Вітаю Вас Тетяна Вікторівна! Саме сьогодні Ютуб порекомендував мені Ваше відео. Як я рада бачити Вас у доброму здоров'ї та ще чути Вас українською мовою. Це - для мене, є приємною несподіванкою. Підписуюсь відразу, не вагаючись, та ставлю зразу вподобайку! Ніколи б не подумала, що ви так гарно розмовляєте українською мовою. Дякую Вам, що ділитесь Вашими знаннями. Вони - безцінні! СЛАВА ІСУСУ ХРЕСТУ! Слава ЗСУ і Україні!
Тетяна Вікторівна ,дуже раді вас бачити ❤так гарно розмовляєте українською 🇺🇦👏ви дуже позитивна і гарна людина 🌺🌸🌼 завжди дивимося ваші передачі і беремо цінні поради 🙏🏻 гарного вам врожаю 🌷
Тетяна Вікторівна щиро дякую за пораду підкормки томатів. В березні 2024 посіяла помідори і підкармлювала до пикирования за вашою схемою. Отримала рассаду з гарною кореневою і зелененько. Щиро дякую
Дуже дякую за насіння, яке у вас купувала. Перець, капуста дуже гарно зійшли!!! Помідорчики ще не висівала, але вірю , що в схожість буде також прекрасна!
Дякую за корисну інформацію❤ Гарний варіант є в PETERS-укорінювач(10-52-10 + мікроелементи - дууже гарний результат), тільки в своїх магазинах не знайшла, замовляла в інтернет магазині
Дякую Вам за відео! Всі ці добрива також використовую, не було тільки остаточного розуміння, чи потрібно щось ще. В мене рослини приблизно такого ж віку й розвитку, підживлювала перший раз 2 дні тому монофосфатом калію, із міркувань необхідності в найближчий час пікірування томатів, я їх сіяла в плошку, хоча й на відстані 4×4 см. А ще в той же день оприскала янтарною кислотою, щоб краще пережили стрес. Перці, що були посіяні по 2 я разом гарно зійшли вже розпікірувала по стаканам, на що вони відгукнулися другим справжнім листочком. Може це і вдалий варіант підживлення. Але хотіла Вас, пані Тетяно Вікторівно, пояснити у відео, все ж таки, коли і в якому розвитку, і як відносно пікірування-пересадки рослинок вживати і які саме добрива. Коли монофосфат, а коли кальцій. І про янтарну кислоту, якщо можна, теж розкажіть будь ласка. Чи вона потрібна, чи є панацеєю. Щиро Вам дякую за Ваш труд.
Та всього потрошку давайте, головне щоб не більше. Взагалі те , що ми показували и казали - це треба зробити до пересадки в стакани(горшки чи ще щось). Янтарка, ну це як вітаміни. Можна людині окремо вітаміни і не вживати, аптечні. А можна і вживати, буде краще. Але чи набагато краще? Тут вже залежить від іншої їжі, від стресових чинників, сезону. Хтось починає вживати вітаміни коли захворіє, а хтось вживає їх взимку, для профілактики. І це краще.
Люблю ваш відео,ваше насіння,і просо вас особисто,хочеться вам побажати всього найкращого! на рахунок кальциніту,і монофосфату калію, це будуть вже інші підживлення? Які там ають бути дозування,і інтервал? З поверненням вас на простори ютуба!
Так, три підживлення, дозування однакове, інтервал - щоб встигнути до перевалки в стакани. на томатах сьогодні вже зробили третє підживлення, на перцю, баклажанах та капусті - друге
Дякую Вам, видео як раз в "тему". Також на рослинках перший справжній листочок з`явився. Також не вміщається розсада на поличці, переїхала на підвіконня
Можна й борщем спробувати. Але є виробники насіння, фахівці-агрономи, і вони цього не радять. Культури, які ми вирощуємо - штучно виведені, у природі не ростуть і не пристосовані до знущань та геноциду.
