Хочу підтримати український контент коментом❤ вирішила розібратися в догляді і почала шукати відео, але майже все русняве🤢. Тому дякую що Ви робите такий контент ❤
за 9 хвилин отримала відповіді на всі питання новачка👏 зрозуміла, що найбільше мені підійде молочна кислота. бачу, що у The ordinary вона представлена в комбінації із гіалуроновою🤔
Дякую♥️Гіалуронову кислоту додають до майже всієї косметики,бо вона є гіпоалергеною і чудово зволожує(в мене є окреме відео про цю кислоту),вона не є ексфоліантом,хоча і називається кислота.The Ordinary додали її до молочної кислоти для того щоб мінімізувати подразнюючу дію останньої ,також гіалуронову кислоту ви знайдете в засобах із ретиноїдами.
@@Teresa412 ця тема скоро буде) Кислоти можна використовувати влітку,просто зменшуєте кратність і не забувайте про оновлення сонцезахисту,але детальніше я розповім у відео.
Я власниця жирної комбінованої шкіри обличчя схильної до висипань , використовувала раніше саліцилову кислоту оскільки дуже рекомендував мій косметолог, проте одразу зʼявлялись червоні плями на обличчі після користування, тому я припинила. Дуже рада, що потрапила на ваш канал, буду пробувати користуватися менш агресивними кислотами)
Я просто в захваті від вас❤ Всі ваші відео просто на одному подиху переглядаю Наскільки все доступно та зрозуміло 👍 Хотіла запитати іменно за азелаінову кислоту, якщо її використовувати при висипах підліткових , то як часто та з чим її можна поєднувати , чим закривати Дякую❤❤❤
Дякую♥️ Азелаїнову кислоту рекомендують при висипах. Вона може бути самостійною в якійсь із рутин,закривати хорошим відновлюючим кремом по типу шкіри. Якщо є підозра на акне,то краще звернутися до спеціаліста.Якщо шкіра толерує,то її можна і кожного дня,але якщо це вперше,то краще почати з декількох разів на тиждень. Швидкого результату не очікуйте.
дякую за відео!! чи не могли б ви зробити відео про правила використання кислот? просто так багато інформації, і дуже легко заплутатися і повірити не тому 😢. мене в особливості дуже цікавить період "чистки" (чи як там його називають), а саме чи можливо його уникнути, і скільки чекати. також, хочу запитати вас про цей засіб "Активний гель-догляд з саліциловою, молочною та гліколевою кислотами проти недосконалостей шкіри обличчя, CeraVe"- чи підійде як перше знайомство з кислотами?
Дякую)) Мені здається,що у відео я говорила про етап чистки,уникнути його,на жаль,майже не можливо.Цей етап чистки стосується не тільки кислот,це може бути після будь-яких активів.Триває в середньому 3-6 тижнів(по різному). Як варіант знайомства із кислотами може,але дивлячись який стан шкіри,якщо є активні висипання,то краще вибрати інший засіб.
Дуже вдячна за зрозуміло та просту подачу. Та темп ідеальний для мене! Дуже дякую 🙏🏻 хочу запитати якщо можна чим можна боротися з жировиками на шкірі обличчя (вилиці) чи тільки механічне видалення? Дякую на перед🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Вітаю! Нещодавно придбала засіб для вмивання обличчя Panoxyl 4%. Хотілося б більше дізнатись про особливості застосування бензоїл периоксиду, а також які засоби можна використовувати після вмивання таким засобом, щоб запобігти пересушуванню шкіри (тонери та креми) Наперед вдячна ❤
Я зараз лікую акне, приймаю пігулки та користуюся засобами для зовнішнього застосування, що прописав лікар. Тому кислоти чекають кращих часів:)) тільки засіб для миття шкіри від cerave в своєму складі має активні компоненти, але лікар сказала, что його можна залишити, бо він досить м'який:)
Привіт) Купила молочну кислоту для сухої шкіри, але не впевнена як використовувати. Після очищення і тонера, чи до? Чи можнва після використання наносити креми/сироватки? Дякую за ваш контент ❤
Привіт) Молочну кислоту використовуйте відразу після вмивання. Вона у вигляді сироватки? Так,після молочної кислоти можна нанести відновлюючу сироватку або просто крем.
