Тут про це трохи сказали,але більше робився акцент на часнику,тому я акцентую увагу саме на хлібі. Якщо у вас багато хліба,і ви не хочете щоб він зіпсувався,то покладіть його в морозилку,а коли треба буде, дістаньте і розігрійте в мікрохвильовці. Він буде м'яким і сухим. Про це мабуть багато хто знає,але я дізнався буквально нещодавно,тому ділюся з вами
@@UA_SANYOK_UA Я грію на середній і високій,і воно виходить. Не знаю правда що буде якщо прямо сильно перегріти,бо максимум нагрівав до до того що хліб ставав просто гарячим. Треба буде якось перевірити
найкращий метод то хліб покласти у пластиковий пакет і випустити зайве повітря, а тоді заморозити. для розморозки: вийняти пакет з хлібом і не розпаковуючи залишити на ніч. тоді зранку буде свіжа пухка хлібина без мікрохвильовки, конденсату, нерівномірної розморозки та іншого.
Є така веганська штука Аквафаба, по суті це бюльйон що залишаеться після варки квасолі, сої та інших бобових, цей бульйон можна збити вінчиком блендера чи міксером у массу схожу на аналогічну з білку яєць. Тобто можна навіть випікати безе та інші подібні страви, використовуючи те що зазвичай виливають у сміття.
Я все життя шукала як його той рис приготувати щоб не злипався і не підгорів. Купила рисоварку за 20$ і тепер навіть найдешевший рис виходить м’якенький і не злипається🥰
секрет: в рисоварку ви заливаєте рівно стільки води, скільки потрібно, як і рису засипаєте рівно стільки, скільки потрібно. і не мішаєте рис під час варки. в каструлю рис і воду зазвичай добавляють на око, не втримуються щоб не помішати і не завжди дотримуються правильного часу варки. як тільки я почав варити рис, використовуючи мірний стакан, годинник і рекомендацію "не підіймати кришку і не перемішувати" - смачний розсипчастий чудово зварений рис вийшов у мене і в звичайній каструлі
А я просто доводжу воду до кипіння, додаю сіль, спеції та олію/масло/жир, всипаю рис (вдвічі менше, ніж води), перемішую, закриваю кришкою й даю закипіти. Знімаю з вогню й забуваю про нього. Через деякий час маю чудовий рис. Не злипнеться, й не підгорить.
Готую рис у мікрохвильовці, заливаю промитий рис окропом по пропорцію і у мікрохвильовку на 7-12 хв( в залежності скільки у вас рису) завжди розсипчатий і нічого не пригорить))
В залежності від рису. Якщо молочний - то готуємо за рецептом, а щодо плову в мене є завжди перевірений лайфхак - рис до води завжди 1:2 (1 склянка рису - 2 склянки води наприклад) готуємо у пательні (перед цим смажимо цибулю та моркву) і заливаємо гарячою водою, майже окропом та під кришку на середній вогонь 15-20 хвилин (час готування залежить від сорту) не перемішуючи і не відкриваючи посудину. Коли вся вода випарувалася, даємо плову трішки відпочити, а потім вже можемо перемішувати, тоді він м'який і розсипається 😊 І не забудьте промити рис перед готуванням.
Печена в мімкохвильовці та підсмажена на сковорідці картопля:Середнього розміру картопля 2-3 штуки на порцію миється зі щіткою теплою водою.Ріжеться кружальцями товщиною 1см,можна іншим способом,але нетовсто.Викладається у скляне для запікання блюдо(я купив у АТБ Luminarc ,Франція,глибоке скляне блюдо)Краще,аби кружки не контактували розрізаними боками,бо трохи злипнуться у мікрохвильовці.Викладаємо в один шар, посипаємо спеціями за бажанням.Накриваємо кришкою для мікрохвильовки.Запікаємо 8хвилин на 800вт потужності.Буває картопля ,що треба 10хв.Виймаємо,викладаємо на сковорідку з олією(зовсім трошки,аби не пересичилась олією),та трошки вершкового масла.Зарум'янюємо один бік,другий бік.Залишиться тільки зняти при їжі смужку шкірки.Пухка,як печена,але не така жирна ,як смажена.Принаймні ,мій шлунковокишковий тракт приймає,хоч кожен день,а чисто смажену-не частіше раз на два тижні,бо там олія вигоряє через довге смаження,а саме продукти вигоряння олії погано діють на епітелій кишечника.Часу треба 20хвилин на приготування.Кришка зберігає вологу.
