NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU - JAK WYBRAĆ OP CZOŁG - OBJ 703 VS SKODA T56

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 кві 2024
  • #tanks #worldoftanks #wot #kecaj #kecajek
    Mój kanał na Twitchu - www.twitch.tv/kecajek
    🤝 Zostań moim wspierającym, zdobądź dostęp do unikatowych materiałów oraz wiele innych korzyści 🤝 - / @kecajek
    Jeśli chciałbyś zobaczyć więcej tego typu matariałów zostaw like i subika (:
  • Ігри

КОМЕНТАРІ • 56

  • @Sebastian_Ch.
    @Sebastian_Ch. 2 місяці тому +1

    Kecaj im więcej Twoich materiałów, tym lepiej. Bardzo rzeczowe, rzetelne materiały - każdy znajdzie coś dla siebie.

  • @atropheus
    @atropheus 2 місяці тому +1

    @Kecajek zacząłem Cię oglądać niedawno i uważam, że twoje filmy często zawierają sporo wiedzy na buildy czołgów jak i miejscówki, o których bym nie pomyślał. Czy mógłbyś nagrać film o Strv S1, jaki build pod tego "snajpera" pod zwykłe wyposażenie? Mi udało się zejść do 0,36 celności. Chciałbym zobaczyć jak zagrasz.Ja mam wentę, dosyłacz i lornetę. Może dać ulepszone celowanie zamiast... no właśnie czego?

  • @stendeogamer2470
    @stendeogamer2470 2 місяці тому +2

    A może wrzuć tego chinola medzika 122 na warsztat. Trochę reload u niego kuleje ale może masz receptę jak tym grać😉

  • @maciekpodlaski9102
    @maciekpodlaski9102 Місяць тому

    Wolę T56. Dwu rurka bez obniżenia działa średnio mi leży. Strzał z salwy przeważnie wchodzi za połowę. Staba jest mega. W skodzie wychylasz, dajesz 800 dmg i czekasz 25 sec. Przynajmniej się nie łudzisz ze coś odbijesz;)

  • @user-dq6vy8zv1i
    @user-dq6vy8zv1i 2 місяці тому +2

    Skoda czasu na to g.... :D Dwa dni temu strzeliłem i podpaliłem ale...nie przebiłem pancerza :D I co to są za uszkodzenia krytyczne bezobjawowe? Strzelam do jadącego gościa z boku. Nie przebijam. Pokazuje uszkodzenia krytyczne ale gąska nie spadła. :D Wczoraj strzeliłem w wieżę KV-2 trafiłem ale nie ... w pancerz. Co czołg ma na wieży oprócz pancerza. Antenkę? Już nic nie powiem o ostatnim trafieniu bo 90% pokazuje od niewykrytego czołgu. Kij że czasami pocisk powinien przelecieć przez budynek. :D

  • @Jack13111973
    @Jack13111973 2 місяці тому

    Hej świetny materiał posiadam oba, Skoda fajne ma działo z pancerzem różnie bywa, zaś obj703 można dużo podbijać ale działo trochę kapryśne.
    Proponuję zrobić porównanie czołgów dostępnych za żetony z przepustki obj777V2 i AE Phase I.

  • @robertkozowski-dk7tt
    @robertkozowski-dk7tt 2 місяці тому

    o jak fajne akurat mam te premki wiec tym chetniej obejrzę jak nimi klikasz dzieki

  • @Hasxeh
    @Hasxeh 2 місяці тому

    kecajek kocham cie za ten film mam w 100% ten problem

  • @fifiare3011
    @fifiare3011 2 місяці тому +1

    Ja jestem za 703. Skoda wieje często takie kalafiory że można klawiaturę rosjebac. I nie pograsz na pancerz. Ja na 703 gram -8 wenta i ex turbo . Działko jest mega

  • @ojciecpijo9916
    @ojciecpijo9916 2 місяці тому

    Co to za skin na skodzie?

  • @hubertmentel4332
    @hubertmentel4332 2 місяці тому +1

    on sie nie utopił... tylko trzelił w skale przed soba i odłamki go rozwaliły mozna to zrobic na kazdej mapie xd

  • @paka33
    @paka33 2 місяці тому +1

    Porównanie TA-5 i Turtle to bardzo fajny pomysł. Czekam na to.