Купила sesderma azelac lotion, хочу використовувати його проти прищів та почервоніння, в його склад входить azelaic acid та salicylic acid. Підскажіть, це який етап догляду? Кажуть що він дуже сушить. Хочу від цього засобу відштовхуватись щоб купляти інші засоби. Хочу купити собі ще ніацинамід, якщо в мене є цей azelac lotion,то ніацинамід брати мені як тонік або сиворотку? (Комбінована більш жирна шкіра з прищами в мене та акне). Ви казали що азелаїнова кислота поєднується з ніацинамідом, тому думаю можна? Ще Саліциловая кислота у складі не буде перешкодою для ніацинаміду? Я можу використовувати ці елементи один за одним? В якій послідовності? В який період доби краще? Чи можна так кожен день? Чи це забагато…Боже мої мізки цього не витримують..як же складно це все.
@@natty_sun давайте розбиратись☺️ Азелаїнова кислота хороший вибір при висипаннях,вона має антибактеріальну дію,саліцилова кислота в складі допоможе себорегулювати(тобіж зменшити жирність шкіри). Ніацинамід теж хороший вибір.Як комбінувати активи? Ніацинамід зранку(можна у вигляді будь чого),азелаїнова кислота на вечір. Рутина із азелаїновою кислотою буде приблизно виглядати так: -двохетапне очищення -азелаїнова кислота -закриваєте хорошим відновлюючим кремом Виробник пише,що наносити на шкіру 1 раз на день.Детальних інструкцій більше немає,тому,гадаю,що вечірній догляд буде таким як я описала вище. В складі засіб має саліцилову кислоту,то я би не наносила ніацинамід перед азелаїновою к-тою.Не робіть бутерброди із активів. Ніацинамід можна кожен день,азелаїнову кислоту також,АЛЕ в складі є саліцилова кислота в перших рядах складу,тому використовуйте той лосьйон на вечір 2-3 рази на тиждень.Ви згадували,що він сушить,тому почніть із 2 разів.Азелаїнову кислоту можна і частіше,але ТАМ є саліцилова і ми незнаємо концентрації тих кислот,виробник не пише🤷♀️ Не рекомендую купляти ретинол,Ви новачок,у Вас уже є актив,не спішіть із активами,бо можна зробити набагато гірше.
@@IlonaPlevan Авв, дякуюююю❤ та поки що нічого, тільки цей лосьйон azelac, та пінку для вмивання. Але хочу замінити її. Намагаюсь все поєднати та зрозуміти що мені купити. Гідрофільний бальзам або олію, очищаючу ніжну пінку якусь, тонік (або тонер, не можу розібратись яка різниця в назвах) який буде відновлювати рН. Якийсь крем вечірній для відновлення ліпідного шару шкіри як я поняла, та якийсь сонцезахистой крем..Можна купити сиворотку з ніацинамідом та використовувати зранку. Але якщо лосьйон azelac 2 рази на тиждень ввечері, то що можна в інші вечора? Ніацинамід також? Чи можна ще щось цікавеньке додати?😂 складно що гідрофільна олія, пінка, тонік також будуть мати в своєму складі якісь елементи..боюсь не те купити до свого лосьону azelac та майбутньої сиворотки на ніацинаміді наприклад.
