1. Якщо нема великого доходу за кордоном, а ви маєте там 200-300$ в Україні або ж в іншій країні то краще це не вказувати в декларацію оскільки вам потрібно буде робити підтвердження в Україні що ви платите там податок, скільки платите і т.д. Це займе безліч часу і вашого і уряду Канади але ні на що не вплине. Але якщо хочеться то звичайно можна вказувати все і по закону так треба робити. 2. Якщо вам регулярно надходять якісь великі суми на канадську карту, податкова вами зацікавиться то ж якщо маєте стабільний великий заробіток за кордоном обов’язково його декларуйте. 3. Якщо вам заплатили готівкою і не дали ніякого папірця цей дохід можна не декларувати, але якщо ви захочете то можна це зробити. 4. Вас ніхто не буде шантажувати і вибивати гроші. Але краще всього вести чесно свої податки і проблем ніяких не буде. 5. В Канаді всі вам довіряють на слово (в плані податків) доки вас не зловлять. Краще не порушувати. 00:00 Початок 02:46 Знайомство з спікером 08:06 Як працюють податки та кому потрібно відзвітуватися. 15:45 Як краще відзвітуватися. 29:21 Помилки яких припускаються новоприбулі. 49:30 Що варто оподаткувати а про що краще забути. 55:50 Накопичувальні фонди та що з ними робити. 1:05:41 Як почати бізнес в Канаді? 1:09:19 Як заповнити декларацію про податки через програму самостійно. 1:17:04 Відповіді на запитання з залу. 1:19:15 Як легально заплатити менший податок?
Тобто якщо в іншій країні була постійна ЗП на офіц.роботі, а потім у жовтні я приїду у Канаду, то все одно треба заповнювати декларацію що я там зоробила за цей рік і платити налоги ще й у Канаді за це? 😢🙄. Яке їхне діло що було до приїзду? 🙈
@@natasli2539 ви не будете платити 2 рази податок. Наприклад в Україні ви платили 15% а тут маєте платити 10% то навпаки менше заплатите тут. Але думаю не треба це вказувати і заповнювати тільки Канадський заробіток.
@@natasli2539 доброго дня! Ні, ті доходи, які були до прибуття в Канаду показувати не треба. Рахуються тільки ті, які були після дати вашого прибуття. Можливо ви вже здали декларацію , я тільки в кінці квітня побачила це відео.
Доброго дня! Я вам щиро дякую за корисне відео❤. Бо я постійно вивчаю податки Канади, бо це моя спеціальність 😊 кожного разу щось нове узнаю. Але ніхто не каже, що підставою для подання податкової декларації будуть ваши рахунки та чеки, які треба зберігати 6 років в паперовому вигляді.
Отличная презентация! Все подробно! С превеликим удовольствием смотрел Ваш выпуск! Огромная благодарность за материал на Русском языке! По больше делайте таких роликов, я хотел бы добавить вопросы которые не были заданы на презентации и на которых не было ответов: Нужно ли декларировать деньги которые были получены с Emergency Assistance - не которые люди приехавшие в Канаду по какой то причине не смогли получить работу - делали запрос по этой программе и им высылали деньги , а также те люди которых сократили на работе (с вязи не хваткой работы на производстве) подавали Employment Insurance (EI) нужно ли эти деньги указывать для подачи на возврат налога ? А так же хотелось бы подробное видео о том как зарегестрироваться на RCA у тех кого выскакивает ошибка, или у тех которых по какой то причини из за не знаний заблокировали аккаунт после 5 попыток и он не знает что делать и как его разблокировать , особенно для тех кто не владеет Английском языком и не может позвонить по телефону.
Дякую за інформацію, гарний і необхідний подарунок для новоприбулих! Питання: якщо самозайнята особа списує частину затрат на телефон і моб.інтернет, дом. Інтернет, то вартість береться з усіма заплаченими податками чи без них? І в яку строку можна вказати затрати на одежу або одяг необхідних для надання послуг? Дякую!
