В багатьох повербанках є функція живлення у режимі низького струму. Ознайомтеся з інструкцією повербанку, щоб дізнатися, як вмикається режим низького струму. Наприклад у мене повербанк Realmi від якого працює маленький світлячок, якщо увімкнути режим живлення низьким струмом.
Так, потрібно 2-3 рази швидко натиснути на кнопку живлення, і тоді павербанк переходить у цей режим десь на 2 години. Сподіваюся, автор побачить цей коментар
У базеус треба тримати кнопку , поки на дисплеї не загориться "L". Після використання треба знов зажати кнопку і тримати до перезавантаження дисплею. Якщо не вийти з режиму, він сам не вимкнеться.
Якась бракована партія. У мене є абсолютно таких жменя. Роз'єми у верхній частині мають вусики, які розігнули під час збірки. Завдяки цьому роз'єм надійно зафіксований в корпусі і практично не люфтить. Про 50 міліампер мінімального споживання - не згоден. Маю декілька різних павербанків, то один ліхтарик - гасне, а якщо ввімкнути одразу два - то все ок, захист не спрацьовує. І так на кожному павербанку. Але краще купувати подібні ліхтарики, лиш кубічної форми. Там сильніші діоди, вони, відповідно, яскравіші і один такий ліхтарик спокійно працює самостійно і не вимикається.
"Недоліки, про які мовчать" - гарна назва, але ці недоліки конкретно твого нічника, викинь, то сміття. є за таку ж ціну нічники у формі класичної лампочки. Жеруть вони 0,07-0,08А, світять відповідно набагато краще. Всі 6 моїх павербанків безпроблем працюють, ці лампи по 12 годин працюють в мене вдома і нормально себе почувають)
В мене шестидіодник працює від павера як отче наш. Минулої зими виручав тільки так. Це тепер я вже розумний. Понаробляв різних світляків і собі і рідним. Окрема подяка людям які придумали електронні "курилки", тим хто їх смалить а потім викидає. "Курилка" особливо зарядна це клондайк для самопальшика.
Якщо Ваш PowerBank оригінальний - то подвійне натискання на кнопку переводить його в режим "заряджання низько струменевих пристроїв"(наприклад я так заряджаю Bluetooth-гарнітуру).
Дякую за відео. На сучасних повербенках є режим low latency mode. На вашому Baseus ймовірно теж є. Якщо в цьому режимі під‘єднувати, буде вимикатись через 30+ сек? Наче повинно працювати, принайні 2 години :)
Сьогодні отримав з Алі такі ліхтарики, але вони виявилися такі самі лише тільки зовні. Я вже приготувався фіксувати USB роз'єм та морочитися з павербанком, але ні, у моїх штекер тримається дуже гарно, і споживають вони 0.13А або 0.63вт, тому повербанки не відключається, перевірив на декількох. Світять дуже не погано, порівняти нема з чим але з відгуків на Алі начебто ці яскравіші ніж проблемні. Я брав по 17грн. Зараз знайшов на Алі такі як у автора відео, по 15грн, по відгуках споживають 40-60мА але дійсно с такими самими проблемами. Так, мої виходить споживають в 2 рази більше але важаючи ті танці з бубном через повербанк та додавання додаткового навантаження виходить те саме. Раджу не морочити голову, вибирати на Алі не лише по ціні, а додати аж 2-3 гривні 😁 та обов'язково читати відгуки на Алі (там де їх багато). 😉 Слава Україні!!!
Героям Слава!!! Дякую за детальну інформацію. Інколи буває і не якісний товар потрапляється. Конкретний там відгуків не було, тільки виконані замовлення і 5 зірок. Повівся на ціну, навіть не підозрював, що один і той же товар можна на стільки не якісно зробити. В майбутньому буду обережніший)
Так гріється страшенно. Таким чином китайці їх роблять максимально яскравими, але служать такі ліхтарі мало. Треба резистор міняти, щоб менше струму споживав.
Сам думаю над схемою, iдея використати мiкросхему Lt1937 (ltyn написано , використовувалась у тел samsung) i два режими на нiй органiзувати - та хоч замикати 2 з 4 Led (аби не пкремикати R замipy cтруму)
Отключение маленького фонарика зависит от нагрузки(как выуже сказали) повер банк низкую нагрузку не видит. А что бы не отключался, может стоит поменять светодиоды на боле мощные или добавить один светодиод?
Дякую! Дуже цікаво було б подивитися про модулі з Китаю і що саме з ними не так, буду вдячний якщо розкажете! Стосовно цих та подібних лампочок є цікавий момент, який ніяк не можу зрозуміти: на деяких павербанках лампочки світять, але раз в пару секунд блимають, тобто виключаються на долю секунди. Зокрема таке часто буває на DIY павербанках з Китаю, хоча не тільки на них. Коли підключав з USB-тестером, було те ж саме і тестер "перезавантажувався" кожен раз. Може ви знаєте, чому так стається? Це недоліки плати контролю чи щось інше? Буду дуже вдячний, якщо відповісте ;)
Про модулі для павербанків буде відос, коли всі приїдуть. А щодо Вашої проблеми, схоже павербанку не вистачає навантаження з ліхтарика, він вимикається, але якийсь потенціал на контактах залишається і він знову запускає роботу. Спробуйте підключити одразу 2 ліхтарика, якщо проблема зникне, то не вистачає навантаження на павер.
скажите какая у вас версия павербанка сяоми? у меня вторая версия 20к mah тоже старая на микроюсб, все работает отлично. возможно у Вас самая первая версия этого павербанка на элементах 18650, может быть в нем контроллер и отключается при очень маленьких потреблениях. светильники покупал на али по гривен 15, не распадаются и штекер держиться хорошо
Яка версія, не пам'ятаю. Віддав батькам на користування. Але він старенький, можливо і на 18650 акумуляторах. Ще не розбирав) Але він із ліхтарями запрацював подвійним натисканням на кнопку)
Дякую за огляд. Дійсно актуальна проблема при роботі від павербанка. А от відносно тендітності то вже як пощастить. Я купував тричі і по якості норм. Той що гріється теж маю кілька штук. У мене вони ледь теплі.
@@Potygnist отримав нові смаколики з китаївщини. USB-фонарик з круглим розсіювачем відмінний від попереднього, повністю співпадає з вашим описом. Мій перший не люфтить і навідь резистори впаяні. А ще прийшло вирішення питання про користування такими світильниками - самий дешевий павербанк для одного 18659, не вимикається. Окремо докупив собі килька платок такого ж типу.
Дякую за відеоогляд. Спробуйте світлячок підключити до повербанку інакше : перевести вихід повербанку в режим низьких токів. Натискаємо і тримаємо кнопку (Не пам'ятаю скільки секунд) може тоді не буде вимикатись світляк....
Hoco J61 - засвітив ліхтарик, зажав на 5 секунд кнопку Power, по світодіодах повербанка "пішла" анімація "біжучий вогник" і ліхтарик не гасне вже 5 хвилин.
Я купил две по 5 ват лампочки,почему то работает от powerbanka только одна,две сразу не включаются,подскажите почему? провод на лампах длиной 2м. может из-за этого?
А по одному обидві працюють? Якщо 1 лампочка справді 5 Вт, то це 1А споживання із павера. Відповідно 2 це 2А. Може Ваш павер просто не видає такі струми? Почитайте яку потужність може видати Ваш павербанк. Це перше куди б я дивився для вирішення проблеми.
Дякую за відео. Все правильно сказали . Але є деякі уточнення. 1.Щоб повербанк розумів що в нього щось включили треба паралельно контактам живлення USB розєму лампи запаяти опір 1кОм. Так як тестування проводиться малою напругою а опір світлодіода при малій напрузі дуже великий. 2. Щоб повербанк не виключався треба щоб струм був більший 60 міліАмпер. Але цей напилений опір має великий розкид по опору в мене було і 44ма і 25ма . Для ремонту треба скалпелем здерти то напилення і запаяти опір 27 Ом що відповідає струму 65 ма . Купив 10 шт з них у 2 поміняв опір на 27 Ом Один ліхтар має з заводу 100ма, його не міняв. І в всіх 10 запаяв 1 кОм. Все працює без пооблем. Повербанк :KA4 Це корпус повербанку з функцією швидкої зарядки , світлодіодом підсвітки , і показником розряду в відсотках на світлодіодах , 2розєми тип А , один тип С , і 1 мікроюсб. Досить не поганий , брав корпуси без батарей по ціні 260грн , чим ці корпуси вигідні що скручуються шурупами. Закріпи цей коментар першим.
Купував на алішке у двух різних продавеців, один такий ліхтарик тухне через 30 сек, другий робить (перевіряв до 4, потім виключив)...тих проблем які ви показали у мене не було, так що мабуть проблема в якості від продавця.
Сьогодні спробував одну штуку і це змогло справити те що ліхтарики тухли. Я в один і той же павербенк підключив 2 ліхтарика...окремо друг від друга вони тухли, а коли разом підключив роблять...плата почала бачити їх але тільки коли разом вони... Так що можно й так роботи
Перевіряв, на моїх такий варіант не запрацював. Я думаю проблема в тому, який струм споживають ці ліхтарики. А він, як показала практика і коментарі людей, різний в залежності від продавця. Виходить, що моїх 2 по навантеженнюне вистачає, щоб павер адекватно бачив ці ліхтарі.
Слава Україні! Доброї ночі. Так Ви праві, і в голову б не прийшло таке перевірити,як би не Ваш ролік. В мене саморобні повери, поставив такі ж світильники оба,погоріли пів хвилини і притух,но не загас ,ледь горіли. Це коли повери йдуть в сон, вони вимикаються , а ось взяв міні повер круглий на один 18650, працює без проблем.
@@Potygnist Коли ти з'єднував-роз'єднував USB, з'єднував-роз'єднував, з'єднував-роз'єднував... мені схотілось крикнути: "Та вже досить!!!", бо ресурс роз'єму не є нескінченним.