Спробуйте цілу картоплЮ, декілька штук, помити щіткою, наколоти веделкою(ОБОВ'ЯЗКОВО! бо розірве!!!), на блюдо, і в мікрохвильовку на 3-4 хв. Потім відкриваєте, перевертаєте її на інший бік, і ще 3-4 хв. Залишаєте в спокої ще на 4 хв. Вона в цьому спокої доготовується! Це принцип мікрохвильовки. Все! Смачного! Якщо у вас адекватна мікрхвильовка, часу знадобиться менше. Слідкуйте! В менк жахлива((( Зазвичай я роблю більше))) не печену картоплю, а фаршировану. Після перевертання, через 2 хв рощрізаю навпіл, і кладу начинку. Це може бути смажена цибулька+спеції, чи сметана+часник+сіль, просто спеції+олія+сіль, гриби, сир. Вмикаб ще на пару хвилин, і е дати доготуатись кілька хвилин в спокої. Їсти можна не очищуючи. Це корисно. Смачного❤
Рекомендую купити макарони з твердих сортів (правильні італійські макарони). Вони не злипнуться, кращі на смак і не буде трати олії, яка просто виллється в умивальник. Просто закипєятити воду, закинути макарони, 2 рази помішати: спочатку і через 2 хв. Такі макарони в мене ніколи не прилипали)
Якщо ваш суп занадто рідкий, то можна вкінці додати ячмінного борошна (змеліть жменю перлової крупи на кавомолці). Суп стане густішим і смак насиченішим. Найкраще просто закинути побільше компонентів і нічого вигадувати не доведеться. Якщо ж Ви готуєте страви на продаж - це добрий спосіб зекономити.
Щоб бульйон був смачний, варити кістку треба не менше 2.5 години і додати по шматку кольрабі та селери. Часник перебиває всі тонкі смаки, тому не треба додавати його завжди і всюди. Печена картопля дуже смачна, якщо пекти її почищеною і нарізаною з нарізаною на шматочки домашньою ковбасою (з базару наприклад). Щоб смак страв добре розкривався, додайте трохи морської солі, відповідно зменшіть кількість звичаної солі, щоб не пересолити. Вдома можна готувати прекрасний натуральний йогурт з домашнього або магазинного молока. Для цього треба термос, купити в аптеці закваску "Йогурт" і діяти за інструкцією. Ванільний цукор, фрукти додавайте за бажанням і за смаком.
Замість того щоб морочити мʼясо- морозилку нарізані овочі, головне щоб були сухими або трішки підсушити на столі перед заморочкою, або окремо шматочками на дошці спочатку а потім у пакет. Так можно наморозити мікс на суп, зелень на рік, буряки і те з чим треба довго морочитись.
@@volodyroho5984 Акуратно вибрати) Або спочатку проварити лушпиння у кип'ятку, процідити, і вже потім заливати у м'ясо. Я не професіонал, можете не прислуховуватися 😆
Якщо готуєте страву, де окрім іншого буде картопля і томатна паста/помідори, не додавайте томати, поки картопля не стане м'якою. Деякі сорти картоплі при контакті з кислотою залишаються жорсткими навіть при довгій термічній обробці. Якщо хочете зробити засмажку з цибулі так моркви, краще спочатку обсмажити цибулю до золотавого кольору, а вже потім додати моркву. Через велику кількість вологи, що містить морква, засмажка буде радше пектися і характерного смаку не вийде. А якщо тупо збільшити вогонь, овочі обсмажаться дуже нерівномірно і взагалі можуть підгоріти.
Коли треба нарізати цибулю, то щоб не плакати, я її оббираю і кладу в морозилку на 10 і більше хв. Сліз не буде) Коли відбиваю м'ясо, то накриваю його торбинкою, щоб не замастити шматочками всю кухню😅
Моя дитина не любить шматочки цибулі в приготованих стравах. Він не заперечує, що я додаю цибулю головне щоб не були шматочки і я просто натираю на на терці на ті що морковка зазвичай, натираться. Чудове рішення, і взагалі думаю, 😊 чому я раніше цього не робила.