Прийняти гроші в додатку. 1. Зайти в лист на пошті що вам прийшов 2. Обрати ваш банк 3. Ввести логін і пароль 4. Ввести секретне запитання що придумав відправник 5. Вибрати акаунт на який ви хочете зарахувати гроші 6. Натиснути якусь там кнопку типу «прийняти» 7. Вуаля насолоджуйтесь грошима на рахунку. Щоб позбутися цих маніпуляцій потрібно зареєструватись в e-transfer і налаштувати auto deposit щоб гроші автоматично зараховувались на ваш рахунок
Між Канадою та Україною запрацював фінансовий моніторинг на рівні податкових служб. Стартували вони з лютого чи березня 2024. Так що Канада все побачить, і Україна теж. Всі надходження на банківські картки…
Подскажите можно ли адрес написать текущий для того чтобы пришло письмо notice of accessment вместо того адреса где первоначально жил на момент приезда
Якщо ви змінюєте адресу ви маєте подати інформацію в усі інстанції (страховка, Бердичеве обслуговування, водійське посвідчення, робота) і якщо ви всюди оновите інформацію проживання думаю вам прийде лист на нову адресу. Це все що можу підказати.
Ок, в мене є таке питання. Якщо людина підприємець в Укрїні, прилітає в Канаду і на період пошуку офіційної роботи в Канаді(місяц, два, три) продовжує отримувати дохід(біля 2.5-2.7CAD) на розрахунковий рахунок, платить, податки, а потім вони переводяться на дебітову карту і з цієї карти робляться покупки в супермаркетах. Це теж треба декларувати і платити податок, чи не обов'язково?
На робот зі мноюі розраховуються чеками. Я їх обналічую. Чи можу я ці гроші поставити на карту і перести в Україну, канадська податкова запитає звідки гроші? Чи якісь ліміти місячні чи річні?
@@MylifeinCanadaзі мною теж розраховуються чеками. Працюю неофіційно декілька годин в день. Яку форму треба просити в роботодавця при заповнені податків ?
Характерно, що на круте відео про податки в Канаді і про їх повернення, про субсидії і інвестції - за 12 годин всьго 15 коментів. Дуже сумно за новобрибулих українців.+ Вони все ще думають що саме круте - це швидкий банкінг через телефон)))
Необязательно сразу накидываться на видео и изучать его! Я это видео буду пересматривать по несколько раз, но только тогда когда придет время. А сейчас я работаю, и за меня платят налоги 😊
@@MylifeinCanada о дякую без звуку можна почитати. З мого досвіду в Монктоні не має сенсу іти у ці публічні організації бо вони не зацікавленні у повернені вам податку у повному розмірі,приватний бухгалтер вигідніше
Звідки інфа? Можно детальніше? В Канаді, на скільки мені відомо, податковим резидентом стаєш, чи то з першого, дня, чи то з перших платежів, таких як оренда житла, машини та ін.
@@Dmytro_mdv инфа от сотрудника RBC банка. Я у него открывала счет и спросила. Он не знал ответ, залез в комп и вытащил мне выписку из закона. Думаю, что каждый может это сделать.
@@Dmytro_mdv Можливо для Вас ще актуально. На офіційному сайті Канади в розділі про податки є інфа про визначення статуса резидента чи нерезидента (з відповідними посиланнями на статті законів). Вона повніша і складніша за ту, що міститься в верхньому коментарі про 183 дні.
невже не можна було знайти україномовних спеціалістів. Жінка взагалі із комплексом - на Кіровоградщині ніколи не говорили російською, вона ж попереду планети всієї. Сорі вимкнув відео виключно через російськомовних спікерів - це брєд. Ми не росіяни. Так не можна робити.
