На пікап для 170 полку логістики ДШВ Друзі, відкриваю збір на пікап для 170 полку логістики ДШВ. Машина потрібна для виконання бойових задач, а саме евакуації тіл полеглих побратимів з зони бойових дій. Кожен полеглий воїн має бути переданий рідним для достойного поховання. Прошу вашої допомоги в покупці авто. Давайте допоможемо разом! Слава Україні! 🎯Ціль: 300 000.00 ₴ 🔗Посилання на банку send.monobank.ua/jar/7nZoz6Fmf9 💳Номер картки банки 4441111127735508
У приватників, які робили скважину і септики, є конкуренція, а у тих хто проводить світло і газ, конкуренції нема. От і все різниця. Скільки б вони не мнулися, результат один. Всі будуть чекати.
Дякую за відео про будівництво, дуже цікаво і пізновально. Окремо дякую за ваші принципи відносно корупції, теж з дружиною притримуємось такої позиції.😊
Дякую за змістовне і корисне відео. Впізнаю себе 4 роки тому. Пройшов через процес будівництва з нуля. Зараз зробив би щось інакше або взагалі не робив би. В будь якому випадку, не помиляється тільки той, хто нічого не робить ! Удачі і натхнення в цьому нелегкому процесі !
Мало! Мало по часу відео!! Іване - виправляйся!!! 😁😉 А з державними установами як завжди. Як підключити - тягнуть кота за хвоста! А як відрізати за несплату - «вчора» приїдуть, махнуть по дротам і все! Чекаємо наступну серію. 👍👍👍👍
Іван, Божого вам і вашій родині Благословіння захисту підтримки на кожному кроці вашому, підсів на ваші відео після того як ютуб порекомендував ваше відео про ваш переїзд.😊
Цікаве і пізнавальне відео, дякую! 500 грн за метр свердловини то ще дешево, в Кіровоградській області 1000_1200грн бо граніт! Чекаю з нетерпінням відео про будівницво самого будинку!
Дякую Вам, Іване, за корисний контент українською мовою!!!! З мого досвіду проживання на півдні і на заході України скажу, що на заході все, в принципі, робиться на 50% повільніше ніж на півдні...
Дякую за цікавий контент, поділяю вашу принципову позицію щодо обленерго і 'пришвидшення' послуг- не за такі речі наші воїни зараз тримають фронт щоб тут далі зростала корупція. Змінюватись потрібно всім.
Дякую за свій досвід, дуже цікаво! Також було би цікаво послухати, як що які потрібно робити з паперами після купівлі ділянки, бо скоро з цим зустрінемося)
дуже цікаво, як у вас це відбувалось, бо ми в схожих умовах почали будуватись,, тільки в Дніпрі - теж 10 соток, теж глиниста земля, і проєкт будинку схожий. Будемо спостерігати
Стосовно швидкого підключення е.е. за додаткові кілька тисяч гривень: мабут точніше буде сказати кілька десятків тисяч гривень. І не факт що буде швидше))) Але по телефону ці ділки розказують так, що без них ти світла взагалі ніколи не побачиш.
Під'єднання електроенергії складне. Але ще є газовики, там теж морочать голову. Ну і класична жовта газова труба, яку потім ведуть по фасаду. Тому вам пощастило, що вирішили обійтись без газу )
@ZhyttiaIvana на всяк випадок зв'яжіться з електриком який обтисне СІП обленерго зуящіку з лічильником гільзами алюмінієво-мідними під автомат, бо вони вставляють СІП напряму в автомат і воно потом горить коли завантажується. Зробити за 1 захід щоб Обленерго дало добро зняти пломбу на день коли електрик буде обтискати.
Питання: екосептик на глиняних грунтах -наскільки він доречний? Дякую за ваші відео хоч не збираюся будувати будинок але цікаво спостерігати всіма етапами роботи на ділянці з самого початку. Нехай всі ваші мрії збуваються :)
1.Варто було б узнати, що може, а що не може бути в технічних умовах. Варто було б розібратися в небезпеках заземлення в щиті обліку електроенергії. Варто було б розібратися з заземленням в будинку. Електричні правила не передбачають влаштування заземлення в будинку. Приватні особи взагалі не зобов'язані виконувати електричні правила. 2.Проект обліку електроенергії - це листок паперу формата А4. Наскільки розумію, його може намалювати будь-який інженер-електрик за годину. Якщо це не так - хай мережі покажуть, де і для кого це написано. Проект від організації безумовно дурний, я хотів би на нього подивитись. 3.Наскільки хазяїн знає - що, чому і як повинно бути зроблене - настільки добре і буде зроблене. Інакше хтось зробить щось і залишить хазяїну проблеми.
