Surinamer Marlon:"Den sem sma san ser Bouta na Chan e go suku sensi na president Chan, un na syen"

Поділитися
Вставка
  • Опубліковано 28 жов 2024

КОМЕНТАРІ • 201

  • @hilvana8820
    @hilvana8820 Рік тому +27

    Goed en duidelijk gesproken Marlon. Love it

  • @jur313
    @jur313 Рік тому +30

    🇸🇷👍🏽 Marlon tek yu big up.
    Hij kaart vele zaken aan.

  • @raymondbhikhoe3985
    @raymondbhikhoe3985 Рік тому +5

    Enige echte. Marlon, een heel goede uit èénzetting.right to the point.

  • @nellyreumel49
    @nellyreumel49 Рік тому +6

    Krin taki bro . De waarheid is de moeilijkste taal ter wereld. Power en zegi.

  • @rgraanoogst6662
    @rgraanoogst6662 Рік тому +9

    Feiten zijn hard de waarheid nog harder big up Marlon ❤️🙏🏼🇸🇷🙏🏼❤️✊🏽

  • @ushapaschand2654
    @ushapaschand2654 Рік тому +2

    Heel goed gesproken mr Marlon dank u well ❤❤💯💯

  • @angelomacandrew2793
    @angelomacandrew2793 Рік тому +21

    Zuiver gezegd respect voor Marlon 🤟🤘👍🏽👍🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽 DDB is me president tot de dood

  • @yvonnenimmermeer8059
    @yvonnenimmermeer8059 Рік тому +12

    Je zal mij kwalijk nemen, dat ik moet lachen, niet om het gebeuren dat ik ook niet goed keur, maar de manier hoe je jou afkeuring doet. 100% gelijk heb je! Jammer dat onze eigen mensen elkaar kapot maken. Heel eng.

  • @mwijsje765
    @mwijsje765 Рік тому +14

    Yes man ja mang#Rozenblad Real Talk ✊✊✊✌✌✌💥💥💥💥💥🇸🇷

    • @Walther.John11
      @Walther.John11 Рік тому +2

      Ja maar jij hbt ze ook bewust geholpn,maar ja we komen zoetjes erachter dat grappenmakers leiding geven aan suriname,mt de rechterlijje macht en corrupte politie aan hun zijde,politie vriende geniet van overuren want ht korps gaat zeer zeker hervormd worden

  • @nellybouman6476
    @nellybouman6476 Рік тому +6

    Mijn God Marlon, je hebt alles gezegd wat anderen denken!!
    Luid en duidelijk!!!!
    Die ondernemers komen er nooit meer te boven of de regering gaat zelf failliet.

    • @agnesdijksteel3840
      @agnesdijksteel3840 Рік тому

      😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  • @TheUnknowKING
    @TheUnknowKING Рік тому +11

    Ik had ze 20 jaar geleden gewaarschuwd. Maar a volk Srebie no Ka

  • @TheUnknowKING
    @TheUnknowKING Рік тому +16

    Ook al werken die mensen , ting moeng tapoe money no e stort tap ding sma rekening, waarom klagen jullie niet over dat van mensen die wel werken maar niet uitbetaald krijgen

  • @radja7589
    @radja7589 Рік тому

    Ik luister en kijk altijd graag naar meneer Rozenblad. Ik verveel mij geen seconde en ik luister van begin tot einde. Hij heeft echt een spannende manier van vertellen. Altijd interessant en ook soms grappig en oprecht en recht door zee. Dat mi lobi toch. Niet erom heen draaien.

  • @ingridnarain5610
    @ingridnarain5610 Рік тому +2

    Zo mooi en duidelijk gesproken.