Насправді монструозно все виглядає тільки спочатку. Цибуля дуже усмажується і на сковороді лишиться в кращому випадку чверть від початкового об'єму. Я так смажу іноді цибулю. Неперевершено зі шматочком хлібом і чаєм.
@@tanuat3692 перепрошую, а якого розміру у вас пательня? Або по-іншому це ж питання. У скільки прийомів ви карамелізуєте 2,5 кг? Я розумію раціональність заготовок. Наприклад, пропарити до напівготовності й висушити овочі на борщ у великій кількості, тому що так вони стають менші за обсягом, їх легше передати, скажімо на фронт. І після такої заморочливої заготовки треба буде додати трохи м'яса, власне самі напівфабрикати - і їжа на цілий підрозділ готова. А заготовлювати собі щось суперзаморочливе кілограмами, щоб просто страва була більш вишуканою... Як на мене, сумнівна необхідність.
8:45 (порада про використання вершкового масла замість маргарину) коли робите попкорн в дома, забийте що маргарин, що вершкове масло, смак і вибуховість попкорну не зміниться 😁
Доволі поширенний лайфхак але для когось може стати новим: додайте сіль в воду коли варите яйця, так вони набагато легше чистяться після приготування. Якщо немає ропушувача тіста то в муку треба додати ложку соди, "погасити" її лимонним соком. Якщо немає лимона - то лимонна кислота маст хев.
Про сіль для легкості чищення це неправда (проводились експерименти). Сіль у воду для яєць додають для того, щоб якщо яйце при приготуванні трісне, то білок не витікав.
Тут про це трохи сказали,але більше робився акцент на часнику,тому я акцентую увагу саме на хлібі. Якщо у вас багато хліба,і ви не хочете щоб він зіпсувався,то покладіть його в морозилку,а коли треба буде, дістаньте і розігрійте в мікрохвильовці. Він буде м'яким і сухим. Про це мабуть багато хто знає,але я дізнався буквально нещодавно,тому ділюся з вами
Єєє шось нове😅
Но як я зрозумів то треба саме на розморозку ставити, будь яка температура не канає
@@UA_SANYOK_UA Я грію на середній і високій,і воно виходить. Не знаю правда що буде якщо прямо сильно перегріти,бо максимум нагрівав до до того що хліб ставав просто гарячим. Треба буде якось перевірити
@@Yasha_Lava..... Я в мікрохвильовці робив сухарі зі звичайного хліба, повірте, вуглі і кіптява то не прикольно
@@UA_SANYOK_UA Зрозумів, експеримент відміняється, дякую за попередження
найкращий метод то хліб покласти у пластиковий пакет і випустити зайве повітря, а тоді заморозити.
для розморозки: вийняти пакет з хлібом і не розпаковуючи залишити на ніч.
тоді зранку буде свіжа пухка хлібина без мікрохвильовки, конденсату, нерівномірної розморозки та іншого.
Для мене найбільший лайфхак це чітко дотримуватись рецепту, коли готуєш страву, особливо коли це вперше ❤
Так, зі мною воно теж працює. Наступного разу готую ту ж страву за тим же рецептом - виходить якась дичина.
Це працює лише при використанні рецептів сумлінних гуру кулінарії
Можу порадити Вікторію Попін
Є така веганська штука Аквафаба, по суті це бюльйон що залишаеться після варки квасолі, сої та інших бобових, цей бульйон можна збити вінчиком блендера чи міксером у массу схожу на аналогічну з білку яєць. Тобто можна навіть випікати безе та інші подібні страви, використовуючи те що зазвичай виливають у сміття.
З неї виходить неймовірний майонез, мені він смакує набагато більше ніж на яйцях
Обожнюю соуси на аквафабі❤
Обожнюю твої відео! Найкрайщий реддіт перекладач!
