STAR STARACHOWICE - SIARKA TARNOBRZEG 1:0 (0:0) - FRAGMENTY MECZU I KOMENTARZE TRENERÓW

• Опубліковано 18 сер 2023
  • III liga grupa IV - sezon 2023/2024 - 3. kolejka
    Star Starachowice - Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
    Bramka: Michał Wcisło 47'
    Niemiłą niespodziankę sprawili swoim sympatykom piłkarze Siarki Tarnobrzeg. Podopieczni Dariusza Kantora zagrali przeciętny mecz i przegrali ze Starem Starachowice. Beniaminek rozgrywający swoje mecze w Ożarowie zwłaszcza do przerwy skupiał się na defensywie. Goście powinno prowadzić, ale dwa razy uderzenie głową świetnie obronił bramkarz Stara. Decydująca o losach meczu okazja miała miejsce zaraz po przerwie - błędy w obronie Siarki wykorzystał skrzydłowy gospodarzy, który nie dał szans Hieronimowi Zochowi. Dla piłkarzy ze Starachowic to pierwsza wygrana w sezonie. Zapraszamy do obejrzenia fragmentów meczu oraz komentarzy trenerów.