@@natty_sun можна і ніацинамід,але можна додати сироватку із церамідами,центеллою,прополісом.Вибір величезний,також залежить від бюджету. Крем можна на ламелярній емульсії,із відновлюючими інгрідієнтами.В мене є відео про купероз і розацеа,там майже всі засоби спрямовані на відновлення захисного бар‘єру,подивіться,можливо,щось виберете для себе. Крем може бути один,не обов‘язково брати окремий для ранку і вечора. Пінки(якщо не кислотні),то не повині мати таких інгрідієнтів,які будуть заважати,теж і про тонер(якщо брати кислотні,то важче із поєнанням),якщо вибирати відновлюючі і зволожуюючі тонери,то вони поєднуються зі всім.
Вітаю Ілоно ! Так как сезон весна-літо,порадь будь ласка,непогану мігдальну кислоту на суху шкіру 35+.Раніше не використовувала її. І взагалі,мені 37 років і я тільки почала вводити активні компоненти в свій догляд,восени думаю про ретинол і даль кислоти.Я дуже жалкую ,що раніше я не знала,що крім крему,шкірі ще щось потрібне😢Я не знаю як зараз реанімувати ії ((
Вітаю! Ніколи не пізно починати доглядати за шкірою♥️ Мені подобається мигдальна кислоти від By wishtrend,Sesderma має гліколеву і мигдальну кислоти,якщо дорожче,то від Allies of skin. Зверніть увагу на пептиди(можна круглорічно і бакучіол(«замінник» ретиноїдів,теж можна круглорічно),антиоксиданти,не забувайте про сонцезахист,зволоження,відновлення бар‘єру. Ретинол і кислоти можна влітку,але при умові правильного захисту і доречності застосування.
Дякую❤ І порадь бюджетну ,але хорошу гідрофільну олію) Хочу ще спитати,чому ви не радити ніякі позиції з бренду medi peel,доволі популярний,вам він не подобається?
@@TatianaTerpan-gr1zy я не знайома із брендом особисто,але бренд якісний і хороший👍Багато продуктів підходять для вікової лкіри,декілька позицій уже лежать у моїй корзині майбутніх покупок. Щодо олійки,то в мене є відео про купероз,там є багато прикладів гідрофільних олій і бальзамів на вибір.
Добрий день. А чи підійде саліцилова кислота якщо у мене комбінований тип шкіри і є підшкірні прищі та відкриті комедони, якщо так, то скільки разів на тиждень можна використовувати цю кислоту?
Саліцилова кислота не працює із висипаннями і пост акне,вона допомагає із себорегуляцією і відкритими комедонами. Для висипань і пост акне працює азелаїнова і мигдальна кислоти. Ви вибрали не правильну кислоту.
А що самий перед в лікувальних цілях має бути щоб допоміг з нею справитися,дерматолог виписували антибіотики і просто догляд,не допомогло потім виписала гормональну мазь но я не рішилась її купувати,так як вже був не кращий опит з нею
Ілона, доброго вечора! Підкажить, якщо я почну користуватись азелоіновою кіслотой, який режим? Тобто Скільки разів на тиждень? Що треба накладати поверх? Чи підійде крем Q+A з керамідами? И ще. Якщо я планую ретінол, то коли я можу його вводити після введення в догляд азелоінової кислоти? Треба буде зачекати? Чи можно одночасно, тільки в різні дні? Дякую, якщо знайдете час🙏🏻
Доброго ранку) Азелаїновою кислотою можна користуватися хоч кожного дня(якщо шкірі нормально),а можна декілька разів на тиждень (якщо є ще якісь активи). При введенні кислоти користуйтеся правилом введення кислот,спочатку 1-2 рази на тиждень,а потім збільшуйте за потреби(тут мова саме за азелаїнову). Можна закривати кремом із церамідами. Краще вводити ретинол коли шкіра буде повністю толерантна до кислоти,разом починати введення не рекомендую,бо шкірі буде важко спочатку.Скільки часу?Все залежить від шкіри😌Головне не спішіть,давайте шкірі достатньо часу на відновлення,якщо почнете користуватися разом ретинолом і кислотою,то додайте хорошого відновлення(сироватка,тонер,крем).
