ym5yj8p
    @user-ke8ym5yj8p Рік тому +8

    Братець лиши т 25 івозьми ще один мтз 80 ,пересиплеш і горя не матимеш.

    • @user-ic7jt9pr6c
      @user-ic7jt9pr6c Рік тому

      цілком згоден. у мене т 25. капіталку зробив після придбання 7 років тому. за 7 років -жодної поломки. оранка боронування. косовиця. картопля.сівба зернових.міжрядка. гербіциди. і т. д. тепер до нього купив мтз. т 25 му стане легше.все залежить від прокладки між рулем та сідушкою.а ціни на тих китайців такі,що .....я вважаю,що техніка повинна бути простою. та доступною.

  • @igromen0076
    @igromen0076 Рік тому

    Молодець .лайк за відео небери нічого залиш т 25

  • @turan8267
    @turan8267 Рік тому +67

    Друже,ти дуже м'яко кажеш про японські тай китайські трактора. 14000% за бу трактор!!???,та хай він буде золотий,я думаю так,усім цим баригам,що ставлять таку ціну,дати по два га,землі і нехай вони попрацюють на тракторі за 14 штук,отоді будуть знати і ціну праці,і ціну отому хламові,який в Європі коштує копійки,а в Україні мільйони.

    • @wasil.3077
      @wasil.3077 Рік тому +2

      Причому тут бариги, вони як мали свій процент від продажу так і мають, не залежно від росту цін. Інше діло, що покупець рідкий став, бо не взмозі назбирати на трактор. По перше, китайський юань в курсі виріс дорожче за долар. Тому потрібно ще більше доларів платити. По друге, баржі контейнеровози підняли свою ціну в рази за доставку морем. То третє, курс в Україні виріс, самі бачите куди. Ось і виходить, що власник чудо техніки з Китаю остається голий та босий при тому, що ціни на с/г продукцію впали на немає куди подіти.

    • @turan8267
      @turan8267 Рік тому +28

      @@wasil.3077 Ви зайдіть на сайт і подивіться скільки коштують трактори в китаї. Такий трактор як DW 244, коштує 2000$. Далі ці трактора розбираються і ввозяться до України як запасні частини. Звісно розтаможка на зч коштує копійки. Далі перевозка морем,знову вони не везуть один два трактори,а контейнер. В контейнер поміщуються штук 20-30розібраних тракторів,тобто вартість доставки одного трактора досить мала. В цілому один трактор обходиться 3000-3500$. А щоб українцю купити треба викласти 6000-7000$. По закону націнка може складати не більше 3%. Ми бачимо100%. Так тримати і скоро на селі будуть працювати тільки крейзі.

    • @wasil.3077
      @wasil.3077 Рік тому +1

      @@turan8267 це ваша об'єктивна точка зору, а на практиці дещо все більш все схоже, як описав вище вам я.

    • @turan8267
      @turan8267 Рік тому +11

      @@wasil.3077 Звичайно,поки є люди які горбатяться і відказують собі у всьому,щоб зібрати 6000-7000$ на маленкий трактор,доти буде так як кажете ви.

    • @Poman777
      @Poman777 Рік тому +10

      Правильно кажете, бариги обнагліли вкрай. Їм зроби на трактори розмитнення 0, а ціни всерівно менші не будуть, так як і на авто.

  • @marcel2647
    @marcel2647 Рік тому

    To jaki traktor kupisz?

  • @slipperzipper2596
    @slipperzipper2596 Рік тому +8

    Т25ку не продавай. Для легких робіт нехай буде(перевозка, і т.д), економитиметься паливо. Т40ку чи мтз для важких робіт візьми (пахота і т.д). Й буде тобі щастя. Запчастини дешеві й в наявності завжди. Надійні, вивчені всі плюси та мінуси їх та послідовність ремонту.

    • @user-bc5kq7qe4e
      @user-bc5kq7qe4e Рік тому

      Це дивлячись для чого йому той трактор потрібен.
      Т 25 або того ж класу - для легких робіт бо, якщо робити все одним (оранка...) то робочий ресурс швидко вичерпується а підстраховка в разі чого тільки по найму.
      Для господарства від 5 до 10-12 га чи заробітків, взагалі краще мати два трактори, наприклад малий 15-40 кс і більший 60-110 кс. Але у нас в селі є такі, що обробляють 6 га ремінним мототрактором до 25кс.
      На більший трактор навісне обладнання в 2-3 рази дорожче, навіть бв дороге. Тільки дискова борона чи плуг це половина вартості старого робочого, наприклад ЮМЗ.
      Якщо все "вязати" на один трактор то треба щоб він був повнопривідний і від 40 кс, що коштує в 2 рази дорожче ніж робочий ЮМЗ з основним обладнанням. В будь-який старий трактор потрібні вкладення починаючи від заміни мастил і решти то.