Це безглуздя. Все навколо нас - хімія. Ми самі - хімія. Наприклад азот. Він є в селітрі, є в компості. От якщо уроки хімії не прогулювать, то можна знати, що це один і той же азот, його не буває різного. Різниця лиш в тому, що склад селітри ми знаємо, тому можемо дати рослині азот в необхідній кількості, а склад компоста - лише приблизно, тому це все проблєма. Абсолютно все у всесвіті складається із одних і тих же хімічних елементів.
@@gorodnyk2023 нехай так. Але якщо вибір стоїть між перебродившою травою або селітрою, то однозначно трава, бо це зроблено природою, а селітра хімічний препарат.
якщо трохи, то поставити в більш холодне місце, та дати більше світла... Це основний принцип вирощування невитянутої розсади... Потім її можна буде заглубити при пікіровці... Пересівати то коли вона взагалі дуже сильно витягнулась, тонка і падає...
Здравствуйте я из Днепра. Столкнулся с тем что некоторые сорта перца в течении месяца не выпустили настоящие листочки, а крупные семядольные начали желтеть. Раскопал один перец и обнаружил в наличии большой корень который кольцом сложился на дне стаканчика 75 мл. Почему же не пошли в рост настоящие листочки?? низкая температура??Стоит ли пытаться реанимировать через пересадку в больший объём и подкормку?
@@gorodnyk2023 Семена из магазина, сорта Мерседес и Асти жёлтый.С семенами из магазина у меня одни мучения))у своих всхожесть почти 100 %, но решил расширить палитру сортов)Из некоторых пачек семена не проклюнулись вообще , а вот перец от Сидера Пеперони сигарета Бионда из 5 семян в пачке взошли 4 и нормально растут))
Ну якось так розрахувати, щоб 3 рази до перевалки в стакан. Якщо трошки не розрахуєте - не біда. Вийде 2 рази - набагато гірше не буде. Радіфарм точно не в перший раз. Або на другий раз, або взагалі безпосередньо перед перевалкой в стакан. Щоб коріння росло вже в стакан.
Тетяна Вікторівна, ви сказали що треба брати 1г на літр, це, як я зрозумів комплексного добрива типу Майстер. У мене 20-20-20… я беру його 1 г на літр води, а скільки треба додати моно фосфату калія та кальциніту, на літр води?
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, а добриво ПЛАНТАТОР з формулою 10. 54. 10. для розсади уже зі справжніми листочками можна використовувати?. Дякую.м. Чернігів.
Вова напишите пожалуйста паяльная кислота и ортофосфорная это одно и тоже?Купила по вашим советам и боюсь применить,не наврежу своим петуниям?Купила паяльную
Вот что нашёл в википедии - Примерами флюсов могут служить: канифоль - смесь смоляных кислот и их изомеров; нашатырь (хлорид аммония, NH4Cl); соли, например, бура (тетраборат натрия, Na2B4O7). ортофосфорная кислота - раствор кислоты в воде, от 85 % и менее с добавками присадок ацетилсалициловая кислота - применяется как активный кислотный флюс[2] паяльная кислота - водный раствор хлорида цинка, активный флюс
Тетяна Вікторівна, дуже-дуже раді Вас бачити,чути! У Вас є чому повчитися, дякуємо! Слава Україні!
Вітаю Вас Тетяна Вікторівна! Саме сьогодні Ютуб порекомендував мені Ваше відео. Як я рада бачити Вас у доброму здоров'ї та ще чути Вас українською мовою. Це - для мене, є приємною несподіванкою. Підписуюсь відразу, не вагаючись, та ставлю зразу вподобайку!
Ніколи б не подумала, що ви так гарно розмовляєте українською мовою. Дякую Вам, що ділитесь Вашими знаннями. Вони - безцінні! СЛАВА ІСУСУ ХРЕСТУ! Слава ЗСУ і Україні!
Коли вас почула розплакалася. Велике вам дякую за ваші поради і за Мову.