Таке питання, чому система з бетонних кілець? ( хтось ще робе "вигрібні ями" ), а не сучасні автономні каналізаційні системи, такі як біосептики чи станції біологічного очищення? З власного досвіду використання вигрібної ями, системи з кільцями, а зараз - септика, шкодую, що не перейшли на сучасне рішення раніше, багато би коштів сэкономили ( якщо розглядати це в довгостроковій перспективі ). Дякуємо за класний контент, будемо чекати нових відео!
А як ведуть себе біосептики на глиняних грунтах? Бо класичний септик не робить, просто не поглинає воду. Тай після дощів грунт дуже насичений водою. Зараз з сусідами прокладаємо каналізацію по вулиці. І водоканал каже, що септик треба засипати 😂
Іване, розумію ваші емоції від підключення електропостачання. Але самий шок це підключення газопостачання. Гіршого сервісу не зустрічав за все своє життя.
10:19 я б так не стверджував з приводу того що на мілкішій свердловині можна зекономити! Поверхнева вода, як правило брудніша. У свердловинах глибших за +/- 60 метрів дуже часто зустрічається залізо у воді, а так то майже у 99% випадків у свердловинах буде підвищений вміст солей жорсткості! Тому треба завжди робити відбір проб води і по аналізу визначати яке обладнання потрібне для вашої води від цього залежить подальший бюджет використання свердловини !
Мені електрику заводили 9 місяців. 2020 рік (ковідні обмеження повним ходом були). Так що, у Вас ще швидко все вийшло... Теж пропонували швидше, але цінник відразу злітав х2.
Іване, якщо ви вирішили опалюватись електрикою, то дуже рекомендую звернути увагу на тепловий насос повітря-вода. В порівнянні з електрокотлом споживання в 2.5-3 і навіть 4 рази менше (в залежності від погоди). А це дає змогу використовувати його з сонячними панелями, менше потужність, меньше потрібно панелей. Ці насоси є в заводському виготовленні, але коштують не мало. А можна переробити зі інверторного кондиціонера і буде те саме, але в рази дешевше
Ага, ви в курсі) ну про максимум 3 рази можна подискутувати) якщо опалюватись в жовтні, коли +10, то СОР може бути і більше 4. Це залежить від багатьох чинників. Але навіть 2-3 рази це вже вигідно@@ZhyttiaIvana
@@ZhyttiaIvana згоден, вартість не мала, і 2-3 тис це ще мінімум) і то за саморобний. Залежно від площі будинку. Але з ціною 4.32 за кВт платіжка за світло стає не мала, а коли буде 7-8 грн, то це вже треба все добре порахувати, яка буде окупність
@@ZhyttiaIvana поки ви не кажете який у вас будинок і яка площа, то важко щось рахувати. Як варіант, можна просто поставити інверторний кондиціонер( повітря-повітря) за 600-800 у.о. і опалюватись ним жовтень, листопад, квітень, травень. Вже буде суттєва економія
Цікаво, як ви вирішили питання з фільтрацією води?! Яке обладнання використовували? Чи перенесли обладнання в будинок, чи залишили в приямку? І якої якості вода у вас в свердловині, до фільтрації?
ДТЕК максимально корумпована установа. В Києві жоден забудований без хабаря не може підключити будинок. $50тис треба занести, якщо все зробив правильно.
Із септиком ви трохи неправильно зробили, але можна виправити. Треба як мінімум ще одну переливну яму посередині. Ця конструкція з 2 ям замулиться за пару років. В мене перший септик такий самий був. Недостатньо чиста вода буде.
Мені поки що нічого написати, окрім того, що знову ж таки цікаво дивитись, бо колись я собі теж буду будуватись)) З електриками у нас в Харківській області мав справу, але з тієї нелюбові до державних установ, з'їздив отримав консультацію що і як треба зробити... в результаті був телефон знайомого, котрий все зробив швидше, дешевше і без головної болі. Хоча теж довго його не міг видзвонити. Чи робиться на сучасних ділянках якийсь дренаж для відводу води, типу закладання труб по всій площі?
За скважину в 90 метров 66000 грн. это хорошая цена .Собственно это ещё и доказывает что грунты там вполне лайтовые . Бурили у родственников в Кировоградской обл. 70 метров через скалу подземную , цена от 1000 до 1200 грн. за метр. Когда вы сказали что кто-то отказался из-за плохого грунта , то я аж засмеялся . У того бурильщика просто руки кривые))))).