Це «етап чистки»,нормальне явище привведення будь-яких активів,якщо висипання з‘являються в типових місцях,то це нормально,але якщо висипи з‘являються в не типових місцях,то може бути індивідуальна реакція. Висипи повинні пройти десь ~ через місяць.
Вона не діє як відлущуючі кислоти,часто використовують для боротьби із пігментацією,можна знайти поєднання із вітаміном С .Її можна практично всім типам шкіри,по дії вона схожа до аскорбінової кислоти,саме тому вона не потрапила в це відео.
@@IlonaPlevan дякую! Бо якраз купила для боротьби з пігментацією від the ordinary, але не знала з чим поєднувати і скільки разів використовувати на тиждень. Маю 38 рочків і досвід користування ретиноїдами, кислотами (крім саліцилової), віт.С, але від пігментних плям так і не позбавилася. Хоча шкіра, в цілому, виглядає чудово на мій вік, маю комбінований тип, жирну в Т-зоні і норм по периферії.
Повністю позбутися від пігментиних плям не дуже то і просто, «свіжі» плями від прищиків швидко прибираються,а от «застарілі» в мене так залишилися,трішки стали світлішими. Ластовиння,для прикладу,нікуди не ділося)) Не забувайте про сонцезахист😌
@@IlonaPlevan ой, не кажіть! В мене не йдуть гормональні , що з'явилися після народження дитини. Але хочеться хоч мінімізувати їх глибину, тому постійно шукаю і досліджую новинки на ринку.
Хочу підтримати український контент коментом❤ вирішила розібратися в догляді і почала шукати відео, але майже все русняве🤢. Тому дякую що Ви робите такий контент ❤
Дякую,що дивитеся♥️🥰
за 9 хвилин отримала відповіді на всі питання новачка👏
зрозуміла, що найбільше мені підійде молочна кислота.
бачу, що у The ordinary вона представлена в комбінації із гіалуроновою🤔
Дякую♥️Гіалуронову кислоту додають до майже всієї косметики,бо вона є гіпоалергеною і чудово зволожує(в мене є окреме відео про цю кислоту),вона не є ексфоліантом,хоча і називається кислота.The Ordinary додали її до молочної кислоти для того щоб мінімізувати подразнюючу дію останньої ,також гіалуронову кислоту ви знайдете в засобах із ретиноїдами.
Тішусь, що знайшла україномовний контент про кислоти! Дякую вам!
Дякую за підтримку♥️🫂
Щаслива що випадково знайшла такий чудовий канал!! Ви молодець))
Дякую🥹🥹♥️♥️
Дуже дякую за ваші відео ❤ цікаво та інформативно. Нарешті з‘являється контен догляду за шкірою українською мовою 🫶
Дякую за підтримку каналу♥️😍
Дякую за інформацію, дуже цінно, чекатиму на продовження
Дякую♥️
Мені дуже приємно))
Дякую вам за таку корисну інформацію 🌷це те що мені треба!
Дякую)
@@IlonaPlevan , якщо вам буде зручно, може ви зробите відео про кислоти які можна використовувати влітку? 🙏
@@Teresa412 ця тема скоро буде)
Кислоти можна використовувати влітку,просто зменшуєте кратність і не забувайте про оновлення сонцезахисту,але детальніше я розповім у відео.
@@IlonaPlevan дякую вам! Буду чекати.