БОЖЕ, що я чую.😮
Дякую за рідну мову❤
Щира подяка за вашу працю. Все буде Україна обов'язково!
Вперше на Вашому каналі і отримала велике задоволення! Гарно дякую за поради і чудову мову!
Добре, що канал нагадує про підживлення. Дякую! Почніть новий рік. Є ж новинки!❤
Щиро дякую, шановна Тетяно Вікторівно, за корисні поради!
Тетяна Вікторівна ,дуже раді вас бачити ❤так гарно розмовляєте українською 🇺🇦👏ви дуже позитивна і гарна людина 🌺🌸🌼 завжди дивимося ваші передачі і беремо цінні поради 🙏🏻 гарного вам врожаю 🌷
Дякую за насіння. Помідори баклажани та перець схожість 100 процентів. Вам бажаю хороших врожаїв!!!
Як завжди все чітко та зрозуміло. Дякую за цінні поради, та бажаю гарного урожаю під мирним українським небом.
Тетяна Вікторівна щиро дякую за пораду підкормки томатів. В березні 2024 посіяла помідори і підкармлювала до пикирования за вашою схемою. Отримала рассаду з гарною кореневою і зелененько. Щиро дякую
Дякую, Тетяно Вікторівна! Чітко, ясно, коротко, доступно , професійно! Цікаво і приємно дивитись ваші ролики, одержую задоволення і потрібну, актуальну інформацію!
Доброго вечора, брала у вас насіння зійшло 100%.Приємно чути як ви розмовляєте українською.
Дякую за насіння. Квіти, томати, перець- 100% всходи. Якість все.
Дякую, завжди корисні поради. Бажаю гарних врожаїв і миру!
Доброго дня, Тетяна Вікторівна! Дякуємо за корисну та вчасну інформацію. Завжди чекаємо на спілкування з Вами. Миру нам всім!
Дуже приємно спостерігати за вашими рослинами як вони швидко зростають 😊 дякую за корисні поради Божих благословінь у вашій праці
Дякую ! Коротко і ясно! Приємно послухати і побачити!
Різниці немає, але добрива фігачте ))))
Дякую за пораду )))
Дякую Вам за вашу роботу!!! За Ваш досвід! За бажання поділитися знаннями! Дякую!!!
Дякую за уроки, завжди все добре пояснюєте!!!
Чудовий досвід ,педагог вищої категорії.дякую.❤
Дякую, приємне спілкування, чудові люди-все буде Україна 🌞👍🇺🇦
Сама найкраща росада це коли виростив її сам і ті сорти що вибрав сам.Дякую було дуже цікаво все занотував буду використовувати вашу технологію👍
Дякую за поради . Дуже приємно чути українською . Слава Україні !Процвітання каналу і хороших врожаїв . 🙏
Дякую, я новенька. ЗДОРОВ'Я ЩАСТЯ МИРУ!
Чудове інформативне відео. Дякую за науку. Ви - чудова!!
Дякую за Ваше відео!
Вподобайка для підтримки каналу.
Дякую,все змістовно розказали..
Дуже корисна сторінка...
Дякую вам за науку і позитив
Дякую.Своєчасна підсказка.
Чекаємо слідуючого підживлення
Дуже потрібна інформація,дякую
Дякую, Тетчер Вікторівна, відео дуже вчасне, якраз мені це потрібно робити.
Яка ж Ви класнюча розумничка,миру та процвітання❤
Дуже дякую! За українську окрема подяка!
Приємно вас бачити і чути.
Добрий день. Купляла у вас сімена голландських помідорок усі зійшли 💯. Буду чекати таку ж схожість і огірків. Дякую за якісні сімена.
Дякую. Ніколи не підживлюю розсаду. Саджу я якісний покупний грунт, росте дуже добре. Головне щоб було тепло та сонячно.
коли коріння майже нема, то добриво легше взяти с водного розчину, чим з грунту
❤❤❤ Люблю Ваш Український канал!Все роблю з Вами..💙💛
Дуже дякую за насіння, яке у вас купувала.
