Полісся - Штурм / Огляд контрольного матчу

• Опубліковано 22 бер 2024
  • В суботу, 23 березня футбольний клуб «Полісся» провів контрольний поєдинок проти футбольного клубу «Штурм» (Іванків). Гра відбувалась на центральному стадіоні у Житомирі.
    Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу вовків із рахунком 3:1.
    Забити перший м’яч «вовкам» вдалось в дебюті зустрічі - свій дебютний гол у футболці «Полісся» забив Іван Петряк.
    Подвоїв перевагу житомирян Василь Грицук - півзахисник відзначився на 29 хвилині.
    Третій м’яч на рахунку Луіфера Ернандеса - на 49 хвилині нападник житомирян точним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч прямісінько під стійку в нижній кут воріт.
    Згодом «штурмовикам» вдалось скоротити відставання, але більше голів гості не забивали - фінальний свисток арбітра зафіксував остаточний рахунок 3:1.
    ФК «Полісся»:
    Склад на 1 тайм: Кудрик, Кравець, Шабанов, Кушніренко, Тейлор (Кравченко), Танковський, Петряк, Таллес, Грицук, Ндукве, Ернандес.
    Склад на 2 тайм: Поспєлов, Білоконь, Чечер, Чоботенко, Кравченко, Кушніренко, Петряк, Таллес, Козак, Ернандес (Ндукве), Будківський.
    #ФКПолісся #ПоліссяШтурмОглядМатчу #КонтрольнаГра #ПоліссяЖитомир #Шищенко #Буткевич #Житомир #Полісся #Футбол #ОглядМатчу
    Обов'язково підписуйтесь на наші соціальні мережі, щоб бути в курсі про всі новини клубу: