Пане Андрій, дуже подобається Ваш підхід до рослин. Ваш сад справжня лабораторія дизайнера, для споглядання і вивчення рослин. Дуже дякую що ділитеся з нами своїми спостереженнями і своїм досвідом! Привіт з Кривого Рогу! Миру всім❤️🇺🇦🙏
Ваш садок прекрасний ніби як у природі(бо я-хуторанка)Може верби плакучоі бракує вам,на мій погляд.Попід парканом-космеі амарант рудбекія(повністю жовта як жоржина) вони до двох м. висоти і в цю пору квітують👍🏻🌾♥️
@@Анджеліна-к1я, дякую Вам. але в мене є вже одна верба. Щодо космей, то вони мені дуже подобається, але восени дуже втрачають привабливість, а жоржини я не дуже полюбляю викопувати, я ледачий до цього :)
Дуже цікаво споглядати сад в динаміці, а також відкривати для себе нові рослини. Дякую Вам, Андрію, за Вашу працю і за те, що ділитесь своїми знаннями і спостереженнями 💛💙
Дякую за прекрасний настрій! Сад виглядає шикарно . Коли Ви ,п.Андрію,так натхненно розповідали про гірчак,мені аж якось ніяково стало,що я його сприймаю і виполюю,як бур'ян. А він досить цікавий у груповій посадці. Я живу біля Рівного і в нас ехінацеї ,геленіум,ранні хризантеми вже відквітли. Цьогоріч сад та квітники в нас не дуже ....далися взнаки несприятливі погодні умови та й наслідки воєнних дій .Якесь все в нас жовте ,не яскраве ще з початку літа, хоча зараз ,коли спека трішки спала всі наші рослинки ніби ожили. Зараз квітують волотисті гортензії, троянди, жоржини, лаванда,флокси, розквітають осінні хризантеми,очистки. Натхнення Вам,п.Андрію! Україні перемоги! А нам гарного україномовного пізнавального контенту!
Крутезний сад) приємне відео, дякую! А після Перемоги ми точно будемо кращою країною! У вогні зросла нація і ми стали ідеалом свободи для всього цивілізованого світу. Наше повернення в європейський світ тільки пришвидшилось)
Дякую, Ви відкрили зовсім інший світ краси звичайних рослин. Переглядаю по кілька раз ролики і планую свій сад по іншому. І хотілося б дійсно більше новинок, цікавинок. Да, і дякую за Марину Крячко👏👏
Доброго дня, сад гармонійний ,наче одне ціле з природою, така територія в одному стилі, це вже вища категорія дизайну. Зараз квітнуть у нас анемони рожеві і білі, дуже гарно, можна вписать і в ваш сад. Ваші відео дуже доречні саме зараз для всіх нас, примушують відволікаться від всього страшного , дякую
Андрію, велика подяка за цікавий україномовний контент. Щодо рослин, які квітують в серпні-вересні: японська анемона рожева просто неперевершена в цю пору, а також різноманітні жоржини та мітлоподібні гортензії та хризантеми. І ще, дуже заважає гарним видам саду шматки сірого бетонного паркану, це просто муляє око і перебирає на себе увагу. Можливо Ви його вже не помічаєте, але він дуже псує естетичність, можливо можна затягнути його ліанами або задекорувати в інший спосіб, бо злаки погано виконують таку функцію. Загалом дуже цікавий сад і підбір рослин дуже гарний
Дуже приємно Вас слухати і дивитись. Замінили мені Арестовича перед сном ), заспокоюєте своїми розповідями, відволікаєте від війни ❤. Дякую, що українською!