Я все життя шукала як його той рис приготувати щоб не злипався і не підгорів. Купила рисоварку за 20$ і тепер навіть найдешевший рис виходить м’якенький і не злипається🥰
секрет: в рисоварку ви заливаєте рівно стільки води, скільки потрібно, як і рису засипаєте рівно стільки, скільки потрібно. і не мішаєте рис під час варки. в каструлю рис і воду зазвичай добавляють на око, не втримуються щоб не помішати і не завжди дотримуються правильного часу варки. як тільки я почав варити рис, використовуючи мірний стакан, годинник і рекомендацію "не підіймати кришку і не перемішувати" - смачний розсипчастий чудово зварений рис вийшов у мене і в звичайній каструлі
А я просто доводжу воду до кипіння, додаю сіль, спеції та олію/масло/жир, всипаю рис (вдвічі менше, ніж води), перемішую, закриваю кришкою й даю закипіти. Знімаю з вогню й забуваю про нього. Через деякий час маю чудовий рис. Не злипнеться, й не підгорить.
Готую рис у мікрохвильовці, заливаю промитий рис окропом по пропорцію і у мікрохвильовку на 7-12 хв( в залежності скільки у вас рису) завжди розсипчатий і нічого не пригорить))
В залежності від рису. Якщо молочний - то готуємо за рецептом, а щодо плову в мене є завжди перевірений лайфхак - рис до води завжди 1:2 (1 склянка рису - 2 склянки води наприклад) готуємо у пательні (перед цим смажимо цибулю та моркву) і заливаємо гарячою водою, майже окропом та під кришку на середній вогонь 15-20 хвилин (час готування залежить від сорту) не перемішуючи і не відкриваючи посудину. Коли вся вода випарувалася, даємо плову трішки відпочити, а потім вже можемо перемішувати, тоді він м'який і розсипається 😊 І не забудьте промити рис перед готуванням.
Коментар на підтримку каналу. Дуже вдячний за працю та цікавий україномовний контент 🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Все це під конспект! Дякую!
Печена в мімкохвильовці та підсмажена на сковорідці картопля:Середнього розміру картопля 2-3 штуки на порцію миється зі щіткою теплою водою.Ріжеться кружальцями товщиною 1см,можна іншим способом,але нетовсто.Викладається у скляне для запікання блюдо(я купив у АТБ Luminarc ,Франція,глибоке скляне блюдо)Краще,аби кружки не контактували розрізаними боками,бо трохи злипнуться у мікрохвильовці.Викладаємо в один шар, посипаємо спеціями за бажанням.Накриваємо кришкою для мікрохвильовки.Запікаємо 8хвилин на 800вт потужності.Буває картопля ,що треба 10хв.Виймаємо,викладаємо на сковорідку з олією(зовсім трошки,аби не пересичилась олією),та трошки вершкового масла.Зарум'янюємо один бік,другий бік.Залишиться тільки зняти при їжі смужку шкірки.Пухка,як печена,але не така жирна ,як смажена.Принаймні ,мій шлунковокишковий тракт приймає,хоч кожен день,а чисто смажену-не частіше раз на два тижні,бо там олія вигоряє через довге смаження,а саме продукти вигоряння олії погано діють на епітелій кишечника.Часу треба 20хвилин на приготування.Кришка зберігає вологу.
Спробуйте цілу картоплЮ, декілька штук, помити щіткою, наколоти веделкою(ОБОВ'ЯЗКОВО! бо розірве!!!), на блюдо, і в мікрохвильовку на 3-4 хв. Потім відкриваєте, перевертаєте її на інший бік, і ще 3-4 хв. Залишаєте в спокої ще на 4 хв. Вона в цьому спокої доготовується! Це принцип мікрохвильовки. Все! Смачного!
Якщо у вас адекватна мікрхвильовка, часу знадобиться менше. Слідкуйте! В менк жахлива(((
Зазвичай я роблю більше))) не печену картоплю, а фаршировану. Після перевертання, через 2 хв рощрізаю навпіл, і кладу начинку. Це може бути смажена цибулька+спеції, чи сметана+часник+сіль, просто спеції+олія+сіль, гриби, сир. Вмикаб ще на пару хвилин, і е дати доготуатись кілька хвилин в спокої. Їсти можна не очищуючи. Це корисно. Смачного❤
Такі відео ми зберігаємо
Є класні лайфгаки!😃👍 Дякую!😊
не знаю, наскільки лайфхак, але щоб макарони при варінні не прилипали до стінок та дна каструлі, треба туда під час варки налити трохи олії:)
Рекомендую купити макарони з твердих сортів (правильні італійські макарони). Вони не злипнуться, кращі на смак і не буде трати олії, яка просто виллється в умивальник. Просто закипєятити воду, закинути макарони, 2 рази помішати: спочатку і через 2 хв.
