@lovaszbalazs434 2 роки тому

@@Joko_official1 azt nem! Ez pletyka.

• @7david_official
    @7david_official 2 роки тому +40

Fölösleges módosítani a szabályt 90 percnek kell maradnia szerintem. Így szoktuk meg

• @danielpolak5969
    @danielpolak5969 2 роки тому +10

Azóta meg lett egy szomorú hír. Ronaldo elvesztette újszülött kisfiát.😔

• @gergokaracs302
    @gergokaracs302 2 роки тому +34

Ronaldo azt mondta hogy meghívja a kis fiút a meccsére + kifizeti a telefont,a kis srác anyukája nem engedi el a kis fiút a meccsre,bár ha elmenne a meccsre akkor kapna aláírásokat stb... A kis srác anyukája minél több pénzt akar ebből az egészből kicsikarni.

• @richardpap2963
      @richardpap2963 2 роки тому +6

Úgyan ezt gondolom én is még rendőrségi eljáras is indúlt állítóllag. Csak nem tudom mire fog jútni a rendőrség szándékos rongálás??? Kár megtérűlt szóval ne is rudom mit várt az anyúka. És még hozzá kell tenni hogy Roni nem tudhatta hogy beteg a kisfiú ezért érzek pénz szagot.

• @Szmorike
      @Szmorike 2 роки тому +2

ha te mondjuk fradi szurkó lennél és meghívnának egy ute mecsre, akkor szívesen mennél? értem én, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát, de ettől azért talán valami frappánsabb is eszébe jutothatott volna Ronáldónak, ugyanis a fiú nem manu szurkó volt, hanem everton, még jó hogy nem egy liverpool meccsre akarta meghívni. és én úgy tudom, hogy nem az anyja nem engedi, hanem fiú nem akar menni, aki ráadásul bár Ronáldó nem tehet róla de autista és sokkal nehezebben dolgozza fel a dolgokat.

• @martinnagy8981
      @martinnagy8981 2 роки тому +5

@@Szmorike Ne keverd már össze a Fradi Ute meccseket egy United meccsel haver. Még egy Liverpool szurkoló is simán elfogadna egy ingyen jegyet akármelyik rivális meccsere. A srác everton szurkoló nehogy már nem örült volna ha ingyen elmehetne egy United meccsre. Ez nem szól másról csak a pénzről.

• @markteam5218
      @markteam5218 2 роки тому

@@richardpap2963 pedig simán fog menni valamire engem azért akar a rendőrség börtönbe vinni mert egyszer be baszva csúnyán beszéltem egy gyerekkel 😂😂😂 Tiszta vicc azóta oda se mehetek hogy a kerítésen kívül szünetbe beszélgessek haverjaimmal csicska Magyarország meg csicska Fideszes kutyák

• @martinrajmundszoros9250
      @martinrajmundszoros9250 2 роки тому

Faszt a seggébe az a lényeg, hogy a fiu legyen boldog nem ő

• @leventevarga1550
    @leventevarga1550 2 роки тому +38

5:15 szerintem az jobb lenne ha a labda nincs játékban akkor megállítják az időt. Egy félidő akár 10 percig is állhat mindenféle szarságok miatt és aztán a végén a bíró hosszabbít 3 percet. Szerintem ez jobb lenne.

• @barisgym01
      @barisgym01 2 роки тому +3

Akkor viszont 90 perc tiszta játékidő lenne, ami brutálisan sok.

@leventevarga1550 2 роки тому

@@barisgym01 elvileg is 90 percnek kéne lennie

• @botondszasz9639
      @botondszasz9639 2 роки тому +1

Én inkább az időhúzást büntetném mégjobban.

• @szilardbalint5242
    @szilardbalint5242 2 роки тому +10

Amúgy ki látta a Roni 3 gólját tegnap az a szabadrugás

• @egriberti5002
    @egriberti5002 2 роки тому +5

Ha 100 perces lenne egy meccs akkor 10 percel több lenne az időhúzás.Szóval szerintem teljesen fölösleges.