Дякую!! Дуже подобається, що пишете назви. 🙏 Це дуже зручно, якщо хочеться більше дізнатись про рослину, або взнати ціну. Погоджуюсь, перемога буде за нами. Україна розквітне! Ми будемо над цим працювати. Адже це так цікаво! Саджаєш і очікуєш отримати одне, а виходить, часто, зовсім інше. 😊 Адже вони живі, живуть своїм життям. І цікаво за цим спостерігати. Скажу чесно, я цим " хворію". Взимку не можу дочекатись весни,щоб поїхати на дачу 😊 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Пенісетум і війник просто шикарні! В нас пенісетум вже другий рік майже не утворює колосків, тільки жене зелену масу у всі сторони. Буду хоч знати як він має виглядати 😂
@@KARANDA_LANDSCAPE Мені дуже сподобалась Ваша лекція, просто змінила моє бачення екологічності , сучасності і водночас простоті квітника. Дякую дужу-дуже. Тепер мій сад стане менш малоуходний і красивий.
@@KARANDA_LANDSCAPE мені хтось написав що начебто ні , але я конкретного правила щодо монетизації не бачив .. можливо у блогера в договорі з гуглом це прописано ?
В серпні в мене квітували троянди, гортензії, соняхи, айстри, чорнобривці, арабіс, віола, калли, гладіолуси, жоржини, дзвоники, нагідки, астильби, пізньоцвіт, майори💮
@@KARANDA_LANDSCAPE так, у листопаді, минулого року садила цибулинні, останні 28-29(!) числа - всі прижилися ( в тому числі фрітілярії і лілеї ). А у лютому цього року перекопувала землю - не пригадую, щоб земля була розмерзла і доволі суха для копання в таку пору. Ще й винищувачі літали доволі низько наді мною в цей час. Робота на землі спасала від депресії, давала здоров'я і користь, а Господь і ЗСУ захищали від ворога. Згадую, що тоді була дуже гаряча молитва про перемогу над ворогом і сили для роботи удесятирилися. Ще ніколи мені не доводилося мати таку змогу дорватися, як то кажуть, до землі на такий довгий період і на повну силу.
@@KARANDA_LANDSCAPE дякую за вашу увагу до моего коментаря. До вашего каналу у мене був стрес через те, шо не все в рядок, не туї в ряд, бо навколо у всіх так. А мені в цьому некомфортно було, ніби на вітрині садового центру. Концепція про дикий/природній сад це моє. Але що помітила - створити гармонію в такому саді набагато складніше, ніж в ряд висадити туї, і дорожче. Весною садила всьо в паніці, скоріше шукала втіху, ніж думала про сад. Восени - пересаджую за тими правилами, що ви сформулювали. Для себе виокремила такі: - масиви рослин, поєднувати кілька рослин поруч - не впадати в велике різноманіття - поєднувати групи за подібністю - сад має змінюватися за сезонам - формую точки споглядання, тобто звідки я милуюсь садом.
@@iloname5007, ну Ви мене, прямо, приємно здивували. Може, Ви викладач, чи вчителька? У Вас структурне мислення, - це як раз те, що я намагаюся донести нашим глядачам, а у Вас це дуже вміло вийшло. Дякую за Ваш коментар!!!
@@KARANDA_LANDSCAPE дякую. Але тепер я ж пересаджую і пересаджую рослини! Додам ще один висновок для себе, що сад змінюється. Зараз у мене малі діти і на фронтовій зоні, що сонячна, у мене полуниця. А як виростуть любителі полуниці, то я приберу грядки. Бажаю вам успіхів. ПС. Як вчитель української мови не можу не відмітити ваші українські звуки.
Андрію, добрий день! А чому у вас немає осінніх анемон? Зараз від них не можна відірвати погляд! Дуже гарно виглядає Хамельн! Можна добавити звичайний синєголовник, а також гарно біля нього виглядає седум, хоча б Red Cauli.
Добрий день, пане Андрію. Дякуючи вам змінила ставлення до злаків, тепер вже в сформований сад думаю куди вписати їх. Скажіть чи міскантус гігантський встигає викидати волоті в Київській області?