@ZhyttiaIvana не скрізь є каналізації. Просто є поняття піклування про загальне благо, а "буду економити на викачуванні септика" призводить до отруєння грунтових вод, і подальших наслідків. Але то дрібниці...
Будую зараз а Польщі, електрика мабуть всюди, то жах. Знаю людей які чекають на підключення світла 2 роки і то не жарт. Мене ще не підключили, вже чекаю 11місяців, поставили щитову, підключили її до магістральної мережі і все опломбували, тепер чекаю на лічильник. Будинок побудований вже давно стоїть, теж на переносці від сусідів. А як в Україні з нормами, відступами від скважини до септика? В Польщі 30м, була велика морока в мене щоб то розмістити..
Якщо хтось читатиме - ставте відразу двонаправлений лічильник з модулем обліку, щоб в подальшому можна було більш раціонально використовувати сонячні панелі та не заморочуватися з поданням показників
Звичайний септик не складно переробити у аєраційний купляєш компресор і біозагрузку , поміщаєш у 1шу камеру, рівень очистки зростає до >95% , немає запахів, бактеріі купляти не треба. Це принцип акваріума з рибками)
У першій камері працюють анаеробні бактерії, які не дуже товарищюють із киснем. Тому пхати аератор в першу камеру не найкраща ідея. Якщо є бажання зробити примусову аерацію, то це для другої камери. Від запахів на ділянці врятує лише правильна побудова всієї системи каналізації, починаючи від ветиляції септика до фанових труб.
@@NeurolinguisticTraumatologвибачте, але ви схоже не розумієте як працює септик. Для його роботи потрібні як анаеробні бактерії (ті що забезпечують первинне бродіння та відповідно очистку стоків у першій камері) так і аеробні (для доочистки у другій камері).
скільки кіловат приєднали?,,я коли будувався приєднав стандартне підключення,,,.і нестянуло по моїх споживаннях,через певний час знову по новій оплачував і в 2 рази більше 3 фази і 12 квт
Оу, 2-3 місяці на електрику це вам ще дуже повезло. В Вінницькій обл клектрику підключали 6 місяців(це з врахуванням що ти кожен тиждень зриваєш їм телефон і питаєш а що там і як там?), а людям хто їм не дзвонив кожен тиждень проводили світло близько 9 місяців. З власного досвіду, написання скарги з детальним описом проблем, допомогло що найменьше прискорити процес на 2-3 місяці
Кожне місто чи село має індивідуальні, як ціни, так і різні методи будівництва, і також адміністрації. Без назви локації конкретної все це немає і не несе ні якої користі іншим. Бо будуючи в іншому місті буде геть інша політика будівництва у всіх планах.
Добрго дня. Не помітив на Вашому відео чи забетоноване дно в першій камері септика. Та і друга камера не герметична (без дна). В м.Вінниця, при перевірці септика сан.станцією, чи іншими міськими комун.службами при виявленні негерметичної першої чи другої камери септика - на тебе чекає чималенький штраф + змусять загерметизувати септик. Мені цікаво як у Рівному з такими питаннями.
100% суперечить нормам ,майже всі нажаль так роблять. Септик має бути умовно герметичним з забетонованим дном . Якщо так хочеться зливати стічні води то треба зробити систему білологічного очищення (ЛОС), а вже потім дренувати очищену воду у ґрунт .
Обл енерго то мафія, в Харкові навіть чергу зайняти та подати заяву необхідно вже комусь дати гроші бо вільних місць немає, кожен хоче нажитися на тебе коли бачать що тобі щось потрібно! В них навіть бігунки як в мрео!
Подала заяву на підключення електроенергії 02.05, техумови 17.05 і все…., дотепер чекаємо! ну як чекаємо дзвонимо :2-3 тижні, треба нову підстанцію, документи, міськвиконком, архітектура, монтаж, прийдіть ще заяву напишіть і чекайте дзвінка… Івано-Франківськ
Цікавий контент, Іване! Та ще й українською. Щодо підключення електроенергії- цього року підключали собі на ділянку. У нас постачальник ДТЕК. Зробили все через кабінет для нових підключень, в тому числі і всі необхідні документи подавали через кабінет. Один раз їздили на ділянку вже під час виконання робіт з підключення. Почали 2 лютого, електрика була вже 27 квітня. Тут все залежить від постачальника. Нам можна сказати з цим пощастило.