    • @slipperzipper2596
      @slipperzipper2596 Рік тому

      @@user-bc5kq7qe4e так що взяти тоді совітуєте? 😁 Так й
      не поняв.

    • @slipperzipper2596
      @slipperzipper2596 Рік тому

      @@user-bc5kq7qe4e я дививсь, так й не почув бюджет цього товарища, що відео зніма..) тоді б проще було.по мені мтз до 10$ то саме то. І нових багато. Запчастин море. Навісного бу вистачає недорогого й нового. Або т40ам)

    • @user-bc5kq7qe4e
      @user-bc5kq7qe4e Рік тому

      @@slipperzipper2596 @Slipperzipper Не дивився відео повністю, але так зрозумів що 10 то вище бюджету.
      З досвіду пошуку трактора можу сказати, що треба брати те що є поблизу хороше. Чи то МТЗ чи ЮМЗ, Т40АМ. Я так і зробив, взяв ЮМЗ в хорошому стані хоч не розглядав такий варіант. Здається ЮМЗ було простіше знайти і в рази 2 дешевше ніж МТЗ без передка з таким же балом оцінки стану.

    • @slipperzipper2596
      @slipperzipper2596 Рік тому

      @@user-bc5kq7qe4e зрозумів. 👍🏻

  • @user-vz1ol4zj1j
    @user-vz1ol4zj1j Рік тому +3

    Тоже сумнівався якого брати, думав між т25 і юмз. Взяв юмз і задоволений. 20 га

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      20га 😉👋👍

    • @user-vq3sg4fz1l
      @user-vq3sg4fz1l Рік тому +2

      @@user-nl7in3pg5y Зараз можна ЮМЗ з великою кабіною взяти за 2-3 тис$, і в хорошому стані. В нас ось не давно хлопчина взяв ЮМЗ за дві з копійками, і пече ним як дядько. Щей повезло міст задній попався тихенький. Самі знаєте, що в ЮМЗ це рідкість, щоб він не підвивав. Так що це самий оптимальний варіант. Бо ті іномарки коштують космічних $$, і МТЗ теж дорогі. Тай і сороківка теж коштує 4-6$ тис.

    • @IgorLytck
      @IgorLytck Рік тому +2

      Також користуюсь ЮМЗ, задоволений.

  • @pavelvola
    @pavelvola Рік тому

    Бери японця!!👍👍

  • @nazarkorpan8550
    @nazarkorpan8550 Рік тому +3

    ЗЕТОР не погана техніка. Уся чехія на них їздить. І запчастини до них є і хорошої чеської якості і по ціні вони адекватні. І наші хлопці їх легко можуть привезти в україну. Для порівняння, можеш передивитись чеські сайти. Там і ціни на запчастини і ціни тракторів. Такщо навіть якщо щось і потрібно буде поміняти. То всеодно бери і потім просто підремонтуй. Ця техніка варта того!

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому +1

      Наші хлопці це хто є контакти?

  • @user-dd6hx4es7j
    @user-dd6hx4es7j Рік тому

    Я за японців, можна знайти з малим напрацювання, функціонал неймовірний, якість однозначно на рівень вища. Запчастини та все інше є. Я дивлюся на ці китайські корчі і розумію лише одне, що ми занадто бідні, щоб дозволити собі якість. Та навіть вживані японці кращі "сирих" ще китайців, не кажучи про нові, які ми не можемо собі дозволити!.. Хотя це справа кожного. Це як штіль чи гудлак)))

    • @relaxationsleep1465
      @relaxationsleep1465 Рік тому

      Мені тоже симпатичні японці,але всі трублять що запчастин на них не має

    • @user-dd6hx4es7j
      @user-dd6hx4es7j Рік тому

      @@relaxationsleep1465 в Одесі є все)))

  • @Mykola95
    @Mykola95 Рік тому +3

    Пропонюю вам розглянути трактори Соліс 26 xtra та соліс 50RX це Індійськийський виробник вони дорощі за китай але якісні як японські !