• @BMMO90
    @BMMO90 2 роки тому +6

véleményem a Ronaldo ügyről én teljesen megértem a Portugál világklasszist hogy dühébe ezt csinálta viszont azt tegyük hozzá hogy ezt nem direkt csinálta arról meg nem tehet a Portugál zseni hogy még autista is volt a gyerek jah és a szülő egyből nyávogott és azzal jön hogy a fiát ez nagyon megrázta. kérdem én ha a gyerek autista és vannak vele problémák és így félti a gyereket akkor minek viszi ki egy ilyen meccsre? ahol a szurkolók balhéznak és verekednek is a szurkolóktól nemfélti a gyerekét mert ott nem a telefonja lesz össze törve a srácnak ha nem lehet az orra! az anya is csak azért nyávog hogy pénzt csináljon ebből hogy a Portugál világsztár fizessen nekik. szóval az anyukát inkább itt a pénz érdekli milyen érdekes hogy Ronaldo ki fizette a telefont mert ki fizette neki ez semmi meg még meg is hívta egy Manchester United meccsre az Old Traffordra őket egyből be fogta a szülő szóval ez inkább csak hiszti volt semmi más. a másik meg gondoljunk már bele kikapsz egy gyenge ellenfél ellen akit simán le kéne győzni ráadásul még a csapat a Bajnokok Ligája helyezésért is harcol és ki kapsz ideges vagy stb mész a le a pályáról a szurkolók röhögne rajtad meg beszólnak neked jó hogy ilyenkor el szakad a cérna egy egy embernél és lehet azt mondani hogy ilyet egy sportoló nem tehet miért ne tehetne? ő is emberből van ennyi erővel akkor a szurkolók se idegesítsek a játékosokat meg őket is büntessék meg. amúgy Ronaldonak van most elég baj ezen kívül is hisz meghalt a gyereke és most nem hiszem hogy őt azt érdekli hogy mit csinált egy héttel ezelőtt amit meg is értek. és most ez nem csak neki lesz nehéz ha nem a családjának és a csapatnak is hisz szerintem egy két meccsen biztos nem fog játszani ami érthető is hisz nincs most ő se abba az állapotba hogy a játékra koncentráljon meg ezen nem lehet túl lépni hisz ez nem olyan dolog mint ha egy kupa döntött veszítene el.

• @Ciijsbciidjejw
    @Ciijsbciidjejw 2 роки тому

Kit érdekel, mester hármas VAMOOOS

• @Eki-jf7tv
    @Eki-jf7tv 2 роки тому +9

Szerintem egyszerűen csak meg kéne állítani az órát a kirúgások a bedobások meg a cserék közben és máris nyernénk plusz 10 perc játékidőt úgy hogy a meccs ugyan úgy 90 perc plusz pár perc hosszabbítás. Pl. úgy mint az NBA-ben. Van mondjuk 7 másodperce kirúgni és ha valaki átlépi az időkorlátot akkor az ellenfél jön egy bedobással, vagy valami hasonló. Ez csak egy hasra ütött példa, de szerintem így is több értelme van mint még 10 perc veszekedést meg színészkedést nézni

• @Tusiikaable
      @Tusiikaable 2 роки тому

Ha megállitják az időt semmi szükség a hosszabitásra. A hosszabbitás pont azért van, hogy azokat, amiket leirtál ellensúlyozza.