На Алі експрес ці ліхтарі можна знайти по 6-7 гривень партіями від 10 штук. Минулого року набрав їх як дурень мила. З моїх спостежень, навіть в одній партії в них може різнитися споживання в рази, від менше 10мА до 120-140мА. Також з'ясувалося, що у павербанків під один елемент 18650 (циліндричні з алюмінію) стоїть дуже чутлива платка, що не вимикається при навіть дуже низькому споживанні. В основному з ними ці ліхтарі в мене і працюють. Також з них можна робити прикольні гірлянди, якщо не лінь.
Я з них зараз ліхтарі для військових роблю. Мій варіант є на каналі. Ще є кілька ідей максимально дешевих із використанням таких ліхтариків. Наразі в процесі розробки. Будуть готові, зніму відос.
Є дешеві павербанки на одну батарею з паралельним підключенням роз ємів.Вони при малих струмах просто не вмикають перетворення в 5в, але на виході є напруга акумулятора і все чудово світить.Ось для таких це і зроблено,див форму та розмір .
Придбав таких три штуки, за якісь копійки, роз'еми тримались добре. Дійсно, на великому павербанку від Сяоми вимикається, але як хтось вже писав, його треба перевести у режим низького струму, що робиться за секунду. Від маленьких павербанків на одну 18650 працює без проблем, світить не дуже яскраво, але дуууже довго, забували з вечора вімкнути, на ранок світив.
До речі, у мене на одному павербанку фірми Baseus малопотужний ліхтарик (гнучкий з Аврори) і взагалі не загорявся. Вирішувалось все додатково підключенням звичайного кольорового USB тестера. А на іншому Romoss все добре працює. До речі, на деяких павербанках якщо поклацати або затримати кнопку, то увімкнеться малопотужний режим. Ну щоб там усякі браслети заряджати та інші девайсі котрі споживають мало енергії.
Я купував собі подібні, але не циліндричної форми а заокругленої. Тож таких недоліків в кріпленні я не бачив. в них нормальні собі СМД резистори, нормально закріплений роз'єм. струм теж щось близько 0,05А підключив до модуля який з 3,7в робить 5в. (типу модуль павербанку на 1 банку і 0,5А струм) тож там немає "розуму" з обмеженнями по струму.
Маю два павербанка різних виробників. Ліхтарики на 2 діоди, такі як на відео 3-діодний, тільки двосторонні, не вимикаються. Але дехто дійсно скаржиться на такий момент
Вам просто не пощастило з товаром, маю такий же товар круглий (брав на Алі) цілком нормальна якість. Зовсім немає ніяких проблем. В моєму круглому світільничку 5 вольт 160 мА. На мою думку, краще брати ті, що на 3-світлодіоди, вони споживають приблизно так само, але краще світить, гріється сильно, але в мене вже працює 2-місяці кожну ніч як нічник і все добре. Слава Україні.
Героям Слава!!! Можливо у мене тільки така біда. Тому і зняв відео. У Вас точно такий і не розпадається та працює від павербанку, на 2 світлодіода? Цікавлюсь для себе. Але ж питання в автономності. Але треба розуміти, що чимось треба жертвувати, або світити буде яскраво але не довго або навпаки.
@@Potygnist мені почулось, чи ви казали, що такий світильник на два діода споживає 9 мА (якщо ні, то скільки насправді він споживає)? Здається в одного з продавців на Алі в описі такий світильник їв 250 мА.
@@Potygnist добрый, проблема нагрева есть почти во всех таких светильниках. Взять например гибкую юсб светилку для ноутбука. Там внутри 6 диодов. Снимал защитную кришку и прям замерял термометром нагрев после 5 минут около 70 градусов. При том там есть пластина) но она не касается их вообще) Через 10 мин работы нагрев 80+. От обычного павербанка на 1 банку. Потребление замерял 0.30 А. Внутри лед диоды держатся на плотной плате но припаяны проводками очень тонкими. Я залил термоклеем и ещё место между железной пластиной и платой. А то при неудачном выкручивании можно легко оторвать провода. Плюс снял кришку которая рассеивает свечение от диодов. И тупо сверху залил термоклеем в не большой слой. Держится как литое) Дальше больше) Вспомнил что дома валяются древение телефоны лет как 15-20. Включил кинул на зарядку живые) достал батарею приложил 2 тонких но крепких проводка плюс и минус, и зажал батареей. В кришечке маленькую дирочку сделал и вывел проводки. И подключил шайбами и магнитами в зарядку литокала 500. Прогнал фаст и нор тест током в 300 мА. Так снял ёмкость в обоих тестах 600 мА. Из 850) нормально) думал там вообще не больше 100 будет) Прицепил порт юсб мама. На хамут или термоклей к телефону можно приклеить. И пользоватся чисто для светильников) Так как напряжение идёт 4.2 вольта ток потребления тоже меньше. В итоге эта гибкая юсб фиговина) Стала потреблять 0.15 А. В 1 час работы кушает 60 мА. и хватает на 10 часов работы. И самое главное пропал нагрев) А светит точно так же) телефон я не включал. Ну и потом ставлю на обычную зарядку) С другим телефоном я пошёл дальше он древний был) прицепил к нему 2 аккумулятор) Заранее прогнал оба тестами один с нокиа другой самсунг. И обо оказались живые на 600 мА) Подключил вместе их. Главное обязательно ЗАРЯДИТЬ ПОЛНОСТЬЮ ОБА! Что б был примерно одинаковые вольтаж в моём случае оба показывали 4.25. После подключения прогнал фаст тест. Чудо) показало без проблем ёмкость 1200) Приклеил 2 аккумулятор на кришку и сверху на него доску от наличника) что б защитить от прокола на всякий случий) ну и порт юсб) Теперь 20 часов аварийной подсветки) И заряжаются через обычную зарядку. Правда 2 раза дольше) Но можно и через юсб порт к литокале подключить клемами. И заряжать током 750-1000 мА. И отправил такой телефон с юсб светилкой и тернопольскими свечками бабушке) Работает без проблем))) Вспомнил что отправлял ещё давно бабушке разные телефоны. Смартфоны плюс доп батареи) попросил найти) мне прислали это всё) А там уже куда интереснее дела пошли) Батареи от смартфонов ёмкостью в 2-3 к мА) Прогнал тестами батареи даже не потеряли свою ёмкость) А в телефоне помню с ними были какие то проблемы что телефон не включался. В итоге 3 батареи вместе соединил 2+2+3 = 7 К аЧасов) Просто подключил юсб порт и питаю сейчас юсб ленту на 30 диодов 5 вольтовую. Она потребляет всего 0.15. А освещает комнату большую без проблем) Ещё не разу не смог посадить аккумуляторы) И заряжаю через литокалу током в 1 Ампер. Можно прикупить плату от павер банка. Или хотя бы парочку штук для зарядки скрепить вместе их что б заряжать током в 2 Ампера. Но наши бариги на олх в такое время наживаются на людях. Плата зарядки которые на али стоят по 3-5 грн продают за 30-150 грн. А платы от павер от 100 до бесконечности) Так что решил обойтись тем более есть нормальная зарядка) В общем хорошая идея для видео) Можно все эти светильники так же попробовать питать без павербанка. Напрямую от банок 18650. Тогда будет точно такой же эффект как от мобильных батарей) Яркость такая же, Нагрева нет, светит минимум в 2-3 раза дольше. И банку можно будет лучше разрядить. У меня павер банк срабатывает на 3.2 вольта. Не даёт даже телефон нормально зарядить. Кпд от 1 банки ровно 50 процентов. панасоник на 3400 мА заливает в телефон ровно 1700 мА. Током 0.5 или 1 Ампер разницы нет. Только если током в 0.5 заливать телефон дольше заряд держит) А если 2 мя Амперами тогда заливает ещё меньше около 1300 мА) Вот и минусы быстрой зарядки) Оставлю в коменты может кому будет полезный комент) По скорее бы победа) А то сижу фигнёй маюсь) на работу давно пора))))
Ну не знаю, як на мене xiaomi mi led 2 lamp кращою буде, та дорожче трохи звісно, але там в тепле світло і можливість направити світло куди потрібно як при настільній лампі, і режими освітлення...явно практичніша
В мене є USB тестер тому я можу сказати який підходить і не виключається при 0.5 вата або 5в 100 міліампер, правда через 30 секунд виключається на 1 секунду і сам знову включається (що завдяки цьому нічого не потрібно розбирати і хімічити щось 😁) Ідеально підходить китайський самий дешевий power bank в який встановлюється один акумулятор 18650, також такі модулі продаються окремо. Де купити не буду казати тому що нікого не хочу рекламувати.
Оригінальний павербанк ксіомі має функцію зарядки слаботочок. Зажимаєте кнопку і тримаєте поки лампочки на павербанку не почнуть блимпти. Автоматично вимикається через 8годин
В мене оригінальний сяомі, подвійним натисненням кнопки, почав живити ліхтарики. Режим для малопотужних пристроїв не вимикався. І зараз працюють і не вимикаються.
У Вас теж така біда? Я не займався цим питанням. Мені вони цікаві як раз за свою економність. А якщо поставити резистор, то струму буде більше споживати. Думаю треба практично підбирати. Брати резистор з можливістю підстройки десь на 10 кОм і підбирати необхідний опір і струм.
Теоретично: напруга 5 вольт, струм 50 мА, тоді резистор 100 Ом (розсіювана потужність 0,25 Ватт). Сам ще не перевіряв чи спрацює, в процесі експериментів
Вроде все похожи,но они разные по пластику,цвету,и производители,заказал с Али у разных людей,они отличаются,даже форма плафона и способ разборки,цена 1,4 за 5 штук.плата вроде похожа но я не спец.
@@CrazyMan00700 на али они копейки стоят -стоили по крайней мере. У меня целая банка куплена штук 10 теплого и 10 холодного совета. Одним пользуюсь и работает. Думала гикнется аннет. И сделаны хорошо,мои по крайней мере.