А що Ви саджаєте біля пенісетума, щоб закривало його до того, як він почне рости? Мене цікавить, що можна взагалі між теплолюбивими злаками саджати, щоб воно один одному не заважало?
@@SojStein, в першу чергу, щоб не викопувати :))). хоч, з часом, я відкрив для себе стільки цікавих "маленьких" тюльпанів, що тепер їх люблю через красу :)
Дякую вам за цікаве відео та поради! Завдяки вам я відкрила для себе багато цікавих рослин на які не звертала уваги до того . Вже знайшла та посіяла насіння Гаури , бо не знайшла рослини в моєму місті. Моі Гаури ще дуже маленьки, приблизно 10 сантіметрів . Чи могли ви порадити чи треба їх тримати у приміщенні в зимку (зона 5b), бо зараз напевно вже піздно висаджувати ?
висаджуйте в ґрунт, ще за два місяця вони знаєте як у Вас виростуть. тільки підріжте їм стебло на третину, - рослина тоді піде вширь розростатися, буде кущитися.
Доброго дня, Андрій! Велика подяка за пізнавальне відео. Хочу задати питання. Чому в Вашому саду мало хвойних рослин? Ви навмисне не бажаєте закрити паркан живоплітом , щоб він був для рослин фоном круглий рік? Дякую за відповідь.
Вітаю. я не дуже люблю хвойні рослини. Хоча в цьому саду їх чимало - є живопліт з туї десь метрів 12 погонних та заввишки 3,5 метри, але він за будинком і його ніколи не видно на відео. Є ялівці грін карпет під 2 м діаметром - 4 шт, але їх закрили квіти, є сосни канадські коніки, деякі в мій зріст. Щодо паркану, то я би закрив його живоплотом, але в деяких місцях квітник дуже вузький, що тільки живопліт і буде видно. Але це гарна ідея, щодо прикриття саме мого паркану
вітаю. в мене все саме так і є. ботанічні тюльпани та мускаріі чудово себе почувають. та і між кущами пеннісетуму 80-90 см, а їх коріння росте більше вниз, ніж, завширшки.
У мене якось дивно у серпні флокси цвіли - по черзі і не відразу усією шапкою, доцвітає... Може, через те, що у напівтіні росте 🤔 До речі, у серпні цвітуть хости. Ви на своїй ділянці не садили хости?
якщо підрізати суцвіття флоксів після квітування, вони повторно заквітують, а у Вас може, дійсно, через тінь. щодо хост, то я їх не люблю - якась, мабуть стара психологічна травма :)))))
Цікаво спостервгати в такому ракурсі за більшістю звичними для нас рослинами і роздивлчтись новинки в дінамиці. Ще зацікавила глицинія але формована не як ліага а як дерево. Чи ж у вас прр це інформація. В неті для цього використовують підложку з дерева, але гліцинія має на стільки міцні з часом ліани, що виникає питання чи потрібно взагалі так робити?
вітаю. Так, гліцинію, кампсис можна сформувати з одним стовбуром, але для початку їм, все одно, потрібна буде опора, бо це ж ліана, і стовбур у неї виткий, тому і роблять для них металеві, чи дерев"яні підтримувачі
Пане Андрій, дуже подобається Ваш підхід до рослин. Ваш сад справжня лабораторія дизайнера, для споглядання і вивчення рослин. Дуже дякую що ділитеся з нами своїми спостереженнями і своїм досвідом! Привіт з Кривого Рогу! Миру всім❤️🇺🇦🙏
і Вам, дякую!!!!
щодо лабораторії - цікава думка :)
Чекаємо! І взагалі виходьте частіше на зв'зок, вас мало
я би залюбки виходив. подумаю, що можна зробити з цим.
