ELKAPTAK A RENDŐRÖK!😢- GTA V. RP
Вставка
- Опубліковано 8 лют 2025
- Ha játszanál a szerverünkön:
► NerdWise RP Discord: / discord
Kövess Instagramon : @unfieldofficial
► Másik csatornám : / unfieldmctv
► Facebook oldalam : / unfieldmctv
E-mail: unfieldmcprod@gmail.com
Hali unfield egy kérdés nem lesz olyan videó ahol adminkodsz? Biztos sok embert érdekelné köztük engem is!
o nem admin csak jatekos
@@belavaradi2297 egyben admin is !!
Szia, ő egyben Tulajdonos is, általában a Tulajdonosok nem adminkodnak, de ez szervertől függő. Általában az ő dolguk a költségek kifizetése.
Hat engem kurvara nem, unalmas lenne, igy a jo.
Szerverszabályzat....................
az mekkora MG volt a szerelőtöl , bisztos van még sok a csomagtartóban XD
Lehetne Don Tobiás! Valami nagy banda főnöke! 😁
Szerintem lehetne az is egy rp szál, hogy Tobi egyre jobban meg utálja a rendőröket (pl ilyen részekkel) és ezért elindít egy bandát (vagy belép egybe).
A rendőrök csak a munkájukat végezték, a probléma itt a fishing markt tulajdonosával van, mert ez egy nagy faszság, hogy nem adhatod tovább amit megveszel.
Ez jó csak kéne egyretöbb ember
Nem ember hanem büntetés a rendőrség töl
ez teljesen jó ötlet
ahogy elmondták a rendőrök elég sokszor, nem sokat tehetnek, felsőbb vezetés hozta a döntést. az ő dolguk, hogy a törvényeket betartassák a lakókkal és ha bejelentés érkezik, ahhoz ki kell menni. inkább a szerelős gyerek ellen indíthatna bandát 😆
3:26 na jól van maga gilisztás úr én szeretem a videóid 🤣🤣🤣🤣🤣💚💚💚💚💚🔥🔥🔥❤️❤️
amúgy ezis végetted lett illegális 😂
Nagyon vártam a videót biztos nagyon jó lesz
Ez igazából nagyon nagy köcsögség mivel direkt ezért tették ezt a szabályt
Előtte is volt
Megmondom őszintén a LeakHouse után amin szintén én is voltam rendőr elég komolytalannak látom a PD-t ezen a szerveren, nyilván van még fejlődni de az ottani komolyság ami volt és most ami van elég nagy szakadék van a kettő között.. A való életben nincs ilyen hogy giliszta kereskedésért egy rendőr sokkolót fog rád, plusz miután elmondta a vádakat utána mutatkozik be. Bízom benne hogy ez csak átmeneti és nem fog átmenni FunRP és ForceRp-be a szerver mint más egyéb szeró mivel az elképzelés nagyon jónak indult, de sajnos azt látom hogy a pénzfarmoláson kívül nem volt még egy igazán élvezhető RP- és nem Patrik részéről hanem mások részéről. Ez a személyes véleményem a szerver tetszik de biztos lesz még mit átbeszélni a vezetőtagoknak.
Komolyan a fishing mark törvényeket hoz 🤔? 🤣 Az üzletnek mindegy. Így is úgy is megkapja a Pénzét. Egy másik kérdés, hogy a Fish market honnan tudja, hogy egy valaki vette meg a készlet, anélkül hogy mg lenne. 😁
Kb. Ez egy vicc.
Nagyon jó lett a videó
Fasza video lett
EjnyeTobi, hát szabad illegális gilisztával kereskedni🤣? Nédd a bűnűző giliszta😂😂😂. Szét adtam a rendőrökkel a hozáállásod, nagyon vicces volt. Miért nem csináltál a rendőröknek giliszta pörköltet, étellel nem tilos kereskedni🤔. Várom a következő vidit, és szúrtam a 👍.