Добрый, проблема нагрева есть почти во всех таких светильниках. Взять например гибкую юсб светилку для ноутбука. Там внутри 6 диодов. Снимал защитную кришку и прям замерял термометром нагрев после 5 минут около 70 градусов. При том там есть пластина) но она не касается их вообще) Через 10 мин работы нагрев 80+. От обычного павербанка на 1 банку. Потребление замерял 0.30 А. Внутри лед диоды держатся на плотной плате но припаяны проводками очень тонкими. Я залил термоклеем и ещё место между железной пластиной и платой. А то при неудачном выкручивании можно легко оторвать провода. Плюс снял кришку которая рассеивает свечение от диодов. И тупо сверху залил термоклеем в не большой слой. Держится как литое) Дальше больше) Вспомнил что дома валяются древение телефоны лет как 15-20. Включил кинул на зарядку живые) достал батарею приложил 2 тонких но крепких проводка плюс и минус, и зажал батареей. В кришечке маленькую дирочку сделал и вывел проводки. И подключил шайбами и магнитами в зарядку литокала 500. Прогнал фаст и нор тест током в 300 мА. Так снял ёмкость в обоих тестах 600 мА. Из 850) нормально) думал там вообще не больше 100 будет) Прицепил порт юсб мама. На хамут или термоклей к телефону можно приклеить. И пользоватся чисто для светильников) Так как напряжение идёт 4.2 вольта ток потребления тоже меньше. В итоге эта гибкая юсб фиговина) Стала потреблять 0.15 А. В 1 час работы кушает 60 мА. и хватает на 10 часов работы. И самое главное пропал нагрев) А светит точно так же) телефон я не включал. Ну и потом ставлю на обычную зарядку) С другим телефоном я пошёл дальше он древний был) прицепил к нему 2 аккумулятор) Заранее прогнал оба тестами один с нокиа другой самсунг. И обо оказались живые на 600 мА) Подключил вместе их. Главное обязательно ЗАРЯДИТЬ ПОЛНОСТЬЮ ОБА! Что б был примерно одинаковые вольтаж в моём случае оба показывали 4.25. После подключения прогнал фаст тест. Чудо) показало без проблем ёмкость 1200) Приклеил 2 аккумулятор на кришку и сверху на него доску от наличника) что б защитить от прокола на всякий случий) ну и порт юсб) Теперь 20 часов аварийной подсветки) И заряжаются через обычную зарядку. Правда 2 раза дольше) Но можно и через юсб порт к литокале подключить клемами. И заряжать током 750-1000 мА. И отправил такой телефон с юсб светилкой и тернопольскими свечками бабушке) Работает без проблем))) Вспомнил что отправлял ещё давно бабушке разные телефоны. Смартфоны плюс доп батареи) попросил найти) мне прислали это всё) А там уже куда интереснее дела пошли) Батареи от смартфонов ёмкостью в 2-3 к мА) Прогнал тестами батареи даже не потеряли свою ёмкость) А в телефоне помню с ними были какие то проблемы что телефон не включался. В итоге 3 батареи вместе соединил 2+2+3 = 7 К аЧасов) Просто подключил юсб порт и питаю сейчас юсб ленту на 30 диодов 5 вольтовую. Она потребляет всего 0.15. А освещает комнату большую без проблем) Ещё не разу не смог посадить аккумуляторы) И заряжаю через литокалу током в 1 Ампер. Можно прикупить плату от павер банка. Или хотя бы парочку штук для зарядки скрепить вместе их что б заряжать током в 2 Ампера. Но наши бариги на олх в такое время наживаются на людях. Плата зарядки которые на али стоят по 3-5 грн продают за 30-150 грн. А платы от павер от 100 до бесконечности) Так что решил обойтись тем более есть нормальная зарядка) В общем хорошая идея для видео) Можно все эти светильники так же попробовать питать без павербанка. Напрямую от банок 18650. Тогда будет точно такой же эффект как от мобильных батарей) Яркость такая же, Нагрева нет, светит минимум в 2-3 раза дольше. И банку можно будет лучше разрядить. У меня павер банк срабатывает на 3.2 вольта. Не даёт даже телефон нормально зарядить. Кпд от 1 банки ровно 50 процентов. панасоник на 3400 мА заливает в телефон ровно 1700 мА. Током 0.5 или 1 Ампер разницы нет. Только если током в 0.5 заливать телефон дольше заряд держит) А если 2 мя Амперами тогда заливает ещё меньше около 1300 мА) Вот и минусы быстрой зарядки) Оставлю в коменты может кому будет полезный комент) По скорее бы победа) А то сижу фигнёй маюсь) на работу давно пора))))
@@Phagos666 не знаю) на олх купил 50 см 5 вольт. сразу с юсб портом) Она на ощуп очень мягкая. Если сравнивать с 12 вольтовой. Я от плинтуса зашёлку взял планку лишнюю, отрезал нужной длинны и внутрь приклеил. А место где провод с лентой соединяется залил термоклеем что б не вырвалось. На обратну. сторону магнитики круглые. Можно цеплять на батерею) или куда угодно. От павербанка потребляет 0.30а. А от мобильных телефонов 0.15. Светит очень долго.
В той усб вигнюшке на 6 дидов нужно последовательно впаять в цепь резистор 100-300ом. Или переменный 1000ом. Тогда будет с регулировкой потребления и яркости. А крышку из белого пластика выкинуть. Чтоб световой поток не уменьшала. Покупал такие усб светильники по 20грн раньше. Сейчас по 50-100грн толкают. Переменный резистор 1ком можно впаивать последовательно и в фонарики и в усб светильники других производителей.
я заказал себе и знакомым на али такие же светильнички в колбочке,только на 24 диода.знакомые не жаловались.а сам протестировать так и не смог.заказанные позже им пришли 2 недели назад.а те,которые заказал себе на пару дней раньше, еще не пришли.парадокс.а светят ярко.вставлял 2 шт по 24 диода в банку одновременно.
більше світлодіодів - більше струму, а якщо струм більше, то і проблем з вимиканям не буде...цеж очевидно що вони роблять без нарікань...надумали порівнювати жабу з гадюкой
С месяц назад получил с Али 5 шт мелких теплого света. Все целые и ни один не развалился. Потребление каждого около 50 ма,пара показывает 110, точнее поменять нечем. На такой подделки под Сяоми тоже по одному не работают,парой без проблем. На двух других самодельных норм. Из всех светомодулей лучшие-8 светодиодов на алюм. пластине с подключением микро юсб- под 200 ма в прогреве.Есть такие же на 12,16и 20 диодов. Последние берут больше 0,6а и греются .И самый удобный юсб 6 диодов с сенсорным включением и регулировкой яркости. В формате флешки в прозрачном пластике переодеваются все,на 3и на 8 диодов. Использовать без корпуса и с радиатором,грея воздух до трети от потребления.
Так само, як один із коментаторів, під'єднував ліхтарик до радіо замість флешки. Потім купив пауербанк Hama на 24 А•год. Все працює, нічого не вимикається. Тепер уже майже доїхали заряджувані ліхтарики з AliExpress: ручний, кемпінговий, десять малих інтер'єрних. Тепер щодо суперклею із содою. Ніколи не робіть цього ламкого лайна. Краще візьмить замість соди вату, подрібнений папір або щось інше волокнисте. Також підійде термоклей, епоксидний клей, силіконові та акрилові герметики.
@@Potygnist я на алике заказывал корпус круглый алюминевый под 18650 ..тестировал как у вас лампочки горят.потом прозрачный по 6 диодов с двух сторон.он кстати наборной вход/выход usb.внего и лампочку usb можно вставить ))))))
@@Potygnist и на 2 акумма тоже есть по 75 гривен разные цвета..они тоже норм.пластик плотный с микроюсб.и юбс входами индикатором зарядки.она же кнопка включения фонарика светодиодного)
@@Potygnist а на 1 аккум брал корпус для для лампочки 5-7ват на проводе длиной 1 м.где с ЮСБ на люстру цеплять..а то мой POWER HAMA 24000. Не очень то удобно😂😂😂😂
Із сяомішним павером, який на відео, вони також працювали і не вимикались. А під час підготовки відоса відмовились, при чому перевірив більшість наявних. Тому довелось трішки формат відео змінити. Хочу ще спробувати пораду із запайкою виводів даних на ліхтарі. Але, суніваюсь, що допоможе. Побачимо)
Таких з "плафончиком" купив два на алі по 11грн, обидва зроблені якісно, нічого не вилазить і не хитається. Слабенький повербанк світить і не вимикається. Більш потужний повербанк теж не вимикається, але не кожного разу "бачить", що до нього такий ліхтарик підключений, тоді доводиться натискати кнопку
В мене всі ці ліхтарики працюють без проблем з усіма, різними, равербанками. І проблем з якістю збірки нема взагалі. Єдиний брак - із 4 ліхтарики один світить трішки менше ніж інші.(але на свої 20грн він крутий) І так, це нічничок, не більше
У павербанкив існує спеціальний режим "для пристроїв з низьким енергоспоживанням", на цей випадок. Вмикається утриманням кнопки живлення на 3-5 секунд.
@@myukraineplus8503 Тоді неавіть не знаю що може бути. Або світлодіоди браковані, або живлення йому не подобається. Китайське ноухау по роботі світлодіодів)))
струм міряв усб тестером на декількох 0,02 -0,04А з hoco 10000 працюе нормально розрахунок показує що треба єкспериментувати підбирати опір до5 кОм або ще світлодіоди додавати
В мене також на фірмовому павербанку Асус з кнопкою вимикається, але на дешевому китайському павербанку с сонячною панеллю без кнопки-все нормально, працює без вимикання і вмикання.