Дякую!!! Обожнюю ваші відео! ❤
Дякую за перегляд😍🥰🥰
Я власниця жирної комбінованої шкіри обличчя схильної до висипань , використовувала раніше саліцилову кислоту оскільки дуже рекомендував мій косметолог, проте одразу зʼявлялись червоні плями на обличчі після користування, тому я припинила. Дуже рада, що потрапила на ваш канал, буду пробувати користуватися менш агресивними кислотами)
Дякую за коментар ♥️
Сподіваюсь,що Ви знайшли свою кислоту)
дякую за контент! рада, що знайшла вас
Дякую за коментар ♥️🫂
дякую за відео, дуже корисно, кортко та зрозуміло
Дякую♥️
Я просто в захваті від вас❤
Всі ваші відео просто на одному подиху переглядаю
Наскільки все доступно та зрозуміло 👍
Хотіла запитати іменно за азелаінову кислоту, якщо її використовувати при висипах підліткових , то як часто та з чим її можна поєднувати , чим закривати
Дякую❤❤❤
Дякую♥️
Азелаїнову кислоту рекомендують при висипах. Вона може бути самостійною в якійсь із рутин,закривати хорошим відновлюючим кремом по типу шкіри.
Якщо є підозра на акне,то краще звернутися до спеціаліста.Якщо шкіра толерує,то її можна і кожного дня,але якщо це вперше,то краще почати з декількох разів на тиждень.
Швидкого результату не очікуйте.
Чи можна використовувати гель від medik8 з aha та bha кислотами кожного дня?
PHA в скаткахмоя улюблена кислота, ефект вау після кожного використання і немає почервоніння чи інших неприємних сюрпризів ☺️
РНА це ♥️Супер ніжна,деліткатна,але дієва.Не буде жодних подразнень.
Дякую Ілона
Дякую за перегляд♥️
Дуже інформативно! Дякую!) Хотілось, щоб Ви ще розповіли про пептиди - кому потрібні, як користуватися і тд..😊
Дякую)
Відео буде обов‘язково,зараз саме тестую сироватку із пептидами♥️
@@IlonaPlevan дякую!)
дякую за відео!! чи не могли б ви зробити відео про правила використання кислот? просто так багато інформації, і дуже легко заплутатися і повірити не тому 😢. мене в особливості дуже цікавить період "чистки" (чи як там його називають), а саме чи можливо його уникнути, і скільки чекати. також, хочу запитати вас про цей засіб "Активний гель-догляд з саліциловою, молочною та гліколевою кислотами проти недосконалостей шкіри обличчя, CeraVe"- чи підійде як перше знайомство з кислотами?
Дякую))
Мені здається,що у відео я говорила про етап чистки,уникнути його,на жаль,майже не можливо.Цей етап чистки стосується не тільки кислот,це може бути після будь-яких активів.Триває в середньому 3-6 тижнів(по різному).
Як варіант знайомства із кислотами може,але дивлячись який стан шкіри,якщо є активні висипання,то краще вибрати інший засіб.
@@IlonaPlevan дякую 💗
Велике дякую.
♥️
Дуже вдячна за зрозуміло та просту подачу. Та темп ідеальний для мене! Дуже дякую 🙏🏻 хочу запитати якщо можна чим можна боротися з жировиками на шкірі обличчя (вилиці) чи тільки механічне видалення? Дякую на перед🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Дякую Вам♥️
Можливо Ви маєте на увазі міліуми?
@@IlonaPlevan так, саме їх(( дуже вдячна на перед🙏🏻🙏🏻
Рекомендовано механічно видаляти,але в мене вони зникли при користуванні кислотами.
Я би спробувала кислоти спочатку.
Вітаю! Нещодавно придбала засіб для вмивання обличчя Panoxyl 4%. Хотілося б більше дізнатись про особливості застосування бензоїл периоксиду, а також які засоби можна використовувати після вмивання таким засобом, щоб запобігти пересушуванню шкіри (тонери та креми) Наперед вдячна ❤
Вітаю!