  • @vaagdevisaraswati1293
    @vaagdevisaraswati1293 Рік тому +4

    Marlon u hft 💯 gelijk

  • @gmijnals713
    @gmijnals713 Рік тому +3

    Real talk
    Deng e go begi na VHP .
    Waaahhaaa . Soso 2 fesi

  • @janevanvarsseveld-rijsdijk9316

    Meneer Marlon u krijgt van mij een 100 punt precies zuiver de taal die u gesproken hebt waar precies de knelpunten in Suriname zitten . U moet vaker lezingen geven dat het goed doordringt bij een ieder die er wat mee kan doen uw adviezen zijn zeer duidelijk en juist ❤

  • @brontethomas3433
    @brontethomas3433 Рік тому +9

    U HEEFT GELIJK ZE ZIJN VERADERS

  • @iwanpinas
    @iwanpinas Рік тому +8

    Real talk

  • @navitanarine3035
    @navitanarine3035 Рік тому +10

    So true marlon

  • @andijvie3119
    @andijvie3119 Рік тому +1

    Goed gesproken Marlon, respect

  • @augbree5254
    @augbree5254 Рік тому +18

    Jonge meisjes hou je benen bij elkaar , want jullie kinderen zonder vader zijn een grote last voor de maatschappij. Laat je niet door de eerste de beste niets nut zwanger maken !!!!

    • @loveheals3173
      @loveheals3173 Рік тому +1

      Meisjes die in vaderloze en liefdeloze gezinnen zijn opgegroeid zullen eerder in die pubertijd aandacht zoeken bij mannen of gevoelig zijn voor aandacht van nietsnutten. En sinds seksuele voorlichting voor de jeugd zeer gebrekkig is en de armoede hoogtij viert zullen het aantal tienerzwangerschappen gewoon blijven toenemen. Een paar jaren terug was men in de DNA aan het bespreken of een bepaald boek op de middelbare school verboden moest worden, omdat kinderen op 14-jarige leeftijd seksuele voorlichting kregen en daar was men het zogenaamd niet mee eens. Dat is het beleid dat in het land gevoerd wordt. Zo stom. Al die kinderen van tegenwoordig hebben een smartphone dus ze weten heel veel dingen al. Dan kun je ze net zo goed gewoon voorlichten en openlijk met hen over dit soort zaken praten. Daarnaast zijn er veel vieslappen en smeerpeuken in het land die bij minderjarige meisjes proberen te solliciteren naar bepaalde relaties en omdat er zoveel armoede is zal een jong meisje wel met een oudere man naar bed gaan voor een gratis soft, een nieuwe weave, een nieuwe tas, een nieuwe kledingstuk, een bord eten een dagje ontspanning of uit eten. Er zijn geen banen voor de volwassenen laat staan bijbaantjes voor de jeugd. En vooral bij de jeugd uit het binnenland is er grote werkloosheid, omdat wij het minst grote ondernemingen hebben waardoor we elkaar niet kunnen aannemen. Maar ik merk ook dat mensen die structurele en generationele armoede ervaren een andere mindset ontwikkelen. Je wordt zo lang onthouden van een normaal leven dat je alles in een keer wil hebben om op menswaardige wijze met de rest van je samenleving mee te kunnen doen. IS een soort van domme hebzucht. En dat komt ook veel bij ons voor. Een gekwetste ego. Het structureel achterhouden van mensen heeft impact op hun mindset.

    • @rikavansichem765
      @rikavansichem765 Рік тому +7

      En jonge heren, mannen doe een condoom op.

    • @joanmacdonald4350
      @joanmacdonald4350 Рік тому +3

      Helemaal eens mee

  • @aikeaike1136
    @aikeaike1136 Рік тому +2

    Goed gesproken meneer Marlon. Waarheid gesproken en heb ook gelachen. Graag meer video's van u🤣😊

  • @chanelljameson1045
    @chanelljameson1045 Рік тому +3

    Marlon mie lobing. Real talk 💪👊

  • @eveliennassy1217
    @eveliennassy1217 Рік тому +4

    Mie yere Chan wan mek Holland sen Gun Kong Dape dan a moes gwe direct ie ne Kong mek a stront datie nanga volk.ik ben vreselijk Boos.

  • @dulsyscheuer1909
    @dulsyscheuer1909 Рік тому +1

    Wie is Dragoela🤗👌? Trots onze verdriet 😤 nog een Beetje lachen😂
    Klop klop👐🏽 de waarheid 🤗 bitter pil🤝
    God Bless!!!!!
    Zeker🧐 doet pijn!!!!