@Eki-jf7tv 2 роки тому

@@Tusiikaable igazad van😅

• @karolyholczer7640
    @karolyholczer7640 2 роки тому

Tomi szeretlek imádlak imádom amit csinálsz emberből vagyunk mindenki hibázik de ha gurul a gyógyszer akkor gurul nem őt akarta boxzsáknak használni megesik :*

• @nagydaniel7321
    @nagydaniel7321 2 роки тому +2

Nagyon jó lett de egy dolog hiányzott hogyeg egy szót se szóltál drága csillagunkrol kövi aranylabdasunkrol Harry Maguieröl

@deucehu2 2 роки тому +2

Lényegében már így is 100 percesek a meccsek mert amennyi plusz időt rá kell adni az időhúzás miatt simán kijön. Csak mostmár nem hülyén kinéző +9-10 perc hosszabbításként fog megjelenni hanem sima játékidőként... Minden más nagyobb sportban megoldották már ezt az időhúzós problémát, csak a FIFA képtelen... Pedig nem is kellene messze menni, elég csak átnézni a futsalra. Amikor nincs játékban a labda akkor álljon az óra és legyenek például 2x30 percesek a meccsek. Arra meg, hogy fáradtak a játékosok megoldás lehet az ha nem korlátozzák a cserék számát. Szerintem pörgősebb, nagyobb lendületű meccsek jönnének ki ebből a megoldásból.

• @bendeguzszigetvari2178
    @bendeguzszigetvari2178 2 роки тому

havi focira kereszteljük át a sorozatot xd

• @heroldrucskos5224
    @heroldrucskos5224 2 роки тому

Nagyon jó videó. Legyen még több videó légyszi.

• @sandornagy9068
    @sandornagy9068 2 роки тому +1

Szerintem a Barca-Farnkfurt mecsről is lehetett volna 1-2 szó meg hogy egy IPhon azért többe kerül mint egy jegy egy mecsre itt ara gondolok hogy kárpótlás de nem akkora

• @rakosinorbert8001
    @rakosinorbert8001 2 роки тому

Boldog Húsvétot Nessaj

@richardpap2963 2 роки тому +1

Nem tudom mikor készűlt a videó de a Fenkfurt Barca meccsről is beszélhettél volna egy párszót😂😂😂😂

• @kemenyb
    @kemenyb 2 роки тому

akkor 10% kedvezmény van a merchre? :D :D

• @norbertpenzes9152
    @norbertpenzes9152 2 роки тому

Egy megoldás a sokat áll a játék problémára, nem agyaltam sokat rajta, Álló óra kell mint az nba,nfl stb... és kész :D

• @LeventeGreenYT
    @LeventeGreenYT 2 роки тому

Tegnap tudtam meg!😎😂

• @gulyasgeza5801
    @gulyasgeza5801 2 роки тому

Allo ora kene mint a jegkorongban, kosarban, keziben stb… lehet fetrengeni de nem menne az ido, a cserek is lemehetnek ahogy akarnak

• @sz0ke145
    @sz0ke145 2 роки тому

A Merhből adod majd a száz forintot. XD

• @vitez2231
    @vitez2231 2 роки тому

Szia! Nem akarok kötekedni mert a videó szuper lett, de a Forma-1 es kor kimaradt

• @Weberkurzc
    @Weberkurzc 2 роки тому

Sok munkahelyen kötelező ledolgozni az ebédszünetet, két félidő között van 15 perc pihenő még 5 percet el engedtek nekik :D :D

• @kukoka0108
    @kukoka0108 2 роки тому +1

Maradhat a 90 perc csak átvehetné a többi sporttól, hogy ha áll a játék akkor az idő sem pereg.

• @miklosszeman5586
    @miklosszeman5586 2 роки тому

Szerintem az óra megállítása lenne jó ötlet a több tiszta jatekido érdekében. Minden cserével illetve amikor hosszabb ideig fetreng egy játékos aki vagy tényleg megserult vagy csak szimulal. Így nem kéne legyen hosszabbítás és kis túlzással 2x 45 perc lenne a mérkőzés ahol foci van végig.

@andrisstefan4058 2 роки тому

Real meccsen a vinisiust mondjuk kiállíthatták volna mert az hogy vezetsz, az ellenfél jön szabaddal és te elrugod a labdát szerintem megérdemel egy második sárgát.