Думаю,що буде і таке відео)
Дякую, дуже корисно 😊👌
Дякую🥹♥️
дякую! корисна інформація 👍
Дуже дякую♥️
❤️аскорбінова кислота
🥰♥️
Я зараз лікую акне, приймаю пігулки та користуюся засобами для зовнішнього застосування, що прописав лікар. Тому кислоти чекають кращих часів:)) тільки засіб для миття шкіри від cerave в своєму складі має активні компоненти, але лікар сказала, что його можна залишити, бо він досить м'який:)
Удачі Вам у боротьбі із акне🥰 Так, careve і справді ніжний засіб.Теж колись його використовувала)
@@IlonaPlevan дякую 🌷
😍😍😍
🫶
Привіт) Купила молочну кислоту для сухої шкіри, але не впевнена як використовувати. Після очищення і тонера, чи до? Чи можнва після використання наносити креми/сироватки? Дякую за ваш контент ❤
Привіт)
Молочну кислоту використовуйте відразу після вмивання.
Вона у вигляді сироватки?
Так,після молочної кислоти можна нанести відновлюючу сироватку або просто крем.
Купила sesderma azelac lotion, хочу використовувати його проти прищів та почервоніння, в його склад входить azelaic acid та salicylic acid. Підскажіть, це який етап догляду? Кажуть що він дуже сушить. Хочу від цього засобу відштовхуватись щоб купляти інші засоби. Хочу купити собі ще ніацинамід, якщо в мене є цей azelac lotion,то ніацинамід брати мені як тонік або сиворотку? (Комбінована більш жирна шкіра з прищами в мене та акне). Ви казали що азелаїнова кислота поєднується з ніацинамідом, тому думаю можна? Ще Саліциловая кислота у складі не буде перешкодою для ніацинаміду? Я можу використовувати ці елементи один за одним? В якій послідовності? В який період доби краще? Чи можна так кожен день? Чи це забагато…Боже мої мізки цього не витримують..як же складно це все.
Якщо ще додати ретоноіди то я залишусь без обличчя?😂 так хочеться усе купити..але я новачок і нічого ще не пробувала
@@natty_sun давайте розбиратись☺️
Азелаїнова кислота хороший вибір при висипаннях,вона має антибактеріальну дію,саліцилова кислота в складі допоможе себорегулювати(тобіж зменшити жирність шкіри).
Ніацинамід теж хороший вибір.Як комбінувати активи?
Ніацинамід зранку(можна у вигляді будь чого),азелаїнова кислота на вечір.
Рутина із азелаїновою кислотою буде приблизно виглядати так:
-двохетапне очищення
-азелаїнова кислота
-закриваєте хорошим відновлюючим кремом
Виробник пише,що наносити на шкіру 1 раз на день.Детальних інструкцій більше немає,тому,гадаю,що вечірній догляд буде таким як я описала вище.
В складі засіб має саліцилову кислоту,то я би не наносила ніацинамід перед азелаїновою к-тою.Не робіть бутерброди із активів.
Ніацинамід можна кожен день,азелаїнову кислоту також,АЛЕ в складі є саліцилова кислота в перших рядах складу,тому використовуйте той лосьйон на вечір 2-3 рази на тиждень.Ви згадували,що він сушить,тому почніть із 2 разів.Азелаїнову кислоту можна і частіше,але ТАМ є саліцилова і ми незнаємо концентрації тих кислот,виробник не пише🤷♀️
Не рекомендую купляти ретинол,Ви новачок,у Вас уже є актив,не спішіть із активами,бо можна зробити набагато гірше.
@@natty_sun що ще маєте в догляді?
Замість ретиноїдів краще додайте відновлюючі засоби,користі буде більше.
@@IlonaPlevan Авв, дякуюююю❤ та поки що нічого, тільки цей лосьйон azelac, та пінку для вмивання. Але хочу замінити її. Намагаюсь все поєднати та зрозуміти що мені купити. Гідрофільний бальзам або олію, очищаючу ніжну пінку якусь, тонік (або тонер, не можу розібратись яка різниця в назвах) який буде відновлювати рН. Якийсь крем вечірній для відновлення ліпідного шару шкіри як я поняла, та якийсь сонцезахистой крем..Можна купити сиворотку з ніацинамідом та використовувати зранку. Але якщо лосьйон azelac 2 рази на тиждень ввечері, то що можна в інші вечора? Ніацинамід також? Чи можна ще щось цікавеньке додати?😂 складно що гідрофільна олія, пінка, тонік також будуть мати в своєму складі якісь елементи..боюсь не те купити до свого лосьону azelac та майбутньої сиворотки на ніацинаміді наприклад.