Покупал на Али такие, с "плафонами" разной формы: "Грушки" и "полусферки" потребляют 0.6 ватт, с пауэрбанками проблем нет. "Цилиндрики" (как в видео) потребляют 0.2 ватта, с пауэрбанками проблемы. По пауэрбанкам и "цилиндрикам": Сяоми (старые) - 50 секунд светит, 5 секунд спячка и далее цикл повторяется, ничего нажимать не нужно, но раздражает. Baseus Adaman - светится сколько-то и выключаются, запуск только по кнопке. Baseus Adaman 2 - ситуация ещё хуже, повторно запустить пауэрбанк с лампой даже по кнопке не получалось, нужно было стыковать что-то "умное", телефон или USB тестер. ROMOSS PEA40 Pro - двойной клик кнопки включает режим "не выключаться" с вытекающим пруфом. XTAR PB2S - просто работает с 0.2 ваттным потребителем и не капризничает.
Теж прийшов з поганим кріпленням usb штекера. Хитався. Вставив між штекером та корпусом квадратний кусочок вирізаний з пластикової пляшки. Проблему вирішив за 1 хвилину.
у вас не правильные павербанки , на днях купил павербанк на 20000 и лихтарык не выключается светит всю ночь . От телефона тоже светятся без проблем через жесткий а можно и не через жесткий переходник , просто через коротенький жесткий удобнее , мама - юсб и папа микроюсб или тайп-с , у кого какой разъем в телефоне .
Натисніть Xiaomi швидко двічі кнопку перед використанням і він перейде на режим низького споживання. Світлодіоди почнуть блимати по черзі. Щоб вийти з цього режиму, натиснути ще один раз. Купував такі Led свічки, але теплого кольору, вони не розвалюються. Білого свічення теж розпадалися. Купував у одного продавця на Аліекспрес.
Тогда уже не 9 мА, а 90. Подобные покупал в форме лампочки. Стоит 2 резистора. Сборка нормальная. Потребляет от банка примерно 120мА 5.1в на выходе, что в итоге 0.6Вт. Все банки что у меня есть с ним работают нормально. Мне ещё говорили что у кого то банк не запускался. Надо было активировать работу телефоном а потом уже подключить светлячек. Или использовать хаб с 2 и больше шт.
Можна ще МТшку разом з павербанком і звичайну лед лампу в якій всі(або частина зручно через один робити) світлодіоди замість послідовного в паралельне перероблені використати!
Працює з дешевими павербанками простішими, маю пусті модулі під 18650 і готові павербанки hoko і все чудово працює. А такий павербанк як у автора використовую суто щоб заряджати телефони. Ну і вибирати потрібно нормального продавця на Алі щоб не було таких банальних поломок, погоджуюсь на 100шт одна бракована, не думаю що я б жалів про покупку при вартості 100 гривень за 8 штук
В багатьох повербанках є функція живлення у режимі низького струму. Ознайомтеся з інструкцією повербанку, щоб дізнатися, як вмикається режим низького струму. Наприклад у мене повербанк Realmi від якого працює маленький світлячок, якщо увімкнути режим живлення низьким струмом.
Так, потрібно 2-3 рази швидко натиснути на кнопку живлення, і тоді павербанк переходить у цей режим десь на 2 години. Сподіваюся, автор побачить цей коментар
Побачив. Перевірю)
@@Potygnist на такому як у Вас сяомі вмикається режим 2ма швидкими натисканнями
+1 треба читати інструкцію до павербанків
У базеус треба тримати кнопку , поки на дисплеї не загориться "L". Після використання треба знов зажати кнопку і тримати до перезавантаження дисплею. Якщо не вийти з режиму, він сам не вимкнеться.
Якась бракована партія. У мене є абсолютно таких жменя. Роз'єми у верхній частині мають вусики, які розігнули під час збірки. Завдяки цьому роз'єм надійно зафіксований в корпусі і практично не люфтить. Про 50 міліампер мінімального споживання - не згоден. Маю декілька різних павербанків, то один ліхтарик - гасне, а якщо ввімкнути одразу два - то все ок, захист не спрацьовує. І так на кожному павербанку. Але краще купувати подібні ліхтарики, лиш кубічної форми. Там сильніші діоди, вони, відповідно, яскравіші і один такий ліхтарик спокійно працює самостійно і не вимикається.
Дякую за інформацію. Скоріше за все, що в мене брак збірки
"Недоліки, про які мовчать" - гарна назва, але ці недоліки конкретно твого нічника, викинь, то сміття. є за таку ж ціну нічники у формі класичної лампочки. Жеруть вони 0,07-0,08А, світять відповідно набагато краще. Всі 6 моїх павербанків безпроблем працюють, ці лампи по 12 годин працюють в мене вдома і нормально себе почувають)
Дякую за відповідь!
В мене шестидіодник працює від павера як отче наш. Минулої зими виручав тільки так. Це тепер я вже розумний. Понаробляв різних світляків і собі і рідним. Окрема подяка людям які придумали електронні "курилки", тим хто їх смалить а потім викидає. "Курилка" особливо зарядна це клондайк для самопальшика.
За курилки повністю згоден)))
Якщо Ваш PowerBank оригінальний - то подвійне натискання на кнопку переводить його в режим "заряджання низько струменевих пристроїв"(наприклад я так заряджаю Bluetooth-гарнітуру).
Сяомі і басеус точно оригінал. Із сяомі запрацював, басеус не захотів
@@Potygnist басеус взагалі лайно!
@@gelavski ??
@@СвійДосвід Лайно - це така субстанція.
Зазвичай, нею характеризують щось відверто негідне, не варте уваги чи покупки.
Більшості глядачів в коментарях ці ліхтарі сподобались. Тому мабуть це буде Ваша суб'єктивна думка. Але має право на життя)
Дякую за відео. На сучасних повербенках є режим low latency mode. На вашому Baseus ймовірно теж є. Якщо в цьому режимі під‘єднувати, буде вимикатись через 30+ сек? Наче повинно працювати, принайні 2 години :)
Ще б знати як його увімкнути) Може підкажете де інформацію пошукати?
@@Potygnist 2 рази на кнопку натиснути, в моєму таке є
Дякую, перевірю)
@@Potygnist На моєму треба потримати кнопочку декілька секунд
@@nick7chasniy380 на моєму також. Дочекатись символу "L" 30000mAh 65W
Сьогодні отримав з Алі такі ліхтарики, але вони виявилися такі самі лише тільки зовні. Я вже приготувався фіксувати USB роз'єм та морочитися з павербанком, але ні, у моїх штекер тримається дуже гарно, і споживають вони 0.13А або 0.63вт, тому повербанки не відключається, перевірив на декількох. Світять дуже не погано, порівняти нема з чим але з відгуків на Алі начебто ці яскравіші ніж проблемні. Я брав по 17грн. Зараз знайшов на Алі такі як у автора відео, по 15грн, по відгуках споживають 40-60мА але дійсно с такими самими проблемами. Так, мої виходить споживають в 2 рази більше але важаючи ті танці з бубном через повербанк та додавання додаткового навантаження виходить те саме. Раджу не морочити голову, вибирати на Алі не лише по ціні, а додати аж 2-3 гривні 😁 та обов'язково читати відгуки на Алі (там де їх багато). 😉
Слава Україні!!!
Героям Слава!!! Дякую за детальну інформацію. Інколи буває і не якісний товар потрапляється. Конкретний там відгуків не було, тільки виконані замовлення і 5 зірок. Повівся на ціну, навіть не підозрював, що один і той же товар можна на стільки не якісно зробити. В майбутньому буду обережніший)
Дякую за огляд . У мене ліхтарик на 8 діодів то за 14 годин тестування лише теплий, як у вас на 3 діоди 80 градусів?
Так гріється страшенно. Таким чином китайці їх роблять максимально яскравими, але служать такі ліхтарі мало. Треба резистор міняти, щоб менше струму споживав.
@@Potygnist Точно такий як у вас на 3 то в мене на 8. Правда недавно експлуатую.
@@sirko3780 а подивіться маркування ризисторів на Вашому. Хочу із своїми порівняти. Думаю, що будуть відрізнятися
@@Potygnist У мне 200
Цікаво про ліхтар - лампу. 100Вт, - це в розумінні еквіваленту лампи розжарювання? Який там світловий поток, який акумулятор?
Зроблю окремо відео і все розповім
Я підключив на місце флешки в радіо з плеєром. Світить супер.
Чудова ідея! У мене колонка jbl charge 5. Там є роз'єм для зарядки гаджетів. Треба перевірити. Дякую за інформацію.
Так,хотілось би подивитись про саморобний,характеристики,які плати і т.д.
Ще вношу деякі корективи в корпус і проведу всі тести, потім зніму відос.
Сам думаю над схемою, iдея використати мiкросхему Lt1937 (ltyn написано , використовувалась у тел samsung) i два режими на нiй органiзувати - та хоч замикати 2 з 4 Led (аби не пкремикати R замipy cтруму)
Отключение маленького фонарика зависит от нагрузки(как выуже сказали) повер банк низкую нагрузку не видит. А что бы не отключался, может стоит поменять светодиоды на боле мощные или добавить один светодиод?
Дак суть якраз у економності) Міняти чи додавати в такі вироби не вартує витраченого часу)
Яку круту лампу акумуляторну порекомендуєте щоб яскраво світила 4 години так само як і стандартна світодіодна 7W
Скоро буде відос на цю тему. Підписуйтесь.
Павербанк та діодна лампа на 24 діоди... Якраз +- 7 Вт ;) працює не гірше звичайної настільної лампи
а ты не пробовал (в повербанк) сразу включать 2 фонарика ?
Пробував, не допомогає
Дякую! Дуже цікаво було б подивитися про модулі з Китаю і що саме з ними не так, буду вдячний якщо розкажете!