Перець, капуста дуже гарно зійшли!!!
Помідорчики ще не висівала, але вірю , що в схожість буде також прекрасна!
Добрый день! Працюючи з вами не перший рік, дуже вдячна за насіння! Все зійшло на 100 %!!!❤❤❤❤
Дякую за поради, купила у Вас насіння, але ще не сіяла, чекаю!
Дякую за поради. Все ясно та доступно.
Які навчальні Ваші відео.Щиро дякую.❤
Для мене було дуже корисно, дякую Вам!
Дякуємо! Вирощуємо разом з Вами! Дякуємо за поради,вони дуже корисні!
надзвичайно корисне відео! насправді зараз це необхідно
Все чітко і ясно! 👍👍👍
Дуже дякую. Чітко, доступно, професійно.
Дякую. Дуже доступно і ясно, коротко і по суті!
Дякуємо за своєчасні поради.
Дякую за поради!!!!!
Дякую,дякую вам за поради,гарних вам врожаїв
Ви великі молодці!
Дякую за корисну інформацію❤
Гарний варіант є в PETERS-укорінювач(10-52-10 + мікроелементи - дууже гарний результат), тільки в своїх магазинах не знайшла, замовляла в інтернет магазині
Дякую, за цінні поради
Дякую за корисну інформацію.
Дякую, чудова консультація. Гарних вам врожаїв.
Тетяно В1ктор1вно, дуже дякую!
Дякую,буду у вас вчитись
Дякую, Тетяно Вікторівна!
Дуже потрібна інформація дякую❤❤❤❤
Тетяно Вікторівна! Дякую Вам за такі корисні відео! Окрема подяка за українську мову!❤
вдячна вам за корисну пораду,а ще -мова у вас чдова, слухаю і радію ! Запоріжжя
Дякую Вам .
Дуже цікаво і корисно❤
Дякую Вам за відео! Всі ці добрива також використовую, не було тільки остаточного розуміння, чи потрібно щось ще.
В мене рослини приблизно такого ж віку й розвитку, підживлювала перший раз 2 дні тому монофосфатом калію, із міркувань необхідності в найближчий час пікірування томатів, я їх сіяла в плошку, хоча й на відстані 4×4 см. А ще в той же день оприскала янтарною кислотою, щоб краще пережили стрес. Перці, що були посіяні по 2 я разом гарно зійшли вже розпікірувала по стаканам, на що вони відгукнулися другим справжнім листочком. Може це і вдалий варіант підживлення. Але хотіла Вас, пані Тетяно Вікторівно, пояснити у відео, все ж таки, коли і в якому розвитку, і як відносно пікірування-пересадки рослинок вживати і які саме добрива. Коли монофосфат, а коли кальцій. І про янтарну кислоту, якщо можна, теж розкажіть будь ласка. Чи вона потрібна, чи є панацеєю.
Щиро Вам дякую за Ваш труд.
Та всього потрошку давайте, головне щоб не більше. Взагалі те , що ми показували и казали - це треба зробити до пересадки в стакани(горшки чи ще щось). Янтарка, ну це як вітаміни. Можна людині окремо вітаміни і не вживати, аптечні. А можна і вживати, буде краще. Але чи набагато краще? Тут вже залежить від іншої їжі, від стресових чинників, сезону. Хтось починає вживати вітаміни коли захворіє, а хтось вживає їх взимку, для профілактики. І це краще.
@@gorodnyk2023 щиро дякую за відповідь! Дуже приємно Вас чути й читати, Ви надихаєте! Гарних Вам сходів та врожаїв!
Дзякуй вялiкае❤❤❤
Дякую.
Дякую!
Коротенько ,зрозуміло.
Татьяна Вікторівна порадьте, що придбати ще для обробки по листу і пізнішої підкорити, щоб усе в одну посилку.
❤дякую!!!