  • @raoulasongo2959
    @raoulasongo2959 Рік тому +7

    Ding brede' sardien nanga brede' pindakasi 😀, ye' smering, maar ie ne' shing 🤣
    Echte a' man disi e' tak sani 🤣

  • @kitanaking7477
    @kitanaking7477 Рік тому +11

    Da a mmp go teigi ding Ned, ding Kang Kong DJA ZONDER visum ,maar ONDERTUSSEN sranang MANG no mang go sondro uitnodiging soso SJING A DAGU E DJI

    • @roberto48135
      @roberto48135 Рік тому +4

      Dat be de fu India kon na Sranan moro makriki lek stemvee...ma wi abi den door...alamala we sen gwe baka

    • @loveheals3173
      @loveheals3173 Рік тому

      Ze gaan ons niet visumvrij laten reizen want anders is heel Suriname binnen de kortste keren in Nederland en die mensen hebben geen plek in hun land voor zoveel migranten uit een arm land. Ze zijn nu al heel selectief aan het kiezen welke Surinamers het land binnen worden gelaten waarbij disproportioneel bepaalde groepen worden binnengelaten ten opzichte van anderen. Deze mensen weten alles van ons. Ze hebben een hele lijst met familienamen waarvan ze weten welke familie welke etnische achtergrond heeft. Dus laat Holland gewoon. Is verleden tijd.

    • @kitanaking7477
      @kitanaking7477 Рік тому +1

      @@loveheals3173 you do got a point binnenkort zal de Ned, leger en de u.s leger same met su GORILLIA tacktict oefenen in sranang boesi,waarom is deze REGERING zo ACHTERLIJK er is geen jungle in AMERIKA OF NED, DUS WIJ LEIDEN ZE OP MAKEN ZE BEKEND MET ONS TERREIN ZODAT ZE ONZE MENSEN KUNNEN AANVALLEN OP DE GROND ZOALS ZE DAT WILLEN,WAAROM KUNNEN ZE DEZE KA NIET ERGENS ANDERS DOEN,CHAN MOET ONMIDDELIJK GESTOPT WORDEN OP DIT MOMENT RENNEN ALLE BUITENLANDSE NAAR HEM TOE VOOR DEALS WIJ MOETEN HEM NU STOPPEN HIJ WEET DAT ER GEEN TIJD MEER IS HIJ VERKOOPT ALLES EN ZET ONS VAST VAN ALLE KANTEN ZODAT DE REGERING HIERNA NIKS KAN BEREIKEN 15 DEC.AUB HET IS VAN LEVENSBELANG DE JEUGD GAAT GEEN TOEKOMST HEBBEN EN CHAN IS TEGEN DIE WITTE JONGENS GAAN ZEGGEN DAT ZWARTE NIKS ZIJN MAAR ZE WETEN NIET DAT DIE WITTE JONGEN HUN OP DE STAPPEL HEBBEN GEZET OMDAT ZE OOK ZWART ZIJN CHAN HEEFT EEN ACHTERLIJKE COLLONIAL E DENKWIJZE ECHTE OWROE HINDU DENKI EN DAAR MOET SU VAN AF

  • @audreywartes8780
    @audreywartes8780 Рік тому +2

    Gdm Heren. Hr Marlon dat zeg ik ook Wang Gado Dee en hij krijgt z'n straf ook .groetjes uit Amsterdam.

  • @olgiomormon5320
    @olgiomormon5320 Рік тому +3

    Ding wan san ey suku money ma chan...na zaagsels... Daarom mik Sherrif ey mik ding trong futu boy

  • @ssital7442
    @ssital7442 Рік тому +2

    Meneer u heb gelijk.
    Ik heb geen woorden voor.
    Sur .🇳🇱👍👍👍

  • @friedegeorge5789
    @friedegeorge5789 Рік тому

    Klopt helemaal

  • @tasiannawade5054
    @tasiannawade5054 Рік тому +1

    Ja man Ja man big up
    100%👉👉💪🤘👊✊✊✊✊🖒🖒

  • @pakromo
    @pakromo Рік тому +1

    Marlon for president...