Такі макарони в мене ніколи не прилипали)
@@yurafedonyukправильні італійські макарони світлі. Барилла неправильні) це я одного італійського блогера дивлюсь
@@SmartPhoneEvh-ip1si Вінченцо'с плейт?)
Дякую за поради, а принагідно запрошую на солоденьке 🙃💜
Дякую Вам за цікаве відео!
Якщо ваш суп занадто рідкий, то можна вкінці додати ячмінного борошна (змеліть жменю перлової крупи на кавомолці). Суп стане густішим і смак насиченішим. Найкраще просто закинути побільше компонентів і нічого вигадувати не доведеться. Якщо ж Ви готуєте страви на продаж - це добрий спосіб зекономити.
Я для густоти сочевицю використовую) люблю смак і швидко вариться)
@@Tania_Vesna пук-пук))) на вихідні, як нікуди йти не треба, то можна.
Також люди з глютенонепереносимістю такі: ...
@@valencehyd01 людям з целіакією взагалі потрібна особлива дієта, там вже не до кулінарних винаходів 🤷🏻♂️
Овочечисткою можна швидко і рівномірно нашинкувати цибулю для зажарки, салатів та маринаду...
Рибний соус дуже збагачує смак овочевих страв.
Дякую за відео
Щоб бульйон був смачний, варити кістку треба не менше 2.5 години і додати по шматку кольрабі та селери.
Часник перебиває всі тонкі смаки, тому не треба додавати його завжди і всюди.
Печена картопля дуже смачна, якщо пекти її почищеною і нарізаною з нарізаною на шматочки домашньою ковбасою (з базару наприклад).
Щоб смак страв добре розкривався, додайте трохи морської солі, відповідно зменшіть кількість звичаної солі, щоб не пересолити.
Вдома можна готувати прекрасний натуральний йогурт з домашнього або магазинного молока. Для цього треба термос, купити в аптеці закваску "Йогурт" і діяти за інструкцією. Ванільний цукор, фрукти додавайте за бажанням і за смаком.
Замість того щоб морочити мʼясо- морозилку нарізані овочі, головне щоб були сухими або трішки підсушити на столі перед заморочкою, або окремо шматочками на дошці спочатку а потім у пакет. Так можно наморозити мікс на суп, зелень на рік, буряки і те з чим треба довго морочитись.
дайте посилання на оригінальний пост, дуже цікаво почитати, що ще люди пишуть
Щоб рис був розсипчастим, його греба попередньо кілька хвилин просмажити на пательні, а потім вже заливати водою
Готую рис тільки так на пательні
Рис( будь який) миють та замочують на 30-60 хвилин. Варити 1:1.25(вода) 15 хв. Кришку не підіймати. Залишити на 10 хв. без вогню. ЗАВЖДИ розсипається🙂
Замість того, аби викидати лушпиння з цибулі, можна використати його для маринування м'яса
хм, а як потім відділяти лушпіння від мʼяса?
@@volodyroho5984 Акуратно вибрати) Або спочатку проварити лушпиння у кип'ятку, процідити, і вже потім заливати у м'ясо. Я не професіонал, можете не прислуховуватися 😆
Так, а що дасть такий маринад?
@@DantesGrom-km6jg ну, мені смак подобається. 🤔
Моя мама завжди готувала почеревину в лушпинні від цибулі, супер і смак і колір👍🏻
Якщо готуєте страву, де окрім іншого буде картопля і томатна паста/помідори, не додавайте томати, поки картопля не стане м'якою. Деякі сорти картоплі при контакті з кислотою залишаються жорсткими навіть при довгій термічній обробці. Якщо хочете зробити засмажку з цибулі так моркви, краще спочатку обсмажити цибулю до золотавого кольору, а вже потім додати моркву. Через велику кількість вологи, що містить морква, засмажка буде радше пектися і характерного смаку не вийде. А якщо тупо збільшити вогонь, овочі обсмажаться дуже нерівномірно і взагалі можуть підгоріти.