Септики- безкисневі , без бактеріальні - очисні споруди у яких виділяється отруйний газ Сірководень який збільшує концентаріцію отруйних газів у прибудинковій територіі у вас, та сусідів! Люди знають про смертельну небезпеку тому в багатьох випадках іхні реакціі агресивні бо є загроза життю
на скільки мені відомо, більше 40 метрів скважину не можна робити на законодавчому рівні… і ще момент, воду на аналіз в санепідемстанцію носили? бо може бути і не придатна для вживання
Підключення електрики дуже довго та дорого майже скрізь. Всілякі ДТЕКі та інші "тягнуть резину" за гроші клієнтів 😢 Це загальноукраїнська проблема "послуг" компаній- монополістів.
Я вже 3 місяці чекаю підключення 17кв і встановлення лічильника... Писав і телефонував в детек, результату 0. Ми прийняли ваше звернення і типу кудись його передамо, такими відповідями мене годують... В результаті будинок свій є, а жити в ньому не можу...
Я будував будинок перший раз. Ніякої геології, ніякої геодезії. Взяли з сином шпагат, зробили розмітку, забили кілки, залили подушку, потім блоки і так дальше. Правда, всі дозвільні документи зробили наперед, тільки потім почали будівництво. Септик тоже робили самі.
На пікап для 170 полку логістики ДШВ
Друзі, відкриваю збір на пікап для 170 полку логістики ДШВ. Машина потрібна для виконання бойових задач, а саме евакуації тіл полеглих побратимів з зони бойових дій. Кожен полеглий воїн має бути переданий рідним для достойного поховання. Прошу вашої допомоги в покупці авто.
Давайте допоможемо разом! Слава Україні!
🎯Ціль: 300 000.00 ₴
🔗Посилання на банку
send.monobank.ua/jar/7nZoz6Fmf9
💳Номер картки банки
4441111127735508
У приватників, які робили скважину і септики, є конкуренція, а у тих хто проводить світло і газ, конкуренції нема. От і все різниця. Скільки б вони не мнулися, результат один. Всі будуть чекати.
Дякую за відео про будівництво, дуже цікаво і пізновально. Окремо дякую за ваші принципи відносно корупції, теж з дружиною притримуємось такої позиції.😊
Дякую за змістовне і корисне відео. Впізнаю себе 4 роки тому. Пройшов через процес будівництва з нуля. Зараз зробив би щось інакше або взагалі не робив би. В будь якому випадку, не помиляється тільки той, хто нічого не робить ! Удачі і натхнення в цьому нелегкому процесі !
@@GuitMon розкажіть свій досвід, стосовно що зробили б інакше?
Вітаю ,я так зрозумів що у сусідки участок здорощав у рази ,дякую вам за подачу матеріалу ,а ми поїхали збивать мопеди
Дякую, що рятуєте кожен день українців!
Ніколи не дивився ваші відео на авто тему. Про будівництво мені подобається вся інформація 👍
А про автомобілі ні?
💯
@@ZhyttiaIvana мене авто тема не цікавить .
Доброго дня
Да все вірно
В любій області України обленерго це треш
Успіхів і процвітання Вам і Вашій Сім'ї
Насолоди від життя в новому будинку
@@МихайлоСваричну хз, в Вишгородськлму районі наче норм, нічого лишнього не платив їм
Мало! Мало по часу відео!! Іване - виправляйся!!! 😁😉 А з державними установами як завжди. Як підключити - тягнуть кота за хвоста! А як відрізати за несплату - «вчора» приїдуть, махнуть по дротам і все!
Чекаємо наступну серію. 👍👍👍👍
дякую за якісне, детальне та цікаве відео!
Дуже цікавий формат! Дякую Іване!! ✌️
Дякую за пізнавальну інформацію! Трудового натхнення та успіхів у повсякденному житті.👍
Тема цікава. Дивлюсь з підняттям настрою... Але коли згадую що робиться довкола😢...руки опускаються. Іван, ти молодець.
Іван, Божого вам і вашій родині Благословіння захисту підтримки на кожному кроці вашому, підсів на ваші відео після того як ютуб порекомендував ваше відео про ваш переїзд.😊
Дуже цікаво будемо чекати наступної серії
вже хочеться побачити всю картину...Будівництво і ремонт - це завжди купа непередбачуваних витрат і морок, але у вас все вийде.
Багато чого не вийде.
Іван привіт , дуже чекаю яку технологію будинку ви обрали . Класні відео , спасибі
Дякую за цікаве відео, дуже чекаємо наступні.
Дякую Іван. Дуже корисне відео. Ідея з розташуванням бодинку мені подобається.
Дякую за цікаві і корисні відео!
Цікаве і пізнавальне відео, дякую! 500 грн за метр свердловини то ще дешево, в Кіровоградській області 1000_1200грн бо граніт! Чекаю з нетерпінням відео про будівницво самого будинку!