  • @willybaal8477
    @willybaal8477 Рік тому

    Precies waarheid

  • @commewijnepineribo7899
    @commewijnepineribo7899 Рік тому +4

    Facts 💯👌🏿👍🏿💯💯💯💯💯💥🔥💥🔥💥🔥💯👍🏿👌🏿👍🏿👌🏿👌🏿💯💯💥🔥💥🔥👍🏿👌🏿

  • @roysaly7167
    @roysaly7167 Рік тому +4

    Wang heri kaw deh ing chan bere

  • @jerrel2108
    @jerrel2108 Рік тому

    2025 komen toeristen weer naar Suriname door deze regering

  • @perotiroberto4926
    @perotiroberto4926 Рік тому

    ❤ ja mang Marlon je hbt gesprok

  • @ouwe4852
    @ouwe4852 Рік тому +5

    Plus yeh soekoe fu betrek tra ma na ini yu tori , ano deng sma dati a mang e interview toch toon wat respect en laat die mensen er buiten .

    • @loveheals3173
      @loveheals3173 Рік тому +2

      Deze man is een roddeltante en gooit al de privézaken van mensen op straat. Ik zou nooit vrienden willen zijn met iemand zoals deze man hier. Wanneer je ruzie met hem krijgt dan vernedert hij je net een ordinaire straatwijf. En dan weet de hele buurt je laagste en meest smerige verhalen.

  • @yoselinoliver-oh5so
    @yoselinoliver-oh5so Рік тому +2

    Big up marlon

  • @sunnyhasselbaink1045
    @sunnyhasselbaink1045 Рік тому +5

    MENEER MARLON TAK TORIE NANGA KAAR NING BIKA YU E TRU DANG YU MAG KAR NING MIE LOBI DING TORIE FU YU. CHAN BING DE MINISTER DUS NO PRESS DA Y TIK WRAAK.

  • @olgiomormon5320
    @olgiomormon5320 Рік тому +1

    A todo da Chan himself ey dien srefi no mang jeping te Yahweh army a go come for you And your dream Team.

  • @sandravinkwolk2962
    @sandravinkwolk2962 Рік тому

    Ja u heeft gelijk God slaapt niet

  • @surimaribo24
    @surimaribo24 Рік тому

    and this how you preach . kuddos

  • @rochmansodikromo758
    @rochmansodikromo758 Рік тому +2

    Bigup...

  • @amentheblackonechannel7019
    @amentheblackonechannel7019 Рік тому +2

    🙏🏾🇸🇷🙏🏾 Men wil mensen bedanken dan ga een tweede baan zoeken misschien in zijn naat 🤔🤔🤔

  • @patriciapowel4556
    @patriciapowel4556 Рік тому

    Hij zegt de waarheid

  • @India-to5vl
    @India-to5vl Рік тому +1

    AMEN

  • @balaydiniftagharalikhan5609
    @balaydiniftagharalikhan5609 Рік тому +4

    I Like your style je moet vaker komen om te praten Ik vind het leuk

  • @sunnyhasselbaink1045
    @sunnyhasselbaink1045 Рік тому +3

    RONNIE BING TAK DAT TU, DAT DING E WAKA BAKA DORO.

  • @radja7589
    @radja7589 Рік тому

    Wie bedoelt Rozenblad met Dragula?

  • @immoros7187
    @immoros7187 Рік тому +2

    die mensen zijn te zien in je spiegel MARLON

  • @India-to5vl
    @India-to5vl Рік тому +2

    Krin taki na krin libi

  • @glennmacdonald7986
    @glennmacdonald7986 Рік тому

    gmiddag Meneer Marlon heeft goed en duidelijk gesproken naar de mensen toe neem het aan politieke leiders ,opbouwend en vermanend naar de politieke leiders jullie kunnen nog wat leren van Marlon.

