Viszlát Bogár - Viszlát T2

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 15 чер 2024
  • #gabrielvlog #kajakvasak #iratkozzfel
    Köszönöm szépen, hogy ellátogattál a csatornámra. Bizom benne, hogy tetszenek a videók és találsz számodra is hasznos tartalmat a csatornán. Igazán hálás vagyok ezért. Kérlek, ha megnézted a videót, ne feledd megnyomni a LIKE gombot és iratkozz fel a csatornára.
    Keress az Instán és a Facebookon:
    gabrielvlogofficial
    gabrielsworldofficial
    / gabrielvilaga
    GABRIEL dalai:
    / @gabrielofficial5577
    Régi autós Vlogok: • Retro Garázs
    • Lada 1200 s - Ősz vagy... • Több mint 50 régi autó...
    Gabriel UA-cam Csatornája: / @gabrielofficial5577
    Facebook: / gabrielsworldofficial
    Defender Official • Defender koncert meghí...
    Defender Tv: / imrefulop
    Defender Facebook: / defenderzenekar Régi autós
    Vlog Sorozat:
    • Gabriel Vlog
    • Lada 1200 s - Ősz vagy... • Több mint 50 régi autó...
    Kamerák:
    GoPro 8
    GoPro 5
    Canon D 1100
    Mavic Air Dron
    Műsór támogatói:
    Bizol Olaj
    Bardi Auto
    Elérhetőségek:
    gabrielsworldofficial
    gabrielvilaga
    gabrielsworldofficial@gmail.com
    ***Köszönöm, Köszönöm, Köszönöm
  • Авто та транспорт

КОМЕНТАРІ • 13

  • @vogaben
    @vogaben 19 днів тому +2

    A két kedvenc járgányom! Az '56-57 bogár,(az 1962-63 is szigorúan faltdach tetővel) és a T2. Várom a typ- 3. élesztést! Véletlen akadtam a csatornára! Üdv, innen a setét Somogyból+Balatonról! (Atyai dédapám ott nevelkedett.)

    • @GabrielVlogCsatorna
      @GabrielVlogCsatorna  19 днів тому +2

      Ezek az én kedvenceim is 😍. Örülök, hogy ide találtál, remelem hogy tetszik és maradsz 😍🙏🤗

    • @type3666
      @type3666 6 днів тому

      En is :) .

  • @szalaizsol
    @szalaizsol Місяць тому +1

    nagyon jó epizód, várom a következőt. köszönet

  • @attilacselinszki1792
    @attilacselinszki1792 Місяць тому +1

    Nagyon vagány a kis bogár jó újra látni... Üdvözlöm Gabi Efimov-t.

  • @highwayman2195
    @highwayman2195 Місяць тому

    Na ezt is bebuktad, megmondtam volna előre. A ház elkészült már?😂

    • @GabrielVlogCsatorna
      @GabrielVlogCsatorna  Місяць тому

      Mit is buktam be? legyszi felvilágositanál, hogy legközelebb tudjam megkérdezni előre ? Köszönöm szépen kérdésed, a ház valószínűleg sokkal jobban készen van mint a te házad kedves highwayman 2195 😂😂😂

    • @GabrielVlogCsatorna
      @GabrielVlogCsatorna  Місяць тому

      Valójában mindig amikor írsz esküszöm hogy sajnállak, sajnállak mert valószínű hogy jó szar életed lehet hogy ilyenekkel foglalkozol, már unod még magadat is. Nem gondoltál már arra egyszer sem, hogy ezalatt az idő alatt valami jó dologgal is foglalkozhatnál? Sokkal jobban lennél egyébként :). Hidd el. Ezer felmérés kimutatja, hogy ilyen hozzászólásokat csak a nagyon frusztrált emberek írják, jó neked oda tartozni ?

    • @highwayman2195
      @highwayman2195 Місяць тому

      @@GabrielVlogCsatorna én unatkozok? Én vesztegetem az időm? Én vagyok frusztrált? Kettő rövid mondatra két hosszú esszével válaszoltál😂 Millió lehetőséged van: 1) nem válaszolsz az ilyen kommentekre 2) törlöd a kommentemet 3) letiltasz és soha többet az életbe nem kapsz több kommentet tőlem😉😀

    • @GabrielVlogCsatorna
      @GabrielVlogCsatorna  Місяць тому

      @@highwayman2195 Pontosan tudom, hogy ez a célod :). Azért köszönöm szépen a felvilágosítást 😂. Igen, válaszolok mert van egy csatornám és tisztelem azokat akik neznek és válaszolok minden hozzászólásra. Az 1,2,3 pontok mind gerinctelenségre utalnak szerintem, te tudom hogy azt tennéd.
      Viszont nem válaszoltál, mit buktam
      Be?

    • @highwayman2195
      @highwayman2195 Місяць тому

      @@GabrielVlogCsatorna mit tudom én mit buktál be. Nem néztem a videót. Cím alapján írtam valami kevésbé vicceset😀