@@natty_sun можна і ніацинамід,але можна додати сироватку із церамідами,центеллою,прополісом.Вибір величезний,також залежить від бюджету.
Крем можна на ламелярній емульсії,із відновлюючими інгрідієнтами.В мене є відео про купероз і розацеа,там майже всі засоби спрямовані на відновлення захисного бар‘єру,подивіться,можливо,щось виберете для себе.
Крем може бути один,не обов‘язково брати окремий для ранку і вечора.
Пінки(якщо не кислотні),то не повині мати таких інгрідієнтів,які будуть заважати,теж і про тонер(якщо брати кислотні,то важче із поєнанням),якщо вибирати відновлюючі і зволожуюючі тонери,то вони поєднуються зі всім.
Вітаю Ілоно !
Так как сезон весна-літо,порадь будь ласка,непогану мігдальну кислоту на суху шкіру 35+.Раніше не використовувала її. І взагалі,мені 37 років і я тільки почала вводити активні компоненти в свій догляд,восени думаю про ретинол і даль кислоти.Я дуже жалкую ,що раніше я не знала,що крім крему,шкірі ще щось потрібне😢Я не знаю як зараз реанімувати ії ((
Вітаю!
Ніколи не пізно починати доглядати за шкірою♥️
Мені подобається мигдальна кислоти від By wishtrend,Sesderma має гліколеву і мигдальну кислоти,якщо дорожче,то від Allies of skin.
Зверніть увагу на пептиди(можна круглорічно і бакучіол(«замінник» ретиноїдів,теж можна круглорічно),антиоксиданти,не забувайте про сонцезахист,зволоження,відновлення бар‘єру.
Ретинол і кислоти можна влітку,але при умові правильного захисту і доречності застосування.
Дякую❤
І порадь бюджетну ,але хорошу гідрофільну олію)
Хочу ще спитати,чому ви не радити ніякі позиції з бренду medi peel,доволі популярний,вам він не подобається?
@@TatianaTerpan-gr1zy я не знайома із брендом особисто,але бренд якісний і хороший👍Багато продуктів підходять для вікової лкіри,декілька позицій уже лежать у моїй корзині майбутніх покупок.
Щодо олійки,то в мене є відео про купероз,там є багато прикладів гідрофільних олій і бальзамів на вибір.
Підкажіть, будь ласка, чи можна позбутися (а не попередити) комедони активами? Чи потрібно робити чистку і тоді вже підтримувати ефект активами?
Звичайно можна)
Чистка - це лише тимчасовий результат
В мене на каналі є відео про закриті комедони♥️
@@IlonaPlevan дуже дякую!
Добрий день. А чи підійде саліцилова кислота якщо у мене комбінований тип шкіри і є підшкірні прищі та відкриті комедони, якщо так, то скільки разів на тиждень можна використовувати цю кислоту?
Добрий день,так,вона чудово працює із закритими та відкритими комедонами.Починайте із 1-2 разів на тиждень.
Я користуюся саліциловрю кислотою 2 рази на тиждень і вона мені НЕ допомагає!!!! Не від прищів, не від пост акне. Що не так?
Саліцилова кислота не працює із висипаннями і пост акне,вона допомагає із себорегуляцією і відкритими комедонами.
Для висипань і пост акне працює азелаїнова і мигдальна кислоти.
Ви вибрали не правильну кислоту.