Стосовно цих та подібних лампочок є цікавий момент, який ніяк не можу зрозуміти: на деяких павербанках лампочки світять, але раз в пару секунд блимають, тобто виключаються на долю секунди. Зокрема таке часто буває на DIY павербанках з Китаю, хоча не тільки на них. Коли підключав з USB-тестером, було те ж саме і тестер "перезавантажувався" кожен раз. Може ви знаєте, чому так стається? Це недоліки плати контролю чи щось інше? Буду дуже вдячний, якщо відповісте ;)
Про модулі для павербанків буде відос, коли всі приїдуть. А щодо Вашої проблеми, схоже павербанку не вистачає навантаження з ліхтарика, він вимикається, але якийсь потенціал на контактах залишається і він знову запускає роботу. Спробуйте підключити одразу 2 ліхтарика, якщо проблема зникне, то не вистачає навантаження на павер.
@@Potygnist Та, я так і подумав власне нещодавно, дякую що підтвердили)
Буду чекати відео про модулі! :)
@@fsot4524 будь-ласка)
скажите какая у вас версия павербанка сяоми? у меня вторая версия 20к mah тоже старая на микроюсб, все работает отлично. возможно у Вас самая первая версия этого павербанка на элементах 18650, может быть в нем контроллер и отключается при очень маленьких потреблениях. светильники покупал на али по гривен 15, не распадаются и штекер держиться хорошо
Яка версія, не пам'ятаю. Віддав батькам на користування. Але він старенький, можливо і на 18650 акумуляторах. Ще не розбирав) Але він із ліхтарями запрацював подвійним натисканням на кнопку)
Дякую за огляд. Дійсно актуальна проблема при роботі від павербанка. А от відносно тендітності то вже як пощастить. Я купував тричі і по якості норм. Той що гріється теж маю кілька штук. У мене вони ледь теплі.
Значить мені не пощастило. Дякую, що відгукнулись на моє прохання поділитися враженнями про Ваші ліхтарики!
@@Potygnist отримав нові смаколики з китаївщини. USB-фонарик з круглим розсіювачем відмінний від попереднього, повністю співпадає з вашим описом. Мій перший не люфтить і навідь резистори впаяні.
А ще прийшло вирішення питання про користування такими світильниками - самий дешевий павербанк для одного 18659, не вимикається. Окремо докупив собі килька платок такого ж типу.
@@zoommer02 і мені кілька варіантів іде павербанків. Як прийдуть протестую на них
Дякую за відеоогляд. Спробуйте світлячок підключити до повербанку інакше : перевести вихід повербанку в режим низьких токів. Натискаємо і тримаємо кнопку (Не пам'ятаю скільки секунд) може тоді не буде вимикатись світляк....
Той режим зроблений для зарядки гаджетів з маленькими батареями - гарнітури, годинники ....
Спробую, дякую)
Щодо маленьких батарей (годинників, фітнес браслетів, навушників), колись заміряв струм при зарядці, то менше ніж 300мА ні в одному пристрої не було.
Hoco J61 - засвітив ліхтарик, зажав на 5 секунд кнопку Power, по світодіодах повербанка "пішла" анімація "біжучий вогник" і ліхтарик не гасне вже 5 хвилин.
Виходить ) Разом подолаємо будь-яку проблему ! Хай Наші вогники світяться навіть без струму! З наступаючим Новим Роком)
Я купил две по 5 ват лампочки,почему то работает от powerbanka только одна,две сразу не включаются,подскажите почему?
провод на лампах длиной 2м. может из-за этого?
А по одному обидві працюють? Якщо 1 лампочка справді 5 Вт, то це 1А споживання із павера. Відповідно 2 це 2А. Може Ваш павер просто не видає такі струми? Почитайте яку потужність може видати Ваш павербанк. Це перше куди б я дивився для вирішення проблеми.
Дякую за відео. Все правильно сказали . Але є деякі уточнення.
1.Щоб повербанк розумів що в нього щось включили треба паралельно контактам живлення USB розєму лампи запаяти опір 1кОм. Так як тестування проводиться малою напругою а опір світлодіода при малій напрузі дуже великий.
2. Щоб повербанк не виключався треба щоб струм був більший 60 міліАмпер. Але цей напилений опір має великий розкид по опору в мене було і 44ма і 25ма . Для ремонту треба скалпелем здерти то напилення і запаяти опір 27 Ом що відповідає струму 65 ма .
Купив 10 шт з них у 2 поміняв опір на 27 Ом
Один ліхтар має з заводу 100ма, його не міняв.
І в всіх 10 запаяв 1 кОм.
Все працює без пооблем.
Повербанк :KA4
Це корпус повербанку з функцією швидкої зарядки , світлодіодом підсвітки , і показником розряду в відсотках на світлодіодах , 2розєми тип А , один тип С , і 1 мікроюсб. Досить не поганий , брав корпуси без батарей по ціні 260грн , чим ці корпуси вигідні що скручуються шурупами.
Закріпи цей коментар першим.
Дакую за корисну інформацію! Коментар закріпив!)
У павербанку зяомі білого кольору є режим низького споживання. Та. Потрібно кілька разів затискати кнопку увімкнення павербанку.
Дякую, вже перевірив. Працюють. Із іншими паверами не вийшло.
дякую за відео, коротко і зрозуміло.
Радий, що Вам сподобалось)
Купував на алішке у двух різних продавеців, один такий ліхтарик тухне через 30 сек, другий робить (перевіряв до 4, потім виключив)...тих проблем які ви показали у мене не було, так що мабуть проблема в якості від продавця.
Так, продавець підсунув мені фуфло. Ну нічого страшного, не автомобіль, переживу)))
@@Potygnist буває, це ж китай)... доречі дякую вам за ваші роліки.
@@ВиталийЕ-д6б радий, що ролики корисні)
Сьогодні спробував одну штуку і це змогло справити те що ліхтарики тухли.
Я в один і той же павербенк підключив 2 ліхтарика...окремо друг від друга вони тухли, а коли разом підключив роблять...плата почала бачити їх але тільки коли разом вони...
Так що можно й так роботи
Перевіряв, на моїх такий варіант не запрацював. Я думаю проблема в тому, який струм споживають ці ліхтарики. А він, як показала практика і коментарі людей, різний в залежності від продавця. Виходить, що моїх 2 по навантеженнюне вистачає, щоб павер адекватно бачив ці ліхтарі.
В мене на 8 діодів і на 24, гріються але температура не перевищує 50С, бо в долоні можно втримати.
У мене дуже гріються
На baseus включить, потом зажать кнопку включения на 6 секунд пока не "побежит" последняя цифра.
Пробував. Не працює
Залил видео.ua-cam.com/video/1ec3jFKumAQ/v-deo.html
Подивився. У мене інший павер, щось схоже пробував, нічого не вийшло. Спробую ще раз. Дякую)
Слава Україні! Доброї ночі.
Так Ви праві, і в голову б не прийшло таке перевірити,як би не Ваш ролік. В мене саморобні повери, поставив такі ж світильники оба,погоріли пів хвилини і притух,но не загас ,ледь горіли. Це коли повери йдуть в сон, вони вимикаються , а ось взяв міні повер круглий на один 18650, працює без проблем.
Героям Слава!!! Так, треба перевіряти на практиці чи працюють ліхтарі із конкретним павером.
Знімайте, ще всі заявлені теми.
Домовились! Дякую за інтерес)
У мене працють вsд павербанку і не вимикаються , 2 різних павербанки з кнопочкою 1 сяомі один промоут, і все працює
Дякую за відгук!
на три світлодіода можна грітися . . цікаво, цікаво. знімайте далі. закусенець. підписка.
Дякую)
Талант. Розтягнути хвилинне відео на четверть години. Лайк однозначно
А поговорити, а поділитися проблемами...;)
@@Potygnist Коли ти з'єднував-роз'єднував USB, з'єднував-роз'єднував, з'єднував-роз'єднував... мені схотілось крикнути: "Та вже досить!!!", бо ресурс роз'єму не є нескінченним.
Все залежить від якості роз'єму)))
Автор , 9 мА при 5 В це точно 0.45 Вт ?? Може курс фізики прочитайте перед тим як вчити інших ?
Дякую, що акцентували увагу! Ви праві, буде 0,045Вт. Моя помилка, нулик при розрахунку загубив. Вибачаюсь.
На Алі експрес ці ліхтарі можна знайти по 6-7 гривень партіями від 10 штук. Минулого року набрав їх як дурень мила. З моїх спостежень, навіть в одній партії в них може різнитися споживання в рази, від менше 10мА до 120-140мА. Також з'ясувалося, що у павербанків під один елемент 18650 (циліндричні з алюмінію) стоїть дуже чутлива платка, що не вимикається при навіть дуже низькому споживанні. В основному з ними ці ліхтарі в мене і працюють. Також з них можна робити прикольні гірлянди, якщо не лінь.
Я з них зараз ліхтарі для військових роблю. Мій варіант є на каналі. Ще є кілька ідей максимально дешевих із використанням таких ліхтариків. Наразі в процесі розробки. Будуть готові, зніму відос.
А що якщо втикнути в usb-хаб 3шт таких ліхтариків і підключити до павербанка?
Думаю що це вирішить питання з відключенням)
потік міряється в люменах, а не кельвінах. Пластинка ліхтарю на 3 світлодіоди навряд чи допоможе...
Дякую за відповідь! Трохи пластина допомагає)
Є дешеві павербанки на одну батарею з паралельним підключенням роз ємів.Вони при малих струмах просто не вмикають перетворення в 5в, але на виході є напруга акумулятора і все чудово світить.Ось для таких це і зроблено,див форму та розмір .
Дякую за інформацію!
Придбав таких три штуки, за якісь копійки, роз'еми тримались добре. Дійсно, на великому павербанку від Сяоми вимикається, але як хтось вже писав, його треба перевести у режим низького струму, що робиться за секунду. Від маленьких павербанків на одну 18650 працює без проблем, світить не дуже яскраво, але дуууже довго, забували з вечора вімкнути, на ранок світив.
