З досвіду використання екструдера ЕКГ-50

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 7 вер 2024
  • В ролику йдеться про досвід використання екструдера зернового ЕКГ-50 від компанії "Техномашстрой" з приводом від ВОМа трактора, переваги, недоліки, специфіку роботи.
    ➡ Екструдер зерновий ЕКГ 50 tehnomashstroy...
    ➡ Основний канал ТехноМашСтрой / @technomashstroy
    ➡ Канал з відгуками власників продукції ТехноМашСтрой
    / @vidgukitechnomashstroy
    ➡ І номер 0800 330 235 по якому ви можете отримати консультацію і зробити замовлення на будь-який виріб від компанії ТехноМашСтрой.

КОМЕНТАРІ • 12

  • @user-zz6kz4ho7d
    @user-zz6kz4ho7d 7 місяців тому +1

    Яка потужність трактора у Вас?

  • @user-vg6cw4xk2g
    @user-vg6cw4xk2g 27 днів тому

    Можна сою еструдувати ?

  • @shifeng-2446
    @shifeng-2446 3 роки тому

    Маю ЕКГ-60 на 7,5 кВт. Купив готовий пристрій, з двигуном. Спочатку, на "пробігові" кілограм 300 згоріли заводські ремені. Потім тріснула бобишка, через яку проходить зерно. І ремені, і бобишку мені вислали безкоштовно, заплатив тільки за пересилку. Бобишка, яку прислали назаміну, стерлася десь через тону зерна. Вислав на фірму робочу частину в зборі, прислали то все працює добре, тільки збільшився час еструзії. Загалом все сказане вами вірне. Великий недолік - ціна, також дорогі запчастини. Загалом, контрукторам ще є що вдосконалювати. Стосовно різниці між ЕКГ - 50, 60, та 30 , то на моєму в бобишці 2 отвори, а на тридцятці один. А як у вас? Мені здається, що вам потрібно збільшити оберти пристрою, тоді продуктивність прискориться.

    • @user-hq5in1zb2z
      @user-hq5in1zb2z  3 роки тому

      Бобишка з гартованої сталі. Може гайка фільєри була перетягнута? А як по продуктивності, він відповідає заявленій марці?

    • @user-hq5in1zb2z
      @user-hq5in1zb2z  3 роки тому

      У мене оберти на ВОМі 720 об/хв. Це більше ніж оберти з пасовою передачею і заводським електродвигуном. А отворів в бобишці в мене теж 2. Але, коли один отвір забився, продуктивність не впала, а от екструзія стала кращою. Да і якщо сильно збільшувати оберти, екструдер не встигатиме нагріватись до робочої температури.

    • @shifeng-2446
      @shifeng-2446 3 роки тому

      @@user-hq5in1zb2z На кукурудзі вихід меньше, на суміші пшениця - ячмінь наче спочатку було так, як заявлено, потім час збільшився.Але коли ішло швидше, то якість екструдату була гірша. Тепер час збільшився, якість екструдату дуже гарна.

  • @sampansklepav.
    @sampansklepav. Рік тому

    Доброго дня чи придбали більш потужний,чи так і залишився в господарстві цей екструдера ,маю думку теж обзавестися екструдером

    • @user-hq5in1zb2z
      @user-hq5in1zb2z  Рік тому +1

      Беріть потужніший однозначно, бо цей хоч і заявлений 50 кг/год, насправді переробляє не більше 30 кг і дуже примхливий в роботі. Нічого не робиш, тільки екструдер б'єш.

    • @user-ri1ph1vt4r
      @user-ri1ph1vt4r Рік тому +2

      У мене такий самий. Якщо кажете, що меле кілограм зо то дуже добре. В мене десь 10-15, як коли. До того був харківський, завод сельхозтехнологій виробник. Отой молотив, заявлено 50 кг, робив більше. Нажаль зняли з виробництва. Техмашстрой в "подметки" не годиться🤷

    • @user-ri1ph1vt4r
      @user-ri1ph1vt4r Рік тому

      ЕКГ 60 один в один як і ЕКГ 50, я взяв 👎

    • @user-ri1ph1vt4r
      @user-ri1ph1vt4r 8 місяців тому

      Підтримую на сто відсотків, харківський з черкаським небо і земля: той молотить, а з цим нічого не робиш тільки їб....ся

    • @user-bs4nw9yf5z
      @user-bs4nw9yf5z 7 місяців тому +1

      Маю ЕГК-30, брав робочу частину, інше доробляв сам. Двигун на 220. За годину переробляє не більше 12-15кг, гайка фільєра на 6 отворів, готова продукція в вигляді кульок, а так як тримаю нутрій їм потрібно щоб вони могли брати корм в лапки. Я "методом втика" почав заглушувати отвори, і коли залишив один, то добився що на виході получається кукурудзяна палочка діаметром 1,5-2 см, довжиною до 4см. В шнекові в мене один отвір.