Київщина робили влітку 650)
Днепр 2 500гр
Ужгород 2100грн метр, дивлюсь відео з цінами як з іншоі планети
Вінницька область 1000грн метр, це ще 2 чи 3 роки тому бурили
Дякую Вам, Іване, за корисний контент українською мовою!!!! З мого досвіду проживання на півдні і на заході України скажу, що на заході все, в принципі, робиться на 50% повільніше ніж на півдні...
@@УлянаДобровольська ні, Іван правильно сказав, роблять не більше чим норма дня, АЛЕ якщо "підмазати" і чергу посунуть, і якісніше зроблять.
Ще одне пізнавальне та цікаве відео, та ще й в суботу зранку, під чай чи каву - саме те, що треба!)
👍Дякую Іване,було цікаво і змістовно з вашої сторони
З великою повагою.Скважина українською-свердловина
Дуже цікаві відео 😉
Чекаємо слідуючий етап:)) 🎉🎉🎉🎉
Дякую!!! Не менш цікаве, ніж про машини)))
Дякую за відео. чекаю на продовження !
Дякую за цікавий контент, поділяю вашу принципову позицію щодо обленерго і 'пришвидшення' послуг- не за такі речі наші воїни зараз тримають фронт щоб тут далі зростала корупція. Змінюватись потрібно всім.
То часна контора обл енерго монополіст, яка корупція ? Ви про що .
Дякую за свій досвід, дуже цікаво!
Також було би цікаво послухати, як що які потрібно робити з паперами після купівлі ділянки, бо скоро з цим зустрінемося)
Дуже цікаво і зрозуміло. Дякую. Тепер хоч матиму уявлення про септики.
Корисне відео дякую.
дуже цікаво, як у вас це відбувалось, бо ми в схожих умовах почали будуватись,, тільки в Дніпрі - теж 10 соток, теж глиниста земля, і проєкт будинку схожий. Будемо спостерігати
Стосовно швидкого підключення е.е. за додаткові кілька тисяч гривень: мабут точніше буде сказати кілька десятків тисяч гривень. І не факт що буде швидше))) Але по телефону ці ділки розказують так, що без них ти світла взагалі ніколи не побачиш.
Гарний контент, дякую.
Цікаво вже й на результат подивитись, чекаю з нетерпінням.
Цікавий і корисний контент. Іване, чекаємо продовження. Всих благ вашій родині!
Цікавий серіал)Гарно коли пуста ділянка і можна всі блага зробити якісно з технікою)
Те відчуття, коли зробив собі чай, сів в крісло, відкрив ютуб, і тут нове відео😮💨
Під'єднання електроенергії складне. Але ще є газовики, там теж морочать голову. Ну і класична жовта газова труба, яку потім ведуть по фасаду. Тому вам пощастило, що вирішили обійтись без газу )
@ZhyttiaIvana на всяк випадок зв'яжіться з електриком який обтисне СІП обленерго зуящіку з лічильником гільзами алюмінієво-мідними під автомат, бо вони вставляють СІП напряму в автомат і воно потом горить коли завантажується. Зробити за 1 захід щоб Обленерго дало добро зняти пломбу на день коли електрик буде обтискати.
Дуже гарно коли робиш як побажаєш!!!
Дякую за відео! Гарна подача матеріалу. З приводу обленерго, то в цій країні ніколи нічого не зміниться.
Це не правда! Я будував в 2008 . З того часу багато змінилося на краще!
Питання: екосептик на глиняних грунтах -наскільки він доречний?
Дякую за ваші відео хоч не збираюся будувати будинок але цікаво спостерігати всіма етапами роботи на ділянці з самого початку.
Нехай всі ваші мрії збуваються :)
1.Варто було б узнати, що може, а що не може бути в технічних умовах.
Варто було б розібратися в небезпеках заземлення в щиті обліку електроенергії.
Варто було б розібратися з заземленням в будинку.
Електричні правила не передбачають влаштування заземлення в будинку. Приватні особи взагалі не зобов'язані виконувати електричні правила.
2.Проект обліку електроенергії - це листок паперу формата А4.
Наскільки розумію, його може намалювати будь-який інженер-електрик за годину. Якщо це не так - хай мережі покажуть, де і для кого це написано.
Проект від організації безумовно дурний, я хотів би на нього подивитись.
3.Наскільки хазяїн знає - що, чому і як повинно бути зроблене - настільки добре і буде зроблене.
Інакше хтось зробить щось і залишить хазяїну проблеми.
Дякую, Іване!
В добрий шлях каналу!