Eszt nagyon szeretem amikor 1 GtaRP után van egy másik videó
És utána megint GtaRP❤️☺️🙂🙄
Nagyon jó volt
Suuuuuiiiiii új video
Illegiilisztás úr! 🤣😂🤣
Telefon van mindenkinél, cseréld el a gilisztákat arra, aztán visszaadod nekik az elcserélt telefont a giliszták árában. :D Így gyakorlatilag elcserélted egy telefonra, és azt adtad tovább...
Jó lett!!
Hát a gilisztát pénzre cseréled 😂
nagyon jó lett csak igy tovább!
jó lett💪 csak így tovább!
Ezzaaaaazzz végre rp😁
A Santoriny's Shopba is látogass majd el! :' )
Várom a kovet kezorészr
Ez tuti MG hogy tudták hogy ennyi Giliszta van nállad!
Következő részig tuti a cserét is betiltják :D
Mennyire jó hogy a tulajnak pampognak a szeró szabályzatáról
Amikor játszik ő is csak egy játékos.
“Nem is a dollár, de azért a csalik is” ezen nagyon kiégtem, giliszta lives matter xddd
SZEGÉNY LADA NE LEGYEN MÁSIK AUTO ÉN CSAK AZÉRT NÉZEM A VIDEOT MERT LADA ♥️
A rendőrnek egyből be kellet volna mutatkoznija
Adnám, Tobi a szerelő. :)
Elég valós, hogy fegyvert fognak rád viszonteladásért xd
Kicsit sem bassza el az rp-t
Vissza az illegálba talán Isti is benne lesz! xd na ezért nem RP-ézek! illegális csalikereskedő mint ha azt mondanád az ezredesnek hogy illegális kocsi kereskedő ajándékozza el a teszláját!
Köszönöm szépen
Nem pont az Illegál minden RP-nek a lényege :D Lehetne legál frakció is. Több pénzt is hoznak SOKKAL.
Amúgy ha egyik tulajdonos vagy miért nem mentél vezérezredes nek ?
Mert mar volt rendor es nem akar mar ilyen rp szalat
Szia unfel de ha már meg veted akor már a te tulajdonod da a fising mártnak nincs beleszolása ahoz hogy te továb adod ténzért vagy el cseréld úgyhogy enyi de azért a végére te egy igen jó videós vagy
Egyebkent nem büntethet meg mert hogy nem történt meg az eladás….
Én nem ezt csináltam volna mivel már megvetted hamarabb mint ahogy a város szabályzatába bekerült ez hogy nem lehet csalival kereskedést folytatni így megmondtam volna a rendőröknek hogy mivel eddig a nagykönyvben nem volt belefoglalva ez a dolog ezért ezt a mennyiséget még ami rajtam maradt mert horgásztunk haverokkal had adjam el és akkor utána már nem halmozunk fel barátaimmal ekkora készletet hanem csak pár db-ot vásárolunk meg amit el is fogunk használni. Mert ez hogy egyik napról a másikra bekerül egy ilyen módosítás ez nem releváns hogy a bolt hozzot pikk pakk egy ilyen törvényt hogy nem lehet kereskedni vele és ezt csak azért mert gondolom látták a hírdetésed. Illetve akkor ha a boltban pl veszekl minden kajából 50 db-ot meg innivalóból is és árulod az embereknek drágábban akkor a bolt tulaja is hoz egy törvényt rá hogy nem lehet kereskedni vele akkor ott is megbüntetnek ez szerintem nem rp-s
Pont,hogy a való életben is így működik.. Akinek pénze van, annak van hatalma, befolyása.. Ezzel eléggé szeretnek is visszaélni.
kiakadtam a rendőrökön,meg azon a szerelőn is
Illegál a csali kereskedés. Hát, beszarok.
Szia UNFIELD,pedig volt patak víz csak gondolom nem vetted észre 6:00.
A kis szemetek xd
Nem inditod újra a Csontos car-t?
El cseréled pénzre és kész. 🤣
100 dollár én azért kaptam 300 dolcsi bírságot mert átmentem a piroson.
A vezérkar 😂 hát tied a szerver 😂😂😂
A rendőröknek azért lehet tudni kéne, hogy mi egy előállítás vagy egy igazoltatás peldaul
200Iq elcseréled pénzért.
Valszeg mg-nek a fishing marketesek.