Ваш садок прекрасний ніби як у природі(бо я-хуторанка)Може верби плакучоі бракує вам,на мій погляд.Попід парканом-космеі амарант рудбекія(повністю жовта як жоржина) вони до двох м. висоти і в цю пору квітують👍🏻🌾♥️
@@Анджеліна-к1я, дякую Вам. але в мене є вже одна верба. Щодо космей, то вони мені дуже подобається, але восени дуже втрачають привабливість, а жоржини я не дуже полюбляю викопувати, я ледачий до цього :)
Дуже цікаво споглядати сад в динаміці, а також відкривати для себе нові рослини. Дякую Вам, Андрію, за Вашу працю і за те, що ділитесь своїми знаннями і спостереженнями 💛💙
і Вам, дякую. Мені здається, що саме із спостережень , в т.ч. і складається наше життя :)
@@KARANDA_LANDSCAPE так і є: спостереження, досвід, спогади, плани, мріі - все це і є життя.
Дякую за прекрасний настрій!
Сад виглядає шикарно .
Коли Ви ,п.Андрію,так натхненно розповідали про гірчак,мені аж якось ніяково стало,що я його сприймаю і виполюю,як бур'ян.
А він досить цікавий у груповій посадці.
Я живу біля Рівного і в нас ехінацеї ,геленіум,ранні хризантеми вже відквітли. Цьогоріч сад та квітники в нас не дуже ....далися взнаки несприятливі погодні умови та й наслідки воєнних дій .Якесь все в нас жовте ,не яскраве ще з початку літа, хоча зараз ,коли спека трішки спала всі наші рослинки ніби ожили.
Зараз квітують волотисті гортензії, троянди, жоржини, лаванда,флокси, розквітають осінні хризантеми,очистки.
Натхнення Вам,п.Андрію!
Україні перемоги!
А нам гарного україномовного пізнавального контенту!
дуже приємно читати такі розширені відповіді, дякую Вам!
а у Вас точно свічкоподібний гірчак? якщо так, то чого ж Ви його тоді виполюєте?:)))
@@KARANDA_LANDSCAPE Та сприймала його за бур'ян .
Так що виходить,Ваш досвід неоціненний .Дякую Вам!
Чекаємо нових відео!
@@svitlana_trf, я радий, що зміг допомогти, але є гірчак видовий і дуже агресивний, але він височенний :)
Крутезний сад) приємне відео, дякую!
А після Перемоги ми точно будемо кращою країною! У вогні зросла нація і ми стали ідеалом свободи для всього цивілізованого світу. Наше повернення в європейський світ тільки пришвидшилось)
дякую, Євгене, за такі для всіх нас важливі слова!!!!
Дякую, Ви відкрили зовсім інший світ краси звичайних рослин. Переглядаю по кілька раз ролики і планую свій сад по іншому. І хотілося б дійсно більше новинок, цікавинок. Да, і дякую за Марину Крячко👏👏
квітів сила силенна сортів, і їх поєднувати - одне задоволення!
Дякую за це відео, закохують у себе ваші рослини, і неймовірно корисно бачити рослини як вони виглядають та окремо дякую за назви 🙏
будь ласка!!!! для цього ми і працюємо, щоб надати частку любові
Дякую за красу! Вистоїмо! Переможемо!
Віримо в нашу перемогу!
Неймовірно,розповіді зачаровують.дякую.
Андрію, ваші відео дуже надихають! Дякую! А злаки так приємно шумлять, просто насолода. Перемога буде за нами🇺🇦
дякую і Вам за коментар та віримо в нашу Перемогу!
Дякую ! Слава Україні ! Героям Слава ! 💙💛🕊
Слава Україні!!!
Ви - неймовірний! Ваш сад - неймовірний! Дякую за задоволення від перегляду!
ох, дякую, Вам величезне
Доброго дня, сад гармонійний ,наче одне ціле з природою, така територія в одному стилі, це вже вища категорія дизайну. Зараз квітнуть у нас анемони рожеві і білі, дуже гарно, можна вписать і в ваш сад. Ваші відео дуже доречні саме зараз для всіх нас, примушують відволікаться від всього страшного , дякую
дякую Вам за такий коментар. Щодо анемон, то я і сам розумію, що їх не вистачає в моєму саду.