Таке питання, чому система з бетонних кілець? ( хтось ще робе "вигрібні ями" ), а не сучасні автономні каналізаційні системи, такі як біосептики чи станції біологічного очищення? З власного досвіду використання вигрібної ями, системи з кільцями, а зараз - септика, шкодую, що не перейшли на сучасне рішення раніше, багато би коштів сэкономили ( якщо розглядати це в довгостроковій перспективі ). Дякуємо за класний контент, будемо чекати нових відео!
А як ведуть себе біосептики на глиняних грунтах? Бо класичний септик не робить, просто не поглинає воду. Тай після дощів грунт дуже насичений водою. Зараз з сусідами прокладаємо каналізацію по вулиці. І водоканал каже, що септик треба засипати 😂
Іване, розумію ваші емоції від підключення електропостачання.
Але самий шок це підключення газопостачання. Гіршого сервісу не зустрічав за все своє життя.
От тому з вами ним поки зачекаємо 🤓
10:19 я б так не стверджував з приводу того що на мілкішій свердловині можна зекономити! Поверхнева вода, як правило брудніша. У свердловинах глибших за +/- 60 метрів дуже часто зустрічається залізо у воді, а так то майже у 99% випадків у свердловинах буде підвищений вміст солей жорсткості! Тому треба завжди робити відбір проб води і по аналізу визначати яке обладнання потрібне для вашої води від цього залежить подальший бюджет використання свердловини !
@@OlexiiPischanskyi Якість води від глибини аж ніяк не впливає, буримо по всій Волинській обл.
@@Ne8erMore можливо некорректно виразився (хімічний склад різний, залежно від глибини)
Дякую за відео, цікаво. Іване, а як так вийшло що сусід пізніше поміняв свій бетонний паркан і змістив його у вашу сторону?
все буде у відео далі
Дякую за відео. Чекаю на відео про будівництво будинку з кошторисом. з яких матеріалів будували зовнішні стіни ?
Теж мав таку епопею з рівнеобленерго, зрозумів одне, що треба задовбувати їх, бо по іншому довго чекати доводиться
Мені електрику заводили 9 місяців. 2020 рік (ковідні обмеження повним ходом були). Так що, у Вас ще швидко все вийшло...
Теж пропонували швидше, але цінник відразу злітав х2.
Іване, якщо ви вирішили опалюватись електрикою, то дуже рекомендую звернути увагу на тепловий насос повітря-вода. В порівнянні з електрокотлом споживання в 2.5-3 і навіть 4 рази менше (в залежності від погоди). А це дає змогу використовувати його з сонячними панелями, менше потужність, меньше потрібно панелей. Ці насоси є в заводському виготовленні, але коштують не мало. А можна переробити зі інверторного кондиціонера і буде те саме, але в рази дешевше
Тепловий насос дає ефективність максимум в 3 рази і то за сприятливої погоди. Дякую, згодом щось придумаємо
Ага, ви в курсі) ну про максимум 3 рази можна подискутувати) якщо опалюватись в жовтні, коли +10, то СОР може бути і більше 4. Це залежить від багатьох чинників. Але навіть 2-3 рази це вже вигідно@@ZhyttiaIvana
Це дивлячись на який термін, бо відвалити за тепловий насос 2-3$ які окупляться за 15-20 років це таке собі задоволення
@@ZhyttiaIvana згоден, вартість не мала, і 2-3 тис це ще мінімум) і то за саморобний. Залежно від площі будинку.
Але з ціною 4.32 за кВт платіжка за світло стає не мала, а коли буде 7-8 грн, то це вже треба все добре порахувати, яка буде окупність
@@ZhyttiaIvana поки ви не кажете який у вас будинок і яка площа, то важко щось рахувати. Як варіант, можна просто поставити інверторний кондиціонер( повітря-повітря) за 600-800 у.о. і опалюватись ним жовтень, листопад, квітень, травень. Вже буде суттєва економія
Цікаво, як ви вирішили питання з фільтрацією води?! Яке обладнання використовували? Чи перенесли обладнання в будинок, чи залишили в приямку? І якої якості вода у вас в свердловині, до фільтрації?
ДТЕК максимально корумпована установа. В Києві жоден забудований без хабаря не може підключити будинок. $50тис треба занести, якщо все зробив правильно.
Чудова Ви Людина! 👌👍 Дякую за контент! Удачі Вам 🤝
На аналіз воду не здавали? цікаво які базові показники будуть, аля залізо, нітрати, марганець і тд
Ще ні
Із септиком ви трохи неправильно зробили, але можна виправити. Треба як мінімум ще одну переливну яму посередині. Ця конструкція з 2 ям замулиться за пару років. В мене перший септик такий самий був. Недостатньо чиста вода буде.