Люблю ваш відео,ваше насіння,і просо вас особисто,хочеться вам побажати всього найкращого! на рахунок кальциніту,і монофосфату калію, це будуть вже інші підживлення? Які там ають бути дозування,і інтервал? З поверненням вас на простори ютуба!
Так, три підживлення, дозування однакове, інтервал - щоб встигнути до перевалки в стакани. на томатах сьогодні вже зробили третє підживлення, на перцю, баклажанах та капусті - друге
Дякую за український канал. Російською принципово не дивлюсь . Харків.
Тримайтесь Харків, любимо вас.
Дякую Вам, видео як раз в "тему". Також на рослинках перший справжній листочок з`явився. Також не вміщається розсада на поличці, переїхала на підвіконня
Бажаю здоровья, а підскажіть, підгодовувати коли зьявляється другий листок чи вже сформований?
Дякую! А як кальцинітом підживлювати?
так само
Вітаю! Підкажіть будь ласка про режими підсвітки штучним світлом від самих сходів, коли та скільки підсвічувати. Культури - перець та томати. Дякую.
ми підсвічуємо приблизно 16 годин
@@gorodnyk2023 тобто від самих сходів по 16 годин?
Так
Дякую за ваші поради. Але є одне запитання: через який проміжок часу ви будете підживлювати розсаду наступним добривом і яке це буде добриво?
монофосфат, десь через тиждень
@@gorodnyk2023 Даже дякую за відповідь.
Доброго вечора, а якщо я проти такої підкормки, можна підкормити щелухою від цибулі?
Можна й борщем спробувати. Але є виробники насіння, фахівці-агрономи, і вони цього не радять. Культури, які ми вирощуємо - штучно виведені, у природі не ростуть і не пристосовані до знущань та геноциду.
@@gorodnyk2023 можна виростити чудовий урожай без використання хімії 😊
Це безглуздя. Все навколо нас - хімія. Ми самі - хімія. Наприклад азот. Він є в селітрі, є в компості. От якщо уроки хімії не прогулювать, то можна знати, що це один і той же азот, його не буває різного. Різниця лиш в тому, що склад селітри ми знаємо, тому можемо дати рослині азот в необхідній кількості, а склад компоста - лише приблизно, тому це все проблєма. Абсолютно все у всесвіті складається із одних і тих же хімічних елементів.
Що стосується азоту, то ми їм ще і дихаємо, тому що повітря навколо нас більш ніж на 3/4 - це саме азот
@@gorodnyk2023 нехай так. Але якщо вибір стоїть між перебродившою травою або селітрою, то однозначно трава, бо це зроблено природою, а селітра хімічний препарат.
Доброго дня, шановна Тетяна Вікторівна,дуже раді вас чути та бачити.Я підживлюю свою розсаду добривом Чистий лист для розсади з формулою N7:P30:K17 +вітаміни В1,С,РР .Чи правильно ?
Нормально
@@gorodnyk2023 дякую
Доброго дня, Тетяна Вікторівна!Якщо розсада трохи витягнулась, як можна виправити ситуацію? Чи краще сіяти іншу? Дякую❤
якщо трохи, то поставити в більш холодне місце, та дати більше світла... Це основний принцип вирощування невитянутої розсади... Потім її можна буде заглубити при пікіровці... Пересівати то коли вона взагалі дуже сильно витягнулась, тонка і падає...
@@gorodnyk2023 дякую❤️
Здравствуйте я из Днепра. Столкнулся с тем что некоторые сорта перца в течении месяца не выпустили настоящие листочки, а крупные семядольные начали желтеть. Раскопал один перец и обнаружил в наличии большой корень который кольцом сложился на дне стаканчика 75 мл. Почему же не пошли в рост настоящие листочки?? низкая температура??Стоит ли пытаться реанимировать через пересадку в больший объём и подкормку?
Какой то сбой произошёл, может кратковременный стресс во время всходов. А что за семена? Растения без точки роста выбраковывают.