  • @radosawhartman8978
    @radosawhartman8978 2 місяці тому

    Może jakiś materiał o Charlemagne? Mam skode i dwurure i bardziej lubię skode ale nie zarabia się nią tyle co dwururką.

  • @Benny_wot
    @Benny_wot 2 місяці тому

    Zrób odcinek o progetto 65

  • @marekdedek4761
    @marekdedek4761 2 місяці тому

    Profesor bitewny nie próżnuje, akcja we krwi

  • @cowbudcepiszczy530
    @cowbudcepiszczy530 2 місяці тому

    fajne by było porównanie su-130pm i Skorpion G

  • @KZi-qc6iv
    @KZi-qc6iv 2 місяці тому

    Skoda dla mnie lepsza ale też bardziej muszę nią grać pod drużynę bo samemu ciężko wykręcić dobry wynik , obj 703 napewno dużo więcej zrobi sam niż skoda grając nim nie muszę mieć obstawy . Ale mimo wszystko bardziej ciekawie i ryzykowniej gra się skodą

  • @gornissonn
    @gornissonn 2 місяці тому

    ja bardzo chętnie słucham o takich porównaniach; zwłaszcza przydatne gdy jakiś pojawia się w sklepie ale jest promocja; proszę o więcej! ja się zastanawiam nad skodą; 703 jest fajny ale mam już IS6 i chyba koleny ruski cieżki 8tier nie jest mi potrzebny;

    • @Drutek94
      @Drutek94 2 місяці тому +1

      703 OP. Jest latwiejsze w graniu, bo potrafi wybaczyć pancerzem

    • @goop69_
      @goop69_ 2 місяці тому

      kup sobie 703 a is-6 na cos wymien

    • @przemeklewandowski7476
      @przemeklewandowski7476 2 місяці тому

      @@goop69_ +1

  • @japierwszy
    @japierwszy 2 місяці тому

    Obydwa są dobre wszystko zależy od preferencji gracz

  • @Ayami_21
    @Ayami_21 2 місяці тому

    Raczej 5:4 😅
    Pozdrawiam

  • @przemekzonk
    @przemekzonk 2 місяці тому

    Uczciwie by było grać na załodze 3-4 perkowej. Tak to trochę zakrzywia rzeczywistość.

    • @madfrog6183
      @madfrog6183 2 місяці тому

      Może lepiej bez perków i wyposażenia... takie sauté maszynki? Ja bym jeszcze to kamo ściągnął bo nie mam takiego i robi mi się przykro jak oglądam. :) :) :)

  • @grzegorzborys8107
    @grzegorzborys8107 2 місяці тому

    Gdyby wprowadzili 4 lufowca, to można by grać w ping ponga zasłaniając pół czołgu :D

  • @Jordan-ph5hu
    @Jordan-ph5hu 2 місяці тому

    A co z defenderem? Podobny do 703, pancerz dobry, fajnie zarabia, przyjemna alfa, dpm praktycznie taki sam.

    • @goop69_
      @goop69_ 2 місяці тому +1

      gorszy od 703, duzo gorsza staba i gorsza celnosc, i defenderem nie zatrąbisz komus za 800 z dwuch rur

    • @przemeklewandowski7476
      @przemeklewandowski7476 2 місяці тому

      defender obecnie to pet

    • @Jordan-ph5hu
      @Jordan-ph5hu 2 місяці тому

      @@przemeklewandowski7476 ty jesteś pet, czerwony kolorek coś szczeka

  • @spicychicken9009
    @spicychicken9009 2 місяці тому

    703 jest twardszy i lepszy pod zarabianie a skoda dużo trudniejsza do gry ale jakoś ciekawsza jest nią gra

  • @Ulthion
    @Ulthion Місяць тому

    Zbyt wiele bitew jest takich, gdzie przeciwnika trzeba wykryć, by HT z marnym VR był dla mnie dobry. Nawet bitwy wygrywające, to zawsze tam ze 30% teamu siedzi po krzakach i gówno można zrobić z takim VR

  • @DAVEENGENEER
    @DAVEENGENEER Місяць тому

    przegrywaliśmy 4-2 i zrobiliśmy 5-2 :D no słabo że tak powiem

  • @TOM-lr1gs
    @TOM-lr1gs 2 місяці тому

    Mam oba a gram Bisonte najchętniej 😉🤣

    • @mateuszgindera2776
      @mateuszgindera2776 2 місяці тому +1

      Mam wszystkie trzy i najmniej lubię Skodę 😂

  • @raczek99915
    @raczek99915 2 місяці тому

    OBJ 703 jest to pierwszy czołg do wymiany w moim garażu mega słaby jak dla mnie zerowa depresja działa go skreśla coś odbije ale szału nie ma żałuje że go KUPIŁEM. czekam na wymiany i go gonie bo ciężko nim coś zrobić sensownego a zarobki ma słabiutkie .