@@netk251 Може мені тоді всім займатись, щоб зробити краще? - робити відео, випускати книги, виступати із промовами, будувати будинки, випускати одяг ще щось... є таке слово, як відповідальність (у даному випадку моральна). Відповідальність за наслідки, відповідальність за створювані наративи і ще вагон і невелика таця відповідальності, яка автоматом іде поруч, якщо ти створюєш публічний контент. Ти ж коли ідеш по двору свого жк і бачиш яму ти ж не стаєш переробляти асфальт? - двзониш у службу і просиш залатати там яму, правильно? Яка різниця, що україномовний касир у книгарні продає російські книги? Касир не створює публічний контекст, а книги - так! Я би дуже легко пройшов би повз цих думок, якби це було на тер України (ну типу тут усередині ще розбираємось), але коли ти/ви в іншій країні, де ідентичність критично важлива та ще й у такий час, на мій погляд, це недопустимо. Зараз дуже складний момент (як метастан - один неправильний крок і ти завалився назад, до того із чого починав і всі зусилля Сіркові під хвіст) , звісно, пізнше все зміниться, але потрібно відірватись, зрости, стати сильним, а потім вже дуркувати хто як хоче. Це все ІМХО - я не маю на меті тебе переконати, але либонь на секунду замислитись про це, могло би бути корисним.
@@MylifeinCanada маєш рацію, я його зробив - вимкнув, лол, але ігнорувати те, що я почув не вважаю для себе правильним, тому що десь повз буде проходити особа, яка прочитає коментар і, можливо, замислиться, що не варто тягнути у свій дім те, що тебе потім вбиває.
@@RomaJan-p7e Я думаю, що якщо людина має моральне право повчати іншу людину, то вона є крепким спеціалістом і може не тільки коментарі шльопати на тему, що не добре, а і самостійно давати приклад для наслідування. А коли людина приїжджає в чужу країну для неї є цінною будь яка інформація, яку вона може зрозуміти. Це не патріотичний контент. Це рекомендації по виживанню, якщо ви розумієте про що я.
1. Якщо нема великого доходу за кордоном, а ви маєте там 200-300$ в Україні або ж в іншій країні то краще це не вказувати в декларацію оскільки вам потрібно буде робити підтвердження в Україні що ви платите там податок, скільки платите і т.д. Це займе безліч часу і вашого і уряду Канади але ні на що не вплине. Але якщо хочеться то звичайно можна вказувати все і по закону так треба робити.
2. Якщо вам регулярно надходять якісь великі суми на канадську карту, податкова вами зацікавиться то ж якщо маєте стабільний великий заробіток за кордоном обов’язково його декларуйте.
3. Якщо вам заплатили готівкою і не дали ніякого папірця цей дохід можна не декларувати, але якщо ви захочете то можна це зробити.
4. Вас ніхто не буде шантажувати і вибивати гроші. Але краще всього вести чесно свої податки і проблем ніяких не буде.
5. В Канаді всі вам довіряють на слово (в плані податків) доки вас не зловлять. Краще не порушувати.
00:00 Початок
02:46 Знайомство з спікером
08:06 Як працюють податки та кому потрібно відзвітуватися.
15:45 Як краще відзвітуватися.
29:21 Помилки яких припускаються новоприбулі.
49:30 Що варто оподаткувати а про що краще забути.
55:50 Накопичувальні фонди та що з ними робити.
1:05:41 Як почати бізнес в Канаді?
1:09:19 Як заповнити декларацію про податки через програму самостійно.
1:17:04 Відповіді на запитання з залу.
1:19:15 Як легально заплатити менший податок?
Тобто якщо в іншій країні була постійна ЗП на офіц.роботі, а потім у жовтні я приїду у Канаду, то все одно треба заповнювати декларацію що я там зоробила за цей рік і платити налоги ще й у Канаді за це? 😢🙄.
Яке їхне діло що було до приїзду? 🙈
@@natasli2539 ви не будете платити 2 рази податок. Наприклад в Україні ви платили 15% а тут маєте платити 10% то навпаки менше заплатите тут. Але думаю не треба це вказувати і заповнювати тільки Канадський заробіток.