  • @lionelmisiedjan5434
    @lionelmisiedjan5434 Рік тому +5

    Tegerichting motjo tentie gedrag chan

  • @gladieswondel9090
    @gladieswondel9090 Рік тому

    Marlonnnnnn❤

  • @Enny-J
    @Enny-J Рік тому +6

    Jerrel bim di meeenn a mang dies ne sitting zeker Marlon e vrede jerrel wnt di vrage e moeilyk ging 😂🤣😂🤣

  • @premmatiehira7806
    @premmatiehira7806 Рік тому +4

    Als men niet tevreden is dan moeten ze voor hun kinderen zorgen en geen kinderen maken

    • @loveheals3173
      @loveheals3173 Рік тому +2

      Alsjeblieft hooe jullie oelies zijn ook arm. Jullie gaan allemaal dede in die film. Dan doe je alsof. Als het niet was voor jullie krugshandel dan waren jullie nog koeien daar in Nickerie aan het verplaatsen om jullie land te ploegen. Zogenaamde ondernemers. Me mars! Echt waar.

  • @sunnyhasselbaink1045
    @sunnyhasselbaink1045 Рік тому +10

    Meneer Marlon de naam ghetto moet u niet gebruiken dat is zo negatief volksbuurt, ghetto is negatieve energie.

  • @gmijnals713
    @gmijnals713 Рік тому +2

    Ai ngang deng todo fu India

  • @wendellvandijk8115
    @wendellvandijk8115 Рік тому

    Hij was ook een van die voor gezorgd heeft dat, dracula zich nu de titel kn aanmeten , maar over t andere bn ik t wel eens mr zijn passie hoeft hij niet te preken.

  • @nohwirmiede
    @nohwirmiede Рік тому +4

    Boi pier ju pie dai smering jerre!! Nowang sma noh bung gi ju, ju wawang bung

  • @loretfransa9151
    @loretfransa9151 Рік тому +2

    Aii ik heb een natuurlijk serum uit de surinaamse natuur anti grijs haar ...het werkt serieus

  • @faja771
    @faja771 Рік тому +2

    Hahaha ai wroko a torie foe ding brede more children more water

  • @loretfransa9151
    @loretfransa9151 Рік тому +3

    😂😂😂😂👍🏽

  • @powerladythatcher1032
    @powerladythatcher1032 Рік тому

    A man no mang drai anu par na boto , Deng paiman Lai tumsi.

  • @powerladythatcher1032
    @powerladythatcher1032 Рік тому +1

    Chan e sorgu den pikien.

  • @tetykoese3756
    @tetykoese3756 Рік тому +7

    Als deze mensen SAMEN komen om een partij te vormen, hoe zou het zijn?
    1 de hr Belfort als VZ
    2 de hr M. Rozenblad , OD
    Pakkitow, Sibrano, M. Neus,( dus die hele organic), Abdoelrhaman,Curtis Hofwijk etc etc,
    Ik kan adviseren zonder universitaire achter grond, ik heb heel veel ideeën hoe men Su kan halen uit deze situatie
    Let's make Su great again 🇸🇷🇸🇷💪💪

    • @lindobrasje
      @lindobrasje Рік тому +5

      M .Rozenblad pfffff liever niet .

    • @tetykoese3756
      @tetykoese3756 Рік тому +1

      @@lindobrasje 🤣je hebt gelijk, maar die man spit feiten af en toe
      Ik denk dat hij eerlijk is en hij helpt graag

    • @lindobrasje
      @lindobrasje Рік тому +3

      @@tetykoese3756 hij helpt graag ja maar alles vertelt hij weer wat hij voor de gene hft gedaan deze man is slecht k ken hem heel gd.

    • @crayendolhof2240
      @crayendolhof2240 Рік тому

      @@lindobrasje Suriname heeft veel van die gasten. Bijvb. Die orga man in Pont

    • @teresita1320
      @teresita1320 Рік тому +2

      Deze man roddelt nog erger dan vrouwen.
      Inderdaad hij vertelt graag wat hij voor anderen heeft gedaan of doet.

  • @colorgrower
    @colorgrower Рік тому +5

    Marlon ede foeroe nanga ka.