Дякую за відгук)
Сегодня в авроре, за 24 гр купил такой маленький светильничекв в коробочке. Ничего не шатается, горит и не выключается, от 3х разных павербанков...
Дякую за інформацію!
Дякую за цікаву розповідь.
Радий, що Вам сподобалось.
Спробуйте почитати інструкцію до павербанку ))) у MI є режим малого споживання чи якось так ... Саме для цього і згодиться )))
Із білим сяомі Вони вже потоваришували)))
Можно юсб хаб использовать. Воткнуть несколько фонариков в него
Гарна ідея) Але це тільки якщо хаб є. А спеціально для цього купувати, погодьтесь, не раціонально)
До речі, у мене на одному павербанку фірми Baseus малопотужний ліхтарик (гнучкий з Аврори) і взагалі не загорявся. Вирішувалось все додатково підключенням звичайного кольорового USB тестера. А на іншому Romoss все добре працює. До речі, на деяких павербанках якщо поклацати або затримати кнопку, то увімкнеться малопотужний режим. Ну щоб там усякі браслети заряджати та інші девайсі котрі споживають мало енергії.
Дякую за інформацію!
Я купував собі подібні, але не циліндричної форми а заокругленої. Тож таких недоліків в кріпленні я не бачив. в них нормальні собі СМД резистори, нормально закріплений роз'єм. струм теж щось близько 0,05А підключив до модуля який з 3,7в робить 5в. (типу модуль павербанку на 1 банку і 0,5А струм) тож там немає "розуму" з обмеженнями по струму.
Дуже дякую за відповідь. Значить мені не пощастило)
Baseus 20000mAh Bipow Digital Display 15W с таким фонариком всё норм работает, простоял 2 часа всё норм💪
Дякую за інформацію)
Маю два павербанка різних виробників. Ліхтарики на 2 діоди, такі як на відео 3-діодний, тільки двосторонні, не вимикаються. Але дехто дійсно скаржиться на такий момент
Дякую за інформацію)
Саме ця серія Led ліхтарів є проблемною.
Придбав декілька Led XO Y1 - все просто чудово!
Дякую за україномовний контент.
Дякую за відповідь!
де, як то кажуть, ви раніше були? :)
Інформація корисна була?)
Вам просто не пощастило з товаром, маю такий же товар круглий (брав на Алі) цілком нормальна якість. Зовсім немає ніяких проблем. В моєму круглому світільничку 5 вольт 160 мА. На мою думку, краще брати ті, що на 3-світлодіоди, вони споживають приблизно так само, але краще світить, гріється сильно, але в мене вже працює 2-місяці кожну ніч як нічник і все добре. Слава Україні.
Героям Слава!!! Можливо у мене тільки така біда. Тому і зняв відео. У Вас точно такий і не розпадається та працює від павербанку, на 2 світлодіода? Цікавлюсь для себе. Але ж питання в автономності. Але треба розуміти, що чимось треба жертвувати, або світити буде яскраво але не довго або навпаки.
@@Potygnist мені почулось, чи ви казали, що такий світильник на два діода споживає 9 мА (якщо ні, то скільки насправді він споживає)? Здається в одного з продавців на Алі в описі такий світильник їв 250 мА.
@@Potygnist добрый, проблема нагрева есть почти во всех таких светильниках. Взять например гибкую юсб светилку для ноутбука. Там внутри 6 диодов. Снимал защитную кришку и прям замерял термометром нагрев после 5 минут около 70 градусов. При том там есть пластина) но она не касается их вообще) Через 10 мин работы нагрев 80+. От обычного павербанка на 1 банку. Потребление замерял 0.30 А. Внутри лед диоды держатся на плотной плате но припаяны проводками очень тонкими. Я залил термоклеем и ещё место между железной пластиной и платой. А то при неудачном выкручивании можно легко оторвать провода. Плюс снял кришку которая рассеивает свечение от диодов. И тупо сверху залил термоклеем в не большой слой. Держится как литое)
Дальше больше) Вспомнил что дома валяются древение телефоны лет как 15-20. Включил кинул на зарядку живые) достал батарею приложил 2 тонких но крепких проводка плюс и минус, и зажал батареей. В кришечке маленькую дирочку сделал и вывел проводки. И подключил шайбами и магнитами в зарядку литокала 500.
Прогнал фаст и нор тест током в 300 мА. Так снял ёмкость в обоих тестах 600 мА. Из 850) нормально) думал там вообще не больше 100 будет) Прицепил порт юсб мама. На хамут или термоклей к телефону можно приклеить. И пользоватся чисто для светильников)
Так как напряжение идёт 4.2 вольта ток потребления тоже меньше. В итоге эта гибкая юсб фиговина) Стала потреблять 0.15 А. В 1 час работы кушает 60 мА. и хватает на 10 часов работы. И самое главное пропал нагрев) А светит точно так же)
телефон я не включал. Ну и потом ставлю на обычную зарядку)
С другим телефоном я пошёл дальше он древний был) прицепил к нему 2 аккумулятор) Заранее прогнал оба тестами один с нокиа другой самсунг. И обо оказались живые на 600 мА) Подключил вместе их. Главное обязательно ЗАРЯДИТЬ ПОЛНОСТЬЮ ОБА! Что б был примерно одинаковые вольтаж в моём случае оба показывали 4.25. После подключения прогнал фаст тест. Чудо) показало без проблем ёмкость 1200)
Приклеил 2 аккумулятор на кришку и сверху на него доску от наличника) что б защитить от прокола на всякий случий) ну и порт юсб) Теперь 20 часов аварийной подсветки)
И заряжаются через обычную зарядку. Правда 2 раза дольше) Но можно и через юсб порт к литокале подключить клемами. И заряжать током 750-1000 мА.
И отправил такой телефон с юсб светилкой и тернопольскими свечками бабушке) Работает без проблем)))
Вспомнил что отправлял ещё давно бабушке разные телефоны. Смартфоны плюс доп батареи) попросил найти) мне прислали это всё) А там уже куда интереснее дела пошли) Батареи от смартфонов ёмкостью в 2-3 к мА)
Прогнал тестами батареи даже не потеряли свою ёмкость) А в телефоне помню с ними были какие то проблемы что телефон не включался. В итоге 3 батареи вместе соединил 2+2+3 = 7 К аЧасов) Просто подключил юсб порт и питаю сейчас юсб ленту на 30 диодов 5 вольтовую. Она потребляет всего 0.15. А освещает комнату большую без проблем) Ещё не разу не смог посадить аккумуляторы) И заряжаю через литокалу током в 1 Ампер.
Можно прикупить плату от павер банка. Или хотя бы парочку штук для зарядки скрепить вместе их что б заряжать током в 2 Ампера. Но наши бариги на олх в такое время наживаются на людях. Плата зарядки которые на али стоят по 3-5 грн продают за 30-150 грн. А платы от павер от 100 до бесконечности) Так что решил обойтись тем более есть нормальная зарядка) В общем хорошая идея для видео)
Можно все эти светильники так же попробовать питать без павербанка. Напрямую от банок 18650. Тогда будет точно такой же эффект как от мобильных батарей)
Яркость такая же, Нагрева нет, светит минимум в 2-3 раза дольше. И банку можно будет лучше разрядить.
У меня павер банк срабатывает на 3.2 вольта. Не даёт даже телефон нормально зарядить.
Кпд от 1 банки ровно 50 процентов.
панасоник на 3400 мА заливает в телефон ровно 1700 мА.
Током 0.5 или 1 Ампер разницы нет. Только если током в 0.5 заливать телефон дольше заряд держит)
А если 2 мя Амперами тогда заливает ещё меньше около 1300 мА) Вот и минусы быстрой зарядки)
Оставлю в коменты может кому будет полезный комент) По скорее бы победа) А то сижу фигнёй маюсь) на работу давно пора))))
@@АртёмМузыка-ф8й Дякую за ідеї.
У мене, теж, тих старих телефонів трохи є )))
Артеме, чудові ідеї і корисна інформація! Дякую!
В мене саморобний павер банк на 50000 все пацує а заводці китайська Липа бо не пам'ятаю назв ні вони їх нее бачуть
Дякую за відгук!
Ну не знаю, як на мене xiaomi mi led 2 lamp кращою буде, та дорожче трохи звісно, але там в тепле світло і можливість направити світло куди потрібно як при настільній лампі, і режими освітлення...явно практичніша
Згоден. Але ж ціна... На Алі не дивився, а на розетці знаходив за 650 здається. Наче і дорогувато.
Дякую, цікаво буде побачити й інші огляди про світлячок з одним діодом і блок для нічника 9 міліампер.
Вже займаюсь цим питанням) Скоро буде нове відео)
В мене є USB тестер тому я можу сказати який підходить і не виключається при 0.5 вата або 5в 100 міліампер, правда через 30 секунд виключається на 1 секунду і сам знову включається (що завдяки цьому нічого не потрібно розбирати і хімічити щось 😁)
Ідеально підходить китайський самий дешевий power bank в який встановлюється один акумулятор 18650, також такі модулі продаються окремо. Де купити не буду казати тому що нікого не хочу рекламувати.
Дякую за інформацію)
@@Potygnist Завжди радий допомогти, я із паяльником на ти тому я сам собі складаю ліхтарики різної потужності)
гарно, дякую!
Дякую за коментар)
Оригінальний павербанк ксіомі має функцію зарядки слаботочок. Зажимаєте кнопку і тримаєте поки лампочки на павербанку не почнуть блимпти. Автоматично вимикається через 8годин
В мене оригінальний сяомі, подвійним натисненням кнопки, почав живити ліхтарики. Режим для малопотужних пристроїв не вимикався. І зараз працюють і не вимикаються.
На скільки треба брати резистор щоб не вимикався повербанк ?
У Вас теж така біда? Я не займався цим питанням. Мені вони цікаві як раз за свою економність. А якщо поставити резистор, то струму буде більше споживати. Думаю треба практично підбирати. Брати резистор з можливістю підстройки десь на 10 кОм і підбирати необхідний опір і струм.