    • @wasil.3077
      @wasil.3077 Рік тому +1

      Вони в колії вузькі

    • @Mykola95
      @Mykola95 Рік тому +2

      @@wasil.3077 соліс 26 вузькі але вони немішають йому виконувати тяжкі роботи, а в соліса 50 середні по ширині колеса

    • @user-sg8il8hn8q
      @user-sg8il8hn8q Рік тому

      Соліс 26 це якийсь дитячий трактор

    • @user-tb5dr2rx8m
      @user-tb5dr2rx8m Рік тому

      А запасні частини до соліс rx50 є? мені здається що на них теж проблема з ними !

    • @Mykola95
      @Mykola95 Рік тому

      @@user-tb5dr2rx8m тоді Трактори Юто це Китайські державні трактори запчасті є ціна невелика і комплектаця хороша ?

  • @orjenessistill285
    @orjenessistill285 Рік тому +2

    Крохобори скільки ще будете піднімати ціни?наші так звані продавці в рази підняли ціни.хоча в Китаї ціни не піднялися

  • @user-yi7ws9kq3s
    @user-yi7ws9kq3s Рік тому +2

    Рік користування і без ніяких нарікань

  • @user-yb2rf1hj6f
    @user-yb2rf1hj6f Рік тому

    були в Тернополі на вулиці Гайова 32

  • @_agroshop_
    @_agroshop_ Рік тому +7

    Мені особисто Зетор сподобався, якщо там дісно гарна ціна і точно є запчастини то варіант цікавий. Трішки лякає той зігнутий ВОМ, потрібно все добре роздивитись. А взагалі звичайно всі беруть техніку по грошам. Тож Вам все одно видніше, тим більше це не перший трактор і крім Вас ніхто не знає що Вам точно потрібно.

    • @agronom-rt7rg
      @agronom-rt7rg Рік тому

      Там з вом нічого страшного ,принцип як і в наших МТЗ ЮМЗ, то зробить не проблема

    • @_bester_play_
      @_bester_play_ Рік тому +1

      Мені теж зетор сподобався

    • @_agroshop_
      @_agroshop_ Рік тому

      @@agronom-rt7rg ну мені звук не сподобався, добре щоб підшипники тільки на цьому валі під заміну, плюс ремонт не знаю який там доступ, ще й кабіна. Роботи багато.

    • @_agroshop_
      @_agroshop_ Рік тому +2

      @Leonard Crusoe так там не міст а балка, це як раз все робиться. Щодо ціни, дивлячись що за ту сумму можно купити інше. Китайську 24ку? Так вона робитиме менше роботи. Тут кому що подобається, я взагалі не міняв би т25 а собирав би на краще. Кожному своє. Однозначно зетор не гірше за т25.

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      @Leonard Crusoe у зеторах всіх під таким кутом стоять колеса не має вантажу на передку

  • @gamastflejgent3216
    @gamastflejgent3216 Рік тому +2

    Бери зетор прикладеш руки и як т 25 буте тоби робити як ти кажеш вирою и правдою

  • @user-ks7qn6ze3x
    @user-ks7qn6ze3x Рік тому +3

    На моб думку дтз брати на 2-3 гектари це дебілізм мінімім має бути 10 гектарів

  • @user-px9wx9wq5v
    @user-px9wx9wq5v Рік тому

    Бери Ловол - фотон найкращий між іншими.

  • @danillaptinov9033
    @danillaptinov9033 Рік тому

    Дякую за гарний обзор та розповідь все зрозуміло 👍👏

  • @terll4984
    @terll4984 Рік тому

    Zetor хз якщо запчастини є то збс и ціна ще яка його якщо приемлема то збс

  • @user-ye8ur1wi9z
    @user-ye8ur1wi9z Рік тому +2

    Добрий день!🤝 Якою передачею орите та дискуєте, трактором т 25? 🇺🇦

  • @_bester_play_
    @_bester_play_ 9 місяців тому +1

    Говорив що "ДТЗ це не моє", але всеодно купив ДТЗ

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  9 місяців тому +1

      Для того щоб ви усі знали що таке дтз та китайський трактор

  • @SobSad_agro
    @SobSad_agro Рік тому +1

    Той Янмар 42 вони мабуть його ніколе не продадуть я за нього також розпитував але по розмові зрозумів що краще з ним не заходить

    • @user-jv4hl7io3v
      @user-jv4hl7io3v Рік тому

      Тобто - поясніть будь-ласка?