Маленьке відео за тиждень, випускайте частіше
Мені поки що нічого написати, окрім того, що знову ж таки цікаво дивитись, бо колись я собі теж буду будуватись))
З електриками у нас в Харківській області мав справу, але з тієї нелюбові до державних установ, з'їздив отримав консультацію що і як треба зробити... в результаті був телефон знайомого, котрий все зробив швидше, дешевше і без головної болі. Хоча теж довго його не міг видзвонити.
Чи робиться на сучасних ділянках якийсь дренаж для відводу води, типу закладання труб по всій площі?
За скважину в 90 метров 66000 грн. это хорошая цена .Собственно это ещё и доказывает что грунты там вполне лайтовые . Бурили у родственников в Кировоградской обл. 70 метров через скалу подземную , цена от 1000 до 1200 грн. за метр. Когда вы сказали что кто-то отказался из-за плохого грунта , то я аж засмеялся . У того бурильщика просто руки кривые))))).
Як же мені не вистачало такої інформація 5-6 років тому((( Ще й солов'їною
Актуальна і цікава тема
Паркан цікавенький такий
Привіт з Сарненщини.
Розкажіть будь ласка як плануєте опалення? Тепловий насос чи щось інше?
В цивілізованій країні, за такий септик Вас би оштрафували крепко і заставили переробити.
В цивілізованій країні є каналізація і очисні споруди 😁
@ZhyttiaIvana не скрізь є каналізації. Просто є поняття піклування про загальне благо, а "буду економити на викачуванні септика" призводить до отруєння грунтових вод, і подальших наслідків. Але то дрібниці...
Відсутність конкуренції, оце головна проблема державних установ
Обленерго не державні установи. Всі в приватних руках.
А от про воду дарма розповіли, бо це корисні копалини і якшо більше 20метрів то штраф
Будую зараз а Польщі, електрика мабуть всюди, то жах. Знаю людей які чекають на підключення світла 2 роки і то не жарт.
Мене ще не підключили, вже чекаю 11місяців, поставили щитову, підключили її до магістральної мережі і все опломбували, тепер чекаю на лічильник. Будинок побудований вже давно стоїть, теж на переносці від сусідів.
А як в Україні з нормами, відступами від скважини до септика? В Польщі 30м, була велика морока в мене щоб то розмістити..
Мені подобається коли будинок розташований максимально далі від проїзної частини (пил шум ) в нас чогось як правило будують все навпаки
Тоді не буде заднього дворика, щоб усамітнитися, будинок він як би відмежовує від того самого що ви написали.
@ZhyttiaIvana може й так
Гарні , добрі сусіди 👍 у вас.
Класно коли все сплановано, років 15 тому будував то просто треш
Якщо хтось читатиме - ставте відразу двонаправлений лічильник з модулем обліку, щоб в подальшому можна було більш раціонально використовувати сонячні панелі та не заморочуватися з поданням показників
Іване, чому перемістився паркан від сусідів біля опори? Чекаю продовження)
Вітри тут сильні 😾
Добрий день.
Це ви ще з газово канторою незвязувались.... Там повний... 😢
Звичайний септик не складно переробити у аєраційний купляєш компресор і біозагрузку , поміщаєш у 1шу камеру, рівень очистки зростає до >95% , немає запахів, бактеріі купляти не треба. Це принцип акваріума з рибками)
У першій камері працюють анаеробні бактерії, які не дуже товарищюють із киснем. Тому пхати аератор в першу камеру не найкраща ідея. Якщо є бажання зробити примусову аерацію, то це для другої камери. Від запахів на ділянці врятує лише правильна побудова всієї системи каналізації, починаючи від ветиляції септика до фанових труб.
@@Alex08571 аеробні бактеріі очищують стоки краще і швидше і не виділяють отруйних газів
@@Alex08571 загугліть аераційна станція біоочистки, зрозумійте як вона працює
@@Alex08571 від запахів , необхідності відкачувати, від отруйних газів ці всі проблеми вірішує аераційна станція біоочистки
@@NeurolinguisticTraumatologвибачте, але ви схоже не розумієте як працює септик. Для його роботи потрібні як анаеробні бактерії (ті що забезпечують первинне бродіння та відповідно очистку стоків у першій камері) так і аеробні (для доочистки у другій камері).
а наразі дозволено буріння свердловин на таку глибину? 90м
Там же дозвіл потрібен якщо більше 20м.