@@MylifeinCanada Ви вказували у декларації тільки канадський заробіток і не вказували заробіток з іншої країни до дати приїзду у Канаду?
@@SviVas1 я не вказував
@@natasli2539 доброго дня! Ні, ті доходи, які були до прибуття в Канаду показувати не треба. Рахуються тільки ті, які були після дати вашого прибуття. Можливо ви вже здали декларацію , я тільки в кінці квітня побачила це відео.
Дуже дуже дякую! Інформатичвно. Дивилась на 1,75 швидкості.
Дякую за корисну інформацію!
Дуже корисно. Дякую за інформацію👍🏼
Щиро дякую!Дуже корисна інформація!
Дякую
Гарні відео. Підписалася. Передивляюся. Прохання називайте ціни: вартість житла, машини, як шукали роботу, як жити без машини.
Дякую за корисну інформацію
Корисна інформація!!!
Корисне відео👍🏻
Доброго дня! Я вам щиро дякую за корисне відео❤. Бо я постійно вивчаю податки Канади, бо це моя спеціальність 😊 кожного разу щось нове узнаю. Але ніхто не каже, що підставою для подання податкової декларації будуть ваши рахунки та чеки, які треба зберігати 6 років в паперовому вигляді.
Харизматичный человек. Интересно слушать.
Подивився на одному диханні👍🏻
Супер відео! Дякую!
Отличная презентация! Все подробно! С превеликим удовольствием смотрел Ваш выпуск! Огромная благодарность за материал на Русском языке! По больше делайте таких роликов, я хотел бы добавить вопросы которые не были заданы на презентации и на которых не было ответов: Нужно ли декларировать деньги которые были получены с Emergency Assistance - не которые люди приехавшие в Канаду по какой то причине не смогли получить работу - делали запрос по этой программе и им высылали деньги , а также те люди которых сократили на работе (с вязи не хваткой работы на производстве) подавали Employment Insurance (EI) нужно ли эти деньги указывать для подачи на возврат налога ? А так же хотелось бы подробное видео о том как зарегестрироваться на RCA у тех кого выскакивает ошибка, или у тех которых по какой то причини из за не знаний заблокировали аккаунт после 5 попыток и он не знает что делать и как его разблокировать , особенно для тех кто не владеет Английском языком и не может позвонить по телефону.
Интересно тема селфен плоид
Актуально!
Класне відео, дякую!
Дякую за інформацію, гарний і необхідний подарунок для новоприбулих! Питання: якщо самозайнята особа списує частину затрат на телефон і моб.інтернет, дом. Інтернет, то вартість береться з усіма заплаченими податками чи без них? І в яку строку можна вказати затрати на одежу або одяг необхідних для надання послуг? Дякую!
Доброго дня!
Нажаль не можу відповісти на ці запитання :(
Дякую за відео! Залиште будь ласка контакти податкових консультантів, потрібна особиста консультація. Дякую
Я ні до кого не звертався, нажаль не можу нікого порекомендувати.
Добрий день, підкажіть будь-ласка в яких компаніях вони працюють, чи їх контакт, щоб отримати консультацію. Дякую за класне відео і таких спікерів! :)
Відповів в телеграмі)
Шикарно, на первое время, Канада реально страна возможностей. Благодарю за видос
Нехай щастить
Скажіть будбласка по Біткоїну. Які податки потрібно платити? Якшо заробив на крипто валютних біржах
Чесно кажучи я без поняття, нічого не знаю про цю тему.
Тетяна це дружина Андрія Набутовського? У нього теж є канал, дидився його ще десь з 2018 року.
Так, дуже схожа, думаю це вона)
Привіт
Якщо скудувати пасивний дохід на монобанк- чи можна цією к арткою користуватись в канаді і чи не треба сплачувати якийсь податок?