• @adamgosztola6603
    @adamgosztola6603 2 роки тому

Én amugy iii.kerületi tve -nek az u14 es csapatában játszok

• @Citrozoeychantheone
    @Citrozoeychantheone 2 роки тому +1

Én akit ezer éve nem érdekel a foci, is nézem ezeket, meg a fifa streameket is 😂💙

• @vilmosnagy1395
    @vilmosnagy1395 2 роки тому

5:22 Legalább 10 percel tovább izgulhatok a mixemen :)

• @rollo_9279
    @rollo_9279 2 роки тому

Fociban az lenne jó ha utólag vissza néznék a meccset és ha kiderűl hogy színészet volt benne, pénz büntit kapna érte a játékos

• @matenagy7165
    @matenagy7165 2 роки тому

Ez a hall city manager taktika ezt is Nessajtól, pontosabban Papatundetol lopta, lefizeti a szurkolókat, hogy legyen valaki a stadionba.

@szilardbalint-kraft7196 2 роки тому

De nézzük a jó oldalát. Legalább a Norwich ellen tudod győzni a United. Meg azon a meccsen rúgott mester hármast Ronaldo (vagy Rinyáldo).

-Ez egy főzőverseny?
    -A Villareal tud úgy főzni mint a többiek?
    -Villareal szerinted tudsz úgy főzni mint mi?

@TiborLenin 2 роки тому

100 perces meccsek... Hát ha szerintük túl sokat áll a játék, nem hiszem pont egy hosszabbított idő lesz a megoldás... Persze hosszabb idő hosszabb eladott idő a közvetítésben, de akkor se fognak többet játszani.

@romeopasztor 2 роки тому

3.rugott és a labdát tényleg oda adta a srácnak nem?

• @patriklevay8743
    @patriklevay8743 2 роки тому

Szerintem maradjon 90, vagy legyen kevesebb, de amikor áll a játék, akkor állítsák meg az időt.

• @BenjiDaniel958
    @BenjiDaniel958 2 роки тому

Szerintem a Nou Camp ban egy Barcelona meccs sokkal jobb xd

• @takacspeter7714
    @takacspeter7714 2 роки тому

Mit gondolsz a mostani Manchester unitedtől?

• @belamagyari4273
    @belamagyari4273 2 роки тому

Én csak a Barca EL kiesését hiányoltam az összefoglalóból.

• @istvanvalkai
    @istvanvalkai 2 роки тому

A 100 perces meccsek helyett egyszerűen be kellene vezetni az időmegállítást, mint a kéziben vagy a kosárban. Amíg megy a tökölés (VAR-ozás vagy ápolás) meg kéne állítani az időt, így a tiszta játékidő nem telik, és a meccsek végén nem kellene 5-6 perces hosszabbításokkal visszanyerni az elvesztett időt. Emellett én betiltanám a "taktikai cseréket" is, mert az is csak időhúzás, és semmi értelme, hogy a gyerek fel se ment a pályára és már vége is a meccsnek.

• @diamondwolf2722
    @diamondwolf2722 2 роки тому

Én végignéztem a real meccsét madird szurkolóként, hát voltam fent és voltam lent, de végül meglett

• @zsomborsasdi406
    @zsomborsasdi406 2 роки тому +1

Szia Nessaj! Én úgy gondolom (Barca drukker ként) hogy a Mu nincs közelébe se a BL negyed/elődöntőbe (+a bajnokságban se állnak jól) de hogy mi nem tudunk megverni az EL negyeddöntőbe egy Franfurktot. (egyébként elismerés nekik) A Mu legalább a döntőbe bejutott régen.

@norbertkovacs8713 2 роки тому

Szerintem sem kellene 100 perces foci mérkőzés. Van bíró sport társ, hosszabbítson ha húzzák az időt. Probléma megoldva.

• @fulopkopp4997
    @fulopkopp4997 2 роки тому

Valaki aki tudja válaszoljon hogy nessaj-nak milyen órája van??