+1
21:50 dropshipping he, az nem illegal lol
Unfilend mikor lesz ujj video
Ennyierővel az autót se adhatná el bárki , mert meg vásárolta egy boltból..........
Ismerős
Az előző részben amikor elraboltak lenyúlták 180 dollárod nem adták vissza ? :)
Tobi a rendbontó, milyen rendet bontottál😂?
illegális a giliszta kereskedés? Tobinak be KELL jutnia egy bandába.
hh már nem a notbookos introval kezdődik a videó? mar nem tamogat?
Első like
8 év után adíos!
Első ezazzzzzzzzzzz
Rendőr volt tàl todi jàs
Amúgy honnan tudják hogy hova kell menni
Valószínűleg tényleg jobban megérné neked, ha ezeket a csalikat inkább horgászatra használnád, nem pedig bizniszelésre, akkor megkíméled magad attól, hogy kitaláld mire cseréled. Több pénzt keresnél vele valószínűleg, mintha eladnád darabját 2$ profittal, és a rendőrség sem fog piszkálni.
Miért nem mondtad nekik, hogy te csak a kiszállás díját kérted el. A csalikkal nem kereskedsz az ingyen van
Amúgy mennyire abszurd ez az illegális giliszta kereskedés 😂
mikor lesz a kövi rész ?
Szerelő ellen egy banda?
Miért nem mondtad , hogy te még olcsóbban adod 3 $ ért és csak a benzinre kéred a + 3 $ os árat ez így 6 $
A Rókával mi van ?
istenem én kiégtem ezen a rendőrőn...
Amúgy egy mennyire unfair mert láttak a szerver tulajai hogy Tobi megvette és direkt berakják szabályzatba hogy nem lehet vele kereskedni na ez undoríó!
Unfield az egyik tulaj xd
@@csihialex5485 tudom de azért ezt szerintem nem ő írta bele
@@csihialex5485 de nem nem a szerver tulajdonosa hanem a fishingnek a tulajdonosa írta ki ❗
@@toxicvadermusic1 a kommentelő meg aztírta h a szervertulajok. Neki tettem rgy megjegyzest
@@csihialex5485 értem tesó 💚🔥
Szia unfild ma láttalak az obiba 14 óra körül hang szigetelést vettetek egyik barátodal fehér cucba voltatok és rajtad egy fekete zöld cipő volt és a fejeden a szemüveg sajna nem volt nálam teló hogy csinálják veletek képet : (
Szia unfild ma be küldtem a whitelistemet kb 3 4 orája és nem jelez semmit hogy elfogadták vagy nem ennek utána tudál nézni
XD
Már maga ez a szabály is baromság, a város vezetőinek nem lenne szabad engedni az ilyesmit, ez nem valós. Ilyen nincs a való életben, hogy egy bolt megtiltja a termékei eladását. Szabadon megvehetek bármit és felrakhatom a Jófogásra vagy Vaterára annyiért amennyiért akarom. Nem fogja a rendőrséget rámküldeni a teszkó vagy a lidli.
Első
miért nem cserélted el pénzért XDD
NAGYON SZERETEM A SOROZATOT MERCEDES 500E VEGYEL
Why? 😥
Enged el ezt a szervert xd
Miért is? Ez az ő szervere.
@@laciikahun4867 csak hülyés kedek en is evel jatszok
@@atti829 evvel?
:D
Ezt tényleg nem értem, eggyértemü hogy látták a videót és utána szabályt változtattak. Plusz miért érdekli őket hogy eladod, ki lett nekik fizetve...Akkor autót sem adhatok el az autókeres ár fölött????
Tipik autó eltűnés XD
Cs inalj töb videot
ez csalas mert a video alapjan kovetkeztettek arra hogy biztos van sok csali a csomagtartoban is
szerintem ez nem vot korrekt se a rendörök részéröl se a szerelök részéröl sem
Lesz rangra rp
Nem venni cserélni
addold vissza
Ez faszság, miért ne lehetne például egy havernak eladni a csalit? Pont kell neki és akkor oda adod neki pénzért
Szokasos looser rendorok
Első