@@Potygnist там в омах потрібно брати
Теоретично: напруга 5 вольт, струм 50 мА, тоді резистор 100 Ом (розсіювана потужність 0,25 Ватт). Сам ще не перевіряв чи спрацює, в процесі експериментів
@@YevgenM Чудово, роповісте як поекспериментуєте)
Вроде все похожи,но они разные по пластику,цвету,и производители,заказал с Али у разных людей,они отличаются,даже форма плафона и способ разборки,цена 1,4 за 5 штук.плата вроде похожа но я не спец.
Дякую за інформацію
у нас в магазине их продают за 105грн штука.
вчера увидел аж офигел од цены 🤣
@@CrazyMan00700 за полтора зелёного 5 штук,
@@CrazyMan00700 на али они копейки стоят -стоили по крайней мере. У меня целая банка куплена штук 10 теплого и 10 холодного совета. Одним пользуюсь и работает. Думала гикнется аннет. И сделаны хорошо,мои по крайней мере.
Дакую, що поділилися враженнями)
я на алі замовив корпус..він горить постійно . 1 ватт це 200 мА ..
Дякую за інформацію!
Добрый, проблема нагрева есть почти во всех таких светильниках. Взять например гибкую юсб светилку для ноутбука. Там внутри 6 диодов. Снимал защитную кришку и прям замерял термометром нагрев после 5 минут около 70 градусов. При том там есть пластина) но она не касается их вообще) Через 10 мин работы нагрев 80+. От обычного павербанка на 1 банку. Потребление замерял 0.30 А. Внутри лед диоды держатся на плотной плате но припаяны проводками очень тонкими. Я залил термоклеем и ещё место между железной пластиной и платой. А то при неудачном выкручивании можно легко оторвать провода. Плюс снял кришку которая рассеивает свечение от диодов. И тупо сверху залил термоклеем в не большой слой. Держится как литое)
Дальше больше) Вспомнил что дома валяются древение телефоны лет как 15-20. Включил кинул на зарядку живые) достал батарею приложил 2 тонких но крепких проводка плюс и минус, и зажал батареей. В кришечке маленькую дирочку сделал и вывел проводки. И подключил шайбами и магнитами в зарядку литокала 500.
Прогнал фаст и нор тест током в 300 мА. Так снял ёмкость в обоих тестах 600 мА. Из 850) нормально) думал там вообще не больше 100 будет) Прицепил порт юсб мама. На хамут или термоклей к телефону можно приклеить. И пользоватся чисто для светильников)
Так как напряжение идёт 4.2 вольта ток потребления тоже меньше. В итоге эта гибкая юсб фиговина) Стала потреблять 0.15 А. В 1 час работы кушает 60 мА. и хватает на 10 часов работы. И самое главное пропал нагрев) А светит точно так же)
телефон я не включал. Ну и потом ставлю на обычную зарядку)
С другим телефоном я пошёл дальше он древний был) прицепил к нему 2 аккумулятор) Заранее прогнал оба тестами один с нокиа другой самсунг. И обо оказались живые на 600 мА) Подключил вместе их. Главное обязательно ЗАРЯДИТЬ ПОЛНОСТЬЮ ОБА! Что б был примерно одинаковые вольтаж в моём случае оба показывали 4.25. После подключения прогнал фаст тест. Чудо) показало без проблем ёмкость 1200)
Приклеил 2 аккумулятор на кришку и сверху на него доску от наличника) что б защитить от прокола на всякий случий) ну и порт юсб) Теперь 20 часов аварийной подсветки)
И заряжаются через обычную зарядку. Правда 2 раза дольше) Но можно и через юсб порт к литокале подключить клемами. И заряжать током 750-1000 мА.
И отправил такой телефон с юсб светилкой и тернопольскими свечками бабушке) Работает без проблем)))
Вспомнил что отправлял ещё давно бабушке разные телефоны. Смартфоны плюс доп батареи) попросил найти) мне прислали это всё) А там уже куда интереснее дела пошли) Батареи от смартфонов ёмкостью в 2-3 к мА)
Прогнал тестами батареи даже не потеряли свою ёмкость) А в телефоне помню с ними были какие то проблемы что телефон не включался. В итоге 3 батареи вместе соединил 2+2+3 = 7 К аЧасов) Просто подключил юсб порт и питаю сейчас юсб ленту на 30 диодов 5 вольтовую. Она потребляет всего 0.15. А освещает комнату большую без проблем) Ещё не разу не смог посадить аккумуляторы) И заряжаю через литокалу током в 1 Ампер.
Можно прикупить плату от павер банка. Или хотя бы парочку штук для зарядки скрепить вместе их что б заряжать током в 2 Ампера. Но наши бариги на олх в такое время наживаются на людях. Плата зарядки которые на али стоят по 3-5 грн продают за 30-150 грн. А платы от павер от 100 до бесконечности) Так что решил обойтись тем более есть нормальная зарядка) В общем хорошая идея для видео)
Можно все эти светильники так же попробовать питать без павербанка. Напрямую от банок 18650. Тогда будет точно такой же эффект как от мобильных батарей)
Яркость такая же, Нагрева нет, светит минимум в 2-3 раза дольше. И банку можно будет лучше разрядить.
У меня павер банк срабатывает на 3.2 вольта. Не даёт даже телефон нормально зарядить.
Кпд от 1 банки ровно 50 процентов.
панасоник на 3400 мА заливает в телефон ровно 1700 мА.
Током 0.5 или 1 Ампер разницы нет. Только если током в 0.5 заливать телефон дольше заряд держит)
А если 2 мя Амперами тогда заливает ещё меньше около 1300 мА) Вот и минусы быстрой зарядки)
Оставлю в коменты может кому будет полезный комент) По скорее бы победа) А то сижу фигнёй маюсь) на работу давно пора))))
Что это за лента на 30 диодов всего 0.15А?
@@Phagos666 не знаю) на олх купил 50 см 5 вольт. сразу с юсб портом) Она на ощуп очень мягкая. Если сравнивать с 12 вольтовой. Я от плинтуса зашёлку взял планку лишнюю, отрезал нужной длинны и внутрь приклеил. А место где провод с лентой соединяется залил термоклеем что б не вырвалось. На обратну. сторону магнитики круглые. Можно цеплять на батерею) или куда угодно. От павербанка потребляет 0.30а.
А от мобильных телефонов 0.15. Светит очень долго.
@@Phagos666 Светодиодная лента 5050 питание USB 5 V такая
@@Phagos666 ua-cam.com/video/qq8xRZ4xVdI/v-deo.html&ab_channel=Vovator
В той усб вигнюшке на 6 дидов нужно последовательно впаять в цепь резистор 100-300ом. Или переменный 1000ом. Тогда будет с регулировкой потребления и яркости. А крышку из белого пластика выкинуть. Чтоб световой поток не уменьшала. Покупал такие усб светильники по 20грн раньше. Сейчас по 50-100грн толкают.
Переменный резистор 1ком можно впаивать последовательно и в фонарики и в усб светильники других производителей.
Дякую за відео
Радий, що Вам сподобалось)
Тухне павербанк ксяоми оригинал з ктс виключає через 30 сек нажмеш кнопку світить, підключав одночасно колонку або ще щось
Зрозумів. Дякую за інформацію)
я заказал себе и знакомым на али такие же светильнички в колбочке,только на 24 диода.знакомые не жаловались.а сам протестировать так и не смог.заказанные позже им пришли 2 недели назад.а те,которые заказал себе на пару дней раньше, еще не пришли.парадокс.а светят ярко.вставлял 2 шт по 24 диода в банку одновременно.
Ви маєте на увазі на 24 світлодіоди в колбі такий як у мене на 3 світлодіоди? Тобто як стрічка?
більше світлодіодів - більше струму, а якщо струм більше, то і проблем з вимиканям не буде...цеж очевидно що вони роблять без нарікань...надумали порівнювати жабу з гадюкой
@@Potygnist так
С банкой МИ не работает,как у вас,с маленьким на 2 18650 работает сутками.
Мені теж десь їдуть корпуса паверів під 2 18650. Потім перевірю.
А від двох аккумуляторів АА буде робить?
@@Yevhen_buj а напруга там какая юсб 5 вольт вроде
@@Potygnist есть режим малых потребителей,два клика,и начали все работать.
С месяц назад получил с Али 5 шт мелких теплого света. Все целые и ни один не развалился. Потребление каждого около 50 ма,пара показывает 110, точнее поменять нечем. На такой подделки под Сяоми тоже по одному не работают,парой без проблем. На двух других самодельных норм. Из всех светомодулей лучшие-8 светодиодов на алюм. пластине с подключением микро юсб- под 200 ма в прогреве.Есть такие же на 12,16и 20 диодов. Последние берут больше 0,6а и греются .И самый удобный юсб 6 диодов с сенсорным включением и регулировкой яркости. В формате флешки в прозрачном пластике переодеваются все,на 3и на 8 диодов. Использовать без корпуса и с радиатором,грея воздух до трети от потребления.
Корисна інформація. Дякую!
А не пробував павербанк увімкнути у слаботочному режимі?
Пробував. Не працюють всеодно.
Так само, як один із коментаторів, під'єднував ліхтарик до радіо замість флешки. Потім купив пауербанк Hama на 24 А•год. Все працює, нічого не вимикається. Тепер уже майже доїхали заряджувані ліхтарики з AliExpress: ручний, кемпінговий, десять малих інтер'єрних. Тепер щодо суперклею із содою. Ніколи не робіть цього ламкого лайна. Краще візьмить замість соди вату, подрібнений папір або щось інше волокнисте. Також підійде термоклей, епоксидний клей, силіконові та акрилові герметики.
Дакую за інформацію)
В мене такий же. Нічого не шатається і витягується нормально, світить з павербанку і не вимикається за 30 сек.