Szerintem simán lehetne 100 perc mert mindig pont akkor van vége a meccsnek mikor lehet gól lenne

• @markmolnar388
    @markmolnar388 2 роки тому

Én megye III-ban nem tudok 90percet végignyomni nem hogy 100 percet

• @winkyben69
    @winkyben69 2 роки тому

Szerintem Eriksen, és az elképesztő sok pályán összeeső focista után nemhogy 100 percre kéne hosszabbítani a meccseket, hanem inkább 80 percre rövidíteni..

• @mihalyrau9953
    @mihalyrau9953 2 роки тому

100 perc-es mecs 1o percel több united mecs nézés azaz kiégés

• @frank457777
    @frank457777 2 роки тому

Ronaldo :(((hagyjuk, 90 percnél maradjunk meg ne facsarjuk ki jobban játékosokat

• @viktorgor6868
    @viktorgor6868 2 роки тому

Az atletico city nagyon bejött nekem régóta nincsenek verekedések vagy csak ahoz hasonlók a profi fociban ma már

@cyborgh7 2 роки тому

szerintem ez a 100perces foci ötlet pont az ellenkezője annak aminek történnie kéne, szerintem 30p re félidönkként le kéne venni a meccseket. Fiatalokat is jobban megfogná egy pörgősebb gyorsabb játék. SZERINTEM

@hidasbotond 2 роки тому +1

Persze Ronaldot most utálni kell, de azért ez nagyon nagy túlzás. Meghívta egy meccsre, kapott telefont, ki is fizette, bocsánatot is kért, szerintem ennyi legyen már elég, nem kell ekkora balhé. Nyílván persze bunkóság amit csinált, de akkor is...

• @swaggsmber
    @swaggsmber 2 роки тому

Hajrá Liverpool!

• @gameforfun3375
    @gameforfun3375 2 роки тому +1

100 perces foci? Bárcsak

• @Samurai_R49
    @Samurai_R49 2 роки тому

A real ugyan tovább jutott but: Manchester is blue ha hi ha ha

• @drippyofisol
    @drippyofisol 2 роки тому

Egyébként mi lenne ha lenne óramegállítás? Ez alatt azt értem mint például kéziben: valami történik, megáll az óra. Egyből nem lenne időhúzás, stb.. Szerintem ez messze egy jobb ötlet lenne mint a 100 perces szaros meccsek..

• @rolandtorok7702
    @rolandtorok7702 2 роки тому

Ezzel a játék idővel kapcsolatban azt kellene csinálni hogy fixen 90 perc lenne, semmi 1-2 perc hosszabbítás semmi :) kivéve a 2x 15 perc ahol kell

• @lordasissin7422
    @lordasissin7422 2 роки тому

igen csak Ronaldonak a szétrúgott lábát videózta a csávó, nem magát Ronaldot és valószínű h ez nem esett neki a legjobban, nem véletlen baszta ki a kezéből xd

• @martonszabo1991
    @martonszabo1991 2 роки тому

a villareal megnyeri remélem

• @VFelix-mj9py
    @VFelix-mj9py 2 роки тому

Most mindenki ezt a Ronaldo-s balhét lovagolja,de azt nem veszik észre,hogy milyen sokat segít másoknak.....bár szerintem is nagyon rossz döntés volt a részéről,de csak képzeljetek bele........

• @marcellmagas2975
    @marcellmagas2975 2 роки тому

Amúgy azután hogy Ronaldo meghivta őket a szülei azt mondták hogy ők everton szurkolok és soha nem mennek ki mert ez meg bocsáthatatlan.(Én aki már több mint egy évtzede manchester united szurkoló😂)Sírhatni tudnék

• @davidtran7026
    @davidtran7026 2 роки тому

Ameddig a Fifaban meg az Uefaban nem 100 éves emberek vannak 90 helyett, addig a perc se legyen 100 csak 90

• @ThisXAzIgazUt
    @ThisXAzIgazUt 2 роки тому

Szerintem is a Villareal nyerje meg a BL-t.

• @gergolorincz3895
    @gergolorincz3895 2 роки тому +1

Ma Budaörs-Sori meccsen Korozmán Kevin rúgott baromi nagy golt és nyertünk 1-0ra.💛🖤