  • @user-bl1sk2sq3j
    @user-bl1sk2sq3j Рік тому

    Як на мою думку то ловол на 45 кс це самий кращий варіант, вмене в сусіда такий 6 тисяч мотогодин, тільки 1 раз диск щепленя міняв і все, а ці мтз нерозглядуйте соляри жре дофіга і се інше

  • @user-zd4fu7yy7w
    @user-zd4fu7yy7w Рік тому +2

    Дай боже тобі вибрати трактор по душі . Щоб ви знайшли одне одного і співпрацювали як кажуть душа в душу

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      Дякую

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      @@user-ys9yn4xo5g Дуже дякую,гляну👋

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому +1

      @@user-ys9yn4xo5g пощупав ЮТО sk244 то цілком задоволений залишився мені сподобався якось більше довіри ніж до інших китайців

  • @user-lo1lk8mh8r
    @user-lo1lk8mh8r Рік тому

    Дорого, але кубота 32 Супер Я свого за 12500 брав ще, встиг))

  • @vladakopov2154
    @vladakopov2154 Рік тому +2

    в дтз 5504к не 40 а 50 к.с. ,до того кабіна в наявності.

  • @Serhii_Velychko
    @Serhii_Velychko Рік тому +11

    Віталій, Ви затіяли даремну справу. До 10 тис. купити хорошу 40-50- ку в Західних регіонах - це область фантастики. Вам треба шукати ближче до лінії фронту, там люди потребуються в грошах, то можна щось хороше і знайти. А тут - без варіантів.
    Бажаю Вам успіхів!

    • @jfcbrwyivf.hdxbuyv
      @jfcbrwyivf.hdxbuyv Рік тому +17

      Якщо купувати в тих регіонах дешево то додому аи привезете сльози власників. Просто так, за дешево ніхто вам не віддасть.

    • @hydir15
      @hydir15 Рік тому +6

      Правду кажете. Перекупи там купують за гривні у два рази дешевше,а тут продають за долари у два рази дорожче. Нажертися не можуть🤬🤬🤬

    • @user-xg3jl6ct6v
      @user-xg3jl6ct6v Рік тому +3

      Третина ЗСУ займається мародерством нашого майна з прифронтових населених пунктів, там де орки не заходили. Побутова техніка, авто, трактори, вантажівки...

    • @Serhii_Velychko
      @Serhii_Velychko Рік тому +2

      @@jfcbrwyivf.hdxbuyv . На патріотизмі і співчуттях далеко не заїдеш. Якщо людина продає дешевше, то треба тим користуватися, бо як нижче написав Арсен, перекупи такого шансу точно не втратять.
      Є в тих регіонах і YTO 305 за 5 тис. і DF за 4-5 тис. Решту не дивився чесно кажучи(лише ті оголошення що ОЛХ підкидає).

    • @user-xg3jl6ct6v
      @user-xg3jl6ct6v Рік тому +4

      @@jfcbrwyivf.hdxbuyv повага вам. Залишились люди з совістю, а мародерам та любителям халяви воно боком вилізе.

  • @user-gs7yw4vu8d
    @user-gs7yw4vu8d Рік тому +4

    Всім хто хвалить т25 ,от чого ви на москвичі не катаетесь ,всім хочеться іномарочку ,так от в тестя ісеки ,з кабіною ,з кондиціонером ,брав в Одесі 2010 року ,за 9000 за 8 років не разу не підвів ,обробляе 9 га ,за т25 не хоче і згадувати

  • @user-gq1ue5yo8g
    @user-gq1ue5yo8g Рік тому +4

    Можу скинути на вайбер де продається т-25 з Польщі привезена в нормальному стані з кабіною.Тільки треба щоб ви написали номер

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      У мене вже є і мій з хорватії як виявляється🙂

  • @user-oc8mp7we6c
    @user-oc8mp7we6c Рік тому +6

    Бери Т40-АМ

  • @Home_Farmer
    @Home_Farmer Рік тому +4

    Т 30 а 80 непоганий, в сусідньому селі чоловік купив задоволений, але в нас їх практично не має...