Блеееен, ось чому у мене не виходила бульба з помідором, дякую
Було б добре додавати посилання на оригінальне джерело. Мені б не доводилося займатися реверсивним перекладом для іноземних друзів, ну йобтваю, Алоє😾
мені відомі кулінарні хитрощі які я щойно тут почув )
👍👍👍👍👍
Просто вас люблю, тому і слухала,але...прикольні речі дізналась про щось неприкольне😅Дякую.
смажте яйця на воді і під кришкою, так вони не приграють і ніжніші
@@vedmedoiid тіпа варити, але на сковороді :)
❤
Коли треба нарізати цибулю, то щоб не плакати, я її оббираю і кладу в морозилку на 10 і більше хв. Сліз не буде)
Коли відбиваю м'ясо, то накриваю його торбинкою, щоб не замастити шматочками всю кухню😅
Моя дитина не любить шматочки цибулі в приготованих стравах. Він не заперечує, що я додаю цибулю головне щоб не були шматочки і я просто натираю на на терці на ті що морковка зазвичай, натираться. Чудове рішення, і взагалі думаю, 😊 чому я раніше цього не робила.
Ні, мамо, навіть цим редітом ти не змусиш мене полюбити часник.
Ага... Купіть 5 фунтів цибулі (майже 2,5 кг) і одразу всю її карамелізуйте. Одразу. Всю. Так, ніби ми всі в промислових масштабах готуємо.
Насправді монструозно все виглядає тільки спочатку. Цибуля дуже усмажується і на сковороді лишиться в кращому випадку чверть від початкового об'єму. Я так смажу іноді цибулю. Неперевершено зі шматочком хлібом і чаєм.
@@tanuat3692 перепрошую, а якого розміру у вас пательня? Або по-іншому це ж питання. У скільки прийомів ви карамелізуєте 2,5 кг? Я розумію раціональність заготовок. Наприклад, пропарити до напівготовності й висушити овочі на борщ у великій кількості, тому що так вони стають менші за обсягом, їх легше передати, скажімо на фронт. І після такої заморочливої заготовки треба буде додати трохи м'яса, власне самі напівфабрикати - і їжа на цілий підрозділ готова. А заготовлювати собі щось суперзаморочливе кілограмами, щоб просто страва була більш вишуканою... Як на мене, сумнівна необхідність.
@@AnnaStar4yk я це роблю в каструлі з товстим дном) у ній можна смажити
Всі захлинулися слиною😅
згадувався коричневий цукор, насправді в ньому сенсу немає, смак такий же
О, ніфіга! Смак страв зовсім інший.
@@DantesGrom-km6jg значить в мене неправильний був
У нас в країні майже всі продавці його підробляють. 😤
Дизлайк нема порад щодо приготування російських немовлят))))
Знання по приготуванню російських немовлят передаються генетично
Бо на кожній кухні - свій рецепт. ;)
Чикаємо на вашу.
Я ж їм бажаю лише зайво хромосомних "сонячних".
8:45 (порада про використання вершкового масла замість маргарину) коли робите попкорн в дома, забийте що маргарин, що вершкове масло, смак і вибуховість попкорну не зміниться 😁
Суп із семи за........... та ні, краще не буду писати рецепта
Не дивіться жодний кулінарних шоу котрі гавкають рязанською. Це огидно
Доволі поширенний лайфхак але для когось може стати новим: додайте сіль в воду коли варите яйця, так вони набагато легше чистяться після приготування.
Якщо немає ропушувача тіста то в муку треба додати ложку соди, "погасити" її лимонним соком. Якщо немає лимона - то лимонна кислота маст хев.
Про сіль для легкості чищення це неправда (проводились експерименти). Сіль у воду для яєць додають для того, щоб якщо яйце при приготуванні трісне, то білок не витікав.
Слід яйце проколоти голкою або шилом з обох боків
Розпушувач і є : сода + лимон + крохмаль . АУУУУУ
@@РинаБарго Ну хтось про це може і не знати
Просто потрібна дуже холодна вона+лід і яйця нормально чистяться.
Дякую за відео