    • @ywoisug8845
      @ywoisug8845 2 місяці тому +2

      Jesteś grzybem gościu, ty niczym nie będziesz w stanie zrobić czegoś sensownego

    • @goop69_
      @goop69_ 2 місяці тому +2

      moze sprobuj grac w miejscach, gdzie depresja nie jest potrzebna xD skill issue, 703 jest bardzo mocne i zarobki tez ma dobre. Ty moze masz slabe, ale to tylko twoja wina, to ile zarobisz zalezy od tego ile w bitwie robisz

    • @szofer8488
      @szofer8488 2 місяці тому

      Nie wiem jak trzeba słabo grać żeby tak mówić o obj 703 ten pojazd radzi sobie nawet na 9,10 a na 7,8 robi pogrom ja mam na nim 70% wygranych z 140 bitew czołg którego jedynym minusem jest opuszczanie ❤❤

  • @przemeklewandowski7476
    @przemeklewandowski7476 2 місяці тому

    Moim zdaniem też 703 jest lepszy (o wiele bardziej uniwersalny), t56 zbyt dużo poświęca dla genialnego bursta. Rusek poza kiepską celnością i depresją właściwie nie ma wad.

    • @maciejgadek8321
      @maciejgadek8321 2 місяці тому

      Ma jak ktoś ogrania to wpuszcza w jarzmo i obok niego

    • @przemeklewandowski7476
      @przemeklewandowski7476 2 місяці тому

      @@maciejgadek8321 to tak samo jak w skodzie pomiędzy jarzmem a tym paskiem pancerza, ale ani w jednym ani drugim czołgu byle paproch się nie wbije

  • @A_C_H_
    @A_C_H_ 2 місяці тому

    mam obydwa czolgi, t56 jest duzo lepszy , markowanie go to byla duza przyjemnosc. Obj 703 daje mniej przyjemnosci z grania, nawet nie chce mi sie go markowac.

    • @goop69_
      @goop69_ 2 місяці тому

      xD to ty chyba salwy nigdy nie strzeliles, najprzyjemniejsza mechanika w tej grze

    • @A_C_H_
      @A_C_H_ 2 місяці тому +1

      @@goop69_ byla przyjemna przez pierwsze kilka salw, szybko sie nudzi, malo efektywna

    • @ywoisug8845
      @ywoisug8845 2 місяці тому

      ​@@A_C_H_ Jak sie grać nie umie

    • @A_C_H_
      @A_C_H_ 2 місяці тому

      @@ywoisug8845 tracę czas,prostak

    • @goop69_
      @goop69_ 2 місяці тому +1

      @@A_C_H_ zabranie komus 800 hp na 8 tierze malo efektywne? dobrze sie czujesz?

  • @marcinkwiecien9102
    @marcinkwiecien9102 2 місяці тому +1

    Kolejne porównanie bardzo podobnych czołgów: Renegade vs T-832

    • @Drutek94
      @Drutek94 2 місяці тому

      Jeżdżący garnek vs terminator? Jestem za T-832

    • @sealyplays8068
      @sealyplays8068 2 місяці тому +2

      Ja bym poruwnywal MIVY z renegatem jak juz

    • @pawel6006
      @pawel6006 2 місяці тому

      ​@@sealyplays8068porównał

    • @fergoter
      @fergoter 2 місяці тому

      ​@@Drutek94zupełnie inne czołgi.Renata ma mega dpm a T-832 jedynie twarda wieże.Drzewkowy T-32 przeładowuje bodajże o 1.5 s szybciej i jest mega maszyna.Renata wciąga T-832 nosem

  • @ywoisug8845
    @ywoisug8845 2 місяці тому

    Czemu żadnych salw nie dawałeś, to jest najlepsze w tym czołgu