  • @loretfransa9151
    @loretfransa9151 Рік тому +1

    Verzekering

  • @imrofranklin7743
    @imrofranklin7743 Рік тому +2

    Hahahaha...lol

  • @aaliyahdebidajal2554
    @aaliyahdebidajal2554 Рік тому +1

    Big up🙏

  • @bjornsontomedjo6706
    @bjornsontomedjo6706 Рік тому

    Water brood ,voor srd 3miljoen aan brood ,dus melissa heeft wat mooi geld van uit de brood project gemaakt.

  • @brontethomas3433
    @brontethomas3433 Рік тому

    Klop

  • @wongsowidjojo3800
    @wongsowidjojo3800 Рік тому

    Marc

  • @sedanfixer6232
    @sedanfixer6232 Рік тому +1

    Pets Gajadien zeker 😂😂😂

  • @sunnyhasselbaink1045
    @sunnyhasselbaink1045 Рік тому +2

    Zo langa a no kan yere.

  • @normalie
    @normalie Рік тому

    Maar zelfs vegetarisch eten is verdomd duur!!!

  • @leslipopo8629
    @leslipopo8629 Рік тому

    mnr marlon faf madini

  • @wongsowidjojo3800
    @wongsowidjojo3800 Рік тому

    Dragula on njami

  • @Enny-J
    @Enny-J Рік тому +3

    Joe na geluk ie abi dat di no Doro dape 🤣😂 ma di pie jo verstang

  • @shamganga4661
    @shamganga4661 Рік тому

    If man ab ala sey vrouw en no mang sorgo san ye klets dracula?

  • @gmijnals713
    @gmijnals713 Рік тому

    Marlon yu e taki fa deng sani deh . Puru lagi gi deng . Taximang beng kong suku monie😁😂🤣💯🤢

  • @shamganga4661
    @shamganga4661 Рік тому

    😂die dracula heeft jullie aan 4 miljard opgelicht.

  • @Ricardo-xy3lj
    @Ricardo-xy3lj Рік тому

    Niets nieuws , zelfde stront andere vliegen

  • @robchandisaw5760
    @robchandisaw5760 Рік тому +6

    ai rosie, mi lob faj takeng: "..mislukking van de natuur" 😂😂 en "..dracula.." mi lobie marlonn😆

  • @ouwe4852
    @ouwe4852 Рік тому +3

    Sma moes lukboeng nanga yu ,sang na yu eingelijk want yeh tak tak sma sani lek wang oema sma ye re.

  • @powerladythatcher1032
    @powerladythatcher1032 Рік тому +1

    Stoppen met brood uitdelen aan de kinderen, te veel kritiek. Laat hun ouders zelf voor ze zorgen. Of beginnen met een njang patu weer. Ondankbaar zijn velen.

    • @ankat9519
      @ankat9519 Рік тому

      Njang patu op scholen invoeren voor kinderen die thuis weinig te eten krijgen is een betere uitkomst, zoals in mijn tijd.

  • @willybaal8477
    @willybaal8477 Рік тому

    Zeg ik altijd surinamers gunnen elkaar het daglicht niet wat een goeie spreker

  • @franconero7361
    @franconero7361 Рік тому +6

    Sorry maar deze man wilt zichzelf zo belangrijk/gevonden/, laten over komen dan hij werkelijk is ,mie disie, mie datie ,alla san foe sma joe sabi ook 2, pff waardeloos gewoon!🤡👈

    • @nellybouman6476
      @nellybouman6476 Рік тому

      Hij hoort veel in zijn zaak, mensen praten wanneer je aan hun hoofd zit😅

  • @premmatiehira7806
    @premmatiehira7806 Рік тому +2

    Het is nooit goed he

  • @romeojones3498
    @romeojones3498 Рік тому +7

    Marlon we hebben niets aan die praatjes van je hoe kunnen we het land tot ontwikkeling brengen

    • @blogstar1108
      @blogstar1108 Рік тому

      Nou hij praat heel goed hij draait er niet om heen als de meeste mensen. Dit is de eerste. Real talk die ik gehoord heb.