  • @jfcbrwyivf.hdxbuyv
    @jfcbrwyivf.hdxbuyv Рік тому

    Огляд хороший. Питань немає.
    Візьми до уваги мій гіркий досвід покупки такого хламидника.
    Бережи свій Т-25!!! Вложи в нього половину китайця і незнатеш горя.
    Під ствої б'єми!!! Будеш з прибутком і біля дружини.

  • @oleksandrkravchuk5819
    @oleksandrkravchuk5819 Рік тому +2

    Гадаю що ловол 45 чи 50 то самий офігєнний варіант, як на мене. Маю на даний момент 35 ловола, якби зараз припекло щось брать (а в планах 50-ка) то тільки Ловол. ДТЗ і інші взагалі не беру до уваги

  • @andymcline4617
    @andymcline4617 Рік тому

    А чисто интересно: немецкие трахтора бывают? Fendt например?

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      Так но дуже старі будуть 70-80 роки

  • @YuriyyKozovuy
    @YuriyyKozovuy Рік тому +1

    Кубота супер, но 14 тисяч, то вже занадто!

  • @user-fi6qm8ox9v
    @user-fi6qm8ox9v Рік тому

    Доброго здоровя всім я маю Джіму 244 е вже в лютому буде 10 рокі 23 року намотав порядка 2500 мотогодин трактор супер 10 гектрів супер обробляти маю в дома 2 гектари і сосідам десь три обгорою можливо більше просто ніколи не рахував,в мене тріс колінвал в моторі через фрезу вилику і тяжкий глинозем тай мою гарячку мотор начав ставати я незрозумів чому і різко дав по педалі парураз відповідно двигун огризнувся клац дінь і поїхав далі вилізло мені те через місяць якраз в кінець весняно посівних робіт ,просто коли я дав газу різко на кв 385 вт моторах зажигання ране порція соляри тройна взрив і тріс бугель між першим і другим циліндром і через місяць лоп колінвал всебе на городі повезло що непийшлось везти чи тягнути,я найшов двигун буквально за три дні це в 16 році ,тепер поясню до чого все це ви купіть двигун зараз до 40 чи 50 любого трактора чи китай чи інший там індія чому,тому що нема в продажі таких тракторів випускається пару тисяч в рік відповідно нема запчастин а 244 трактори випускаються міліонами і моторів чи запчастин на любий фасон чи ціну,колега має 50 проблема з двигуном трактор коштує 12 000 а двигун 8000 такщо добре подумайте чи дійсно потрібен вам такий трактор і запчастин всіх нема тільки бішенькі прийшлось робити на авіазаводі заказувати індивідуально виготовлення запчастини в нас в україні а вам Віталій пораджу ви якщо хочите трактор то купіть Т30 але він близько нестояв коло китайця хоть і сильніший відчутно,поперше економія подруге швидкість обробки мій трактор використовується в гірському районі часом приходиться горати в одну сторону бо доверху навіть мтз нетягне а по горанці фори дам навіть мтз ,а Т25 це взагалі пародія, ви з тенопільської обл бо бачу в Йосиповича вибирали трактори Вест то дуже вилика шарашкина кантора коли требуло мені двигун загнули 2500 ,а в Кременці Васильович віддав за 1900 хоть трактор я брав в Весті

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      Вітаю я з Львівщини їздили туда з братом хотів йому показати що таке китай та японія бо він сильно хотів японця тепер трошки заспокоївся бо побачив що вони маленькі.
      Мені без більшого та потужнішого трактора ніяк тому щось буду думати,дякую за пораду👋👍🫱🇺🇦

  • @maksimosadchuk9400
    @maksimosadchuk9400 Рік тому

    Друже ти був в Тернополі на гайові ???? там ціни просто космос.

  • @silskibydni
    @silskibydni Рік тому +1

    З приводу колії не зрозумів. Навіщо тобі ширша колія? Як зетор підходить для міжрядної обробки? Судячи з твоїх відео міжрядки в тебе чимало, от мене і цікавить на скільки він для цього підходить якщо в нього колія як МТЗ 82

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      Колія там була в середньому положені тобно можна зменшити.
      Колія ширша потрібна для косарки 1.65

  • @user-ff3sz8ul1q
    @user-ff3sz8ul1q Рік тому +1

    Деж такі ціни долор вже по 41 грн. А не 8 грн.