Андрію, велика подяка за цікавий україномовний контент. Щодо рослин, які квітують в серпні-вересні: японська анемона рожева просто неперевершена в цю пору, а також різноманітні жоржини та мітлоподібні гортензії та хризантеми. І ще, дуже заважає гарним видам саду шматки сірого бетонного паркану, це просто муляє око і перебирає на себе увагу. Можливо Ви його вже не помічаєте, але він дуже псує естетичність, можливо можна затягнути його ліанами або задекорувати в інший спосіб, бо злаки погано виконують таку функцію. Загалом дуже цікавий сад і підбір рослин дуже гарний
Вітаю. так, згоден і щодо анемони, і щодо паркану - є над чим працювати :). дякую Вам
Переглядаю Ваше відео вже кілька разів. Квітники просто СУПЕР!!!
будь ласка!!!!
Дуже приємно Вас слухати і дивитись. Замінили мені Арестовича перед сном ), заспокоюєте своїми розповідями, відволікаєте від війни ❤.
Дякую, що українською!
Адякую і Вам за та, що можете заспокоїтися під відео саду :)
Так,чекаємо...
старе попередивлялися вже багато разів😂
💙💛🌈💙💛🌈💙💛
дякую, Вам, за це!
Дякую!! Дуже подобається, що пишете назви. 🙏 Це дуже зручно, якщо хочеться більше дізнатись про рослину, або взнати ціну.
Погоджуюсь, перемога буде за нами. Україна розквітне! Ми будемо над цим працювати.
Адже це так цікаво! Саджаєш і очікуєш отримати одне, а виходить, часто, зовсім інше. 😊
Адже вони живі, живуть своїм життям. І цікаво за цим спостерігати.
Скажу чесно, я цим " хворію". Взимку не можу дочекатись весни,щоб поїхати на дачу 😊
🇺🇦🇺🇦🇺🇦
у Вас дуже гарна "хвороба" :). бажаю, щоб тільки така і була в наявності :)
Пенісетум і війник просто шикарні!
В нас пенісетум вже другий рік майже не утворює колосків, тільки жене зелену масу у всі сторони. Буду хоч знати як він має виглядати 😂
Така сама біда, при чому два різні сорти, ні один не зацвів🤔
минулого року і в мене він не квітував.
Дякую за сучасний і україномовний контент. Ваш сад дуже надихає!
дякую Вам, величезне
Злаки - то любов... Серпневий сад завжди чудовий, а взагалі кожного місяця щось своє, цікаве))
але мій фаворит, це липневий сад
Андрію, дякуємо вам за роботу, любимо вас, разом до перемоги! Цьомки бомки!
дякую! так, ми переможемо!!!!
Дякую! Багато ідей, завжди конспектую для втілення в своєму саду. Дуже прості і красиві композиції.
нічого собі, приємно це читати. я, колись, думав про викладацьку діяльність, але не гадав, що це настане так швидко :)
@@KARANDA_LANDSCAPE Мені дуже сподобалась Ваша лекція, просто змінила моє бачення екологічності , сучасності і водночас простоті квітника. Дякую дужу-дуже. Тепер мій сад стане менш малоуходний і красивий.
@@kateyevtushenko983, приємно це чути, що Вам вам вона припала до душі
дякую за роботу, коментар для підтримки українського контенту не менше десяти слів у коментарі
дякую, а що, три вже не канають?:(
@@KARANDA_LANDSCAPE мені хтось написав що начебто ні , але я конкретного правила щодо монетизації не бачив .. можливо у блогера в договорі з гуглом це прописано ?
@@AndreyUdovenko, дякую, запитаю у зайомих блогерів :)
Дякую,за знайомство з рослинами!!!