Дякую за інформацію
У меня корпус повера на акум ..вставил такую лампочку и некаких проблем светит хоть всю ночь.
Як прийдуть мені такі павери - перевірю. Дякую за інфу!)
@@Potygnist я на алике заказывал корпус круглый алюминевый под 18650 ..тестировал как у вас лампочки горят.потом прозрачный по 6 диодов с двух сторон.он кстати наборной вход/выход usb.внего и лампочку usb можно вставить ))))))
Я собі прямокутні замовив на 1 і 2 аккумулятора.
@@Potygnist и на 2 акумма тоже есть по 75 гривен разные цвета..они тоже норм.пластик плотный с микроюсб.и юбс входами индикатором зарядки.она же кнопка включения фонарика светодиодного)
@@Potygnist а на 1 аккум брал корпус для для лампочки 5-7ват на проводе длиной 1 м.где с ЮСБ на люстру цеплять..а то мой POWER HAMA 24000. Не очень то удобно😂😂😂😂
для роботи з повербанком спробуйте спаяти два середні контакти usb роз'єму між обою
Пробував, не допомогло.
я две лампочки вставляю и не выключается
Подтверждаю! От и писал уже об этом))
Не спрацювало)
Фокус не пройшов, слабенький струм у моїх)
Павербанк сяоми есть режим работы с низкотоковым потребителем. Все го то нужно 2 раза кнопочку нажать.
Дякую, вже в курсі) Із сяомі запрацювали)
З повербанком xiaomi 50w працює і не вимикається.
Із сяомішним павером, який на відео, вони також працювали і не вимикались. А під час підготовки відоса відмовились, при чому перевірив більшість наявних. Тому довелось трішки формат відео змінити. Хочу ще спробувати пораду із запайкою виводів даних на ліхтарі. Але, суніваюсь, що допоможе. Побачимо)
Молодець.😁
Дякую🙂
Таких з "плафончиком" купив два на алі по 11грн, обидва зроблені якісно, нічого не вилазить і не хитається. Слабенький повербанк світить і не вимикається. Більш потужний повербанк теж не вимикається, але не кожного разу "бачить", що до нього такий ліхтарик підключений, тоді доводиться натискати кнопку
Дякую за інформацію!))
Щиро дякую за україномовний контент!
Дякую за підтримку!)
В мене всі ці ліхтарики працюють без проблем з усіма, різними, равербанками. І проблем з якістю збірки нема взагалі. Єдиний брак - із 4 ліхтарики один світить трішки менше ніж інші.(але на свої 20грн він крутий)
І так, це нічничок, не більше
@Олег Ковтун один із павербанків у мене як раз ксяомі (перша версія на 10000mah)
Дякую за відповідь!
+ в мене теж є такий ліхтарик з алі й все добре з усім працює і працює реально днями перевірено практично )))
Дякую за відповідь)
У мене точно буде працювати. Павер сяомі 50вт, у нього автоматична функція для зарядки малими токами.
Тоді мабуть буде)
У павербанкив існує спеціальний режим "для пристроїв з низьким енергоспоживанням", на цей випадок. Вмикається утриманням кнопки живлення на 3-5 секунд.
не на всех
На Сяомі подвійним натисканням
На сяомі старої версії 20к працює
есть разные лампы не все выключаються через 30 сек... те что не выключаються более яккие!
Завдяки відгукам глядачів, це я вже зрозумів. Але всеодно в голові не вкладується, як можна на такий дешевий виріб ще і копії не якісні кліпати)
@@Potygnist с лампочкафи фигня какаето 1 раз подключаю выключаеться через 30 сек через пару дней работает по 3-4 часа )))
Дивна поведінка. А є під колпаком резистор чи як у мене просто напилення?
@@Potygnist нема
@@myukraineplus8503 Тоді неавіть не знаю що може бути. Або світлодіоди браковані, або живлення йому не подобається. Китайське ноухау по роботі світлодіодів)))
Залежить від повербанку в ньому має бути режим ультра Low тоді працює
Не у всіх паверів цей режим є
Дякую за відос 💪💪💪👍👍👍
Вподобайка україномовному контенту ! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦🔱🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Дякую за підтримку)
струм міряв усб тестером на декількох 0,02 -0,04А з hoco 10000 працюе нормально розрахунок показує що треба єкспериментувати підбирати опір до5 кОм або ще світлодіоди додавати
Дякую за відповідь!
В мене також на фірмовому павербанку Асус з кнопкою вимикається, але на дешевому китайському павербанку с сонячною панеллю без кнопки-все нормально, працює без вимикання і вмикання.
Судячи з коментарів, випадки різні і роблять павербанки по різному.
Покупал на Али такие, с "плафонами" разной формы:
"Грушки" и "полусферки" потребляют 0.6 ватт, с пауэрбанками проблем нет.
"Цилиндрики" (как в видео) потребляют 0.2 ватта, с пауэрбанками проблемы.
По пауэрбанкам и "цилиндрикам":
Сяоми (старые) - 50 секунд светит, 5 секунд спячка и далее цикл повторяется, ничего нажимать не нужно, но раздражает.
Baseus Adaman - светится сколько-то и выключаются, запуск только по кнопке.
Baseus Adaman 2 - ситуация ещё хуже, повторно запустить пауэрбанк с лампой даже по кнопке не получалось, нужно было стыковать что-то "умное", телефон или USB тестер.
ROMOSS PEA40 Pro - двойной клик кнопки включает режим "не выключаться" с вытекающим пруфом.
XTAR PB2S - просто работает с 0.2 ваттным потребителем и не капризничает.
Дякую за корисну інформацію!)
Все чудово працює
Я за Вас радий
В мене на трьох павербанках працює, ні один не вимикається
Дякую за інформацію!
Чтобы лампочка не отключалась я запаял внутри между "+" и "-" резистор 150 Ом 0.25Вт.
Дякую за інформацію. Обов'язково спробую Ваш варіант!
Наступний крок- мегаобзор на коробку сірників і що робити, коли вони відсиріли.
Хіба мегасушилка для відсирівших сірників)))))
Теж прийшов з поганим кріпленням usb штекера. Хитався. Вставив між штекером та корпусом квадратний кусочок вирізаний з пластикової пляшки. Проблему вирішив за 1 хвилину.
Чудово! Гарна ідея!)
Power Bank Model:GP-PB10014, якщо бути точним, модель в продажі Gelius.
Дякую за корисну інформацію.
Торгую лампами xo проблем нI яких
Дякую за інформацію!
у вас не правильные павербанки , на днях купил павербанк на 20000 и лихтарык не выключается светит всю ночь .
От телефона тоже светятся без проблем через жесткий а можно и не через жесткий переходник , просто через коротенький жесткий удобнее , мама - юсб и папа микроюсб или тайп-с ,
у кого какой разъем в телефоне .
Які вже є)))
Натисніть Xiaomi швидко двічі кнопку перед використанням і він перейде на режим низького споживання. Світлодіоди почнуть блимати по черзі. Щоб вийти з цього режиму, натиснути ще один раз. Купував такі Led свічки, але теплого кольору, вони не розвалюються. Білого свічення теж розпадалися. Купував у одного продавця на Аліекспрес.
Дякую за інформацію)
подключи две лампочки потом напиши работает или тоже выключается будет
Теж вимикається
Була схожа проблема, впаяв опір 2МОм паралельно світлодіодам, все працює
Не заміряли скільки струму після переробки споживає ліхтарик?
Тогда уже не 9 мА, а 90. Подобные покупал в форме лампочки. Стоит 2 резистора. Сборка нормальная. Потребляет от банка примерно 120мА 5.1в на выходе, что в итоге 0.6Вт. Все банки что у меня есть с ним работают нормально. Мне ещё говорили что у кого то банк не запускался. Надо было активировать работу телефоном а потом уже подключить светлячек. Или использовать хаб с 2 и больше шт.
Дякую за відповідь!
Можна ще МТшку разом з павербанком і звичайну лед лампу в якій всі(або частина зручно через один робити) світлодіоди замість послідовного в паралельне перероблені використати!
Гарна ідея. Хочу якось зробити собі такий варіант
В современных лампочках-диод ики ставят многокристальные 9,12,24 вольта...так что идея прекрасная, но, без повышайки-не заработает...
@@igorsabov5902 А МТшка що це, на Вашу думку?
Плата на МТ3608 , по 15-30грн , повышает хоть до 15В (выше плохо от лития ) ,
@@ВиталийЧиж-м5в навіть при 26 вольтах на виході мт норм працюють від 4 вольт. Перевірено.
менi пришли кожен в упаковцi 1 вату нема, свiтят так собi флешка краще але очi болять як на мене
Дякую за відповідь!
Досконало вивчайте інструкцію!!!!! Ніякої біди! Просто перед оглядом вивчайте!
Та все знати не можливо. І я ж не науковий репортаж знімав. Проблема така є і я її показав.
І ще до цих павербанків докупляв юсб світильники,з гнучкою ніжкою.Вони взагалі призначені,начебто,для ноутбуків.Матеріал корпусу у них з литої резини.
Вже є відео по ремонту подібного ліхтарика із тестами) Мені сподобався)
В мене зовні такі ж ліхтарики. Теж десять замовляв. Жоден не хитається і від старого повербанку сяомі не тухнуть.
Дякую за відповідь!
Працює з дешевими павербанками простішими, маю пусті модулі під 18650 і готові павербанки hoko і все чудово працює. А такий павербанк як у автора використовую суто щоб заряджати телефони. Ну і вибирати потрібно нормального продавця на Алі щоб не було таких банальних поломок, погоджуюсь на 100шт одна бракована, не думаю що я б жалів про покупку при вартості 100 гривень за 8 штук
Тільки якщо не всі 8 в такому стані.
переключи повербанк на маленький ток, для наушников не буде виключаться. клавишу придержи
Не на всіх спрацювало. Тільки на сяомі