4 дні в Багдаді з українською "Альфою"-1

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 20 тра 2012
  • Центр Спеціальних Операцій "А", який більш відомий громадськості як "Альфа" є одним з підрозділів Служби Безпеки України і має широкий спектр завдань.
    Українська Альфа є наступником групи "А" КДБ УРСР і була створена наказом президента України від 14 липня 1994 року
    Поряд зі своїми зарубіжними колегами, такими як польський Грім, німецька ГСГ9, французька Гигн, американські Дельта та поліцейський Сват, група "А" Служби Безпеки Україи виконує схожі завдання, такі як проведення антитерористичних операцій, охорона учасників карного судочинства і вищих посадових осіб, а також інші спеціальні завдання.
    Якщо оцінювати професіоналізм спецпідрозділів по кількості матеріальних засобів, що вкладаються в них, то українська Альфа займає провідні позиції серед спецпідрозділів Європи
    Рівень підрозділу є надзвичайно високим, враховуючи інтенсивність і специфічність підготовки.
    Всі кандидати в Альфу повинні мати вищу освіту, бажаним є знання іноземних мов.
    Також висуваються високі вимоги до морально-психологічних якостей і фізичного стану кандидата.
    Підготовка ведеться по декількох напрямах - вогнева, тактична, фізична підготовка, навички оперативного водіння та інші спеціальні напрями підгтовки, які бійці центру удосконалюють впродовж всієї служби.
    Вогнева підготовка включає стрільбу з різних видів легкого стрілецького озброєння вітчизняного і зарубіжного виробництва, а також використання важкого озброєння.
    Навчання включає отримання навичок ведення вогню з різних статичних положень а також під час руху.
    Бійці Альфи вивчають і відпрацьовують різноманітні тактичні прийоми, які використовуються під час проведення антитерористичних заходів, а також тактику охоронних заходів в умовах з високою мірою ризику. Бійці спецпідрозділу впродовж декількох років охороняють високопосадовців України в Іраку.
    Фізична підготовка бійців включає до себе декілька дисциплін, серед яких розвиток силової витривалості, ігрові види спорту, кросова підготовка, а перше місце у фізичній підготовці займає рукопашний бій. Бійці управління «А» регулярно виступають на змаганнях міжнародного рівня.
    70 відсотків особового складу мають ступені майстрів та майстрів спорту міжнародного класу.
    В процесі підготовки, співробітники спецпідрозділу освоюють навички оперативного водіння і отримують допуск до водіння оперативного автотранспорту і важкої броньованої техніки.
    Поряд з вищезгадуваними напрямами підготовки існує також ряд дисциплін що виходять зі специфічних завдань групи і мають певвний рівень секретності.
    На етапі відбору визначається спеціалізація бійця в майбутньому, і після проходження загального курсу підготовки, боєць займається поглибленим навчанням свого напряму спеціалізації.

КОМЕНТАРІ • 2