У Вас сад-мрія!!
будь ласка. так, я намагався створити те, що подобається саме мені
Дякую за відео. І що ділитесь секретами зі своєю аудиторією. Бажаю розвитку Вашому каналу.
і Вам дякую!!!
Захоплююсь вами🌻🌻🌻!!! Обожнюю ваші розповіді, вони завжди цікаві👍👍👍
дякую, Вам. я завжди намагаюсь збагнути, а що людям буде цікаво дізнатися про сад, насадження, окрім того, що просто пройтись садом та показати його.
@@KARANDA_LANDSCAPE Цікаво все і побільше 😮
Дякую, Андрій, завжди чекаю на нове відео ❤️🙏🏻🇺🇦
будь ласка і Вам, що постійно дивитесь канал!!!
Очень интересно рассказываете и очень все вокруг Вас красиво. Неймовірна краса.💖💖💖
дякую Вам за увагу!
Дякую за відео, дивлюсь і релаксую.
і Вам дякую за такий коментар
Дуже подобаэться ваш сад. Багато для себе ідей ваших візьму🌸🌷😀
будь ласка! я тільки "за"
@@KARANDA_LANDSCAPE дякую😁🌸
Дякую Вам за цікаве відео. Чекаю наступне із цвітінням айстр.
ой, айстри, це, щось, неймовірне!!!!
Дякую, як завжди надихає.
будь ласка, завжди раді :)
Дякую! Дуже цікаве і корисне відео!
будь ласка. Радий, що Ви дивитесь наш канал
Хочеться до вас в гості. Надихнутись вашими ідеями в саду. Питань мільйон).
може, колись я буду робити екскурсії власним садом, хто знає :)
🌸🌿✨💚 як завжди, цікаво і приємно
дякую. приємно, що Вам подобається
Дуже красивий сад!
дякую, Вам, величезне
Дуже цікаво. Дякую
і Вам, дякую!
Одразу лайк
дякую, Вам, величезне
В серпні в мене квітували троянди, гортензії, соняхи, айстри, чорнобривці, арабіс, віола, калли, гладіолуси, жоржини, дзвоники, нагідки, астильби, пізньоцвіт, майори💮
і астільби у Вас в серпні квітували. а Ви з якого регіону?
@@KARANDA_LANDSCAPE , напевне через те, що були посаджені цієї весни. Вінниця.
@@Натуся77, не знаю, навряд через це. Але цього року все якось змінилося в природі
@@KARANDA_LANDSCAPE так, у листопаді, минулого року садила цибулинні, останні 28-29(!) числа - всі прижилися ( в тому числі фрітілярії і лілеї ).
А у лютому цього року перекопувала землю - не пригадую, щоб земля була розмерзла і доволі суха для копання в таку пору. Ще й винищувачі літали доволі низько наді мною в цей час. Робота на землі спасала від депресії, давала здоров'я і користь, а Господь і ЗСУ захищали від ворога. Згадую, що тоді була дуже гаряча молитва про перемогу над ворогом і сили для роботи удесятирилися. Ще ніколи мені не доводилося мати таку змогу дорватися, як то кажуть, до землі на такий довгий період і на повну силу.
@@Натуся77, Молимося за Україну і за смерть ворогів
Дивно, ваш сад і рослини не для мене, а принципи підходять!
В цьому то і полягає краса, що сад це є конструктор, і кожен для себе бере те, що йому потрібно
@@KARANDA_LANDSCAPE дякую за вашу увагу до моего коментаря.
До вашего каналу у мене був стрес через те, шо не все в рядок, не туї в ряд, бо навколо у всіх так. А мені в цьому некомфортно було, ніби на вітрині садового центру. Концепція про дикий/природній сад це моє. Але що помітила - створити гармонію в такому саді набагато складніше, ніж в ряд висадити туї, і дорожче.