Чи можна користуватися при розацеї папульно пустольній кислотами АНА ВНА,взяла активний гель догляд сераве і стало ще хуже на обличчі
На жаль,такі кислоти не підходять,вони можуть зробити гірше.
А що самий перед в лікувальних цілях має бути щоб допоміг з нею справитися,дерматолог виписували антибіотики і просто догляд,не допомогло потім виписала гормональну мазь но я не рішилась її купувати,так як вже був не кращий опит з нею
@@АннаБусарова-б9г я не лікар і не можу давати таких порад.Рекомендую знайти хорошого дерматолога☺️
Ілона, доброго вечора! Підкажить, якщо я почну користуватись азелоіновою кіслотой, який режим? Тобто Скільки разів на тиждень? Що треба накладати поверх? Чи підійде крем Q+A з керамідами? И ще. Якщо я планую ретінол, то коли я можу його вводити після введення в догляд азелоінової кислоти? Треба буде зачекати? Чи можно одночасно, тільки в різні дні? Дякую, якщо знайдете час🙏🏻
Доброго ранку)
Азелаїновою кислотою можна користуватися хоч кожного дня(якщо шкірі нормально),а можна декілька разів на тиждень (якщо є ще якісь активи).
При введенні кислоти користуйтеся правилом введення кислот,спочатку 1-2 рази на тиждень,а потім збільшуйте за потреби(тут мова саме за азелаїнову).
Можна закривати кремом із церамідами.
Краще вводити ретинол коли шкіра буде повністю толерантна до кислоти,разом починати введення не рекомендую,бо шкірі буде важко спочатку.Скільки часу?Все залежить від шкіри😌Головне не спішіть,давайте шкірі достатньо часу на відновлення,якщо почнете користуватися разом ретинолом і кислотою,то додайте хорошого відновлення(сироватка,тонер,крем).
@@IlonaPlevan дуже дякую! Отримала всі відповіді🙏🏻 гарного вечора, чарівна Ілона!
@@lariskiparis гарно дякую🥰♥️
Вітаю. Чи може сипати від саліцилової кислоти 2% BHA?
Вітаю!
Може😉
@@IlonaPlevan дякую за відповідь. А як Ви думаєте, це можливо тимчасовий ефект, чи варто перестати нею користуватися?
Це «етап чистки»,нормальне явище привведення будь-яких активів,якщо висипання з‘являються в типових місцях,то це нормально,але якщо висипи з‘являються в не типових місцях,то може бути індивідуальна реакція.
Висипи повинні пройти десь ~ через місяць.
@@IlonaPlevan Ще раз дякую ❤️
А як на рахунок транексамової кислоти?
Вона не діє як відлущуючі кислоти,часто використовують для боротьби із пігментацією,можна знайти поєднання із вітаміном С .Її можна практично всім типам шкіри,по дії вона схожа до аскорбінової кислоти,саме тому вона не потрапила в це відео.
@@IlonaPlevan дякую! Бо якраз купила для боротьби з пігментацією від the ordinary, але не знала з чим поєднувати і скільки разів використовувати на тиждень. Маю 38 рочків і досвід користування ретиноїдами, кислотами (крім саліцилової), віт.С, але від пігментних плям так і не позбавилася. Хоча шкіра, в цілому, виглядає чудово на мій вік, маю комбінований тип, жирну в Т-зоні і норм по периферії.
Повністю позбутися від пігментиних плям не дуже то і просто, «свіжі» плями від прищиків швидко прибираються,а от «застарілі» в мене так залишилися,трішки стали світлішими. Ластовиння,для прикладу,нікуди не ділося))
Не забувайте про сонцезахист😌
@@IlonaPlevan ой, не кажіть! В мене не йдуть гормональні , що з'явилися після народження дитини. Але хочеться хоч мінімізувати їх глибину, тому постійно шукаю і досліджую новинки на ринку.
Сподіваюся,що транексамова кислота допоможе у вирішенні Вашої проблеми😌