Можно . Але незначні сумми і не постійно . Відповідальність - нарахують процентів і штрафів купу. Вам вирішувати)
Привіт!
Так можна, але це на ваш страх і ризик😉
а в итоге можно сделать пошаговою инструкцию ?
так и не понятно, что происходит если вам на карту делают переводы другие физлица?
Прийняти гроші в додатку.
1. Зайти в лист на пошті що вам прийшов
2. Обрати ваш банк
3. Ввести логін і пароль
4. Ввести секретне запитання що придумав відправник
5. Вибрати акаунт на який ви хочете зарахувати гроші
6. Натиснути якусь там кнопку типу «прийняти»
7. Вуаля насолоджуйтесь грошима на рахунку.
Щоб позбутися цих маніпуляцій потрібно зареєструватись в e-transfer і налаштувати auto deposit щоб гроші автоматично зараховувались на ваш рахунок
Між Канадою та Україною запрацював фінансовий моніторинг на рівні податкових служб. Стартували вони з лютого чи березня 2024. Так що Канада все побачить, і Україна теж. Всі надходження на банківські картки…
Подскажите можно ли адрес написать текущий для того чтобы пришло письмо notice of accessment вместо того адреса где первоначально жил на момент приезда
Якщо ви змінюєте адресу ви маєте подати інформацію в усі інстанції (страховка, Бердичеве обслуговування, водійське посвідчення, робота) і якщо ви всюди оновите інформацію проживання думаю вам прийде лист на нову адресу.
Це все що можу підказати.
Ок, в мене є таке питання. Якщо людина підприємець в Укрїні, прилітає в Канаду і на період пошуку офіційної роботи в Канаді(місяц, два, три) продовжує отримувати дохід(біля 2.5-2.7CAD) на розрахунковий рахунок, платить, податки, а потім вони переводяться на дебітову карту і з цієї карти робляться покупки в супермаркетах. Це теж треба декларувати і платити податок, чи не обов'язково?
По закону треба, але це навряд чи хтось перевірить.
Так, звичайно.
А та зарплата которая указывается в объявлениях это до вычета налогов или после?
До вирахування
На робот зі мноюі розраховуються чеками. Я їх обналічую. Чи можу я ці гроші поставити на карту і перести в Україну, канадська податкова запитає звідки гроші? Чи якісь ліміти місячні чи річні?
Якщо ви офіційно працевлаштовані то проблем не буде, якщо не легально то не можу сказати..
@@MylifeinCanadaзі мною теж розраховуються чеками. Працюю неофіційно декілька годин в день. Яку форму треба просити в роботодавця при заповнені податків ?
@@Christina0212 форма T4
Нажаль неможливо подивитись без тайм кодів 😢
Вони там є. В коментарях
@@MylifeinCanada Якщо і є то це не допомагає, нажаль. Можливо, вони мають бути у описі відео, щоб ютуб підтягнув їх до відео.. не впевнений.
Дуже не вистачає тайм кодів
Вони є) в закріпленому моєму коментарі)
🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍
Характерно, що на круте відео про податки в Канаді і про їх повернення, про субсидії і інвестції - за 12 годин всьго 15 коментів. Дуже сумно за новобрибулих українців.+ Вони все ще думають що саме круте - це швидкий банкінг через телефон)))
Дякую за коментар, так теж думаю що відео дуже корисне для новоприбулих, зрозуміти податкову систему👍🏻
Необязательно сразу накидываться на видео и изучать его!
Я это видео буду пересматривать по несколько раз, но только тогда когда придет время.
А сейчас я работаю, и за меня платят налоги 😊
а что круче? згать какой ты раб и каких ловушек тебе плнаставила система? возможно и так
Цікава і незвична подача податку..мабуть це добре для країни.
Нічого не зрозуміло якоюсь Болгарською розмовляють,чи не краще булоб зняти відео Українською чи Англійською на яку публіку Ви розраховуйте
Включіть субтитри якщо не розумієте, там ж автоматичний переклад на Українську.