Весною садила всьо в паніці, скоріше шукала втіху, ніж думала про сад. Восени - пересаджую за тими правилами, що ви сформулювали. Для себе виокремила такі:
- масиви рослин, поєднувати кілька рослин поруч
- не впадати в велике різноманіття
- поєднувати групи за подібністю
- сад має змінюватися за сезонам
- формую точки споглядання, тобто звідки я милуюсь садом.
@@iloname5007, ну Ви мене, прямо, приємно здивували.
Може, Ви викладач, чи вчителька? У Вас структурне мислення, - це як раз те, що я намагаюся донести нашим глядачам, а у Вас це дуже вміло вийшло. Дякую за Ваш коментар!!!
@@KARANDA_LANDSCAPE дякую.
Але тепер я ж пересаджую і пересаджую рослини!
Додам ще один висновок для себе, що сад змінюється.
Зараз у мене малі діти і на фронтовій зоні, що сонячна, у мене полуниця. А як виростуть любителі полуниці, то я приберу грядки.
Бажаю вам успіхів.
ПС. Як вчитель української мови не можу не відмітити ваші українські звуки.
@@iloname5007, дякую Вам за такі теплі коментарі. у моїй школі в Криму була причудова учителька української!
Дякую за класне відео!
будь ласка! завжди раді :)
Дякую
і Вам, дякую
Спасибо!
будь ласка!
Пане Андрію, дякую за Вашу працю. Люблю дивитися Ваш канал. Розкажіть , будь ласка які міскантуси квітують в Україні
вітаю. у нас цвітуть, майже всі міскантуси, окрім гігантського та грацилімусу. Всі решта, ти, що у нас ростуть, цвітуть
Клас 💚
дякую
Дякую!
і Вам, дякую
Дуже гарно
дякую
Дякую.
будь ласка
Андрію, добрий день! А чому у вас немає осінніх анемон? Зараз від них не можна відірвати погляд! Дуже гарно виглядає Хамельн! Можна добавити звичайний синєголовник, а також гарно біля нього виглядає седум, хоча б Red Cauli.
Вітаю. Сад малий для всіх квітів, що хочеться :)
а синєголовник мені дуже подобається
Сподобалось відео. Дякую. В мене зараз квітують ранні сорти хризантем. Ви їх не дуже полюбляєте?
вітаю. хризантеми не дуже - вони асоціюються із квітником з СРСР, але це моє особисте :(
💛💙🇺🇦
дякую
Добрий день, пане Андрію. Дякуючи вам змінила ставлення до злаків, тепер вже в сформований сад думаю куди вписати їх. Скажіть чи міскантус гігантський встигає викидати волоті в Київській області?
вітаю. щодо міскантуса китайського, то, наче не встигає. Він у мене другий рік - поки придивляюся
А що Ви саджаєте біля пенісетума, щоб закривало його до того, як він почне рости? Мене цікавить, що можна взагалі між теплолюбивими злаками саджати, щоб воно один одному не заважало?
Доброго вечора. Первоцвіти - цібулинкові - ботанічні тюльпани, мускарії, як раз до того, як злак почне зеленіти, то на цій смужці також гарно
@@KARANDA_LANDSCAPE Ви саджаєте ботанічні, щоб не викопувати чи не тільки?
@@SojStein, в першу чергу, щоб не викопувати :))). хоч, з часом, я відкрив для себе стільки цікавих "маленьких" тюльпанів, що тепер їх люблю через красу :)
Дякую вам за цікаве відео та поради! Завдяки вам я відкрила для себе багато цікавих рослин на які не звертала уваги до того . Вже знайшла та посіяла насіння Гаури , бо не знайшла рослини в моєму місті. Моі Гаури ще дуже маленьки, приблизно 10 сантіметрів . Чи могли ви порадити чи треба їх тримати у приміщенні в зимку (зона 5b), бо зараз напевно вже піздно висаджувати ?
