Ne jedan od, nego definitivno NAJBOLJI. I službeno proglašen najboljih klubom 20 stolječa u Europi.

• @33neptun

😂😂😂😂😂

• @SamSam-qp6kx
    @SamSam-qp6kx Рік тому +2

Najbolja kosarka u Evropi 80tih igrala se u JUGOSLAVIJI da je kao danas imali bi smo 4 tima u ligi sampiona CIBONA PARTIZAN JUGOPLASTIKA i cetvrti tim bio bi ZADAR BOSNA ili ZVEZDA medju cetiri tima na finalnom turniru sigurno bi bili PARTIZAN JUGOPLASTIKA I CIBONA

• @bestguca
    @bestguca 5 років тому +19

Teže je bilo osvojiti kup ili prvenstvo Jugoslavije, nego biti evropski prvak!

• @wajnerw
      @wajnerw 4 роки тому

@Borka Dddrma se staklo možda, ali samo s Maljkovićem

• @bostjanjerman3857
      @bostjanjerman3857 4 роки тому +3

Istina, to je prva iskusila Cibona sa Draženom dvije godine prije. Bila je prvak Evrope, a izgubila finale play offa sa Zadrom #zlopamtillo

• @gorannikolic3168
      @gorannikolic3168 2 роки тому +2

@@bostjanjerman3857 Isto se desilo i 1979g Bosna je bila evropski prvak a prvenstvo i kup Ju je uzeo Partizan

• @stanislavbasicpalkovic4953
      @stanislavbasicpalkovic4953 Рік тому

@@wajnerw nije tačno finale lige prvaka Barcelona sa Maljkovićem izgubila protiv Splita u Parizu 1991

@yukosarka6559 5 років тому +1

sale22 pozdrav dali imate još kakvih utakmica od košarke rijetkih iz ex yu lige stare jugoslavije

@mategradac199 3 роки тому +5

ovo je zapravo jedini put da je ova generacija partizana dobila jugoplastiku? 3 finala ih dobila jugoplastika-88,89,91...

• @slobodanstjepanovic488
      @slobodanstjepanovic488 3 роки тому

Dva finala je igrao partizan a jedno Zvezda.

@mategradac199 3 роки тому +4

@@slobodanstjepanovic488 3 finala partizan. 1 zvezda 1990. 4 naslova zaredom je jugoplastika uzela.