@@MylifeinCanada о дякую без звуку можна почитати.
З мого досвіду в Монктоні не має сенсу іти у ці публічні організації бо вони не зацікавленні у повернені вам податку у повному розмірі,приватний бухгалтер вигідніше
Если в 2022г Вы прожили в Канаде меньше, чем 183 дня, то Вы не обязаны подавать налоговую декларацию.
Звідки інфа? Можно детальніше? В Канаді, на скільки мені відомо, податковим резидентом стаєш, чи то з першого, дня, чи то з перших платежів, таких як оренда житла, машини та ін.
@@Dmytro_mdv инфа от сотрудника RBC банка. Я у него открывала счет и спросила. Он не знал ответ, залез в комп и вытащил мне выписку из закона. Думаю, что каждый может это сделать.
@@Dmytro_mdv Можливо для Вас ще актуально. На офіційному сайті Канади в розділі про податки є інфа про визначення статуса резидента чи нерезидента (з відповідними посиланнями на статті законів). Вона повніша і складніша за ту, що міститься в верхньому коментарі про 183 дні.
Почув російську- виключив відео
Прикро бо люди хочуть вам допомогти 🫠
Молодець, тільки коментар твій про це ні до чого тут
невже не можна було знайти україномовних спеціалістів. Жінка взагалі із комплексом - на Кіровоградщині ніколи не говорили російською, вона ж попереду планети всієї. Сорі вимкнув відео виключно через російськомовних спікерів - це брєд. Ми не росіяни. Так не можна робити.
Ваш вибір дивитись чи ні😉
Перш ніж виказувати незадоволення, зроби своє настільки ж інформативне і українською. Тоді коментуй чужу роботу.
@@netk251 Може мені тоді всім займатись, щоб зробити краще? - робити відео, випускати книги, виступати із промовами, будувати будинки, випускати одяг ще щось... є таке слово, як відповідальність (у даному випадку моральна). Відповідальність за наслідки, відповідальність за створювані наративи і ще вагон і невелика таця відповідальності, яка автоматом іде поруч, якщо ти створюєш публічний контент. Ти ж коли ідеш по двору свого жк і бачиш яму ти ж не стаєш переробляти асфальт? - двзониш у службу і просиш залатати там яму, правильно?
Яка різниця, що україномовний касир у книгарні продає російські книги? Касир не створює публічний контекст, а книги - так!
Я би дуже легко пройшов би повз цих думок, якби це було на тер України (ну типу тут усередині ще розбираємось), але коли ти/ви в іншій країні, де ідентичність критично важлива та ще й у такий час, на мій погляд, це недопустимо. Зараз дуже складний момент (як метастан - один неправильний крок і ти завалився назад, до того із чого починав і всі зусилля Сіркові під хвіст) , звісно, пізнше все зміниться, але потрібно відірватись, зрости, стати сильним, а потім вже дуркувати хто як хоче. Це все ІМХО - я не маю на меті тебе переконати, але либонь на секунду замислитись про це, могло би бути корисним.
@@MylifeinCanada маєш рацію, я його зробив - вимкнув, лол, але ігнорувати те, що я почув не вважаю для себе правильним, тому що десь повз буде проходити особа, яка прочитає коментар і, можливо, замислиться, що не варто тягнути у свій дім те, що тебе потім вбиває.
@@RomaJan-p7e Я думаю, що якщо людина має моральне право повчати іншу людину, то вона є крепким спеціалістом і може не тільки коментарі шльопати на тему, що не добре, а і самостійно давати приклад для наслідування. А коли людина приїжджає в чужу країну для неї є цінною будь яка інформація, яку вона може зрозуміти. Це не патріотичний контент. Це рекомендації по виживанню, якщо ви розумієте про що я.
Дякую за відео. Це як книга без змісту. Мені потрібні відповіді на конкретні питання, але півтори години без тайм-кодів, це дуууже не зручно