  • @jaofneeof6601
    @jaofneeof6601 Рік тому +4

    VHP ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😘

  • @soeifong
    @soeifong Рік тому

    Mislukkingen van de natuur 🤣🤣🤣 ja, iemand die hard werkt of hard heeft gewerkt, zal een ander dat niet aandoen.

  • @rickrick8710
    @rickrick8710 Рік тому +5

    Los van dit inhoudloze gesprek vind ik het niet gepast dat klanten en werknemers in beeld komen bij dit interview. Daarnaast moet Marlon zich afvragen als hij ook niet heeft geholpen in het verraden van andere partijen en Suriname want ook Marlon is van partij naar partij gegaan. Dit zijn interviews van “sma tori”. In het beginnen word Chan Dracula genoemd omdat je de naam niet in de mond wil nemen maar meer dan de helft van het programma is het wel uitspraak Chan geweest. Ik snap niet dat mensen zich journalist noemen en op uitgaan om zulke onbelangrijke interviews af te nemen. Totaal geen opvoeding voor de jeugd. Dhr. Marlon Rozenblad heeft een goed reputatie in zijn vak en het zou fijn zijn als hij zich daarmee bezig houd en zijn goed werk voortgezet.

    • @nellybouman6476
      @nellybouman6476 Рік тому

      Bedoelde hij 19:39 de president met "dracula"? Ik dacht de vice president!
      Over de ondernemers geef ik hem wel gelijk..
      Mensen begrijpen niet dat corona en de oorlog in Okraïne de wereld op zijn kop heeft gezet en dat de president niet kan toveren!

  • @ryufight7987
    @ryufight7987 Рік тому

    Je bent werk schuw 🤣🤣🤣

  • @evalie-a-lien9180
    @evalie-a-lien9180 Рік тому

    Pappuĺ

  • @rufinopichardocabrera7009
    @rufinopichardocabrera7009 Рік тому +8

    De meeste plunderlaar ..na blaksma jere den no wan wroko

    • @ouwe4852
      @ouwe4852 Рік тому +8

      Na in ala volk yu abi voermang nanga mang sa no wang wroko noem 1 folk voor mij waar dat niet zo is.

    • @colorgrower
      @colorgrower Рік тому +2

      @@ouwe4852 Stel dat eerlijk verdeeld 5% van alles en iedereen crimineel is. En dan kijken naar de reportages dan kan je zien welke groep over vertegenwoordigd was. Weerspiegeling komt overeen met de bevolking van santo boma.

    • @ouwe4852
      @ouwe4852 Рік тому +2

      @@colorgrower kill wiens fa ju wang draai a sani dat no beng deh mi vraag, dus a u b moet ik je toch weer naar mijn vraag toe verwijzen, maar dan dan hoef je niet eerlijk tegen mij te zijn maar tegen over je zelf en als je daarop geen antwoord kan geven dan kunnen wij hierover verder niet in discussie gaan ik hoop vanharte dat je dat accepteert ja , op een hele simpele vraag verwacht ik een heel simpel antwoord en geen berekening .

    • @rufinopichardocabrera7009
      @rufinopichardocabrera7009 Рік тому

      @@ouwe4852 ja ma lek blaksma no de wan tra volk...blacka sma geboren nanga diploma fufuru roof verkrachting ser drugs du oigri dat na blacka bubu y mama holo ..lesi den no wani wroko

    • @ouwe4852
      @ouwe4852 Рік тому +2

      @@rufinopichardocabrera7009 mi no ab foeroe fu soor yu ye re te a deh so fara toch dang blaka eenmaal yu feni dati deng e veerkracht toch dan deng o veerkracht yu, yu ma , yu grama, nanga de rest fu ma pang pang generatie ye re dat staat jullie te wachten yu ka wc worong yu.

  • @denice4462
    @denice4462 Рік тому +7

    Ik wil niet vervelend doen, maar moest die klant op de achtergrond nou op een garden stoel zitten?🤣🤣
    Ok goed, het gaat om de kwaliteit!