висаджуйте в ґрунт, ще за два місяця вони знаєте як у Вас виростуть. тільки підріжте їм стебло на третину, - рослина тоді піде вширь розростатися, буде кущитися.
Дуже дякую за відповідь!
Дуже дякую! В мене зараз квітнуть тільки гортензії! Пїдкажїть будь ласка, просо агресор?
Вітаю. Просо не агресор, розростається кочкою, але потужно
Добрый вечер) солончак і палюче сонечко. Які рослинки? Порадити можете
сходу нічого порадити не можу. потрібно дивитись по каталогам, які рослини витримують такі агресивні умови
Доброго дня, Андрій!
Велика подяка за пізнавальне відео.
Хочу задати питання. Чому в Вашому саду мало хвойних рослин? Ви навмисне не бажаєте закрити паркан живоплітом , щоб він був для рослин фоном круглий рік? Дякую за відповідь.
Вітаю. я не дуже люблю хвойні рослини. Хоча в цьому саду їх чимало - є живопліт з туї десь метрів 12 погонних та заввишки 3,5 метри, але він за будинком і його ніколи не видно на відео. Є ялівці грін карпет під 2 м діаметром - 4 шт, але їх закрили квіти, є сосни канадські коніки, деякі в мій зріст.
Щодо паркану, то я би закрив його живоплотом, але в деяких місцях квітник дуже вузький, що тільки живопліт і буде видно. Але це гарна ідея, щодо прикриття саме мого паркану
@@KARANDA_LANDSCAPE
Дякую за відповідь. ))
@@НатальяШевелева-о8е, будь ласка
Як думаєте, якщо до пінесетума підсадити весняні цибулинні(для компенсації стерні навесні), коріння злаків не дасть їм життя?
вітаю. в мене все саме так і є. ботанічні тюльпани та мускаріі чудово себе почувають. та і між кущами пеннісетуму 80-90 см, а їх коріння росте більше вниз, ніж, завширшки.
Як Ви ставитесь до золотарника в квітнику,дуже подобається хочу посадити.
я його постійно у себе вириваю, але в мене видовий, що сильно сіється :). тому я поки до нього прохолодно ставлюсь
Сад дуже гарний. Напишіть будь ласка, у Вас який сорт гліцинії???
дякую. гліцинія сорту Longwood Purple
🙏🙏🙏🇺🇦👍
дякую!
в мене зараз квітує амброзія))))))))) ну і флокси...
нє, ну амброзія, це прям чудово :)), головне, щоб алергії у тих, хто поруч, на неї не було
У мене якось дивно у серпні флокси цвіли - по черзі і не відразу усією шапкою, доцвітає... Може, через те, що у напівтіні росте 🤔
До речі, у серпні цвітуть хости. Ви на своїй ділянці не садили хости?
якщо підрізати суцвіття флоксів після квітування, вони повторно заквітують, а у Вас може, дійсно, через тінь.
щодо хост, то я їх не люблю - якась, мабуть стара психологічна травма :)))))
Травма😂
@@KARANDA_LANDSCAPEтравма😂
Цікаво спостервгати в такому ракурсі за більшістю звичними для нас рослинами і роздивлчтись новинки в дінамиці. Ще зацікавила глицинія але формована не як ліага а як дерево. Чи ж у вас прр це інформація. В неті для цього використовують підложку з дерева, але гліцинія має на стільки міцні з часом ліани, що виникає питання чи потрібно взагалі так робити?
вітаю. Так, гліцинію, кампсис можна сформувати з одним стовбуром, але для початку їм, все одно, потрібна буде опора, бо це ж ліана, і стовбур у неї виткий, тому і роблять для них металеві, чи дерев"яні підтримувачі
@@KARANDA_LANDSCAPE так, щось по типу бансая. Буду пробувати а там видно буде)
@@Нашінадачі, так, завжди краще спробувати, а потім зробити висновок! :)