  • @Andriy_at_the_village
    @Andriy_at_the_village Рік тому

    Ну як понятно з відео все-таки Зетор будеш брати

  • @user-du3rk4fd6g
    @user-du3rk4fd6g Рік тому +4

    Я все кажу краще нового китацця краще совдеповский т-40ам чи т-25

    • @sashokk6165
      @sashokk6165 Рік тому +1

      Згідний, і за ціну нового китайця, вийде 2 трактори и 40 в хорошому стані

  • @user-nx7bl5xx5e
    @user-nx7bl5xx5e 5 місяців тому

    Ловол і Джима чи Соліс це ще нормалі виносливі трактора

  • @Alexmelnik404
    @Alexmelnik404 Рік тому +1

    З кабіною і ведучим передком будь якого, бажанно від 35коней потім не пожалієш

  • @ivancolivan8062
    @ivancolivan8062 Рік тому

    пидкажить будь ласка скильки коштуе той джондир дидусь як вы його назвалы або номер телефону

  • @lagan895
    @lagan895 Рік тому +14

    Янмар красавчик, тот дтз и рядом не стоял

    • @sashokk6165
      @sashokk6165 Рік тому

      Цей Янмар, буде працювати, що за цей час 3 нових китайці в хлам

    • @sashokk6165
      @sashokk6165 Рік тому

      @@user-to4or5wn5q ну це 1 % зі 100. Ви не рівняйте японця з китайцем навіть і близько. Повірте, я говорю з власного досвіду. А з запчсимнами не така вже і проблема, навіть на японців є багато китайських запчастин і з оригіналом не така вже й проблема. За 6 років, з запчастин купляв тільки прокладку гбц, не було проблем

    • @sashokk6165
      @sashokk6165 Рік тому +1

      @@user-to4or5wn5q ну ви вже говоріть та не заговорюйтесь 😁 японець стільки не працював би як китаєць? Перше таке чую. Знаю людей, які продали китайці і купили японців, а навпаки не чув. Це те саме що казати, що автомобіль китайський більше приїде як тойота наприклад 😁

    • @user-lo1lk8mh8r
      @user-lo1lk8mh8r Рік тому

      @@user-to4or5wn5q А якщо в тієї людини ще японець був то він би і на китайцю не їздив, бо в японці все в рази комфортніше і зручніше. На ньому весь день працюєш як на тойоті їздиш. Це не порінюється треба спробувати.
      Якщо японець не заїзжений, невбитий, то там ресурсу в нього як в 2х китайців
      І міняти нічого не треба тільки масла й фільтра
      Але якщо здуру, то можна й джон діра вгробити, за пів року, неграмотним користуванням і обслуговуванням

    • @user-lo1lk8mh8r
      @user-lo1lk8mh8r Рік тому +1

      @@user-to4or5wn5q Якщо лише їзде і обробляє свій город 50 соток то таке можливо, що 15 років. А дайте реально йому під зад нагрузку, плуга на глибину 27см і до 6 гектарів поля тоді буде видно хто є хто
      Октавію і гольфа з європи і скручений пробіг пригонить хто зна звідки. А чого не купить джилі, чи равон китайський новий тут в Україні. Це ж нова машина і гарантія є
      Чому не совітуєте йому так?
      Юрий Сербін недавно купив і вже має проблеми з ним, то вибиває режими швидкостей в русі задньою то ще щось, а пройшло зовсім мало часу з покупки

  • @ivanrybak9738
    @ivanrybak9738 Рік тому +1

    Чому не розглядаєте DongFeng?

    • @user-nl7in3pg5y
      @user-nl7in3pg5y  Рік тому

      Гарний но не дешевий і легкий

  • @yurec1113
    @yurec1113 Рік тому +1

    Круто

  • @oleggyrskyy8061
    @oleggyrskyy8061 Рік тому

    Де знаходиться площадка з тракторцями ?

  • @user-ic4yx3rm7n
    @user-ic4yx3rm7n Рік тому +2

    Цікаво, а яка собівартість доставки одного японського б/у трактора в Україну?

  • @valerii7462
    @valerii7462 Рік тому +1

    Н-speed шукай і не пошкодуєш в мене та iseki 345 S-speed бомба повір мені , а тобі удачі хозяін барін