Тільки не «скважина», будь ласка, а - свердловина. Дякую за цікаві відео. Завжди чекаю наступних.❤
скільки кіловат приєднали?,,я коли будувався приєднав стандартне підключення,,,.і нестянуло по моїх споживаннях,через певний час знову по новій оплачував і в 2 рази більше 3 фази і 12 квт
Зроби в санстанції алаліз своєї води, чи відповідає нормам. Глибина свердловини негарантує яукість води! впливає на воду порода в якій вона залягає
Лічильник двотарифний ставили?
Звісно
Оу, 2-3 місяці на електрику це вам ще дуже повезло. В Вінницькій обл клектрику підключали 6 місяців(це з врахуванням що ти кожен тиждень зриваєш їм телефон і питаєш а що там і як там?), а людям хто їм не дзвонив кожен тиждень проводили світло близько 9 місяців.
З власного досвіду, написання скарги з детальним описом проблем, допомогло що найменьше прискорити процес на 2-3 місяці
4, не 2, але теж кожен день дзвонили
Кожне місто чи село має індивідуальні, як ціни, так і різні методи будівництва, і також адміністрації. Без назви локації конкретної все це немає і не несе ні якої користі іншим. Бо будуючи в іншому місті буде геть інша політика будівництва у всіх планах.
в Києві 2 роки підключати дтек, це жесть
Яка відстань від свердловини вашої вигребної ємності? Якщо глина, відступ пропонують розташовувати-18 метрів.
Добрго дня. Не помітив на Вашому відео чи забетоноване дно в першій камері септика. Та і друга камера не герметична (без дна). В м.Вінниця, при перевірці септика сан.станцією, чи іншими міськими комун.службами при виявленні негерметичної першої чи другої камери септика - на тебе чекає чималенький штраф + змусять загерметизувати септик. Мені цікаво як у Рівному з такими питаннями.
100% суперечить нормам ,майже всі нажаль так роблять. Септик має бути умовно герметичним з забетонованим дном . Якщо так хочеться зливати стічні води то треба зробити систему білологічного очищення (ЛОС), а вже потім дренувати очищену воду у ґрунт .
Обл енерго то мафія, в Харкові навіть чергу зайняти та подати заяву необхідно вже комусь дати гроші бо вільних місць немає, кожен хоче нажитися на тебе коли бачать що тобі щось потрібно! В них навіть бігунки як в мрео!
Подала заяву на підключення електроенергії 02.05, техумови 17.05 і все…., дотепер чекаємо! ну як чекаємо дзвонимо :2-3 тижні, треба нову підстанцію, документи, міськвиконком, архітектура, монтаж, прийдіть ще заяву напишіть і чекайте дзвінка… Івано-Франківськ
Цікавий контент, Іване! Та ще й українською.
Щодо підключення електроенергії- цього року підключали собі на ділянку. У нас постачальник ДТЕК. Зробили все через кабінет для нових підключень, в тому числі і всі необхідні документи подавали через кабінет. Один раз їздили на ділянку вже під час виконання робіт з підключення. Почали 2 лютого, електрика була вже 27 квітня. Тут все залежить від постачальника. Нам можна сказати з цим пощастило.
Стінки в 2й камері септика просверлювали?
Септики- безкисневі , без бактеріальні - очисні споруди у яких виділяється отруйний газ Сірководень який збільшує концентаріцію отруйних газів у прибудинковій територіі у вас, та сусідів! Люди знають про смертельну небезпеку тому в багатьох випадках іхні реакціі агресивні бо є загроза життю
електрики це ще той головний біль, вони ніколи ні куди не поспішають
на скільки мені відомо, більше 40 метрів скважину не можна робити на законодавчому рівні… і ще момент, воду на аналіз в санепідемстанцію носили? бо може бути і не придатна для вживання
приямок біля скважини зразу виставляй з двух кілець.
потім подякуєш.
Підключення електрики дуже довго та дорого майже скрізь. Всілякі ДТЕКі та інші "тягнуть резину" за гроші клієнтів 😢 Це загальноукраїнська проблема "послуг" компаній- монополістів.
90 метров глубина колодца?
Я вже 3 місяці чекаю підключення 17кв і встановлення лічильника... Писав і телефонував в детек, результату 0. Ми прийняли ваше звернення і типу кудись його передамо, такими відповідями мене годують... В результаті будинок свій є, а жити в ньому не можу...
поставь панели солнечные
❤
Я будував будинок перший раз. Ніякої геології, ніякої геодезії. Взяли з сином шпагат, зробили розмітку, забили кілки, залили подушку, потім блоки і так дальше. Правда, всі дозвільні документи зробили наперед, тільки потім почали будівництво. Септик тоже робили самі.
З електрикою це ще було нормально... Можуть мурижити роками, ще й реконструкцію линії на вулиці повісити...