Візит Сі Цьзінпіна до Байдена. Китай між США та Росією | Андрій Бузаров

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 11 чер 2024
  • Тема: Візит Сі Цьзінпіна до Байдена. Китай між США та Росією
    Гість у студії: Андрій Бузаров, магістр зовнішньої політики, кандидат філософських наук
    Ведучий програми: Руслан Кухарчук, голова руху "Всі разом!"
    Підписатися на телеграм-канал Руслана Кухарчука: t.me/ruslanstory
    Замовити книгу: "Секс после контузии": cutt.ly/wmYdR0K
    Підтримати сторінку Кабінету експертів можна тут: / kabinetekspertiv
    Зробити внесок на розвиток руху "Всі разом!" можна на цю карту: 4246 0010 3010 7910
    0:00 ІНТРО
    0:12 Тема випуску
    0:25 Гість випуску
    0:57 Візит президента Китаю Сі Цзіньпіна у США
    6:15 Протистояння чи дружба Китаю та США
    11:06 Аналіз геополітики Китаю у 1973 і 2023 роках: що змінилось?
    13:57 Китай посередник між ким?
    14:40 США не готові до партнерства з Китаєм
    17:18 Амбіції до конкуретності зі США
    22:30 Союз Росії і Китаю
    24:40 КНДР існує завдяки Китаю
    27:10 КНДР постачає зброю Росії
    27:43 Підсумки
    «Консенсус Китаю та Сполучених Штатів Америки для України більш прийнятний. Тому що це нейтралізувало б Китай як союзника Росії», - сказав гість програми Андрій Бузаров, магістр зовнішньої політики, кандидат філософських наук.
    У студії Кабінету експертів говоримо про перший за шість років візит президента Китаю Сі Цзіньпіна до президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена. Що це означає для України і відповідно для самих Китаю та США?
    Гість зауважив, що зараз насправді дуже мало відомо про предмет зустрічі президентів. Тому це скоріш за все був діалог, який буде продовжуватись. Адже Тайвань є одною з головних тем діалогу Сі Цзіньпіна та Джо Байдена.
    Також зауважив, що конфлікт Тайваню та війни в України взагалі не потрібно порівнювати. Він говорить: «Я вважаю, що Близький Схід і тайванська проблема - штучно зроблені задля збільшення напруги. Але війна проти України - це не штучний конфлікт, а геополітичний, цивілізаційний та екзистенційний фактор для нас. Саме тому не потрібно порівнювати конфлікт Тайваню з війною в Україні».
    Експерт допускає, що питання України також обговорювалось під час візиту президента Китаю до США саме в контексті геополітики.
    «В даному випадку, Китай для українців є посередником між США, Україною та євразійською частиною», - додає Андрій Бузаров у студії Кабінету експертів.
    Дивіться новий випуск про візит Сі Цзіньпіна до США з експертом Андрієм Бузаровим. Детальніше про амбіції й конкурентність Китаю та роль КНДР, що постачає зброю Росії і є історичним партнером Китаю.
    Нагадаємо, що Кабінет експертів - це аналітичний центр руху “Всі разом!”. Його резиденти генерують нові ідеї і реалізують найкращі рішення для державних трансформацій і суспільних перетворень. Щотижня ютуб-канал Кабінету експертів публікує свіжі аналітичні прогнози профільних галузевих експертів. Кожний коментар, інтерв’ю чи тематична програма, які представлені на нашому каналі, провокують широкий дискурс і суспільний резонанс. Нестандартний погляд на соціально-політичні, економічні та культурні процеси в Україні, обговорення проектів готових рішень, актуальні коментарі про головне тощо. Тільки тут концентруються авторитетні думки найкращих експертів України.

КОМЕНТАРІ • 1

  • @user-lo6oo4jk1s
    @user-lo6oo4jk1s 6 місяців тому +2

    Дякую. Цікаві роздуми...