@@gorodnyk2023 Семена из магазина, сорта Мерседес и Асти жёлтый.С семенами из магазина у меня одни мучения))у своих всхожесть почти 100 %, но решил расширить палитру сортов)Из некоторых пачек семена не проклюнулись вообще , а вот перец от Сидера Пеперони сигарета Бионда из 5 семян в пачке взошли 4 и нормально растут))
Дякую красно 🌱
А з яким інтервалом підживлювати?
І якщо застосовувати Радіфарм ще, то в якому порядку що тоді?
Ну якось так розрахувати, щоб 3 рази до перевалки в стакан. Якщо трошки не розрахуєте - не біда. Вийде 2 рази - набагато гірше не буде. Радіфарм точно не в перший раз. Або на другий раз, або взагалі безпосередньо перед перевалкой в стакан. Щоб коріння росло вже в стакан.
@@gorodnyk2023 дякую 🥰🌱
Дякую за гарну науку. Як ви ставитесь до такого добрива, як "Росконцентрат".Чи можна ним користуватись для підживлення розсади?
Дякую
Можна, але теж 1 мл на 1 л, краще калійна формула(червоний), або звичайна формула(зелений)
@@gorodnyk2023 дуже дякую
Тетяна Вікторівна, ви сказали що треба брати 1г на літр, це, як я зрозумів комплексного добрива типу Майстер. У мене 20-20-20… я беру його 1 г на літр води, а скільки треба додати моно фосфату калія та кальциніту, на літр води?
нічого додавати не потрібно. це вдруге і втретє
більше того, їх взагалі не можна змішувати
Цибульніком і перекису до висадки в огород.
Хочу замовити ваше насіння але я у Грузії як бути? Нова пошта є
К сожалению никак...
Добрий вечір. Скажіть будь ласка, а добриво ПЛАНТАТОР з формулою 10. 54. 10. для розсади уже зі справжніми листочками можна використовувати?. Дякую.м. Чернігів.
можна
@@gorodnyk2023 дякую.
Доброго дня, Незрозуміла Ви дали по 1граму 18-18-18+моно фосфат+кальцій на 1 літру ,чи два інших добрива на наступний раз?
Тільки майстер, інші - наступного разу
Докую велике за відповід ь))))
@@gorodnyk2023 А Мастер 13-40-13 сколько надо грамм на один литр? Скажите пожалуйста.
💙💛❤👋👋👋
Вова напишите пожалуйста паяльная кислота и ортофосфорная это одно и тоже?Купила по вашим советам и боюсь применить,не наврежу своим петуниям?Купила паяльную
Да. Конечно желательно, чтоб на ней был написан состав, обычно так и бівает
@@gorodnyk2023 не написан состав.Написано кислота паяльна для твердої пайки зализа,латуні,міді,бранзі і т.п.Другого не нашла.😔
@@dianaschiopu7509 наверное это не то)
Вот что нашёл в википедии - Примерами флюсов могут служить:
канифоль - смесь смоляных кислот и их изомеров;
нашатырь (хлорид аммония, NH4Cl);
соли, например, бура (тетраборат натрия, Na2B4O7).
ортофосфорная кислота - раствор кислоты в воде, от 85 % и менее с добавками присадок
ацетилсалициловая кислота - применяется как активный кислотный флюс[2]
паяльная кислота - водный раствор хлорида цинка, активный флюс
Походу паяльная кислота это отдельный флюс для пайки
Тетяна Вікторівна, скажіть будь ласка за огірки ви також будете розповідати?
Так. просто ще рано. А взагалі підживлення такі самі
Умене вже20 дні не сходять помідори ані перець ,Що робити¿?
купити градусник, купити грунт, вставити градусник в грунт, і лише потім пересіяти
🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉
Купити як у вас підкормку
Мастер 13,4013
ogorod.net.ua/ua/p1590264398-master-udobrenie-mikroelementami.html
Добрий день, допоможіть хтось розібратися, як відрізнити підроблений монофосфат калію?
Ніяк. Треба аналіз робити